Autokrēsliņš Kinderkraft Vado, 0-25 kg, red

Preces ID: 7229435
Preču zīme:

Tā ir zīme (vārds, grafisks attēls vai to kombinācija), kuras galvenais mērķis ir atšķirt viena pārdevēja preces no cita. Vēl preču zīme klasificē produktu arī kā atšķirīgu, unikālu un reģistrētu zīmi.

Grupa:

Nosaka autokrēsliņu grupas, kas tiek iedalītas pēc bērna svara, vecuma. Bērna svars tiek norādīts kilogramos, bet vecums - mēnešos un gados.

Uzstādīšana automašīnā:

Nosaka autokrēsliņa triju veidu uzstādīšanas metodi automašīnā: ISO-FIX, drošības siksnas vai papildu bāze.

Prece izpārdota

Paziņojiet man pa elektronisko pastu, kad šī prece būs saņemta.

Preces apraksts: Autokrēsliņš Kinderkraft Vado, 0-25 kg, red

Autokrēsliņš ir piemērots lietošanai no dzimšanas līdz apmēram 7 gadiem (0-25 kg).

Vado autokrēsliņi no Kinderkraft garantē maksimālu drošību vismazākajiem pasažieriem un mieru vecākiem. Drošība tika pārbaudīta slavenajos TASS INTERNATIONAL un INTERTEK institūtos.

Priekšrocības:

  • Droši pārvadājiet bērnu, ar svaru līdz 18 kg, izmantojot „ISOFIX + TT“.
  • „Nost” iespēja ceļot ar seju uz priekšu, kad bērna svars pārsniedz 9 kg.
  • Galvas balsta regulēšana ar vienu roku.
  • Sēdekļa slīpuma pielāgošana ar vienu roku - 4 pozīcijas.
  • 5 punktu drošības jostas ar aizsargiem.
  • 3 ieliktņi mazākiem bērniem.
  • Magnētiskās slēdzenes, kas tur siksnas.
  • Dziļš, plašs sēdeklis.

Apstiprināta drošība:

Visi “Kinderkraft” autokrēsliņi tiek stingri pārbaudīti slavenajā Nīderlandes institūtā “TASS INTERNATIONAL”. 

Visi produkti tiek ražoti saskaņā ar Eiropas tehniskajām prasībām, un to ražošanas standarti ir sertificēti ar Eiropas drošības sertifikātu ECE R44.04.

Autokrēsliņa polsterējuma materiāli ir izgatavoti no nekaitīgām ķīmiskām vielām un pārbaudīti slavenajā „Intertek“ institūtā. Bērnam tiks nodrošināts komforts un drošība.

Divvirzienu

Vado ļauj bērnu pārvadāt drošākajā stāvoklī, ar seju brauciena virzienā, sverot līdz 18 kg.

Sēdēt ar seju uz priekšu ieteicams ne agrāk kā pēc 9 kg svara sasniegšanas.

Drošs pamats

Sēdeklis ir uzstādams uz izturīgas pamatnes, kas palielina bērna drošību. Pamats ir “ISOFIX” sistēma. Indikators rāda, kad sēdeklis ir pareizi pagriezts pamatnē.

Papildu aizsardzība

Pastiprināts galvas balsts sastāv no 3 slāņiem, kas aizsargā galvas un kakla mugurkaulu no sānu un aizmugurējiem triecieniem.

Autokrēsliņa korpuss ir speciāli stiprināts, absorbējot trieciena spēku un nodrošinot lielāku drošību sānu trieciena gadījumā.

Viegli augoša sistēma

Rūpējas par bērna drošību un ļauj ātri pielāgot pagalvi un drošības jostas atbilstoši bērna augumam.

Aprīkots ar 3 papildu ieliktņiem mazajiem pasažieriem, kas ļauj pielāgot sēdekli atbilstoši bērna augumam.

Drošības jostas

Vado aprīkots ar 5 punktu iekšējām jostām ar mīkstiem ieliktņiem, kas, pateicoties speciālam pārklājumam, neslīd uz drēbēm un vienmēr atrodas savā vietā.

Mīksts sēdeklis

Ērts un ietilpīgs krēsliņš, izgatavots no “Intertek” apstiprinātiem materiāliem, nodrošinās, ka jūsu bērns sēdēs mīksti un ērti.

Vienkārša tīrīšana

Apvalku var noņemt un mazgāt. Tas gadiem ilgi liks autokrēsliņam izskatīties skaisti.
 

Kinderkraft

Kinderkraft - tas ir zīmols, kas cenšas apmierināt visu vecāku vajadzības, gan to, kas cenšas sasniegt karjeras augstumus, gan tiem, kas var velīt vairāk laika, kā arī vecākiem, kuri dzīvo aktīvu dzīvi un pēc bērna piedzimšanas nevēlas atteikties no sava dzīvesveida. Kinderkraft rati ir mobili, viedi un ārkārtīgi vienkārši. Kinderkraft uzskata, ka lietai ir jākalpo cilvēkam un tāpēc apvieno visas šīs īpašības labāka mērķa sasniegšanai. Piedāvājot produktus, Kinderkraft koncentrējas uz unikalitāti, drošību, kvalitāti un izsmalcinātu dizainu. Visas Kinderkraft preces tiek pārdotas par pieņemamu cenu, kā viņi apgalvo - “Mēs vēlamies, lai visi cilvēki pasaulē iegādātos un izmantotu mūsu produktus”.

Drošība ir vissvarīgākais kritērijs, uz kura balstās visi Kinderkraft produkti. Izstrādātāji koncentrējas uz visaugstākās kvalitātes materiāliem un detaļām. Tikai 6 iestādes izmanto un sertificē audumus un materiālus, kas atbilst Eiropas standartiem. Kinderkraft aicina uzticēties un uzticēt savu bērnu drošību uzņēmumam - galu galā viņu radītie produkti garantē ne tikai drošību, kvalitāti, bet arī jaunumus un inovācijas, tāpēc varat būt pārliecināti, ka izmantojat visgudrākās, jaunākās tehnoloģijas tirgū.

Autokrēsliņš Kinderkraft Vado, 0-25 kg, red Kinderkraft

ISO-FIX

Autokrēsliņu drošība ir saistīta ar daudziem tehniskiem jautājumiem, un viens no tiem ir ISO-FIX stiprinājuma veids. Izvēloties ISO-FIX autokrēsliņu, jūs noteikti izvēlaties vienu no drošākajiem mūsdienu veidiem, kā jūsu bērns var droši ceļot automašīnā. Bet kas ir ISO-FIX un kāpēc tas ir tik augstu novērtēts?
ISO-FIX ir starptautiski atzīta un standartizēta automašīnu sēdeklīšu stiprinājumu sistēma. Tā automātiski fiksē autokrēsliņu ISO-FIX stiprinājuma punktos. Šī sistēma novirza trieciena spēku uz leju, uz autokrēsliņu un pēc tam uz priekšu, tādējādi samazinot bērna galvas un kakla traumu risku.
Izmantojot ISO-FIX, risks, ka sēdeklis tiks nepareizi piestiprināts, ir daudz mazāks nekā ar automašīnas drošības jostu. Atkarībā no izmēra šo sistēmu var izmantot zīdaiņu, mazu bērnu un lielāku bērnu nostiprināšanai atkarībā no viņu vecuma un svara.


Mūsdienu autosēdeklīšus parasti nostiprina divējādi - ar ISO-FIX sistēmu vai ar drošības jostām. Iespējams, visizplatītākā metode ir drošības jostas stiprināšana, kad automašīnas drošības josta tiek izvilkta caur sēdekļa stiprinājumiem un fiksēta drošības jostas slēdzenē, it kā drošības josta būtu normāli piesprādzēta. Šādā veidā autokrēsliņu var nostiprināt divos veidos - braukšanas virzienam vai pretēji braukšanas virzienam. Tas ir atkarīgs no tā, kā tieši tie ir jāpiestiprina: ja priekšā - jostai jābūt izvilktai caur zilajiem aizbāžņiem, ja apakšā - caur sarkanajiem.
Viena no galvenajām drošības jostu priekšrocībām ir to mobilitāte. Ja sēdeklis ir nostiprināts ar drošības jostām jau automašīnā, to būs īpaši viegli pārvietot no vienas automašīnas uz citu vai vienkārši aizvest mājās ar atvienotu drošības jostu. Turklāt daudzos gadījumos šāda veida stiprinājumi ir vieglāki nekā ISO-FIX sistēma. Ir svarīgi uzsvērt, ka automašīnas drošības jostas var izmantot visām automašīnu sēdekļu grupām, padarot šo metodi īpaši universālu.


Sēdekļa regulēšana

Autokrēsliņi ir izaicinājums, ar kuru jums nāksies saskarties pirms mazuļa piedzimšanas. Tāpat kā ikviens vecāks vai māmiņa, jūs dabiski vēlaties perfektu autokrēsliņu savam ceļojumam un drošībai. Tāpēc nav šaubu, ka jūs jau esat apskatījuši ieteikumus un lūguši draugu atsauksmes un varbūt veikuši kādu salīdzinājumu internetā. Jūs droši vien jau esat uzzinājis, ka autokrēsliņi ir sagrupēti un tiem ir atšķirīga specifika un funkcionalitāte. Tomēr viena no vissvarīgākajām autokrēsliņa īpašībām ir spēja pielāgot sēdekli mazuļa formai. Tā kā bērni aug patiešām ātri, mainās viņu augums, svars, kā arī roku un kāju garums, un, lai nodrošinātu maksimālu drošību ceļojuma laikā, ir nepieciešama arī iespēja pielāgot sēdekli. Visizplatītākie ir autokrēsliņi ar regulējamu sēdvietu un pagalvi. Šeit ir jauns un īpaši izstrādāts Pallas M-fix drošības spilvens (dažos Cybex autokrēsliņos), kas pielāgojas uz priekšu un atpakaļ, dodot bērnam lielāku pārvietošanās brīvību un sēdēšanas augstumu atbilstoši bērna proporcijām. Šis sēdekļa tips - daudz drošāks un pielāgojamāks trieciena gadījumā, absorbē trieciena spēku. Ja, izvēloties autokrēsliņu, redzat sēdekļa regulēšanas iespēju, ņemiet vērā, ka tas ir aspekts, kas, iespējams, palielinās jūsu bērna drošību.


Kad bērni izaug no sēdekļa, kas ir vērsts uz aizmuguri, visdrošāk ir izmantot 1. grupas autokrēsliņu, kas ir vērsts braukšanas virzienā ar iekšējām drošības jostām. Bērni, kuri izmanto šādus sēdekļus, negadījumā gūst traumas daudz retāk nekā tie, kuri paši lieto drošības jostas vai, vēl ļaunāk, ir pilnībā nepiesprādzēti. Uz priekšu vērstie bērnu sēdeklīši nodrošina aizsardzību pret triecieniem, un tajos ir integrētas piecu punktu (vai trīspunktu) drošības jostas vai drošības vairogs, kas atbalsta bērnu. Ļoti svarīgi pirms brauciena atvēlēt pietiekami daudz laika, lai bērns varētu ērti piesprādzēties ar jostām un pārliecināties, ka jostas ir pareizi noregulētas. Tām jābūt pietiekami stingri pievilktām, lai starp bērna krūtīm un siksnām ietilptu tikai viens vai divi pirksti. Jostas sprādze nedrīkst atrasties virs bērna vēdera. Apģērbs var ietekmēt jostu sasprindzinājumu, tāpēc pārbaudiet to katrā braucienā. Uz bērnu vērstus bērnu sēdekļus var izmantot automašīnas priekšpusē vai aizmugurē, taču tie ir drošāki aizmugurē, īpaši, ja ir priekšējā pasažiera drošības spilvens. Visdrošāk ir turēt bērnus šāda veida sēdeklīšos, līdz viņi no tiem izaug.


Produktu attēliem ir ilustratīva nozīme un tie ir kā piemēri. Produkta aprakstā esošie video ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem, tāpēc tajos iekļautā informācija var atšķirties no paša produkta. Krāsas, piezīmes, parametri, izmēri, izmēri, funkcijas, un/vai jebkuras citas oriģinālo izstrādājumu īpašības var atšķirties no to faktiskā izskata, tāpēc, lūdzu, skatiet produkta specifikācijās norādīto produkta aprakstu. Ja Jums ir kādi jautājumi, mēs vienmēr gaidām Jūsu zvanu +371 25220220 vai sazinieties pa e-pastu: palidziba@220.lv.

Arī citi interesējās

Kopīgā informācija par: Autokrēsliņš Kinderkraft Vado, 0-25 kg, red

Preces ID: 7229435
Kategorija: Autokrēsliņi
Preču iepakojumu skaits: 1 gab.
Iepakojuma izmēri un svars (1):

Iepakojuma izmēri: garums x platums x augstums (m), svars (kg)

0,5 x 0,46 x 0,71 m, 4,3 kg
Preču zīme:

Tā ir zīme (vārds, grafisks attēls vai to kombinācija), kuras galvenais mērķis ir atšķirt viena pārdevēja preces no cita. Vēl preču zīme klasificē produktu arī kā atšķirīgu, unikālu un reģistrētu zīmi.

Kinderkraft
Grupa:

Nosaka autokrēsliņu grupas, kas tiek iedalītas pēc bērna svara, vecuma. Bērna svars tiek norādīts kilogramos, bet vecums - mēnešos un gados.

0/1/2 (0-25 kg)
Regulēšana:

Nosaka autokrēsliņa regulēšanas iespēju - regulējams var būt galvas balsts, atzveltne vai sāni.

Galvas balsts, Sēžamā daļa
Uzstādīšana automašīnā:

Nosaka autokrēsliņa triju veidu uzstādīšanas metodi automašīnā: ISO-FIX, drošības siksnas vai papildu bāze.

Ar seju braukšanas virzienā, Ar seju pret braukšanas virzienu
Stiprināšana automašīnā:

Nosaka autokrēsliņa uzstādīšanas veidu automašīnā. Autokrēsliņš var būt uzstādīts ar seju braukšanas virzienā vai pret braukšanas virzienu.

ISO-FIX, Drošības jostas
Sānu trieciena aizsardzība:

Nosaka trieciena samazinājumu sānu trieciena laikā. Šo aizsardzību nodrošina autokrēsliņa sānu elementi, galvas balsts un atzveltne.

Krāsa:

Iespējamais preces krāsas piedāvājums.

Sarkana
Skats: Kinderkraft, 0/1/2 (0-25 kg) autokrēsliņi
Visas šī zīmola preces: Visas KinderKraft preces
Rekomendējam kopā ar: Autokrēsliņš Kinderkraft Vado, 0-25 kg, red
Šo preci var novērtēt tikai tie pircēji, kas to ir iegādājušies un reģistrējušies 220.lv.

Jautājumi un atbildes par preci: Autokrēsliņš Kinderkraft Vado, 0-25 kg, red

Šeit varat uzdot jautājumus pircējiem, kuri ir iegādājušies šo preci, vai 220.lv konsultantiem.

Viedokļus un komentārus ieraksta 220.lv apmeklētāji. Šie viedokļi un komentāri netiek rediģēti un pārbaudīti. Viedokļi, komentāri un padomi var nesakrist ar 220.lv viedokli. 220.lv nav atbildīgs par to saturu. Noteikumus varat atrast šeit.

Uzrakstiet jautājumu par šo preci
Jautājumam jāsatur vismaz 10 rakstzīmes
Par šo preci vēl nav uzdots neviens jautājums.

Turpināt iepirkšanos