Autokrēsliņš Lorelli Galaxy, 0-36 kg, Grey marble

Preces ID: 9029274
5/5
PIRCĒJU VĒRTĒJUMI
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
1 Pircēja vērtējums | Jautājumi un atbildes
TOP PRECE
Preču zīme:

Tā ir zīme (vārds, grafisks attēls vai to kombinācija), kuras galvenais mērķis ir atšķirt viena pārdevēja preces no cita. Vēl preču zīme klasificē produktu arī kā atšķirīgu, unikālu un reģistrētu zīmi.

Grupa:

Nosaka autokrēsliņu grupas, kas tiek iedalītas pēc bērna svara, vecuma. Bērna svars tiek norādīts kilogramos, bet vecums - mēnešos un gados.

Uzstādīšana automašīnā:

Nosaka autokrēsliņa triju veidu uzstādīšanas metodi automašīnā: ISO-FIX, drošības siksnas vai papildu bāze.

Reģistrējieties un pēc šīs preces pirkuma Jūs saņemsiet atpakaļ 220.lv naudu: 060 eiro
Reģistrēties
11900
735 / mēn
Nomaksas kalkulators
Pārdevējs: 220.lv
4.8/5

Daudzums - +
Piegādes termiņš: izvēlieties savu pilsētu

Preces apraksts: Autokrēsliņš Lorelli Galaxy, 0-36 kg, Grey marble

 • Bērniem no dzimšanas līdz 12 gadiem (0-36 kg).
 • Mīksts galvas spilvens.
 • Mīksts ķermeņa spilvens-ieliktnis.
 • Regulējama atzveltnes pozīcija (3 pozīcijas).
 • 5 punktu drošības jostas.
 • Regulējamas drošības jostas.
 • Regulējams galvas balsts (9 pozīcijas).
 • Noņemams pārvalks.
 • Pārvalku var mazgāt ar rokām temperatūrā līdz 30°С.

Uzmanību! Produkta krāsa ir parādīta pirmajos 2 fotoattēlos. Citas fotogrāfijas ir informatīvas.

Lorelli

Lorelli – plaši pazīstams zīmols, kas katru gadu ievieš un izlaiž jaunu produktu kolekciju, kas piepilda tirgu ar unikāliem un izturīgiem produktiem, ar izcilu kvalitāti un izsmalcinātu dizainu. Lorelli daudzgadīgā pieredze ir attīstījusi izpratni un spēju paredzēt, kas gudriem, topošajiem vecākiem patiešām ir vajadzīgs, tāpēc Lorelli cenšas sasniegt izcilību, izmantojot dažādas klientu aptaujas un pētījumus. Drošība un ērtības ir divas būtiskas lietas, kuras Lorelli cenšas nodrošināt gan vecākiem, gan viņu mazajiem.

Zīmols, kas var lepoties ar saviem Lorelli autokrēsliņiem, ratiem, barošanas krēsliem, treniņu paklājiem, gultas aizsargiem, matračiem, rotaļlietām un neskaitāmiem citiem produktiem. Lorelli sevi dēvē par izsmalcinātu zīmolu, kas var ne tikai pārsteigt, bet labā nozīmē arī nodarbināt. Jūs nepamanīsiet, kā jūs kļūstat par lojālajiem Lorelli zīmola klientiem. Mūsdienīgas, gudras un patiesi inovatīvas idejas nāk no Lorelli mājas - izmēģiniet vienu produktu, un jūs noteikti izmantosiet arī citus.

Autokrēsliņš Lorelli Galaxy, 0-36 kg, Grey marble Lorelli

0/1/2/3 (0-36 kg)

Nav noslēpums, ka, gaidot bērniņu, pieņemot lēmumu iegādāties pareizās lietas, ir ļoti daudz dažādu izaicinājumu. Viens no izaicinājumiem ir autokrēsliņš. Atkarībā no jūsu finansiālajām iespējām, nākotnes plāniem, dzīvesveida un citiem faktoriem jums būs jāizvēlas pareizais autokrēsls mazulim, lai nodrošinātu bērna drošību un ceļošanas komfortu. Jums būs nepieciešams autokrēsliņš pat tad, ja nebraucat ar automašīnu, bet plānojat savu bērnu vest mājās no dzemdību nama. Jaundzimušais nevar ceļot bez sēdvietas, kas īpaši paredzēta viņa svaram. Vietu sadalījums grupās ir indikatīvs, jo mazuļi aug pēc individuāla ātruma. Tomēr ir grupas, kas palīdzēs jums koncentrēties. Šeit ir 0/1/2/3 (0-36 kg) automašīnu sēdekļu grupa bērniem no dzimšanas līdz 36 kg (9/12 gadi). Šis autokrēsliņu tips ļauj bērnam braukt gan priekšā, gan braukšanas virzienā. Šīs grupas krēsliņem parasti ir 3 slīpuma līmeņi: sēdus stāvoklis (2 varianti) un guļus stāvoklis (ar miega funkciju). Tas garantēs īpaši augstu komforta līmeni gan bērniem, gan vecākiem un, pats galvenais, nodrošinās bērna pareizu stāvokli atbilstoši viņa svaram un vecumam.

Autokrēsliņu grupa Piemērots jaundzimušajiem Vecums Braukšanas virziens
0 (0-13 kg) Līdz ~18 mēn. Gar aizmugurējo sēdekli
0+ grupa (līdz 13 kg) Līdz ~18 mēn. Pretēji braukšanas virzienam
0/1 (0-18 kg) Līdz 3/4 gadiem Pretēji braukšanas virzienam
0/1/2 (0-25 kg) Līdz 6/7 gadiem Līdz 9 kg – pret, no 9 – braukšanas virzienā
0/1/2/3 (0-36 kg) Līdz 9/12 gadiem Līdz 9 kg – pret, no 9 – braukšanas virzienā
1 (9-18 kg) No 1 līdz 4 gadiem Pretēji vai atbilstoši braukšanas virzienam
1/2 (9-25 kg) No 1 līdz 7 gadiem Pretēji vai atbilstoši braukšanas virzienam
1/2/3 (9-36 kg) No 1 gada līdz 9/12 gadiem Pretēji vai atbilstoši braukšanas virzienam
2/3 (15-36 kg) No 3/4 līdz 9/12 gadiem Braukšanas virzienā


Sēdekļa regulēšana

Autokrēsliņi ir izaicinājums, ar kuru jums nāksies saskarties pirms mazuļa piedzimšanas. Tāpat kā ikviens vecāks vai māmiņa, jūs dabiski vēlaties perfektu autokrēsliņu savam ceļojumam un drošībai. Tāpēc nav šaubu, ka jūs jau esat apskatījuši ieteikumus un lūguši draugu atsauksmes un varbūt veikuši kādu salīdzinājumu internetā. Jūs droši vien jau esat uzzinājis, ka autokrēsliņi ir sagrupēti un tiem ir atšķirīga specifika un funkcionalitāte. Tomēr viena no vissvarīgākajām autokrēsliņa īpašībām ir spēja pielāgot sēdekli mazuļa formai. Tā kā bērni aug patiešām ātri, mainās viņu augums, svars, kā arī roku un kāju garums, un, lai nodrošinātu maksimālu drošību ceļojuma laikā, ir nepieciešama arī iespēja pielāgot sēdekli. Visizplatītākie ir autokrēsliņi ar regulējamu sēdvietu un pagalvi. Šeit ir jauns un īpaši izstrādāts Pallas M-fix drošības spilvens (dažos Cybex autokrēsliņos), kas pielāgojas uz priekšu un atpakaļ, dodot bērnam lielāku pārvietošanās brīvību un sēdēšanas augstumu atbilstoši bērna proporcijām. Šis sēdekļa tips - daudz drošāks un pielāgojamāks trieciena gadījumā, absorbē trieciena spēku. Ja, izvēloties autokrēsliņu, redzat sēdekļa regulēšanas iespēju, ņemiet vērā, ka tas ir aspekts, kas, iespējams, palielinās jūsu bērna drošību.


Mūsdienu autosēdeklīšus parasti nostiprina divējādi - ar ISO-FIX sistēmu vai ar drošības jostām. Iespējams, visizplatītākā metode ir drošības jostas stiprināšana, kad automašīnas drošības josta tiek izvilkta caur sēdekļa stiprinājumiem un fiksēta drošības jostas slēdzenē, it kā drošības josta būtu normāli piesprādzēta. Šādā veidā autokrēsliņu var nostiprināt divos veidos - braukšanas virzienam vai pretēji braukšanas virzienam. Tas ir atkarīgs no tā, kā tieši tie ir jāpiestiprina: ja priekšā - jostai jābūt izvilktai caur zilajiem aizbāžņiem, ja apakšā - caur sarkanajiem.
Viena no galvenajām drošības jostu priekšrocībām ir to mobilitāte. Ja sēdeklis ir nostiprināts ar drošības jostām jau automašīnā, to būs īpaši viegli pārvietot no vienas automašīnas uz citu vai vienkārši aizvest mājās ar atvienotu drošības jostu. Turklāt daudzos gadījumos šāda veida stiprinājumi ir vieglāki nekā ISO-FIX sistēma. Ir svarīgi uzsvērt, ka automašīnas drošības jostas var izmantot visām automašīnu sēdekļu grupām, padarot šo metodi īpaši universālu.


Kad bērni izaug no sēdekļa, kas ir vērsts uz aizmuguri, visdrošāk ir izmantot 1. grupas autokrēsliņu, kas ir vērsts braukšanas virzienā ar iekšējām drošības jostām. Bērni, kuri izmanto šādus sēdekļus, negadījumā gūst traumas daudz retāk nekā tie, kuri paši lieto drošības jostas vai, vēl ļaunāk, ir pilnībā nepiesprādzēti. Uz priekšu vērstie bērnu sēdeklīši nodrošina aizsardzību pret triecieniem, un tajos ir integrētas piecu punktu (vai trīspunktu) drošības jostas vai drošības vairogs, kas atbalsta bērnu. Ļoti svarīgi pirms brauciena atvēlēt pietiekami daudz laika, lai bērns varētu ērti piesprādzēties ar jostām un pārliecināties, ka jostas ir pareizi noregulētas. Tām jābūt pietiekami stingri pievilktām, lai starp bērna krūtīm un siksnām ietilptu tikai viens vai divi pirksti. Jostas sprādze nedrīkst atrasties virs bērna vēdera. Apģērbs var ietekmēt jostu sasprindzinājumu, tāpēc pārbaudiet to katrā braucienā. Uz bērnu vērstus bērnu sēdekļus var izmantot automašīnas priekšpusē vai aizmugurē, taču tie ir drošāki aizmugurē, īpaši, ja ir priekšējā pasažiera drošības spilvens. Visdrošāk ir turēt bērnus šāda veida sēdeklīšos, līdz viņi no tiem izaug.


Produktu attēliem ir ilustratīva nozīme un tie ir kā piemēri. Produkta aprakstā esošie video ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem, tāpēc tajos iekļautā informācija var atšķirties no paša produkta. Krāsas, piezīmes, parametri, izmēri, izmēri, funkcijas, un/vai jebkuras citas oriģinālo izstrādājumu īpašības var atšķirties no to faktiskā izskata, tāpēc, lūdzu, skatiet produkta specifikācijās norādīto produkta aprakstu. Ja Jums ir kādi jautājumi, mēs vienmēr gaidām Jūsu zvanu +371 25220220 vai sazinieties pa e-pastu: palidziba@220.lv.

Arī citi interesējās

Kopīgā informācija par: Autokrēsliņš Lorelli Galaxy, 0-36 kg, Grey marble

Preces ID: 9029274
Kategorija: Autokrēsliņi
Preču iepakojumu skaits: 1 gab.
Iepakojuma izmēri un svars (1):

Iepakojuma izmēri: garums x platums x augstums (m), svars (kg)

0,44 x 0,48 x 0,7 m, 5 kg
Preču zīme:

Tā ir zīme (vārds, grafisks attēls vai to kombinācija), kuras galvenais mērķis ir atšķirt viena pārdevēja preces no cita. Vēl preču zīme klasificē produktu arī kā atšķirīgu, unikālu un reģistrētu zīmi.

Lorelli
Grupa:

Nosaka autokrēsliņu grupas, kas tiek iedalītas pēc bērna svara, vecuma. Bērna svars tiek norādīts kilogramos, bet vecums - mēnešos un gados.

0/1/2/3 (0-36 kg)
Regulēšana:

Nosaka autokrēsliņa regulēšanas iespēju - regulējams var būt galvas balsts, atzveltne vai sāni.

Galvas balsts, Sēžamā daļa
Uzstādīšana automašīnā:

Nosaka autokrēsliņa triju veidu uzstādīšanas metodi automašīnā: ISO-FIX, drošības siksnas vai papildu bāze.

Ar seju braukšanas virzienā, Ar seju pret braukšanas virzienu
Stiprināšana automašīnā:

Nosaka autokrēsliņa uzstādīšanas veidu automašīnā. Autokrēsliņš var būt uzstādīts ar seju braukšanas virzienā vai pret braukšanas virzienu.

Drošības jostas
Sānu trieciena aizsardzība:

Nosaka trieciena samazinājumu sānu trieciena laikā. Šo aizsardzību nodrošina autokrēsliņa sānu elementi, galvas balsts un atzveltne.

Nav norādīts
Krāsa:

Iespējamais preces krāsas piedāvājums.

Pelēka
Skats: Lorelli, 0/1/2/3 (0-36 kg) autokrēsliņi
Visas šī zīmola preces: Visas Lorelli preces
Rekomendējam kopā ar: Autokrēsliņš Lorelli Galaxy, 0-36 kg, Grey marble
Šo preci var novērtēt tikai tie pircēji, kas to ir iegādājušies un reģistrējušies 220.lv.
Preces novērtējuma sadalījums
5/5
Pircēju rekomendācijas
100% pircēju, kuri novērtēja šo preci, rekomendētu to iegādāties draugam
100%
Pircēju atsauksmes

Aizskaroši un reklāmas rakstura komentāri netiek publicēti. Šajā lapā ir mūsu pircēju atsauksmes, kā arī citu pircēju komentāri, kas tika tulkoti ar automātiskās tulkošanas rīku no mūsu grupai piederošajām e-platformām. Noteikumus varat atrast šeit.

 • 5/5

  220.lv vai sadarbības interneta veikala pircēju atsauksmes tiek publicētas oriģinālvalodā vai pārtulkota valsts valodā.

  Lāsma Š.
  13.07.2022.
  Pārdevējs: 220.lv
  Ļoti labs, mazā vizsmas mašīnā bez kašķiem braukā

Jautājumi un atbildes par preci: Autokrēsliņš Lorelli Galaxy, 0-36 kg, Grey marble

Šeit varat uzdot jautājumus pircējiem, kuri ir iegādājušies šo preci, vai 220.lv konsultantiem.

Viedokļus un komentārus ieraksta 220.lv apmeklētāji. Šie viedokļi un komentāri netiek rediģēti un pārbaudīti. Viedokļi, komentāri un padomi var nesakrist ar 220.lv viedokli. 220.lv nav atbildīgs par to saturu. Noteikumus varat atrast šeit.

Uzrakstiet jautājumu par šo preci
Jautājumam jāsatur vismaz 10 rakstzīmes
Par šo preci vēl nav uzdots neviens jautājums.

Turpināt iepirkšanos