Blogi

21 02 2018

Kā izvēlēties piemērotākās smaržas?

Smaržas – gluži kā neredzams apģērbs, kas palīdz justies daudz labāk un būt pārliecinātākam par sevi. Agrāk smaržas bija greznuma priekšmets, ko varēja baudīt tikai paši bagātākie. Pašlaik parfimērija internetā ir pieejama visiem tiem, kas vēlas sev apkārt radīt patīkamu auru, kura palīdzēs gan pašam cilvēkam, gan tam apkārt esošajiem cilvēkiem justies labi.

Vairāk
20 02 2018

Sildītāji – kā izvēlēties no tik daudziem?

Sildītāji – viens no galvenajiem jautājumiem ziemā. Neviens nezina, kāds laiks būs decembrī vai janvārī, viens ir skaidrs – temperatūra noteikti nebūs vasarīga. Tāpēc apkures problēma kļūst īpaši aktuāla. Un ne tikai ziemā. Apkures sezona vēl nav sākusies? Telpas netiek apsildītas un ir ļoti nemājīgi? Katrā gadījumā Jūs glābj labs sildītājs. Bet tie mēdz būt dažādi, tāpēc izvēle ir gan bagāta, gan reizēm sarežģīta.

Vairāk
19 02 2018

Biroja mēbeles: izvēlamies galdu

Darba vietā jābūt kārtībai. Vai tas tā ir? Kamēr vieni pierāda, kas ir labāk - nevainojama kārtība vai radoša nekārtība, mēs aplūkojam galdu piedāvājumus. Šī mēbele saistīta ar darba komfortu un produktivitāti. Kā tad izvēlēties tādu, kas vislabāk atbildīs vajadzībām?

Vairāk
18 02 2018

Lai sadzīves tehnika kalpotu ilgi un uzticīgi

Reizēm var dzirdēt atsauksmes, ka tai vai citai sadzīves ierīcei piemīt trūkumi. Lai šo trūkumu būtu pēc iespējas mazāk un sadzīves tehnika uzticīgi kalpotu pēc iespējas ilgāk, mēs apspriedīsim dažus aspektus. Galu galā sadzīves tehnika ir īpaši svarīga, ikvienam cilvēkam aktuāla tēma.

Vairāk
18 02 2018

Televizora izvēle: izmērs un ekrāna tips

Televīzija – viena no populārākajām izklaidēm. Mēs gaidām iecienītā seriāla notikumu atrisināšanos, jaunas filmas pirmizrādi, vakara ziņas. Nav brīnums, ka arī paši televizori izraisa interesi. Kā izvēlēties? Lūk, daži padomi, kas var Jums noderēt.

Vairāk
18 02 2018

Daži vērtīgi padomi tiem, kas izvēlas jaunus ziemas zābakus

Latvijas ziema ir neparedzama. Vienā dienā krīt sniegs, nākamajā dienā – jau lietus. Tāpēc gada aukstajam laikam ir kārtīgi jāsagatavojas. Viena no nepieciešamajām komplekta sastāvdaļām – labi ziemas apavi. Jūsu uzmanībai sniedzam dažus padomus, kā izvēlēties ziemas zābakus. Iespējams, tie šķitīs elementāri, bet reizēm tos aizmirst. Tā var raksturot tālāk sniegtos padomus.

Vairāk
18 02 2018

Veidojiet interjeru sev, nevis apkārtējiem

Egoistisks raksta virsraksts? Iespējams. Tomēr piemērotāka nav (un pat pareizāka). Kāpēc? Jo mājas interjera preces – tā ir mājokļa saimnieku gaumes lieta. Lēmumus par apdari pieņem, ņemot vērā personīgās vajadzības. Nevis ņemot vērā kaimiņa no desmitās mājas vai mārketinga nodaļas darbinieka vajadzības, bet savas.

Vairāk
18 02 2018

Infrasarkanie sildītāji – priekšrocības

Būtībā pastāv tikai divas apkures sistēmas – konvekcijas un infrasarkanā. Konvekcijas sistēma sasilda gaisa plūsmas, kas cirkulē telpā, un tādējādi apkurina visu telpu. Infrasarkanā sistēma apkurina apkārt esošos priekšmetus, tāpēc telpā jūtams siltums. Gaisa cirkulācija šeit neveidojas. Speciālisti atzīst, ka tieši infrasarkanajiem sildītājiem ir lielākas priekšrocības. Kādas tad ir šīs priekšrocības? Mēģināsim to noskaidrot šai rakstā.

Vairāk
05 01 2018

Pudelīšu sterilizētājs – kādu izvēlēties?

Pudelīšu sterilizētājs, kas paredzēts zīdaiņiem, arvien biežāk sastopams mājās vecākiem – jo ikviens cenšas, lai mazulis izaugtu veselīgs un stiprs, tāpēc vēlamies ieguldīt maksimālas pūles mierīgai jaundzimušā augšanai.

Vairāk
05 01 2018

Labākie matu stiprināšanas līdzekļi 

Ja Jūs vēlaties būt spīdīgu un veselīgu matu īpašnieks, tad to kopšanai pastāvīgi jāvelta laiks. Krāsošana, fēna lietošana, apkārtējā vide un citi faktori ļoti ātri var kaitēt mata struktūrai.

Vairāk
04 01 2018

Autokrēsli – kā izvēlēties labāko? 

Ikviens autovadītājs zina, ka mazam bērnam, kurš atrodas automašīnā, jāsēž speciālā krēslā. Tomēr krēsla izvēle nav visai viegls uzdevums. Ir jāzina, ka drošība atkarīga no tā, vai krēsls ir bērnam piemērots.

Vairāk
29 12 2017

“Vienkāršā darba” sadzīves tehnika

Mēs bieži runājam par ledusskapjiem, trauku mazgājamām mašīnām un citiem “gigantiem”, bet nepelnīti aizmirstam par sadzīves tehniku, kas reizēm tiek lietota biežāk, nekā lielgabarīta tehnika.

Vairāk
22 12 2017

Izvēlamies ziemas apavus: 5 padomi

Šogad ziema iestājās diezgan negaidīti – sniegs uzkrita jau novembra pirmajos datumos. Tas ir grūts periods, kam jāsagatavojas iepriekš. Ja Jūs neesat sagatavojies un palicis bez apaviem, nepārdzīvojiet – izvēle ir liela, Jūs atradīsiet sev piemērotu variantu. 

Vairāk
22 12 2017

Eglīšu mantiņas: nedaudz par to, kā tās saskaņot

Noguļot veselu gadu maisā vai kārbā, tuvojoties Ziemassvētkiem, eglīšu mantiņas kļūst ļoti svarīgas. Mēs sākam sapņot, kā rotāsim egli, vai izmantosim jau esošās dekorācijas vai pirksim jaunas. Kā izrotāt telpu un piešķirt mājai Ziemassvētku atmosfēru? Jūsu uzmanībai – daži eglītes rotāšanas varianti.

Vairāk
22 12 2017

Mākslīgās vai dzīvās eglītes?

Katru gadu Ziemassvētku periodā daudziem pilsētniekiem nākas izvēlēties – pirkt dzīvu egli vai tomēr izvēlēties mākslīgo? Kādi tad PAR un PRET nāk no fermeru puses? 

Vairāk
15 12 2017

Sildītāji katrā mājā

Kā sasildīties, ja nav iespējams ātri atjaunot siltuma piegādi? Tas ir aktuāli rudenī, kas apkures sezona vēl nav sākusies, bet temperatūras nokrītas zemāk par 10 grādiem. Daudzi ņem ārā no noliktavas sildītājus un sildās ar tiem. Nav svarīgi, ka palielinās elektrības rēķins, svarīgi, lai aukstā laikā mēs nesaslimtu – slimības ārstēšana maksās daudz dārgāk, nekā daži eiro par izlietoto elektrību. 

Vairāk
15 12 2017

KĀ IZVĒLĒTIES DĀVANU DRAUGAM

Nav svarīgi, cik ilgu laiku Jūs tiekaties ar savu jauno cilvēku, tuvojoties kādam notikumam, aktuāls kļūst jautājums – kādu gan īpašu dāvanu viņam uzdāvināt?

Vairāk
15 12 2017

Padomi, ja vajadzīga dāvana vīrietim

Piemērotas dāvanas izvēle vīrietim vienmēr var kļūt par patiešām nopietnu pārbaudījumu. Pievērsiet uzmanību: psihologi apalvo, ka vīriešiem visbiežāk patīk saņemt praktiskas un vajadzīgas dāvanas.

Vairāk
15 12 2017

Kādas dāvanas labāk nedāvināt vīrietim?

Tuvojas paši skaistākie ziemas svētki, tāpēc daudzi sāk lauzīt galvu par to, ko dāvināt savai otrajai pusītei. Dāvanas vīrietim – tās patiešām ir galvassāpes sievietei, kura, vēloties pārsteigt savu mīļoto, bieži pārcenšas vai paļaujas uz dāmu žurnālos ievietotajiem dāvanu sarakstiem (bet tos sastāda tās pašas sievietes). Mēs sniedzam Jūsu uzmanībai vairākas tipiskas sieviešu kļūdas, kādas labāk neatkārtot. Mīļotais Jums būs patiesi pateicīgs

Vairāk
15 12 2017

Ziemassvētku dāvanas bērniem

Ziemassvētki – vieni no pašiem mājīgākajiem un skaistākajiem svētkiem gadā, kurus ļoti gaida bērni, jo tas ir īpašs laiks, kad piepildās viņu kvēlākie sapņi. Taču vecākiem nākas palauzīt galvu, ko tad dāvināt savām atvasēm, lai Ziemassvētku dāvanas sniegtu tām daudz prieka.

Vairāk
21 11 2017

Kur vislabāk būtu iegādāties sadzīves tehniku?

Sadzīves tehnika ne tikai atvieglo mūsu dzīvi, bet ir vienkārši nepieciešamība. Tīrs apģērbs, svaigs ēdiens, tīrība mājokļi – tas viss ir saistīts ar sadzīves ierīcēm. Ja kāda no tām iziet no ierindas, mēs pievēršamies jaunas ierīces meklēšanai. 

Vairāk
21 11 2017

Mobilie telefoni. Kā piemeklēt izmēru?

Mobilie telefoni ir evolucionējuši. Šāds apgalvojums šķiet pilnībā piemērots, vērojot tirgū notiekošās izmaiņas. Kādreiz telefoni bija aprīkoti ar milzīgu daudzumu pogu, bet tagad pogu skaits ir samazinājies līdz divām – trim – atslēgu un skaņas regulēšanu.

Vairāk
21 11 2017

Riepas – ziemas un vasaras izaicinājums

Laika posmā no 1. decembra līdz 1. martam, transportlīdzekļiem ir jābūt „apautiem” ar ziemas riepām. Savukārt, laika posmā no 10. aprīļa līdz 31. oktobrim, nedrīkst braukt ar radžotām riepām. Minētie datumi – viskarstākais laiks autoservisos. Taču, riepu sakarā rodas daudz jautājumu. Nepieciešams sīkāk pievērsties dažiem no tiem.

Vairāk
15 11 2017

Labākie Ķīnas ražojuma mobilie telefoni

Tā reiz ir sanācis, ka Ķīna ieņem trešo vietu pasaulē tehnoloģiju izaugsmes jomā. Nedz Kanāda, nedz Krievija un pat ne Indija. Ķīnai ir viss nepieciešamai, lai kļūtu par līderi tehnoloģiju jomā – milzīgs tirgus, lēts darbaspēks un brīnišķīgs zinātniskais potenciāls. 

Vairāk
15 11 2017

Padomi, kas palīdzēs izvēlēties vislabākās riepas

Meklējot savam transportlīdzeklim vislabākās riepas, Jums nāksies apzināt lielu, visdažādāko iespēju, skaitu. Šajā gadījumā ļoti noder konsultācijas ar speciālistiem, kuri Jums varēs sniegt ieteikumus un palīdzēt, lai Jūsu izvēle būtu pareiza. 

Vairāk
15 11 2017

Izklaide pilsētā garajiem vakariem – galda pokers

Iedzīvotājiem ir zināms: azartspēles – tiešs apdraudējums ģimenei, mieram, un, protams, arī naudas līdzekļiem. Tieši šī iemesla dēļ daudzi bēg no kazino, kā velns no krusta. Taču, pokers – tā ir viena no spēlēm, ko var bez problēmām spēlēt arī mājas apstākļos. 

Vairāk
14 11 2017

Mājokļa 3 zonas, kurām visvairāk ir nepieciešami ventilatori

Vasaras karstajās dienās ikviens meklē kādu savu veidu, kā varētu atveldzēties – vieni izvēlas ezera sniegto veldzējumu, citi – aukstu dušu, pārējie, visdrīzāk, izvēlēsies izbaudīt mājoklī vai ofisā uzstādīto gaisa dzesēšanas sistēmas kondicionieru sniegtos labumus. 

Vairāk
14 11 2017

Ventilatori – gan mājai, gan arī darbam

Kalendārā vasara ir jau pāri pusei, bet karstās dienas tā arī nav vēl pienākušas. Taču nevajadzētu noskumt – jo tās mūs vēl iepriecinās. Tomēr, iestājoties vasaras karstumam, pieaug arī dažādu sūdzību skaits veselības problēmu sakarā, mazinās darbspējas, mūs nomāc slikta pašsajūta, enerģijas trūkums, kā arī citas tamlīdzīgas problēmas.

Vairāk
14 11 2017

Gaisa kondicionieri – ikvienam pēc vajadzības

Gada karstā sezonas tuvošanās privātmāju īpašniekiem un sabiedrisko telpu uzraugiem liek iespringt – klāt ir laiks, kad jāmeklē līdzekļi cīņai pret nepielūdzamo karstumu. Kā viens no vispopulārākajiem līdzekļiem pret karstumu ir un paliek gaisa kondicionieri. 

Vairāk
23 09 2017

Tuvāka iepazīšanās ar eliptiskajiem trenažieriem

Nepielūdzami tuvojas vasara, un daudzi aizdomājas par ķermeņa līnijām un dažiem ziemā pieaugušajiem kilogramiem. Kamēr daži lej sviedrus sporta zālē vai katru rītu skrien, citi nolemj, ka ir pienācis laiks iegādāties trenažieri.

Vairāk
23 09 2017

Kas jāzina par ilgstošas ​​darbības mēslojumu?

​Savā dārzā vai dobē audzētie dārzeņi vienmēr garšos labāk, būs saldāki un veselīgāki, jo mēs lieliski zinām, kādu mēslojumu izmantojam. Tiesa, ekoloģijas vilnim sasniedzot apogeju, arvien vairāk cilvēku cenšas mēslojumu neizmantot vispār.

Vairāk
23 09 2017

Dārznieka padomi pavasara mulčēšanai

Pretēji ierastajam uzskatam mulča un dekoratīvās šķembas tiešām nav jautājums par skaistumu – tās veic ļoti svarīgas funkcijas. Mulča ir dabīgs organisks līdzeklis, kas paredzēts zemes mēslošanai un aizsardzībai pret nezāļu izplatību.

Vairāk
23 09 2017

Kā atradināt savu suni no priekšmetu graušanas?

Visdrīzāk ikviens suņu saimnieks vismaz reizi mūžā ir atradis sagrauztas kurpes vai cimdus. Daži suņi diezgan ātri saprot, ka tā darīt nevar, bet citi ignorē saimnieka draudus un turpina apstrādāt mājās esošās lietas. Tātad, kā risināt graušanas problēmu?

Vairāk
23 09 2017

Mobilie tālruņi – tādi, kas neizlādējas?

Mobilie tālruņi jau vairāk nekā desmitgadi ir kļuvuši ikdienas pavadoņiem, palīdzot ne tikai sazināties ar ģimenes locekļiem, tie arī kalpo biznesa jautājumu risināšanai. Tomēr ļaunākais, kas var notikt - ir izlādējies mobilais tālrunis.

Vairāk
23 09 2017

Ar ko atšķiras stacionārie spēļu datori no parastajiem

Stacionārie spēļu datori aizrauj daudzus datoru entuziastus. Kādēļ? Jo tas taču ir tas pats dators, tikai jaudīgāks... Par šādu viedokli kļūst dusmīgi daudzi “geimeri” kuri, iespējams, ar savām rokām ir uzlabojuši savus datorus, lai tie sniegtu maksimālu apmierinājumu.

Vairāk
23 09 2017

Mobilie tālruņi: daudz - ne vienmēr labi

Viedtālruņu ražotāji bez šaubām ir izlutinājuši savus klientus visā pasaulē. Nereti tiek aizmirsts, mobilais tālrunis būtībā ir paredzēts īsziņu rakstīšanai un zvanīšanai. Tātad, izvēloties jaunu tālruni, rodas daudz jautājumu, kādi iestatījumi ir patiesi svarīgi un kuri tādi nav.

Vairāk
20 09 2017

Riepas populārajā Formulā - 1

Daudzi no mums ar nepacietību gaida Formula 1 nedēļas nogales, kad var aizmirst visas darba nedēļas rūpes, ērti atlaisties atpūtas krēslā un baudīt sacensību karstumu, gūt labu devu adrenalīna, atbalstīt savu iecienītāko sacīkšu braucēju un dzirdēt ausij tīkamo riepu švīkstoņu. Pagaidiet! Vai kāds pieminēja riepas?

Vairāk
20 09 2017

Mūsdienu sekcijas – ar ko tās atšķiras no senākajiem modeļiem

Kad dzirdam vārdu “sekcijas”, parasti acu priekšā iznirst liels skapis tumši brūnā krāsā pa visu istabas sienu, ar stilizētām durtiņām un aiz tām sakrautajām “servīzēm”. Sekcijas vidū parasti ir atverams bārs, slēdzams ar nelielu slēdzeni un atslēdziņu, kas paredzēts dzērieniem.

Vairāk
20 09 2017

Stila rokasgrāmata - kā pareizi valkāt Converse apavus?

Piekrītiet, Converse apavi - tā ir īsta brīvā laika stila klasika. Tomēr arī šo universālo apavu valkāšanā tiek pieļautas ļoti daudzas stila kļūdas. Izklausās neticami, vai ne? Lai palīdzētu no tām izvairīties, 220.lv speciālisti sniedz dažus padomus, kas ļaus izvairīties no biežāk sastopamajām stila kļūdām.

Vairāk
20 09 2017

Foto ierīces tiek radītas no viedtālruņiem

Kā nosaukt priekšmetu, kas atgādina īstu fotoaparātu, bet patiesībā ir viedtālruņa vāciņš? Kaut gan tam mums vēl nav nosaukuma, tomēr šis produkts drīzumā parādīsies veikalos visā pasaulē.

Vairāk
20 09 2017

Drēbes internetā – kā nekļūdīties?

Lai ietaupītu laiku un naudu, arvien vairāk cilvēku iepērkas internetā. Tādējādi ne tikai var ietaupīt laiku un enerģiju, bet arī neiztērēt milzīgas naudas summas un izveidot savu unikālu stilu.

Vairāk
20 09 2017

Fakti, kurus nezinājāt par Converse apaviem

Converse apavi, iespējams, ir populārākie apavi pasaulē – tos droši valkā gan sportisti, gan studenti, gan arī spožākās skatuves zvaigznes. Pārsteidzoši, bet kopš 1908. g. pārdotie apavi nekad nav piedzīvojuši zīmola popularitātes kritumu.

Vairāk
31 08 2017

Ir sākusies tvaika tīrītāju ēra – kas jāzina, izvēloties šo ierīci?

Reizēm cilvēkiem pilnai laimei trūkst pavisam nedaudz, piemēram, staigāt pa māju baltās zeķēs un pēc stundas neiet tās mazgāt. Neskatoties uz to, ka šī aina atgādina 90.gadu reklāmu par grīdu tīrīšanas līdzekļiem, reāli bija vajadzīgs diezgan daudz laika, lai parādītos ierīces, kas garantē nevainojami izmazgātas grīdas mājās jau pēc vienas mazgāšanas reizes.

Vairāk
31 08 2017

Gaisa mitrinātāji – kādēļ tie vajadzīgi un kā izvēlēties piemērotāko?

Gaisa mitrinātāju pieprasījums parasti pieaug, tuvojoties aukstajai sezonai. Tai laikā tieši paaugstinās gaisa kvalitātes svarīgums telpā, jo, tuvojoties apkures sezonai, situācija vienmēr pasliktinās. Taču, pērkot gaisa mitrinātāju rudenī, var lielā mērā pārmaksāt par jauno ierīci, tāpēc to vajadzētu iegādāties nedaudz agrāk. 

Vairāk
31 08 2017

Brīvdienas pie ezera: ko ņemt līdz?

Braucienu pie ezera brīvdienās daudzi uzskata par īpaši romantisku un relaksējošu laika pavadīšanas veidu, tomēr pie auss sīcošie odi, necaurredzama tumsa nakts laikā un sēdēšana uz zāļu cinīša vai satrūdējuša baļķa ātri nomāc visus pozitīvos iespaidus.

Vairāk
31 08 2017

Brīvdienas uz velosipēda: kā izvēlēties jums piemērotu velosipēdu?

Iestājoties skaistam un saulainam laikam, arvien vairāk riteņbraucēju izbrauc ielās un bauda svaigo gaisu un pavasara siltumu. Ja arī jūs esat nolēmis iegādāties velosipēdu, tad viena no lielākajiem internetveikaliem 220.lv speciālisti sniegs jums vajadzīgo padomu, kā izvēlēties jums piemērotu velosipēdu un tam nepieciešamos piederumus.

Vairāk
31 08 2017

Labākās gudrās aproces 2017.g. – 10 modeļi aktīviem lietotājiem

Gudrās aproces ir populāras ne tikai pusaudžu vidū, bet arī to, kas aktīvi nodarbojas ar sportu vai rūpējas par savu fizisko stāvokli. Tomēr informācija par šiem izstrādājumiem parasti vienmēr ir nepietiekama, tāpēc dažādi entuziasti un elektronikas sfēras profesionāļi pastāvīgi testē gudro aproču jaunos modeļus un sastāda labāko sarakstus, kas ļauj neapmaldīties sadzīves elektronikas džungļos. 

Vairāk
31 08 2017

Kā izvēlēties labāko televizoru Smart TV

Pēdējos gados arvien vairāk pircēju uzzina par gudro televīziju jau pirms televizora iegādes. Tāpēc Smart TV kļūst par vienu no kritērijiem, kuram ir svarīga nozīme, izvēloties televizoru. Un tā nav nejaušība, jo no televizora vadīšanas ērtības atkarīgs arī prieks no tā skatīšanās. 

Vairāk
31 08 2017

Pirmo iesvētību svētki – ko tādā gadījumā dāvināt?

Ziemassvētki un dzimšanas diena jau sen vairs nav vienīgie svētki, kuru gadījumā bērni un pusaudži cer saņemt dāvanas. Ierasti ir kļuvis dāvināt nelielas dāvanas sakarā ar dažādiem sasniegumiem, viņus uzslavējot un iedrošinot, paužot rūpes un uzmanību.

Vairāk
31 08 2017

Labākās videokartes (GPU) 2017.g.

Īsti datorspēļu fanātiķi zina, ka šo gadu var saukt par īpašu video karšu pasaulei. Šajā gadā tirgū parādīsies jaunas video kartes, kas iezīmēs jaunas ēras sākumu. Varbūt tas arī skan patētiski, tomēr pagaidām tie ir tikai minējumi un prognozes, kurām piekrīt arī pasaules līmeņa IT eksperti.

Vairāk
31 08 2017

Kā izvēlēties piemērotāko 4G modemu

Pēc mobilo sakaru 3G parādīšanās mobilais internets kļuva aizvien populārāks. Taču pēc 4G sakaru (LTE) parādīšanās un ieviešanas vairs nebija nekādu šķēršļu interneta iegūšanai caur mobilajām ierīcēm.

Vairāk
31 08 2017

Multivārāmais katls – neaizstājams palīgs virtuvē

Visas sievietes vai vīrieši, kuri neizvairās no darba virtuvē, lieliski zina, cik daudz laika un enerģijas aiziet ēdiena gatavošanai visai ģimenei vai draugiem, kuri nāk ciemos, nerunājot jau par pannu, katlu un trauku kalniem, kas paliek pēc vakariņām. Novatoriskie daudzfunkcionālie vai multifunkcionālie katli var ievērojamā mērā atvieglot ikdienas dzīvi.

Vairāk
27 08 2017

10 labākie planšetdatori

Ja Jūs jau esat nobriedis iegādāties labu planšetdatoru, šis raksts palīdzēs noskaidrot, kāds dators Jums patiešām ir vajadzīgs. Mēs nosauksim arī 10 labākos planšešu modeļus, kas noderēs jebkādām vajadzībām. Vispirms jau jānoskaidro, kādam nolūkam šīs planšetes tiks izmantotas.

Vairāk
16 08 2017

10 labākie veļas mašīnu modeļi 2017.g.

Tehnoloģiskā attīstība lielā mērā ir attālinājusi veļas mazgāšanas jēdzienu no visiem agrāk  ierastās sadzīves darbu nastas. Augstspiediena cikli ļauj mazgāt veļu divas reizes ātrāk, nekā izmantojot parastās veļas mašīnas, samazinātas vibrācijas tehnoloģijas pārvērš mašīnu ļoti klusu strādājošā aparātā, kas ļauj pat naktī mazgāt veļu bez neapmierinātības no kaimiņu puses.

Vairāk
16 08 2017

5 svarīgi faktori, kas palīdzēs izvēlēties vislabāko pārnēsājamo disku

Pastāv desmitiem, ja ne simtiem pārnēsājamo disku modeļu. Kurš no tiem ir labāks un būs Jums visvairāk piemērots? Varētu nosaukt konkrētu modeli, bet tas būs tikai šī raksta autora viedoklis, kas nekādā veidā nepalīdzēs izvēlēties visiem piemērotu risinājumu. Labāk nedaudz tikt skaidrībā par pārnēsājamiem diskiem un patstāvīgi pamēģināt izvēlēties piemērotu disku.

Vairāk
16 08 2017

Bārdas elektrotrimmeris – kā izvēlēties vislabāko?

Būt bārdainam vīrietim – tas ir moderni. Droši vien šī mode tik drīz nepāries, tāpēc daudzi vīrieši, kuri agrāk katru rītu skuva bārdu un ūsas, tagad savus matus uz sejas kopj gandrīz kā dāmas. Labi izskatīties nav noziegums, tāpēc arī nepieciešama tam speciāli paredzēta ierīce. Bārdas elektrotimmeri paredzēti speciāli bārdas veidošanai un griešanai.

Vairāk
16 08 2017

Fotoepilācija mājas apstākļos

Matiņu likvidēšana ar lāzeru – tas vairs nav jaunums skaistuma industrijā Latvijā. Šo nevēlamo matiņu likvidēšanas procedūru piedāvā praktiski ikviena skaistuma klīnika vai dermatoloģijas kabinets. Un tomēr jāatzīst, ka tāds matiņu likvidēšanas veids ir diezgan dārgs priekš, īpaši tādā gadījumā, ja vēlamies uz ilgu laiku atvadīties no matiņiem lielā ķermeņa zonā vai, ja nepieciešamas veikt vairākas sesijas. 

Vairāk
09 08 2017

Lapene: mājas teritorijas vispatīkamākā vietiņa, vai arī vietu aizņemoša grabaža?

Ir vērojami daudzi gadījumi, kad lapene tikai dažas reizes tiek izmantota tai paredzētajā nolūkā. Dažiem cilvēkiem gluži vienkārši tā nav nepieciešama: tās iegādi iespaido bara instinkts – vai tiešām es būšu sliktāks par saviem kaimiņiem? Tādā gadījumā lapene būs kā mēms pārmetums – kā vējā izšķiesta nauda un laiks. Varbūt vēlaties izsargāties no tā? 

Vairāk
09 08 2017

Mājokļa 3 zonas, kurām visvairāk ir nepieciešami ventilatori

Vasaras karstajās dienās ikviens meklē kādu savu veidu, kā varētu atveldzēties – vieni izvēlas ezera sniegto veldzējumu, citi – aukstu dušu, pārējie, visdrīzāk, izvēlēsies izbaudīt mājoklī vai ofisā uzstādīto gaisa dzesēšanas sistēmas kondicionieru sniegtos labumus. Tomēr, kā būtu jārīkojas tiem, kas nevar atļauties šādus dzīves prieciņus?

Vairāk
09 08 2017

Ventilatori – gan mājai, gan arī darbam

Kalendārā vasara ir jau pāri pusei, bet karstās dienas tā arī nav vēl pienākušas. Taču nevajadzētu noskumt – jo tās mūs vēl iepriecinās. Tomēr, iestājoties vasaras karstumam, pieaug arī dažādu sūdzību skaits veselības problēmu sakarā, mazinās darbspējas, mūs nomāc slikta pašsajūta, enerģijas trūkums, kā arī citas tamlīdzīgas problēmas.

Vairāk
09 08 2017

Gaisa kondicionieri – ikvienam pēc vajadzības

Gada karstā sezona privātmāju īpašniekiem un sabiedrisko telpu uzraugiem liek iespringt – klāt ir laiks, kad jāmeklē līdzekļi cīņai pret nepielūdzamo karstumu. Kā viens no vispopulārākajiem līdzekļiem pret karstumu ir un paliek gaisa kondicionieri.

Vairāk
24 07 2017

Kā būtu jārūpējas par savu fotoaparātu

Fotoaparāts (nav svarīgi, vai digitālais vai spoguļkameras) – nebūt nav vienas dienas investīcija, tādēļ arī par savu fototehniku būtu jāparūpējas pienācīgā veidā. Tikai veicot pienācīgu apkopi, tiks garantēts, ka fotoaparāta darbība būs nevainojama ilgstošā laika periodā, un Jūs iepriecinās ar kvalitatīvām fotogrāfijām.

Vairāk
24 07 2017

Mazā sadzīves tehnika – meteoroloģiskās stacijas

Šāda veida ierīces, mājokļu vajadzībām, tiek izvēlētas salīdzinoši reti. Jāteic, velti... Meteoroloģiskās stacijas – tā ir mazā sadzīves tehnika, kam būtu jāatrodas ikvienā mājoklī. Mēs paskaidrosim, kādēļ tas tā ir...

Vairāk
14 07 2017

Mobilie telefoni senioriem

Mazbērni rūpējas par saviem vectētiņiem un vecmāmiņām, un vēlot visu to labāko, viņiem dāvina ne pārāk dārgus, taču kvalitatīvus viedtālruņus. Vecmāmiņas un vectētiņi pastāvīgi spurojas pretī – nav mums vajadzīgi šie skārienjūtīgie ekrāni, dodiet mums telefonu ar lielāk podziņām... 

Vairāk
14 07 2017

Sadzīves tehnika: vai to vajadzētu izvēlēties internetā?

Iespējams, ka ikviens no Jums kaut reizi ir veicis iepirkumus internetā. Visbiežāk, šādu iepirkšanās veidu izvēlās tādēļ, ka šādā veidā ir iespējams ieekonomēt ne tikai naudu, bet arī laiku. Pēdējā laikā Latvijā aktīvie interneta lietotāji arī ir kļuvuši drosmīgāki – aizvien vairāk viņi ir sākuši iepirkties elektroniskajos veikalos, tostarp ar viņu iegādātais preču sortiments kļūst arvien dažādāks.

Vairāk
05 06 2017

Vispatīkamākā smaržu aromāta meklējumi

Smaržas – tas ir gan aromāts, gan pat arī stila sastāvdaļa. Tostarp, gan sievietes, gan arī vīrieši vēlas, lai aromāts būtu patīkams, lai pēc smaržu lietošanas Jūs pārpildītu pozitīvas un labas emocijas. Pēdējā laikā pastiprināta uzmanība tiek veltīta ar interneta starpniecību izplatītajām smaržām. Jāteic, ka patīkama aromāta meklējumi ievelk – ir vēlēšanās izvēlēties tādu aromātu, kas patiesi patīk.

Vairāk
05 06 2017

Nākotnes televizori

Izvēloties televizoru daudziem rodas dalītas sajūtas – kādu vajadzētu izvēlēties, lai pēc 3 gadiem tas nebūtu bezcerīgi novecojis un savu laiku nokalpojis? Kādas ir šībrīža aktuālākās tehnoloģijas? Mēs centīsimies īsi un saprotamā valodā aprakstīt vairākus aspektus, saskaņā ar ko būs iespējams vieglāk izlemt, kādu televizoru būtu jāizvēlas nākotnei.

Vairāk
29 05 2017

Kādēļ parfimēriju ir vērts pirkt internetā?

Meklēdami sev vispiemērotāko smaržu, varat izmantot Google meklēšanas sistēmu, kurā atradīsiet Jums nepieciešamo informāciju. Tas ir ātrs un vienkāršs veids, kā atrast tieši to, kas Jums ir nepieciešams.

Vairāk
29 05 2017

Dīvānu vēsture – no Ēģiptes līdz astronautiem

Dīvāniem mūsu mājās ir īpaša vieta un statuss. Bet vai Jūs kaut ko zināt par to vēsturi? Tās netika radītas padomju laikos, bet tika izgudrotas daudz agrāk … Šajā rakstā sniegsim dažus interesantus faktus no sofu dīvānu vēstures.

Vairāk
26 05 2017

Smilšu kaste – lieliska izklaides vieta bērniem

Droši vien vēl atcerieties tos laikus, kad bezrūpīgi pavadījāt dienas savā smilšu kastē. Viena no lielākajām bērnības izklaidēm bija rotaļāšanās ar smiltīm. Smilšu piļu būvēšana, grāvju rakšana un smilšu pīrāgu cepšana pirms daudziem gadiem bija lieliska nodarbošanās, taču tā savu aktualitāti nav zaudējusi arī mūsdienās, kad rotaļāšanās smilšu kaste bērniem rada daudz prieka un izpriecas.

Vairāk
23 05 2017

​„New Balance” apavi visai ģimenei

Ne pirmo gadu Latvijas un visas pasaules tirgū dominē populārie „New Balance” apavi, kas ir piemēroti kvalitatīvai skriešanai un lieliskai pašsajūtai. Šī zīmola apavi ir īpaši ātri atzīts atradums, kas veiksmīgi ir guvis popularitāti dažādās valstīs pašu dažādāko cilvēku vidū. 

Vairāk
23 05 2017

Komfortabls ceļojums ar ratiņiem: ko vajadzētu zināt?

Tīri teorētiski, 9 mēneši – pietiekami ilgs laika periods, taču šajā dzīves svarīgajā posmā – kad ģimene atrodas papildinājuma gaidās – laiks paiet vēja spārniem. It īpaši, ja gaidāms ir pirmdzimtais. Laiku aizņem, ne tikai pūriņa savākšana (no nulles), bet arī...teorētiskā sagatavošanās šajā sakarā.

Vairāk
23 05 2017

Rotaslietas saskaņā ar zodiaka zīmēm

Kaut arī skeptiķi apgalvo, ka zodiaka zīmes ir visparastākās iedomas, kas ir domātas, lai maldinātu cilvēkus. Tai pat laikā, citi apgalvo, ka zodiaks paredz mūsu rakstura iezīmes, mūsu jūtas, iespējas un pat ietekmē mūsu ārējo izskatu.

Vairāk
23 05 2017

Latvija – durvju ražotāju zeme

Ikvienā mājoklī durvis ieņem īpaši nozīmīgu vietu. Latvieši – īsti sava aroda profesionāļi kvalitatīvu durvju ražošanas jomā, tādēļ, gluži saprotams, ka mūsu zemē durvis ir tik ļoti svarīgas un tām tiek veltīts tik daudz uzmanības. Kādēļ pie mums ir tik labi sakārtota brīnišķīgu durvju ražošana, bet neizdodas iekārtu vai elektronikas komplektēšana?

Vairāk
18 05 2017

Sienu apdare ar tapetēm – kādas vajadzētu izvēlēties?

Tapetes – viens no vissenākajiem sienu apdares veidiem. Senajos laikos tapetes tika uzskatītas par īstu greznību, ar tapetēm klātas sienas varēja redzēt tikai augstmaņu un kungu mājokļos. Un tomēr, neraugoties uz to, ka laiki ir mainījušies, šis sienu apdares veids vēl arvien ir ļoti populārs visā pasaulē. Kādēļ?

Vairāk
18 05 2017

New Balance – sporta apavi, ko ir iecienījuši planētas visdažādāko nostūru iedzīvotāji

Lūk, jau vairāk nekā 100 gadus New Balance ražo savus populāros sporta apavus, ko ir iecienījušas slavenības. Sporta apavu piedāvājuma sortiments ir milzīgs, un katram modelim tiek piešķirts noteikts skaitļu kods. Vispopulārākie modeļi ir 547., 576., 991. un 1500. Uzmanību alkstošiem kolekcionāriem mēs paziņojam, ka ikvienu liela mēroga sporta pasākumu „New Balance” kompānija atzīmē ar sporta apavu sērijas izlaišanu ierobežotā daudzumā. 

Vairāk
11 05 2017

Klasiskās durvis mājīgam mājokļa interjeram

Jaunu durvju izvēle sava mājoklim var kļūt visnotaļ sarežģīts uzdevums. Daudzi šādā situācijā nonāk nepatīkamās izvēles krustcelēs, jo nākas aizdomāties par to, kāda veida durvju sortiments ir vislabāk piemērots mājokļa kopīgajam plānojumam un istabu izskatam. Pēc ilgām šaubām un pārdomām, pircēji parasti savu izvēli izdara par labu universālajam risinājumam.

Vairāk
11 05 2017

Ar ko atšķiras ekoloģiskā kosmētika

Ekoloģiskā kosmētika – tā ir kosmētika, kā sakarā tiek noteiktas un piemērotas stingras prasības, un atbilstība tām tiek apliecināta ar attiecīgiem sertifikātiem. Prasības sāk piemērot jau no paša sākuma, t.i., šajā nolūkā izmantotās kosmētikas izejvielas ir atbilstošā veidā jāizaudzē – šādas kosmētikas ražošanā tiek izmantoti tādi produkti, kas ir izaudzēti ekoloģiskās un naturālās saimniecībās, šo produktu pārstrāde ir tikusi veikta, tostarp

Vairāk
11 05 2017

Piemeklējiet guļamistabai piemērotas mēbeles

Guļamistaba – viena no vissvarīgākajām telpām mājoklī. Tā ir vieta, kur visi cilvēki var noraut savas maskas un atklāt savu īsto seju. Un pats galvenais – šeit viņi var atpūsties. Mūsdienās sabiedrība ļoti steidzas, tādēļ nav nekā pārsteidzoša tajā, ka atpūta kļūst par ļoti nozīmīgu dzīves sastāvdaļu.

Vairāk
08 05 2017

​Kā izvēlēties piemērotas smaržas?

Mēs visi gribam patīkami smaržot. Daudziem mūsdienīgiem cilvēkiem, aromāts asociējas ar higiēnu. Jo stiprāk mēs smaržojam, jo vairāk mums šķiet, ka mēs esam tīrāki. Vīriešiem un sievietēm domātās smaržas ļauj mums izskatīties labāk, pat tādā gadījumā, ja nav nekādu izmaiņu ārējā izskatā.

Vairāk
08 05 2017

​Kādi grīdas segumi ir vispopulārākie un praktiskākie?

Daudzi no mums jau ir pieraduši pie tradicionālajām koka grīdām, kā nomaiņa uz jaunu grīdas segumu ir nopietns solis. Nevis finansiālu apsvērumu dēļ, bet gan gluži vienkārša ieraduma dēļ, ka daudzu gadu garumā izmantotais grīdas segums ir vislabākais risinājums. 

Vairāk
05 05 2017

​Elektroniskā grāmata: labākais draugs ceļojuma laikā

Jāteic, ka neviens negribēs strīdēties par to, ka lasīšana ir viens no vispatīkamākajiem un pozitīvākajiem laika pavadīšanas veidiem. No pirmās grāmatas parādīšanās brīža līdz pat mūsdienām, visdažādāko profesiju pārstāvji, visdažādākās izglītības un sabiedrības slāņi tās ir augstu godājuši un godā vēl joprojām.

Vairāk
05 05 2017

​Kādi matrači bērniem nodrošina kvalitatīvu miegu?

Miegs ir ļoti nozīmīga dzīves sastāvdaļa ikvienam no mums. Īpaši nozīmīgs tas ir augošam organismam. Tādēļ, katra vecāka pienākumos ietilpst rūpes par to, lai viņu bērns varētu izbaudīt kvalitatīvu miegu. No tā ir atkarīga, ne tikai bērna pašsajūta nākamajā dienā, bet arī viņu veselības stāvoklis.

Vairāk
05 05 2017

Kā kopjamas mājokļa kāpnes?

​Kāpnes – viena no svarīgākajām mājokļa sastāvdaļām, jo uzreiz pēc ieiešanas dzīvojamajā telpā, pirmais priekšmets, kas paveras mūsu skatam, parasti ir kāpnes.

Vairāk
03 05 2017

Koka kāpnes – vislabākā izvēle

Mūsdienās ražotāji piedāvā arvien neparastākus risinājumus, kas sniedz iespēju izgreznot funkcionālos mājokļus. Kāpņu ražotāju fantāzijas lidojumam arī nav nekādu ierobežojumu, tādēļ Jūs varat iegādāties, ne tikai tradicionālās koka kāpnes, kas vēl ilgi dominēs līderpozīcijās, bet arī stikla vai plastmasas kāpnes, kas, visdrīzāk, spēs pārsteigt ar savu ārējo izskatu.

Vairāk
03 05 2017

Saliekamās lapenes – stilīga ideja svētkiem

Tuvojas nozīmīgi un lieli svētki, bet Jūs aizvien vēl meklējat oriģinālu un mājīgu vietiņu, kur šos svētkus atzīmēt? Brīnišķīga ideja, lai skaistu ballīti pārvērstu īpašā – gluži vienkārši, organizējot to ārā, saliekamās lapenes patvērumā.

Vairāk
27 04 2017

Vai visas jaunās grāmatas ir dārgas?

Grāmatu cenu pasaulē ikgadējas paaugstināšanās rezultātā grāmatu izdevējiem liek domāt, ka grāmatu tirdzniecība varētu arī pavisam tikt pārtraukta. Jo nebūt ne katrs valsts iedzīvotājs var atļauties iegādāties jaunu grāmatu, kas maksā no 3-10 Eiro. Iespējams, ka šāda cena arī būtu pieņemama, pie nosacījuma, ja grāmatu iegāde ir jāveic reti – piemēram, dāvanai.

Vairāk
26 04 2017

Labi matrači kvalitatīvam miegam: kā piemeklēt atbilstošo?

Šķiet, daudzi no mums zina, ka cilvēkam, kurš vēlas produktīvi darboties dienas garumā, naktī vismaz 8 stundas ir jāguļ. Statistikas dati liecina, ka daudzi planētas iedzīvotāji ievēro šo nosacījumu, un tas nozīmē, ka viņi miegā pavada trešdaļu no savas dzīves. Lai atlikušās divas trešdaļas būtu pilnvērtīgas un kvalitatīvas un būtu iespējama produktīva darbība, nepieciešams labi izgulēties.

Vairāk
26 04 2017

Vissvarīgākās prasības kāpņu izvēles sakarā

Divstāvu mājās kāpnes ir nepieciešamība. Kāpņu izvēles sakarā ir nepieciešams pievērst pastiprinātu uzmanību, jo šis jautājums ir daudz nopietnāks, nekā daudziem varētu šķist. Jo pienācīgā veidā izvēlētas kāpnes kļūs, ne tikai par interjera dekoru, bet arī par mājokļa funkcionālu un ilglaicīgu elementu.

Vairāk
21 04 2017

Planšetdatori uzņēmējiem

Vai Jūs plānojat iegādāties savai kompānijai planšetdatorus? Pastāv vairāki svarīgi punkti, kam Jums vajadzētu pievērst īpašu uzmanību.

Vairāk
21 04 2017

Kā izvēlēties klēpjdatoru?

Vai Jūs savu ikdienas dzīvi spējat iedomāties bez klēpjdatora? Tā ir ierīce, kas mums ļoti lielā mērā atvieglo dzīvi, tādēļ nav nekā pārsteidzoša, ka daudziem no mums mājās ir ne vien viens, bet gan divi to modeļi.

Vairāk
20 04 2017

Vai Jūs zinājāt, kuri sieviešu apavi ir vispopulārākie?

Sporta apavi, zābaciņi vai augstpapēžu apavi – tie ir vispopulārākie sieviešu apavi. Un tas nebūt nav nejauši: sporta apavi ir ērti un ļauj izveidot drosmīgu un nerātnu tēlu, zābaciņi ar īsiem stulmiem ir piemēroti jebkuram apģērbam, savukārt, augstpapēžu apavi – tas ir elegances un sievišķības simbols.

Vairāk
13 04 2017

Portatīvie datori: darbs un izklaide

Šobrīd mēs dzīvojam informācijas un interneta laikmetā. Pateicoties tam, mums ir iespējams jebkurā vietā un jebkurā laikā pasūtīt dažādus pakalpojumus, ievākt aktuālu informāciju, uzzināt visas pasaules jaunumus vai arī gluži vienkārši izklaidēties. Tas viss ir viegli iespējams, ja vien pa rokai ir portatīvais dators.

Vairāk
11 04 2017

Monitori – to sortiments un iespējas

Izvēloties jaunu elektrotehniku, var saskarties ar neticamām grūtībām, it īpaši, ja tie ir monitori. Iepriekš, kad monitoru sortiments vēl nebija tik plašs, jauna papildinājuma piemeklēšana savam datoram nebija tik sarežģīta, taču mūsdienās to daudzveidība ir sasniegusi apogeju, tostarp palielinoties arī jautājumu un šaubu apmēram.

Vairāk
10 04 2017

Skaņas kolonnas: ne tikai kvalitatīvai skaņai, bet arī pievilcīgam interjeram

Mūzika kalpo kā brīnišķīgs atslābināšanās veids, Jums atrodoties vienatnē. Tostarp, tā veido fantastisku fonu izklaidēm. Daudzdzīvokļu nama kaimiņiem gan ne pārāk patīk melomāni... Taču, ja Jūs mūziku klausāties samērīgi – attiecīgajā laikā un atļautā skaņas līmeņa ietvaros – Jums neviens nevar liegt to izbaudīt.

Vairāk
05 04 2017

Jauns 220.lv veikalu koncepts. Pasūti un saņem preces mūsu veikalos 5 minūšu laikā!

Sākoties jaunam gadam par mērķi izvirzījām 220.lv veikalu koncepta attīstību, lai pārdotās preces padarītu klientiem uzskatāmākas, taustāmākas un pieejamākas. Esam priecīgi paziņot, ka pārmaiņas veikalos jau ir notikušas. Kopš marta sākuma esam cītīgi strādājuši pie tā, lai pārveidotu 220.lv veikalu dizainu un iekārtojumu, palielinot preču ekspozīciju.

Vairāk
04 04 2017

Mehāniskie vai elektroniskie svari

Domājams, ka mēs nekļūdīsimies apgalvojot, ka gandrīz ikvienā mājoklī ir svari. Mūsdienās daudzi cenšas piekopt veselīgu dzīvesveidu un kontrolēt savu svaru, tādēļ svari ir kļuvuši par nepieciešamu papildinājumu vannas istabā. Kādus svarus būtu vēlams iegādāties?

Vairāk
04 04 2017

Kā izvēlēties televizoru?

Televizoru popularitāte mainās diezgan dinamiski. Iepriekš tie tika dēvēti par vienu no vispievilcīgākajiem, ne tikai brīvā laika pavadīšanas veidiem, bet arī veidu, kā iepazīt mūsu apkārtējo pasauli, gūstot daudz jaunas un nepieciešamas informācijas.

Vairāk
03 04 2017

Datori: kur var atrast vislētāko?

Vai ir vajadzīgs dators darbam, mācībām vai arī vienkāršai brīvā laika pavadīšanai? Vislētākie datori tirdzniecības vietās ilgi neaizkavējas, tādēļ šādas preces meklējumiem ieteicams pievērsties jau laicīgi.

Vairāk
27 03 2017

220.lv konsultē: kā pareizi izvēlēties putekļusūcēju?

Daudzi cilvēki būs vienisprātis, ka sadzīves tehnikas iegāde ir ļoti nogurdinošs process. Ja Jums ir vajadzīga kvalitāte – nāksies iztērēt ne mazums laika, lai atrastu to, kas vislielākā mērā apmierinās Jūsu vajadzības. Putekļusūcēji – arī pieder pie ierīcēm, kā izvēle prasa laiku.

Vairāk
27 03 2017

Vai ir iespējams pašam izgatavot viedo ledusskapi?

Pasaule jūk prāta no domas vien, ka arī ledusskapji var būt viedi. Taču, vai ir iespējams pašam izgatavot viedo ledusskapi? Jo pagaidām vēl neviens nav sācis šāda veida ledusskapji sērijveida ražošanu. Atbilde ir skaidra un saprotama – IR IESPĒJAMS!

Vairāk
27 03 2017

Kā izvēlēties kvalitatīvu tālruņa maciņu?

Vai Jūs varat iedomāties savu dzīvi bez mobilā tālruņa? Visdrīzāk, tas būs diezgan sarežģīti. Mūsdienās tālrunis ir domāts ne tikai zvanīšanai, bet arī sava laika plānošanai, kā arī nepieciešamās informācijas meklēšanai internetā. Neraugoties uz to, ka mēs varam iegādāties viedtālruni par ļoti zemu cenu, ir tā, ka, jo vairāk funkciju tas spēj veikt, jo ātrāk mēdz iziet no ierindas.

Vairāk
27 03 2017

Mazā sadzīves tehnika, kas ir vajadzīga ikvienā mājoklī

Ļoti daudz laika mēs veltām sarunām par ledusskapjiem, cepeškrāsnīm un citiem sadzīves tehnikas pasaules „lielgabarīta” spēlētājiem. Taču ļoti bieži atgadās, ka mēs aizmirstam par sīkumu nozīmi. Mazā sadzīves tehnika ir daudz svarīgāka par datoriem vai televizoriem. Kādēļ tā? Par kādu tehniku ir runa?

Vairāk
24 03 2017

Kā pareizi veikt mobilā tālruņa uzlādi

Vai vēl atceraties tos laikus, kad mierīgi varēja brīvdienās doties ārpus mājas bez tālruņa uzlādes ierīces un ... nekas nenotika? Vecie tālruņi „prasīja”, lai tos pievienotu elektrības kontaktligzdai tikai reizi nedēļā, dažreiz arī retāk.

Vairāk
24 03 2017

Mājas kinoteātri – kam vajadzētu pievērst uzmanību?

Kas gan var būt labāks par pavadītu vakaru tuvinieku lokā, skatoties interesantu filmu vai svarīgu futbola spēli? Ja vien tikai pareizi piemeklēts mājas kinoteātris, kas garantē tikpat lielisku kvalitāti kā kinoteātrī. Fakts! Jo mājās nenākas dalīties ar dīvānu ar popkornu grauzošu svešinieku.

Vairāk
23 03 2017

Portatīvie datori uzņēmējiem

Ja Jūs vēlaties savu biznesu pārcelt no stacionārajiem datoriem uz portatīvajiem datoriem, tad šis raksts ir domāts tieši Jums. Ar šādu problēmu, precīzāk – dilemmu, saskaras daudzi uzņēmēji. Mēs varam šajā sakarā varam sniegt dažus padomus – kā kolēģis kolēģim.

Vairāk
20 03 2017

Vasaras riepas var iegādāties internetā

Vēl pavisam nesen visi lietotāji lauzīja galvu, kā varētu lētāk iegādāties labas ziemas riepas, bet šobrīd sākas jauna meklējumu ēra. Šoreiz galvenās rūpes ir vasaras riepas: kur tās būtu iespējams iegādāties lētāk un nepārmaksāt par kvalitatīviem modeļiem?

Vairāk
20 03 2017

New Balance apavi laimīgām pēdām

Pēdējā laikā Latviju ir skārusi veselīga dzīvesveida patiesa mānija: vieni aktīva dzīvesveida cienītāji apmeklē sporta zāli, citi tver skandināvu nūjošanai domātas nūjas, citi metas skriet. Skriešana neizmaksā praktiski neko, tostarp, pozitīvi iespaido visu ķermeni un stimulē prāta darbību.

Vairāk
17 03 2017

Vai Jūs zināt, kādi sieviešu apavi ir vispopulārākie?

Sporta zābaki, zābaciņi vai apavi ar augstiem papēžiem – mūsdienās vispopulārākie sieviešu apavi, zābaki. Tas nebūt nav nejauši: sporta zābaki ir ērti un ļauj radīt drosmīgu un nerātnu tēlu, zābaciņi ar zemu stulmu ir piemēroti jebkura veida apģērbam, savukārt, apavi ar augstiem papēžiem – elegances un sievišķības simbols.

Vairāk
16 03 2017

Kopā izvēlamies mēbeles guļamistabai

Guļamistaba – tā ir vieta mājoklī, kur pēc smagas dienas gribas izstiept kājas un ļauties Morfeja skavām. Taču tai ir jābūt ne tikai mājīgai, bet arī funkcionālai – aprīkotai ar visām nepieciešamajām mēbelēm, pareizu apgaismojumu un interjera detaļām.

Vairāk
14 03 2017

Priekšnama skapji – jāizvēlas atbildīgi

Ļoti bieži priekšnama iekārtošanai tiek atvēlēta pēdējā vieta. Tādēļ tam tiek veltīts pārāk maz uzmanības. Taču tā nevajadzētu būt, jo kļūdas priekšnama funkcionalitātes sakarā var kļūt fatālas. Kas ietilpst priekšnama mēbeļu klāstā un ko varētu gaidīt no to uzstādīšanas?

Vairāk
13 03 2017

Galvenie kritēriji televizora iegādei viedajai mājai

Pēdējā laikā tiek bieži runāts par viedajām mājam, to aprīkojumu un par to, kā modernās tehnoloģijas ietekmē mūsu ikdienas dzīvi un brīvo laiku. Viedās tehnoloģijas iespaido arī mūsu lēmumu, attiecībā par jauna televizora izvēli. Šķietami, pavisam parasta ierīce, par kā galvenajiem kritērijiem viss it kā būtu zināms, tomēr, patiesībā uzmanība visbiežāk tiek veltīta kontrastam, attālumam no ekrāna utt.

Vairāk
10 03 2017

Kā izvēlēties sev piemērotu īsto trenažieri?

Mūsdienās lielākā daļa cilvēku ir nodarbināti sēdošā darbā, tādējādi, šāds neaktīvs dzīvesveids veicina dažādu slimību rašanos. Ja jūs nevarat atļauties tērēt laiku sporta zāles apmeklēšanai, tad brīnišķīgs risinājums būs trenažiera iegādāšanas, lai to izmantotu kaut minimāliem mājas treniņiem.

Vairāk
09 03 2017

​Ortopēdiskie apavi: vai tie ir vajadzīgi visiem bērniem?

Ļoti liela nozīme ir bērnu pirmajiem apaviem (un vispār bērnu apaviem). Ne tikai tādēļ, ka mammām patīk uzpucēt savus bērniņus, tostarp veidojot viņu unikālo ģērbšanās stilu, bet arī tādēļ, ka no pirmā apavu pāra ir atkarīga bērna turpmākā gaita un viņa kāju veselība. Tādēļ ir ļoti svarīgi, lai savas dzīves pirmajā gadā bērns valkātu piemērotus un kvalitatīvus apavus.

Vairāk
08 03 2017

Jaunās paaudzes platekrāna televizori

Dažādās tirdzniecības vietās tiek piedāvāti visdažādākie televizori. Tie savstarpēji atšķiras ne tikai pēc saviem izmēriem un krāsas, bet arī pēc to ekrāna izšķirtspējas, esošajām funkcijām un visdažādākajām īpašībām. Ir televizori, kas nodrošina piekļuvi internetam, citi kalpo kā visparastākie un visiem labi zināmie televizori.

Vairāk
07 03 2017

Lai dāvanas neradītu galvassāpes…

Salīdzinoši bieži mēs negaidām lielus svētkus vai tuvinieku dzimšanas dienas. Tam pamatā ir bezcerīguma sajūta, kas mūs pārņem, kad mēs pēdējā brīdī „pastaigājamies” starp tirdzniecības centra plauktiem, bez vismazākā priekšstata par nepieciešamo dāvanu.

Vairāk
03 03 2017

Kvalitatīva gultas veļa – labas atpūtas garantija

Nevienam nav noslēpums, ka ērts matracis ļoti lielā mērā iespaido pilnvērtīgu miegu un atpūtu, taču, nevajadzētu arī aizmirst par gultas veļu. Jo ir taču tik patīkami apguļoties gultā sajust, kā gultas veļa maigi ieskauj ķermeni. Vispopulārāko gultas veļu izgatavo no kokvilnas – tas ir ļoti praktisks materiāls: nekrunkojas, neizbalē un ilgi saglabā estētisku izskatu.

Vairāk
02 03 2017

​Kosmētika ar interneta starpniecību – brīnišķīga iespēja lētāk iegādāties skaistumkopšanas līdzekļus.

Ikviens no mums (īpaši sieviete) vēlas un cenšas izskatīties pēc iespējas labāk. Nevienam nav noslēpums, ka sievietes lieto kosmētiku, ar kā palīdzību iespējams novērst novecojošas sejas grumbiņas, mainīt ādas krāsu vai arī mainīt lūpu krāsu, padarot tās spilgtākas. Internetā nopērkama kosmētika – brīnišķīga iespēja, kas ļauj iegādāties skaistumkopšanas līdzekļus neizejot no mājas.

Vairāk
01 03 2017

Kā ir jākopj dīvāngulta?

Mājokļa mēbeles kalpos daudz ilgāk, ja jūs nodrošināsiet to piemērotu kopšanu. Daudziem šķiet, ka mēbelēm, lielākoties, nav nepieciešama kaut kāda īpaša kopšana. Lai nu kā – viss nebūt nav tik vienkārši, jo mēbeļu kopšana var nodrošināt to funkcionēšanu ilgstošākā laika periodā.

Vairāk
24 02 2017

Kvalitatīvi trenažieri un to iegādāšanās

Ikviens vēlas izskatīties skaisti un demonstrēt sava ķermeņa izteiksmīgās aprises. Diemžēl, lai to visu panāktu, nepietiek tikai apmeklēt sporta klubu, būs jāmeklē kāda cita alternatīva, kas dotu iespēju ne tikai ieekonomēt. Lai treniņi dotu taustāmu labumu, neizbēgami ir nepieciešami trenažieri, tādēļ to medību sezonu ir atklājuši daudzi cilvēki, kuri propagandē veselīgu dzīvesveidu.

Vairāk
23 02 2017

Kā izvēlēties piemērotu portatīvo datoru?

XXI gadsimtā dzīve bez portatīvā datora šķiet praktiski neiedomājama. Šī ir ierīce, kas ne tikai atvieglo mūsu dzīvi, un tostarp ir visnotaļ sarežģīti iedomāties, ka bez tās būtu iespējams nodzīvot kaut vienu vienīgu dienu. Tādā gadījumā, ja Jūsu īpašumā esošais dators ir sabojājies – nepieciešams sakombinēt vienkopus daudzus kritērijus, lai tādējādi varētu piemeklēt jaunu.

Vairāk
22 02 2017

Kā vajadzētu izvēlēties guļamistabas mēbeles?

Guļamistaba – tā ir telpa, kuru visnotaļ pamatoti ir iespējams nodēvēt par vienu no vissvarīgākajām vietām, jo mēs tajā pavadām vismaz trešdaļu diennakts vai pat vairāk. Tādēļ, nebūt nav savādi, ja pieņemot lēmumu remonta veikšanas sakarā, mums nākas padomāt arī par ļoti daudziem kritērijiem, kas varētu noteikt izvēli. 

Vairāk
21 02 2017

​Dāvanas, kuras ieteicams nedāvināt

Latviešu tautas gudrība teic: dāvinātam zirgam zobos neskatās, jo vissvarīgākais ir – uzmanība. Neskatoties uz to, ir arī tādas dāvanas, ko silti iesaka labāk nedāvināt, ja vien Jūs nevēlaties sadusmot vai aizvainot kādu savu tuvinieku, otro pusīti vai darba kolēģi. 

Vairāk
20 02 2017

Mobilie tālruņi un to plašā izvēle internetā

Vēl pavisam nesen mobilo sakaru ierīces tika izmantotas tikai saziņas nolūkos. Šobrīd, ar šīs viedierīces palīdzību, iespējams ne tikai zvanīt vai rakstīt īsus SMS ziņojumus, bet arī fotografēt, filmēt, veikt meklēšanu internetā, kā arī veikt tūkstošiem citu visdažādāko darbību. Mobilie tālruņi kļūst par neaizstājamiem atribūtiem mūsu ikdienas dzīvē.

Vairāk
17 02 2017

Kur gan jūs esat paslēpušies mani sapņu zābaciņi?...

Daudzu skaistā dzimuma pārstāvju galviņas nereti nomoka, ne tikai patstāvīgās raizes jautājuma „Ko vilkt?” sakarā, bet arī jautājums apavu sakarā bieži vien sagādā daudz lielākas problēmas. Tostarp aktualizējas problēma, ka apaviem ir jābūt ne tikai skaistiem, bet arī ērtiem.

Vairāk
16 02 2017

Kā var noskaidrot vai gultas veļa ir kvalitatīva?

Latviešiem jau daudzus gadus atpakaļ radās kāda, ļoti bieži lietota paruna „Kā saklāsi gultu, tā arī gulēsi”. Tas ir ļoti pareizs izteikums, pat tādā gadījumā, ja mēs to lietojam burtiski. Jo nudien ir taisnība, ka miega kvalitāte un mūsu atpūta ir atkarīga no tā, kā un kādā gultā mēs guļam. Tostarp, vissvarīgākā loma ir tieši gultas veļai. 

Vairāk
15 02 2017

Kad vērtē otru personu pēc apģērba...

Ikvienam no mums ir svarīgs pirmais iespaids par otru cilvēku. Apģērbs – ļoti nozīmīga, taču pavisam vienkārši pārvaldāma imidža sastāvdaļa: neapšaubāmi, ka izveidot nevainojamu garderobi ir daudz vienkāršāk, nekā, piemēram, nomaskēt nevēlamus sejas pantus.

Vairāk
15 02 2017

Apavi «New Balance» labai pašsajūtai

Ikviens ir zināms, ka labi apavi ir ļoti svarīgi. No tiem ir atkarīgs, ne tikai stils vai ārējais izskats, bez arī cilvēka pašsajūta un veselība. Tas ir īpaši svarīgi latviešiem, jo gadalaiku mijas iespaidā, mūsu valstī rodas dažādu temperatūru apstākļi un klimats, tādēļ arī apavus nākas mainīt diezgan bieži. 

Vairāk
14 02 2017

Labākās dāvanas meitenei

Meitenes vai sievietes, domājot par sevi vai par savām draudzenēm, ierasti iedomājas, ka, lai nu kam, bet skaistā dzimuma pārstāvei dāvanu piemeklēt nesagādā nekādas pūles. Tomēr puišiem tā nešķiet! Viņi joņojot riņķo pa veikaliem, lūdz konsultācijas gan māsām, gan savām mammām, un pat lasa interneta portālos sieviešu ziņas. Un tas viss tikai tādēļ, lai izdomātu ar ko varētu iepriecināt savu iemīļoto.

Vairāk
03 02 2017

​Kādam nolūkam ir domāti planšetdatori?

Tehnoloģijas attīstās ļoti strauji, un jau tagad mēs varam tirgū atrast ļoti daudz visdažādākos piedāvājumus, kas spēj apmierināt visdažādāko cilvēku vajadzības. Latvijas tirgū planšetdatori parādījās tikai dažus gadus atpakaļ, un ļoti ātri tie iekļuva visvairāk izvēlēto variantu vidū. 

Vairāk
02 02 2017

Mūsdienīga dīvāngulta interjerā

Daudziem modernisms asociējas ar minimālismu, un šāda veida skatījums ir salīdzinoši pareizs. Dīvāngulta – ir tāds mēbeļu priekšmets, ar kā palīdzību var tikt izveidots īpašs interjera dizains. Tieši viens mēbeļu priekšmets, kas pilda vairākas funkcijas, vislabākajā veidā atspoguļo postmodernisma garu.

Vairāk
01 02 2017

Kādēļ datoru vislabāk ir iegādāties internetā?

Mūsdienās dzīve bez datora šķiet absolūti neiedomājama, jo šī ierīce visnotaļ lielā mērā atvieglo mūsu dzīvi un palīdz kļūt par sabiedrības daļu. Datori ir ierīces, ar kā starpniecību mēs komunicējam, meklējam, atrodam, kā arī pērkam un pārdodam. Tie visdažādākajos veidos atvieglo mūsu ikdienas dzīvi, tādēļ, ja datortehnika sabojājas, visbiežāk, atmetot jebkādas šaubas, meklējam tās aizstājēju, kas lieliski apmierinās mūsu vajadzības. 

Vairāk
31 01 2017

​Jaunie televizori un to izvēles daudzveidība

Mūsdienu sabiedrībā sagādātu grūtības atrast tādu ģimeni, kā mājokļi nebūtu viens vai pat vairāki televizori. Daudzi iedzīvotāji var palielīties arī ar personīgo mājas kinoteātra sistēmu. Televizori īpaši tuvi draugi kļūst gada aukstajās dienās, kad tā īsti nav ko darīt vai arī nav kur doties. 

Vairāk
30 01 2017

Mēbeles jaunajam mājoklim: 5 noderīgi padomi

Jūs būvējat māju un pagaidām par mēbelēm nedomājat? Velti. Tāda bezatbildīga attieksme var radīt ļoti nopietnas sekas. Mēbeles – viena no mājas vissvarīgākajām detaļām, tādēļ par tām būtu jāpadomā uzreiz.

Vairāk
26 01 2017

Kādēļ ir tik liela nozīme sēdēšanai pareizi piemeklētā krēslā

Jāteic, ka daudzi no mums varētu sūdzēties par to, ka pēc augas dienas pavadīšanas krēslā pie datora, nav vairs nemaz spēka, sāp visi muskuļi un arī locītavas. Visbiežāk mēs sūdzamies par muguras sāpēm, īpaši par sāpēm tās apakšējā daļā. Saskaņā ar statistikas datiem, ap 80% pasaules iedzīvotāju cieš no sāpēm kakla zonā, plecu daļā vai krustos un ekstremitātēs. 

Vairāk
25 01 2017

Matrači – neredzami apkārtesošajiem, bet ar tiem piemītošu, milzīgu nozīmi miega kvalitātes sakarā

Daudziem (īpaši tiem cilvēkiem, kas uzskata sevi par aktīviem) ļoti nospiež fakts, ka savas dzīves laikā, cilvēks miegam velta vismaz vienu trešdaļu savas dzīves laika (jo šajā laikā es varētu TIK DAUDZ KO izdarīt). Miega nozīmi vēl vairāk akcentē informācija, ka no miega brīvo dzīves laiku visvairāk iespaido tieši tas... cik labi mēs esam izgulējušies!

Vairāk
23 01 2017

Sēžammaiss – ne tikai mājās, bet arī darba vietā

Gluži saprotama vēlēšanās izveidot tādu darba vietu, kurā ikdienas darba stundas ritētu priekpilni, nevis saspringti. Daudzi darbadevēji, labi saprotot, ka ikvienam cilvēkam ir atšķirīgs viedoklis par komfortu, dod darbiniekiem iespēju pašiem iegādāties mēbeles un izveidot tādu darba vidi, kas viņiem būtu visvairāk piemērota.

Vairāk
20 01 2017

Kā pareizi izvēlēties galda spēli bērnam?

Galda spēles – tā ir brīnišķīga izvēle, tās, ne tikai māca rēķināt, attīsta bērnam lasīt un rakstīt prasmes, viņa analītisko domāšanu, bet arī satuvina ar mājiniekiem. Tiesa, daudziem vecākiem rodas pamatots jautājums, kādu galda spēli būtu jāizvēlas, lai ieinteresētu bērnu.

Vairāk
19 01 2017

Gultas izvēle guļamistabai

Labs miegs nodrošina daudz labāku pašsajūtu, tai skaitā arī skaidru domāšanu. Mums visiem ir nācies piedzīvot sliktus gulēšanas apstākļus, un tādējādi pilnībā sabojāt miega kvalitāti. Gultas izvēle guļamistabai – tas ir visnotaļ nopietns darbs. Protams, ja vien Jūs vēlaties, lai Jūsu dienas būtu pārpilnas ar dzīvām, pozitīvām domām, tādējādi rosinot vēlmi gūt informāciju no pasaules.

Vairāk
18 01 2017

Priekšnama mēbeļu izvēle

Pavisam droši var apgalvot, ka priekšnams – tā ir mājas galvenā telpā, kas var sniegt vispatiesāko priekšstatu par tās saimniekiem. Jo daudzi ciemiņi, kas ierodas pie jums, vispirms pamana tieši šo mājas daļu, tādēļ arī pamatojoties uz šo redzējumu, izveidojas viedoklis par Jūsu personību, kā arī par visu māju kopumā. 

Vairāk
17 01 2017

Piemēroti bērnu ratiņi: galvassāpes ceļojot kopā ar bērnu?

Atvaļinājums un ceļojumi – nodarbes, kas ir tīkamas ikvienam no mums. Šķiet, ka pasaulē nav tāda cilvēka, kuram nepatiktu brīvajā laikā izklaidēties un ceļot. Tiesa, ļoti bieži ceļojuma maršruti nedaudz tiek saīsināti un samazināts apmeklējuma vietu skaits, kad ģimenē parādās bērni. Bieži vien vecākiem, kuri ceļo kopā ar saviem mazgadīgajiem bērniem, rodas viena milzīga problēma – bērnu ratiņi. 

Vairāk
16 01 2017

Kādēļ no rītiem nevajadzētu liegt sevi nobaudīt tasīti kafijas?

Kafija – viens no populārākajiem dzērieniem pasaulē. Tūkstošiem cilvēku savu dienu uzsāk ar karstu tasīti melnas kafijas, savukārt, dažās valstīs šis dzēriens ir to kultūras neatņemama sastāvdaļa. Taisnības labad, jāteic, ka kafija ir mūžīgs diskusiju priekšmets zinātnieku un mediķu starpā. 

Vairāk
13 01 2017

Apkures ierīces – veids kā ietaupīt

Neskatoties uz to, ka gan daudzstāvu mājas, gan arī privātmājas tiek būvētas ar atbilstošu apkures sistēmu, ļoti bieži ar to nepietiek. Daudzstāvu māju, kurās ir centrālā apkure, iedzīvotāji katru gadu sūdzas, ka, iestājoties aukstumam, kad apkures sezona vēl nav sākusies, mājās iestājas īsts ledus laikmets. Tāda problēma mēdz būt arī privātmājās. 

Vairāk
11 01 2017

Metāla un koka ārdurvis

Dzīvojamo māju telpa no ārējās pasaules parasti tiek atdalīta, izmantojot drošas un stipras durvis. Tās ir ārdurvis, kas pasargā māju ne tikai no iespējamiem kramplaužiem, bet arī no trokšņa, mitruma, kā arī no aukstā gaisa, kas iekļūst caur spraugām. 

Vairāk
10 01 2017

Gultas transportēšana uz guļamistabu

Jūs esat iegādājies gultu guļamistabai? Lieliski! Jau ar prieku iedomājaties, kā šovakar izmēģināsiet jauno gultu? Nesteidzieties. Vēl ir daudz lietu, ko nepieciešams paveikt. Vissvarīgākais - gultas transportēšana uz guļamistabu.

Vairāk
09 01 2017

Mīksto dīvānu kopšana

Daudziem no mums mājās ir mīkstie stūra dīvāni, kas paredzēti atpūtai, darbam, avīzes lasīšanai, visbeidzot, vienkārši maltītes ieturēšanai. Mīkstie dīvaini – laba un populāra izvēle, bet, ja Jūs tiecaties arī uz to, lai mēbeles būtu skaistas, tad tās ir arī pienācīgi jākopj.

Vairāk
06 01 2017

Kādēļ sabojājas sadzīves tehnika?

Vai tiešām ir tā, ka iegādājoties ledusskapi vai trauku mazgājamo mašīnu, Jūs rūpīgi izlasiet attiecīgās ierīces lietošanas instrukciju? Vai Jūs skatāties video ar tajos sniegtiem padomiem, sakarā ar konkrēto sadzīves tehnikas modeli? Visticamāk, ka nē.

Vairāk
05 01 2017

Labākie mobilie telefoni no Ķīnas

Tā nu ir noticis, ka Ķīna ir kļuvusi par trešo svarīgāko valsti tehnoloģiju jomā. Ne Krievija, ne Kanāda, un pat ne Indija. Ķīnai ir viss nepieciešamais, lai kļūtu par līderi tehnoloģiju jomā – milzīgs tirgus, lēts darbaspēks un labs zinātniskais potenciāls. Ķīna cenšas kļūt par mobilo telefonu ražotāju līderi. 

Vairāk
04 01 2017

Nezināt, ko uzdāvināt cilvēkam, kam viss jau ir? Tā nemēdz būt!

Vai Jums ir nācies saskarties ar tādu situāciju, kad izvēloties dāvanu Jums tuvam cilvēkam, Jūs saprotat, ka viņam jau viss ir? Taču ir liela vēlme viņu pārsteigt un iepriecināt. Jā, un nemaz arī negribētos, lai dāvana, laikam ritot, apaugtu ar putekļiem, mētājoties kaut kur kaktā vai bēniņos.

Vairāk
03 01 2017

Preces interjeram

Jūsu mājas interjeram ir jābūt unikālam, jo tikai tādā veidā, māja iegūst savu veidolu. Vai Jūs zināt, kā tiek saukta istaba, kam ir vienāds interjers ar pārējām istabām? Viesnīcas numurs. Taču Jūs pavadāt savā mājā ne tikai dažas dienas vien, tādēļ unikāla interjera izveidošana ir obligāts nosacījums.

Vairāk
02 01 2017

Kādi būs nākotnes datori?

Mēs jau pietiekami esam atskatījušies zinātniskās fantastikas filmas, tādēļ nebūt nav pārsteigums, ka mūsu priekšstatus par nākotnes datoriem, lielā mērā iespaido redzētais filmās. Tomēr, kāda ir realitāte un ko mēs patiesi varētu gaidīt nākotnē?

Vairāk
28 12 2016

Galda spēles – noderīga dāvana!

Acīmredzami, ka pirmssvētku laikā, vislielākās rūpes sagādā dāvanu izvēle saviem ģimenes locekļiem. Diezgan dārgi izmaksā katram ģimenes loceklim sagādāt dāvanu, īpaši, ja ģimenē ir vairāki bērni.

Vairāk
27 12 2016

Vai Jūs visi esat dzirdējuši par dekoratīvo kosmētiku?

Ļoti bieži sievietes izvēlās kosmētikas līdzekļus vadoties pēc pazīstama zīmola, reklāmas iespaidā vai gluži vienkārši tādēļ, ka vizuāli ir iepaticies kosmētikas līdzekļa iepakojums. Protams, tas viss sasaucas ar produkta cenu, taču, izvēloties dekoratīvo kosmētiku, ir jāpievērš uzmanība no kādiem ingredientiem tā ir ražota un kādam nolūkam konkrēti tā ir domāta. 

Vairāk
22 12 2016

Kā izvēlēties smaržas ar interneta starpniecību?

Smaržas ir viena no vispopulārākajām dāvanām, ko savām otrām pusītēm iegādājas gan vīrieši, gan arī sievietes. Protams, ka sākumā šķiet neiespējami izvēlēties smaržas, tās iepriekšēji nepasmaržojot, taču viss ir iespējams, ja vien Jums ir pietiekami daudz informācijas un nedaudz fantāzijas. 

Vairāk
16 12 2016

Noderīgi ieteikumi tiem, kuri nesteidzas iegādāties Ziemassvētku dāvanas

Neskatoties uz to, ka Ziemassvētki nav vairs aiz kalniem, pētījumi liecina, ka lielākā daļa latviešu Ziemassvētku dāvanas iegādājas mazāk nekā nedēļu pirms svētkiem. Izvēlēties dāvanu pašiem mazākajiem nav grūti. Viņi priecāsies par visu, ko atradīs zem eglītes. Bet, lai atrastu dāvanu pusaudzim vai pieaugušajam, nāksies palauzīt galvu.

Vairāk
15 12 2016

Populārākie mīti par ekoloģiskajiem produktiem

Tagad ir moderni iegādāties ekoloģiski tīrus produktus. Pirms dažiem gadiem aizsākusies savdabīgā psihoze ir sasniegusi arī Latviju. Latvieši arvien biežāk meklē ne tikai organiskus un veselībai veselīgus pārtikas produktus, bet arī drošus koplietošanas priekšmetus, traukus, rotaļlietas un citu. Nav izņēmums arī kosmētika.

Vairāk
13 12 2016

Noderīgi padomi, kas atvieglos Ziemassvētku dāvanu iegādi

Katru gadu mēs solāmies, ka ar visu atbildību attieksimies pret gaidāmajiem svētkiem un savlaicīgi parūpēsimies par dāvanām. Taču daudzi to iegādi atliek līdz pat pašiem Ziemassvētkiem. Šādā gadījumā nevajag krist panikā. Nomierinieties, visu pārdomājiet un pat dažas dienas pirms Ziemassvētkiem jūs varēsiet īstenot to, ko esat ieplānojuši. 

Vairāk
12 12 2016

10 vispopulārākie aromāti 2016. gadā

Pasaulē vadošie smaržu ražotāji ik gadu pārsteidz ar saviem jaunumiem, kas ne vienmēr atrod ceļu uz pircēju mājām. Neskatoties uz to, ka daži parfimērijas šedevri ir radīti salīdzinoši sen, tie vēl joprojām ir pieprasīti ne tikai starp sievietēm, bet arī starp vīriešiem. Tas nozīmē, ka tendences šajā jomā nemainās. Jau par klasiku kļuvušie aromāti arvien vēl pazūd no veikalu plauktiem.

Vairāk
09 12 2016

Kamīns mājā? Tā ir realitāte, nevis sapnis!

Kamīns mājā jau ilgu laiku asociējas ar mājīgumu un harmoniju ģimenē un aukstiem ziemas vakariem. Nav brīnums, ka tie, kas plāno būvēt māju, neaizmirst atvēlēt vietu arī kamīnam, pie kura varēs pavadīt neaizmirstamus vakarus draugu un tuvinieku lokā. Bet ko darīt, ja tu dzīvo dzīvoklī?

Vairāk
02 12 2016

Jaunās fotoiekārtas: 360 grādu kameras

Fotografēšanas tirgus nemitīgi mainās. Vēl desmit gadus atpakaļ topā bija tā sauktie „ziepju trauki” – nelieli digitālie fotoaparāti, cenu robežās no 50 līdz 300 eiro. Tie bija pieejami visiem. Ērti lietošanā, kompakti, aizņem maz vietas, ar piemītošiem vajadzīgajiem iestatījumu parametriem visdažādākajām situācijām. 

Vairāk
01 12 2016

PlayStation pasaulē populārākās spēles

PlayStation, neapšaubāmi, ir vispopulārākā spēļu konsole visā pasaulē. Šai spēļu konsolei tiek saražotas ļoti daudz spēles, tāpēc vajadzētu atsaukt atmiņā vispirktākās no tām. Precīzāk, tās spēles, kas BIJA vispirktākās, jo pirms 3 gadiem izlaista spēle neiekļūs vispirktāko spēļu desmitniekā. Iemesls – nesen klajā nākusī PlayStation 4 spēļu konsole, kas vēl nav paguvusi uzņemt apgriezienus.

Vairāk
23 11 2016

Studentam kafija palīdz uzveikt nogurumu

Eksāmenu sesijas – īsts pārbaudes periods, ko ietver gan stress, gan negulētas naktis un nogurums. Tādējādi, visnotaļ saprotams, ka daudzi studenti savu dienu sāk ar tasīti rīta kafijas. Jā, par kafijas brīnumainajām īpašībām zina ikviens, bet kur gan slēpjas šī dzēriena noslēpums?

Vairāk
22 11 2016

Galda spēlēs - vislabākā dāvana gudriniekam

Vai Jūsu draugs uztver mierīgi, kad Jūs viņu nosaucat par gudrinieku? Ja, jā, tad tas nozīmē, ka viņš nudien arī tāds ir! Nepieciešams cienīt viņa intelektu un dzīvesveidu, tādēļ gadījumā, ja viņa dzīvē ir nozīmīgs notikums, varētu būt sarežģīti izvēlēties dāvanu. Vajadzētu uzdāvināt kaut ko tādu, par ko viņš varētu ilgu laiku priecāties un nepārtraukti attīstīt savas intelektuālās spējas. Galda spēles – ideāla dāvana gudriniekam.

Vairāk
21 11 2016

Iekšdurvis – vislabākā risinājuma meklējumos

Dzīvojamo māju īpašniekiem mūsdienu tirgus sniedz visbagātāko durvju izvēles iespēju. Viens no visplašākajiem un visbiežāk sastopamajiem piedāvājumiem ir attiecībā uz iekšdurvīm. Tās ir durvis, kas tiek uzstādītas dzīvojamās telpas iekšienē, konkrēti – istabu un citu telpu norobežojuma vietās.

Vairāk
17 11 2016

Dīvāns-gulta: atpūtai vai miegam, izvēlieties paši

Pēc kapitālā remonta veikšanas bieži vien ir tā, ka kabatās vējš svilpo. Jaunās dzīvesvietas iemītniekus gaida dažādas nopietnas problēmas: sienas smaržo pēc krāsas, bet mēbeļu vispār nav. Tādēļ, visbiežāk tiek pieņemts lēmums – labiekārtoties soli pa solim. Taču gulēt un sēdēt ir nepieciešams jau uzreiz, tādēļ sākotnēji veicamais darbiņš ir dīvāna-gultas meklējumi. Visi vēlas ērtu, stilīgu un izturīgu mēbeli – izvēles grūtības sagādā pircējie

Vairāk
16 11 2016

Biroja krēsla izvēle

Kvalitatīvs darbs birojā ir tieši saistīts ar laba krēsla izvēli. Daudzi cilvēki par nezina par labu, funkcionālu un kvalitatīvu krēslu esamību. Slikts vadītājs ir tāds vadītājs, kurš saviem darbiniekiem nedod iespēju strādāt mājīgā vidē, kas absolūti nekaitē viņu veselībai, bet tikai stimulē un veicina darbspējas.

Vairāk
03 11 2016

Vīriešu somas – kā izvēlēties?

Ņemot vērā nepielūdzami paātrinošos dzīves tempu, daudzi mūsdienu vīrieši nevar atļauties tādu greznību, kā visas savas lietas (maku, atslēgas, piezīmju grāmatiņu un citas) salikt bikšu aizmugures kabatā. Tieši tāpēc arvien vairāk vīriešu iegādājas modernas un ērtas vīriešu somas.

Vairāk
02 11 2016

Vasaras kleitas ziemā? Kāpēc gan nē!

Neskatoties uz to, ka ārā kļūst arvien aukstāks, tas nepavisam vēl nenozīmē, ka pienācis laiks visskaistākās vasaras kleitas paslēpt skapja tālākajos plauktos vai nobāzt tālākajā bēniņu stūrī. Gluži pretēji – ziema ir brīnišķīgs laiks, lai kleitas atklātu no jauna. Bet kā to izdarīt? Ļoti vienkārši: lai kleitas izskatītos kā jaunas,tās tikai jāsakombinē ar noteiktiem ziemas vai rudens aksesuāriem. 

Vairāk
31 10 2016

Neticami fakti par šahu

Šahs ir viena no intelektuālākajām spēlēm, to bieži dēvē par sportu vai prāta treniņu. Tā patiešām ir sena spēle ar dziļām tradīcijām, kuras popularitāte, šķiet, nekad neaizies citā pasaulē. Bet vai tu zini visu par šo spēli un pašu šahu?

Vairāk
26 10 2016

Telefona „iPhone 7” alternatīvas – pirkt tagad vai pagaidīt?

Jā, telefons „iPhone 7” ir ļoti labs. Dažos gadījumos tas pat ir labāks par līdzīgiem Android telefoniem. Bet vai ir vērts to pirkt? Bet varbūt painteresēsimies par alternatīvām? Jautājums, vai ir vērts pirkt vienu no tiem tieši tagad? Jā, telefons „iPhone 7” ir ļoti labs. Dažos gadījumos tas pat ir labāks par līdzīgiem Android telefoniem. Bet vai ir vērts to pirkt? Bet varbūt painteresēsimies par alternatīvām? Jautājums, vai ir vērts pirkt vi

Vairāk
25 08 2016

Fototapetes – moderni interjera akcenti

Modernas fototapetes palīdz radīt mājās īpašu interjeru. Pēdējā laikā fototapetes gūst arvien lielāku popularitāti un to izvēles klāsts ir patiesi milzīgs. Ar fototapešu palīdzību Jūs varēsiet paplašināt istabas platību, radot īpaši atbilstošu noskaņojumu mājoklī. Neraugoties uz to, ka fototapetes tiek lietotas jau pietiekami ilgi, daudzi nemaz nezina par to lietošanas visām mūsdienīgajām iespējām. Piemēram, ar fototapešu palīdzību iespējams i

Vairāk
24 08 2016

Sēžammaisi – stilīgs un praktisks interjera elements

Interesanti, ka kafejnīcu vai dzīvojamo telpu interjeru paspilgtinošo sēžammaisu „vectētiņi” ir ar pupām piepildīti maisi, kurus angļu nabadzīgie strādnieki izmantoja kā sēdēšanai un gulēšanai domātu mēbeli. Vēlākā gaitā „puķu bērni” – jeb hipiji bija tie, kas iesāka šo elementu izmantot mājas interjerā – pupu vietā maisus piepildot ar īpašām granulām. Mūsdienās 

Vairāk
19 08 2016

Fotoaparāti vai viedtālruņi – ar ko iespējams uzņemt labākus fotoattēlus?

Gluži nesen mēs ar draugiem tērzējot tikām apsprieduši šādu jautājumu: kādēļ gan būtu jāpērk fotoaparāts, ja ir viedtālruņi? Vai tiešām vēl vispār ir vajadzīgi fotoaparāti? Varbūt tie jau ir kļuvuši par vēstures liecību – gluži tāpat, kā diktofoni, mp3 atskaņotāji, audio centri vai magnetolas? Diskusija izvērsās ļoti int

Vairāk
17 08 2016

Vai elektroniskās grāmatas ieņems ierasto drukāto papīra grāmatu vietu?

Šis jautājums, nu jau desmit gadu nodarbina grāmatmīļu, bibliotekāru, grāmatveikalu darbinieku un izglītības pārvaldes darbinieku prātus. Taču situācija būtībā paliek nemainīga, un e-grāmatu lasītāji sekmīgi ir ieņēmuši noteiktu šī tirgus daļas segmentu, tomēr ierastās papīra grāmatas no savas tirgus nišas vēl nav izspiestas. Gluži vienkārši, grā

Vairāk
16 08 2016

Kā ir jākopj matracis, lai būtu salds miegs?

Labs matracis – tās ir labas investīcijas, jo cilvēka dzīvē miegam ir ļoti liela nozīme, tas ir pilnvērtīgas dzīves un laba noskaņojuma avots. Lai nu kā, tomēr nebūt nepietiek ar to, ka tiek nopirkts labs matracis, vēl ir jāzina, kā tas kopjams. Mēs atklāsim dažus noslēpumus, ar kā palīdzību būs iespējams ilgāk izbaudīt saldu miegu, guļot uz sava iemīļotā matrača.

Vairāk
21 06 2016

Esi stilīga! Modes tendences 2016.gada vasarai!

Iestājoties siltam laikam, gribas noslēpt visus tumšos un siltos apģērbus pašā tumšākajā skapja stūrī un priecāties par spilgtas krāsas enerģijā pulsējošu apģērbu, kas plīvo vējā un elpo patiesi vasarīgu noskaņojumu.

Vairāk
20 06 2016

Dārza mēbeles – mājīgam un praktiskam pagalmam

Mūsdienās robeža starp mājas un dārza mēbelēm ir praktiski nemanāma. Pasaulē pazīstamākie mēbeļu ražotāji un dizaineri ne pirmo gadu pēc kārtas piedāvā stilīgas un funkcionālas dārza mēbeles, kuras it kā ir mājas interjera daļa, kas pārnesta uz pagalmu. 

Vairāk
01 06 2016

Kā no tālruņa Samsung S7 izspiest vairāk, nekā parādīts reklāmas klipos

Jo tālāk, jo vairāk tālruņu reklāmas klipi kļūst līdzīgāki. Tajos priecīgi cilvēki, sarunājas, fotografē, klausās mūziku, strādā, kaut ko meklē internetā, bet tagad arī aplej savus tālruņus ar vīnu vai ūdeni. Ja Jūs esat redzējis Samsung, Apple, Sony pēdējo tālruņu un citu tālruņu aparātu reklāmu, var rasties deja vu sajūta – kaut ko tamlīdzīgu Jūs jau esat redzējis un dzirdējis. 

Vairāk
31 05 2016

Kā izvēlēties matraci?

Miegs – katra cilvēka viena no svarīgākajām dzīves un darbības pusēm ikdienas dzīvē. Droši vien ne reizi vien Jums ir nācies justies nepatīkami, kad neizgulēšanās dēļ spiež galvu un vienkārši nav garastāvokļa. Šādā gadījumā daudzi uzskata, ka viņiem ir ļoti slikta gulta, bet patiesība ir tāda, ka gultai ar to nav nekā kopēja. Tieši matra

Vairāk
30 05 2016

Kā zināt, ka gultasveļa ir kvalitatīva?

Kā zināt, ka gultasveļa ir kvalitatīva? Pirms daudziem gadiem radās viena bieži lietota paruna: „Kā uzklāsi, tā arī izgulēsies”. Tas ir ļoti pareizi teikts, pat ja mēs to lietosim burtiski. Un tā arī ir taisnība: mūsu miega kvalitāte atkarīga no tā, kā un kādā gultā mēs guļam. Bet vissvarīgākā loma ir gultasveļai.

Vairāk
09 05 2016

Mēbeles jaunai mājai: 5 noderīgi padomi

Būvējat māju un pagaidām par mēbelēm vēl nedomājat? Žēl gan. Tik bezatbildīga pieeja var izraisīt nopietnas sekas. Mēbeles ir viena no svarīgākajām mājas detaļām, tāpēc par tām jādomā uzreiz. Jūsu uzmanībai vēlamies piedāvāt 5 derīgus padomus, kas būs aktuāli visiem jauno māju īpašniekiem. Teiksim uzreiz – runa ir par MĀJAS interjeru, nevis dzīvokļa. Tas nav viens un t

Vairāk
06 05 2016

Dāvanas, kuras labāk nedāvināt

Tautas gudrība vēsta: dāvinātam zirgam zobos neskatās, jo pats galvenais taču ir uzmanība. Un tomēr ir tādas dāvanas, kuras labāk nedāvināt, ja Jūs negribat sadusmot vai apvainot sev tuvu cilvēku, otro pusīti vai kolēģi.

Vairāk
02 05 2016

Paudiet savas jūtas ar aromātu | Mēs jums piemeklēsim neatdarināmu un lielisku aromātu, īpaši piemērotu jūsu dzimšanas mēnesim!

Dzimšanas mēnešiem atbilstošiem akmeņiem ir īpaša nozīme un tie simbolizē personības noteiktas īpašības, vienlaicīgi akcentējot to individualitāti un nozīmīgumu. Vairums akmeņu ir bagāts kultūrvēsturisks mantojums, kas sakņojas mītos un folklorā, tostarp tiek uzskatīts, ka tiem ir piemītošas dažādas dziednieciskas īpašības, un ja šādu akmeni valkā atbilstošajā mēnesī, tad tādējādi tiek pastiprinātas tā dziedinošās spējas. Iespējams, ka tieši š

Vairāk
29 04 2016

Kā izvēlēties putekļu sūcēju?

Daudz cilvēku piekritīs, ka sadzīves tehnikas iegāde – tas ir ļoti nogurdinošs process. Ja Jums vajadzīga kvalitāte – nāksies patērēt ne mazums laika, lai atrastu to, kas visvairāk apmierina Jūsu vajadzības. Putekļu sūcēji – vieni no tādām ierīcēm, kuru izvēle prasa laiku. Sakarā ar to, ka Pigu.lt piedāvā tikai kvalitatīvus putekļu sūcējus, Jūs varat būt pārliecināts, pirkumu veikšanas gaitā Jūs at

Vairāk
29 04 2016

Planšetdators uzņēmējiem

Jūs plānojat savam uzņēmumam pirkt planšetdatorus? Ir daži svarīgi punkti, kuriem jāpievērš lielāka uzmanība. Pastāv diezgan liela atšķirība starp izklaidēm un biznesam paredzētiem planšetdatoriem. Mēģināsim paskaidrot, kam vajadzētu pievērst uzmanību, izvēloties planšeti darbam. 

Vairāk
28 04 2016

Portatīvie datori uzņēmējiem

Ja Jūs vēlaties savu biznesu pārcelt no stacionārajiem datoriem uz portatīvajiem, tad šis raksts domāts tieši Jums. Ar tādu problēmu, bet precīzāk – dilemmu, saskaras daudzi uzņēmēji. Mēs varam viņiem kaut ko ieteikt – kā kolēģis kolēģim. 

Vairāk
28 04 2016

Samsung vai iPhone?

Vecais mobilais tālrunis ir sabojājies un Jūs nezināt, kādu tagad pirkt? Visbiežāk nākas izvēlēties no divām alternatīvām, kas populāras ne tikai Latvijā, bet arī visā pasaulē. Tālruņi Samsung un iPhone 

Vairāk
27 04 2016

Samsung prezentējis izliektus monitorus CF591 un CF390 ar 27 collu diagnāli

Monitoru pasaulē par lielu mūsdienīguma jaunumu tiek uzskatīti plakanie monitori ar izšķirtspēju 4K, bet Samsung ir nolēmis šajā tirgū ieviest vairāk krāsu un prezentējis divus jaunus izliekto monitoru modeļus – CF591 un CF390. Šiem modeļiem piemīt viena no labākajām Samsung ekrānu īpašībām, taču vai tos ir vērts iegādāties?Monitoru pasaulē par lielu mūsdienīguma jaunumu tiek uzskatīti

Vairāk
26 04 2016

Kvalitatīvas austiņas palīdzēs vēl vairāk iemīlēt skaņu pasauli

Diezgan bieži cilvēki iekļauj mūziku „aizraušanās” ailē vai pat sauc par savu dzīvesveidu. Ar mūziku viņi lasa grāmatas, atpūšas, strādā vai nodarbojas ar sportu. Austiņas – tas ir līdzeklis, kas ne tikai uzlabo izdotās skaņas kvalitāti un izolē no apkārt esošā trokšņa, bet arī sargā apkārtējo mieru – skaļas mūzikas dēļ neapmierināti var būt ne tikai kaimiņi, bet arī ģimenes locekļi, kuri vēlas atpūsties. Ja austiņu izvēle neaprobežojas tikai

Vairāk
22 04 2016

Kādas mēdz būt saldētājkameras?

Tiek ražotas divu veidu saldētavas – kā saldētavas lādes vai kā saldētava ar izbīdāmām kastēm. Pēc lādes tipa veidotās saldētavas aizņem lielu grīdas laukumu un tās ir zemākas, bet tās patērē mazāk elektroenerģijas, un elektroenerģijas padeves traucējumu gadījumā tamlīdzīgās saldētavās zema temperatūra saglabājas daudz ilgāk. Turklāt tajās ir ērtāk izvietot nestandarta produktu iepakojumus vai liela izmēra iepakojumus. Tomēr produktus, kas uzg

Vairāk
22 04 2016

Kā parūpēties par veļas mašīnu?

Veļas mašīnas paredzētas tam, lai mūsu apģērbs vienmēr būtu tīrs un arī patīkami smaržotu. Ļoti bieži cilvēki, kas cenšas rūpēties par savas vides tīrību, vienkārši aizmirt, ka tieši tāpat ir jātīra arī veļas mašīna. Ja tā būs netīra, tad pilnīgi dabiski, ka arī tajā mazgātais apģērbs nebūs patīkams. Pirmais signāls tam, ka Jūsu veļas mašīnu nepieciešams tīrīt – nepatīkama smaka, pēc kā smaržo apģērbs.   

Vairāk
21 04 2016

3 godalgas – prieks un lepnums par paveikto!

Šogad, otro gadu pēc kārtas, mēs piedalījāmies projektā “Uzslavē labu servisu” un guvām izcilību uzreiz 3 nominācijās – kā labākais e-serviss, kā rekomendētākais uzņēmums, kā arī nominācijā par ātrāko klientu apkalpošanu.

Vairāk
21 04 2016

Nosūcēji: piedāvājumu daudz, tāpēc arī izvēle sarežģīta

Flīžu krāsa uz virtuves sienas un mēbeļu izvietojums – nozīmīgi interjera elementi estētiskajā ziņā, bet bez dažām ierīcēm nav iespējams uzturēt atbilstošu vidi šajā telpā. Nosūcēji – vieni no tādām. To uzdevums ir elementārs – attīrīt gaisu no tvaikiem un smakām, kas rodas ēdiena gatavošanas procesā. Tomēr izvēle ir daudz sarežģītāka – piedāvāto modeļu daudzveidības dēļ. Ieteicams atbildēt uz šādiem jautājumiem: 

Vairāk
20 04 2016

Kāpēc iPhone – labākā izvēle?

Daudziem cilvēkiem strīdu iemesls ir reliģijas, politikas un laika apstākļu jautājumi, bet mūsdienās ir parādījusies vēl viena diezgan bieži apspriežama tēma. Cilvēki novērtē iOS un Android programmatūras aprīkojumu, salīdzina tos un cenšas saprast, kāds variants ir labāks. Tālruņi iPhone jau kādu laiku ir kā inovatīvākais risinājums tiem, kas meklē kvalitāti. Saka

Vairāk
19 04 2016

Sadzīves tehnika – kā kopt un kā izvēlēties?

Iekārtojot jaunu vai atjaunojot vecu māju, bieži nākas daudz investēt jaunas virtuves vai vannas istabas aprīkojumā. Nav brīnums, ka, iztērējot daudz naudas, gribas, lai iegādātā sadzīves tehnika būtu kvalitatīva un ilgi kalpotu. Taču speciālisti apgalvo, ka ne tikai ierīču kvalitāte nosaka to ilgmūžību – to lielā mērā ietekmē arī tas, kā mēs iekārtas kopjam. Bet kā tad vajadzētu izvēlēties un pareizi kopt sadzīves tehniku? Jūsu uzmanībai snie

Vairāk
13 04 2016

Vai mūsu mājas savā varā pārņems progresīvie kafijas aparāti?

Progresīvās mājas tehnikas ierīces nav šī gada jaunums. Tiek piedāvāti progresīvi ledusskapji, progresīvas veļas mašīnas, tāpēc – kāpēc gan neizdomāt progresīvu kafijas aparātu? Vairāki „starteri” ir spēruši šo izšķirošo soli. Tikai nav zināms, vai progresīvie kafijas aparāti iedzīvosies tāpat, kā progresīvie telefoni vai

Vairāk
12 04 2016

Kādēļ veļas mašīnai vajadzīgs Wi-Fi?

Mūsdienās bezvadu sakaru uztvērējs un raidītājs ir ļoti mazs un spēcīgs. Bez lielas piepūles to var instalēt visplānākajos telefonos un televizoros. Nav nekādu šķēršļu un problēmu tā ieviešanai ierīcēs ar lielu „telpu”, bet ļoti bieži rodas jautājums – kāpēc tas vajadzīgs? Kādēļ, piemēram, veļas mašīnām vajadzīgs Wi-Fi?

Vairāk
11 04 2016

5 fakti, kurus Jūs nezinājāt par putekļusūcējiem

Putekļusūcēji pakāpeniski iziet ārpus uzmanības zonas, jo tos palēnām izspiež progresīvie roboti-putekļusūcēji, kuriem ir savas acis un kas brīvi pārvietojas pa māju. Neskatoties uz to, šī sadzīves ierīce ir viena no vispirktākajām precēm (tā saka Latvijas populārākā elektroniskā veikala w

Vairāk
01 04 2016

Gatavojamies pavasarim: kā izvēlēties velosipēdu?

Velosipēds – visekonomiskākais un ekoloģiski tīrākais pārvietošanās līdzeklis visā pasaulē. Turklāt kineziterapijas speciālisti apgalvo, ka braukt ar velosipēdu ir ne tikai patīkami, bet arī veselīgi: pieaug izturība, uzlabojas sirds un plaušu darbība, nostiprinās ķermeņa apakšdaļas muskuļi, bet patīkamās sajūtas nomāc stresu. 

Vairāk
01 04 2016

7 mīti par dekoratīvā zāliena kopšanu

Daudzi no mums savu bērnību pavadīja laukos vai savrupsētās, tāpēc daba ir neatņemama mūsu dzīves sastāvdaļa. Iespējams, tieši tāpēc pašu māju pagalmos vai dārzos esošie zālieni bieži šķiet tik vienkārša dabas parādība, ka tā kopšanai mēs pievēršam īpaši maz uzmanības vai darām to nepareizi, balstoties uz baumām un intuīciju. Un tomēr speciālisti apgalvo, ka, pienācīgi kopjot, dekoratīvie zālieni var kļūt par īpašu mājas rotu vai atpūtas vietu

Vairāk
01 04 2016

Puma – sporta apģērbs un apavi

„Puma“ – ir viena no populārākajām un labākajām preču zīmēm visā pasaulē. Kompānijas „Puma“ veiksmes stāsts sācies 1924.gadā, kad divi brāļi Rūdolfs un Ādolfs Dassleri Vācijā izveidoja apavu fabriku. Dassleru mērķis bija radīt kvalitatīvus sporta apavus. Pēc gada rūpnīca sāka ražot ādas futbola apavus. Tie bija vieglāki, ērtāki, izturīgāki un tiem piemita jaunums – uz zolēm atradās pumpas, kurām bija jāpasargā no slīdēšanas. Sportisti

Vairāk
31 03 2016

Virtuves plānojuma ergonomiskās nianses

Virtuves plānojuma ergonomiskās nianses Nevar nepiekrist apgalvojumam, ka virtuve ir viena no svarīgākajām telpām mājā. Ja agrāk mājas centrs, kur pulcējās ģimene un tuvinieki, bija pavards, tad mūsdienās tā ir tieši virtuve. Šeit kūsā dzīve, sarunājas mājinieki vai ienākušie viesi gaida pīrāgu, kas cepas cepeškrāsnī. Tāpēc nav nekā pārsteidzoša, ka katrs vēlas, lai viņam būtu mājīga, stilīga un funkcionāla vir

Vairāk
31 03 2016

5,5 padomi pilsētas dārzkopjiem un sakņu dārza dārzniekiem iesācējiem

5,5 padomi pilsētas dārzkopjiem un sakņu dārza dārzniekiem iesācējiem Tuvojoties pavasarim, visi dārznieki un sakņu dārznieki sāk gatavoties gaidāmajai sezonai. Viņiem jāveic liels darbs ne tikai dārzā, bet arī mājās. Tas ir ļoti daudzveidīgs darbs un tas atkarīgs no tā, kādu dārzu vai sakņu dārzu īpašnieki grib iegūt vasarā un rudenī. Dārzkopji parasti dalās trīs grupās: dārzkopji-profesionāļi – cilvēki, kuri ar savu dārzu nopelna, ak

Vairāk
30 03 2016

Kā efektīvi aizsargāt savu datoru

Kā efektīvi aizsargāt savu datoru  Dators – tā aizvien vēl ir viena no vēlamākajām precēm, ko iecienījuši zagļi. Par to var saņemt ne vienu vien desmitu eiro, to viegli pārinstalēt un var pārdot kā jaunu zagtu priekšmetu uzpircējiem. Tas viss ļoti satrauc. Agrāk tāda prece bija automobiļu magnetolas, tagad pienākusi datoru un v

Vairāk
30 03 2016

Vai 2016.gadā atnāks jauna televizoru paaudze?

Kad viedtālruņus apvieno ar virtuālās realitātes brillēm, tas nozīmē tikai vienu – atnākusi jauna viedtālruņu paaudze. Pagājušajā gadā portatīvie datori varēja palielīties ar jaunu paaudzi – hibrīda portatīvajiem datoriem, kuri modificējas planšetēs, vai paliek par vecajiem labajiem portatīvajiem dato

Vairāk
29 03 2016

Kā izvēlēties piemērotas mēbeles mājai?

Mūsu māja – mūsu cietoksnis, personīgā telpa, kuru gribas izveidot tādu, lai tajā būtu labi un mājīgi. Taču, ja Jums nav nekā kopēja ar māju interjeru veidošanu, ne pārāk labi zināt, ar ko sākt, lai mājoklis kļūtu par mājām, būtu vērts iepazīties ar galvenajiem kritērijiem, kas izvirzāmi attiecībā uz mājas specifiskajām mēbelēm.  

Vairāk
29 03 2016

Mūsdienu portatīvo datoru nelaimes un izaicinājumi

Portatīvie datori turpina pilnveidoties. Telpa attīstībai nav pārāk liela, bet dažās jomās notiek sīva cīņa – kas uztaisīs labāk, izveicīgāk, vieglāk, ar lielāku ietilpību… Barselonā notikusī izstāde CES 2016 jau ir beigusies, tāpēc kompānijas, kas tajā prezentēja savus portatīvos datorus, jau var skaitīt savus “cāļus” – preses uzmanību un prognozēt peļņu.

Vairāk
29 03 2016

Modes upuris – klīniska diagnoze

Pa ielu iet meitene vai sieviete, kuras apģērbs piespiež atskatīties ikvienu – viss ievērots līdz pēdējam sīkumam, bet kleita, somiņa vai augstpapēžu apavi – no jaunās pavasara kolekcijas. Perfekti pilnīgais stils piesaista ne tikai apkārtējo uzmanību, bet izraisa arī zināmu skaudību. Un absolūti velti! Psihologi apgalvo, ka tāda īpaša uzmanību pret savu ārējo izskatu un apģērbu ne vienmēr vēsta par cilvēka attīstītu g

Vairāk
29 03 2016

Medicine – apģērbs, kas paredzēts brīvā laika pavadīšanai, viņai un viņam: kā izvēlēties apģērbu internetā?

Internets ir vienkāršojis komunikāciju un atklājis mums ļoti plašus ceļus ātrākai nepieciešamās informācijas atrašanai, ērtākai iegādei un pārdošanai, visbeidzot, patīkamai laika pavadīšanai. Nav nekā dīvaina, ka daudzas savas ikdienas darbības mēs saistām ar virtuālo pasauli, jo tā palīdz mums būt efektīvai sabiedrības daļai. Apģērbs internetā – arī bieža un tostarp ieteicama izvēle, kuru izmanto arvien vairāk cilvēku. Vissvarīgākais

Vairāk
29 03 2016

Ko novērtē mūsu klienti?

Jau otro gadu pēc kārtas interneta veikals 220.lv piedalās projektā “Uzslavē Labu servisu”, kura ietvaros tiek pulcināti tie uzņēmumi un patērētāji, kuriem klientu apkalpošanas kvalitāte nav vienaldzīga. Šogad projektā piedalās 58 uzņēmumi 4 dažādos virzienos un kopā ir saņemtas vairāk kā 20 tūkstoši uzslavas.

Vairāk
23 03 2016

Mīti un patiesība par sadzīves tehniku

Pēdējās desmitgadēs sadzīves tehnika ir ļoti pilnveidojusies, tomēr jauninājumi bieži saistās ar pašizdomātiem mītiem, kas mulsina pircējus un sarežģī viņu izvēli. Latvijā lielākā elektrotehnikas veikala speciālisti, tiecoties kliedēt šaubas, piedāvā iepazīties ar izplatītākajiem mītiem par vispopulārākajām sadzīves tehnikas ierīcēm.

Vairāk
04 03 2016

Viedtālruņi + virtuālās realitātes brilles = ?..

Viedtālruņi + virtuālās realitātes brilles = ?.. Izstādē „Mobile World Congress 2016“, kas norisinās Barselonā (Spānija), daudzi zināmākie viedtālruņu ražotāji prezentē savus jaunos modeļus un dažādus aksesuārus. Interesanti, ka līdz pat šim aksesuāri nebija tik svarīgi un nepiesaistīja īpašu preses uzmanību, taču šogad situācija ir mainījusies. Arvien vairāk uzmanības tie

Vairāk
03 03 2016

Kas jauns riepu pasaulē

Kas jauns riepu pasaulē Lēnām tuvojoties vasaras sezonai, automobiļu īpašniekiem jāsāk domāt par riepu nomaiņu uz vasaras laiku. Autoservisu meistariem šajā laikā ir darba pilnas rokas, jo auto īpašnieki vēršas pēc padoma, kādas riepas būtu piemērotākas vai kā saulaicīgi paspēt nomainīt r

Vairāk
29 02 2016

Laiks padomāt par siltumnīcu!

Laiks padomāt par siltumnīcu! Ja vēlies vasarā baudīt savus dabīgi izaudzētos tomātus un gurķīšus, tad tagad ir īstais laiks parūpēties un sagatavot visu nepieciešamo dārza darbiem. Ir jāsāk ar siltumnīcu. Sākumā vajadzētu noteikt iespējamo siltumnīcas uzstadīšanas vietu, izmērīt platību un izvēlēties atbilstošo siltumnīcas izmēru. 

Vairāk
24 02 2016

Labāko dāvanu TOPs Starptautiskajā Sieviešu dienā!

Labāko dāvanu TOPs Starptautiskajā Sieviešu dienā! 8.marts ir Starptautiskā Sieviešu diena, ko vairāk vai mazāk svin visā pasaulē. Jāpiemin, ka atšķirībā no Mātes dienas, kad suminātas tiek tikai māmiņas, vai Valentīndienas, kas ir mīlētāju diena, 8.martā tiek sveiktas un godinātas VISAS sievietes.

Vairāk
28 01 2016

Romantikas ceļvedis

Ir klāt februāris, gada romantiskākais mēnesis. Interneta veikals 220.lv ir sagatavojis romantiskāko preču klāstu, kas šo auksto, bet romantikas pilno laiku padarīs vēl patīkamāku. Mums visiem ir vajadzīga mīlestība. Mīļš apskāviens, patiess kompliments, tikai mums veltīts smaids spēj vairot mīlestību šajā pasaulē. Ļaujieties mīlestībai, lai tā plūst jūsos un dalieties tajā

Vairāk
20 01 2016

LEGO – ideāla dāvana bērniem šajos Ziemassvētkos!

Tuvojas dāvanu laiks. Šis ir ļoti priecīgs un jautrs laiks, tomēr vecākiem var sagādāt zināmas grūtības - ko uzdāvināt savam bērnam, lai tas sagādā prieku, bet vienlaicīgi būtu arī pamācošs, attīstošs, jautrs, izklaidējošs un vienkārši patiktu bērnam.  Lego konstruktors ir ideāla dāvana!

Vairāk
20 01 2016

Visiem mājdzīvnieku mīļiem – jauna preču sadaļa “Zoo preces”!

Jūsu ģimenē ir parādījies jauns ģimenes loceklis – suns, kaķis, putns vai var būt pele vai zivtiņa? Daudz prieka, mīlestības un mīļuma ienes mūsu dzīvē jaunie ģimenes locekļi. Bet līdz ar to parādīšanos kļūst aktuāli arī jautājumi “Kā viņu barot?”, “Kā droši pārdavāt automašīnā?”, “Kā pasargāt no aukstuma ziemā?” un daudzi-daudzi citi..

Vairāk
20 01 2016

Kas jāzin izvēloties autiņbiksītes!

Liela nozīme mazuļa labsajūtai ir autiņbiksīšu izvēle. Minēsim dažus svarīgākos aspektus, kas jāņem vērā izvēloties autiņbiksītes. To, no kāda ražotāja būs autiņbiksītes, ir atkarīgs no katra vecāka izvēles un individuālās gaumes. Populārākie no tiem ir Pampers un Huggies, kā arī nesen Latvijas tirgū ir parādījušās augstākās kvalitātes japāņu autiņbiksītes Moony, Merries un Goo.n. Japāņu au

Vairāk
20 01 2016

Kādu sildītāju izvēlēties kamēr nav pieslēgta centālakure?

Lai rudens garajos vakaros nenāktos salt, mēs sākam aizdomāties par papildus siltuma avotu, kamēr nav pieslēgta centrālapkure. Svarīgi pievērst uzmanību sildītāja sildelementam. Parasti tas ir metāla vai keramiskais. Videi draudzīgāks ir keramiskais sildelements, metāla – vairāk dedzina skābekli un sausina gaisu.

Vairāk
20 01 2016

Jauns personālo datoru zīmols iztrādāts tieši Jums!

Augot mums un augot jūsu interesei par vecā personālā datora atjaunošanu vai jauna iegādi, esam izveidojuši pašu savu personālo datoru sēriju 220th Editon. Katrā no modeļiem apvienojām gadiem uzkrāto pieredzi par mūsu klientu vajadzībām un jaunāko tehnoloģiju iespējas.

Vairāk
20 01 2016

Kādēļ ir vērts iegādāties viedtālruni?

Kādu dienu beidzot sapratu, ka manas vecenīes „Nokias” dienas ir skaitītas… Tā vēl labi darbojās (t.i.,  darīja visu, ko es no tās gribēju – zvanīja, sūtīja SMS, modināja rītos, reizēm uzspēlēja mūziku, ar lielu piepūli sameklēja šo un to Googlē, pafotografēja vai pafilmēja), bet kad pāris reizes no vietas man izdevās ieslēgt ierīci nevis tikko to pievienojot uzlādes avotam, bet gan tikai t

Vairāk
19 01 2016

Oriģinālās smaržas: mīti un patiesība

Patīkama smarža un laba cena – tie nebūt nav vienīgie kritēriji, kas nosaka smaržu izvēli. Patērētājiem ne mazāk svarīga ir arī smaržu oriģinalitāte. Joprojām pastāv mīts, ka oriģinālās smaržas ir iespējams iegādāties tikai dārgos parfimērijas un kosmētikas veikalos. Interneta tirgotāji pārliecinoši atspēko šo apgalvojumu: Interneta tirdzniecībā izliktās smaržas kvalitātes ziņā neatpaliek no veikalos pieejamajām, un to oriģinalitāti garant

Vairāk
19 01 2016

Kā izvēlēties portatīvo

Nav noslēpums, ka lielākoties pašam ir bail uzdot “lieku” jautājumu kādam speciālistam! Neviens jautājums nebūs muļķīgs, jo Jūsu ieguldījums pērkot portatīvo datoru šobrīd ir uz vairākiem gadiem nevis šodienu. Lai saprastu, ko no lielā klāsta izvēlēties, apskatīsim šādus tematus:

Vairāk
19 01 2016

Jaunums sortimentā

Labas ziņas vīriešiem – tagad piedāvājam apģērbu arī Jums! Kategorijā “Smaržas, kosmētika, mode” meklējiet sadaļu “

Vairāk
19 01 2016

Sagatavo bērnu skolai

Visām strādajošām vai aizņemtām māmiņām! Vēlos padalīties ar gadiem un mokām uzkrāto pieredzi – saraksts ar pašām nepieciešamākajām lietām un darbiem, gaidot skolas sākumu.  Iesaku arī sadalīt sarakstu uz 2 menešiem un sākt iepirkties jau jūlijā – “normāls” maciņš vienā mēnesī to noteikti neizturēs :)

Vairāk
19 01 2016

Kā izvēlēties ledusskapi

Diemžēl, nekas šai pasaulē nav mūžīgs un mūsu vecais ledusskapis arī nobeidzās, tā kā esam spiesti meklēt citu. Kur pirkt jau zinām – vienmēr uzticamais interneta veikals 220.lv. Bet ko? Uzreiz nolēmām izmantot līzinga iespējas, lai nav jāmaksā visu uzreiz – pirkums izrādījās negaidīts.  Divas dienas abi ar Pāvelu sēdējām un studējām, kas tad ir tas noteicošais ledusskapja izvēlē, pirkums tomēr nav tik lēts un kalpos gadiem ilgi.

Vairāk
19 01 2016

Tavs labākais draugs karstā dienā

Nesen uzdūros uz Marijas rakstiņu par kondicionieriem... Bet neatradu tajā pieminētu daudz senāku, ērtāku un arī, starp citu, lētāku telpu dzesēšanas veidu – ventilatorus! Tos izmanto jau gadsumtus ilgi un tie kalpo cilvēcei godam dažādās valstīs un platuma joslās: pirmie ventilatori tika izgudroti jau 2.gadsimtā Ķīnā un bija 3 metru diametrā un manuāli darbināmie, nedaudz vēlāk parādījās jau arī ar ūdeni darbināmie ventilatori

Vairāk
19 01 2016

Atdodiet bērniem bērnību!

Gadžeti, televizors, dators... Kur palika saskrāpētie ceļi, “mājiņas” kokos, lelles un kariņi? Jūs pateiksiet “Bet tādi ir mūsdienu bērni.” Bet es teikšu “Vecāki ir vainīgi!” Kādas rotaļlietas jūs pērkat savām atvasēm? Kārtējo viedtālruni vai planšetdatoru? Ne, protams, ērti – neviens netraucē, neprasa uzmanību un var mierīgi izbaudīt savu pieaugušo dzīvi... Bet bērni pieaugs un noteikti no

Vairāk
19 01 2016

8 veidi kā paslēpties no karstuma

Tik ilgi gaidījām vasaru un beidzot tā ir klāt! Svelme, karstums, saule cepina.. Ko darīt, ja nav iespēja atvēsināties pie jūras, ezera vai upes? Kur paslēpties? Nolēmu vērsties pēc padoma pie Google, lūk, ko tas iesaka:

Vairāk
19 01 2016

Zāles pļāvējs vai trimmeris

Vai tu zināji, ka Latvijā ir gandrīz 65 000 mājsaimniecību? Un ka būs jāpļauj gandrīz 400 000 kvadrātmetri zāliena? Un vasaru sola karstu, bet īsu? Ko darīt – ņemt rokās izkapti vai tomēr izvēlēties kādu mūsdienīgu ierīci, kas ļaus ietaupīt laiku un atlicināt to citu vasaras prieku baudīšanai?

Vairāk
19 01 2016

Galvenie apzīmējumi ziemas riepām

Izlasot šo rakstu Jūs varēsiet viegli tikt skaidrībā un izvēlēties ziemas riepas, kas der tieši Jūsu automašīnai. Visām riepām ir jābūt marķetiem ar cipariem un burtiem pēc vienota vispasaules ISO standarta:

Vairāk
19 01 2016

Kā izvēlēties televizoru

Jauni telvozoru modeļi pārādās pārdošanā ar nebijušu biežumu. Pie tā, jaunu modeļu parametri mēdz stipri atšķirties no iepriekšēja gada, vai pat pusgada, modeļiem. Šī raksta mēŗķis ir aprakstīt galvenus parametrus, kuri atvieglos Jums jauna televizora izvēli.

Vairāk
19 01 2016

Kā izvēlēties tapetes savam mājoklim?

Vēlaties koši izcelt viesistabas saviesīgo zonu vai, gluži pretēji, uzsvērt guļamistabas mierīgumu un mājīgumu? Vai varbūt Jūs vēlaties ieejot istabā iegrimt tropiska lietusmeža vai sapņu pilsētas atmosfērā? Vieglakais veids, kā nodrošināt šādus efektus ir izvēloties sienu apdari ar tapetēm, atsevišķos gadījumos - ar

Vairāk
Pigu grupa:
Internetinė parduotuvė E pood Kaledos.lt

© 2003-2018 SIA „Pigu Latvia“ | 220.lv ™
Bez SIA „Pigu Latvia“ atļaujas aizliegts kopēt un izplatīt mājas lapā iekļauto informāciju.