• NR.1 E-VEIKALS LATVIJĀ
  • KLIENTU SERVISA
    BALVA 2017:
    PAR IZCILĪBU E-SERVISĀ
  • "LABS SERVISS" GODALGA: ĀTRĀKĀ KLIENTU APKALPOŠANA 2016
  • SAŅEM PRECES
    5 MINŪTĒS
  • 1 000 000 SAGATAVOTU PASŪTĪJUMU


Ienāciet šeit
Mans 220.lv
Manas vēlmes (0)

Blogi


05 06 2017
Vispatīkamākā smaržu aromāta meklējumi

Smaržas – tas ir gan aromāts, gan pat arī stila sastāvdaļa. Tostarp, gan sievietes, gan arī vīrieši vēlas, lai aromāts būtu patīkams, lai pēc smaržu lietošanas Jūs pārpildītu pozitīvas un labas emocijas. Pēdējā laikā pastiprināta uzmanība tiek veltīta ar interneta starpniecību izplatītajām smaržām. Jāteic, ka patīkama aromāta meklējumi ievelk – ir vēlēšanās izvēlēties tādu aromātu, kas patiesi patīk. Vairāk»

05 06 2017
Nākotnes televizori

Izvēloties televizoru daudziem rodas dalītas sajūtas – kādu vajadzētu izvēlēties, lai pēc 3 gadiem tas nebūtu bezcerīgi novecojis un savu laiku nokalpojis? Kādas ir šībrīža aktuālākās tehnoloģijas? Mēs centīsimies īsi un saprotamā valodā aprakstīt vairākus aspektus, saskaņā ar ko būs iespējams vieglāk izlemt, kādu televizoru būtu jāizvēlas nākotnei. Vairāk»

05 06 2017
Kāpēc sabojājas mūsu sadzīves tehnika?

Piekrītat, ka tas ir ļoti sarežģīts jautājums. Jāteic, ka arī atbildes šī jautājuma sakarā var būt ļoti daudz. Mēs pacentīsimies sniegt skaidras un īsas atbildes. Vairāk»

29 05 2017
Kādēļ parfimēriju ir vērts pirkt internetā?

Meklēdami sev vispiemērotāko smaržu, varat izmantot Google meklēšanas sistēmu, kurā atradīsiet Jums nepieciešamo informāciju. Tas ir ātrs un vienkāršs veids, kā atrast tieši to, kas Jums ir nepieciešams. Vairāk»

29 05 2017
Dīvānu vēsture – no Ēģiptes līdz astronautiem

Dīvāniem mūsu mājās ir īpaša vieta un statuss. Bet vai Jūs kaut ko zināt par to vēsturi? Tās netika radītas padomju laikos, bet tika izgudrotas daudz agrāk … Šajā rakstā sniegsim dažus interesantus faktus no sofu dīvānu vēstures. Vairāk»

26 05 2017
Smilšu kaste – lieliska izklaides vieta bērniem

Droši vien vēl atcerieties tos laikus, kad bezrūpīgi pavadījāt dienas savā smilšu kastē. Viena no lielākajām bērnības izklaidēm bija rotaļāšanās ar smiltīm. Smilšu piļu būvēšana, grāvju rakšana un smilšu pīrāgu cepšana pirms daudziem gadiem bija lieliska nodarbošanās, taču tā savu aktualitāti nav zaudējusi arī mūsdienās, kad rotaļāšanās smilšu kaste bērniem rada daudz prieka un izpriecas. Vairāk»

23 05 2017
​„New Balance” apavi visai ģimenei

Ne pirmo gadu Latvijas un visas pasaules tirgū dominē populārie „New Balance” apavi, kas ir piemēroti kvalitatīvai skriešanai un lieliskai pašsajūtai. Šī zīmola apavi ir īpaši ātri atzīts atradums, kas veiksmīgi ir guvis popularitāti dažādās valstīs pašu dažādāko cilvēku vidū.  Vairāk»

23 05 2017
Komfortabls ceļojums ar ratiņiem: ko vajadzētu zināt?

Tīri teorētiski, 9 mēneši – pietiekami ilgs laika periods, taču šajā dzīves svarīgajā posmā – kad ģimene atrodas papildinājuma gaidās – laiks paiet vēja spārniem. It īpaši, ja gaidāms ir pirmdzimtais. Laiku aizņem, ne tikai pūriņa savākšana (no nulles), bet arī...teorētiskā sagatavošanās šajā sakarā. Vairāk»

23 05 2017
Rotaslietas saskaņā ar zodiaka zīmēm

Kaut arī skeptiķi apgalvo, ka zodiaka zīmes ir visparastākās iedomas, kas ir domātas, lai maldinātu cilvēkus. Tai pat laikā, citi apgalvo, ka zodiaks paredz mūsu rakstura iezīmes, mūsu jūtas, iespējas un pat ietekmē mūsu ārējo izskatu. Vairāk»

23 05 2017
Latvija – durvju ražotāju zeme

Ikvienā mājoklī durvis ieņem īpaši nozīmīgu vietu. Latvieši – īsti sava aroda profesionāļi kvalitatīvu durvju ražošanas jomā, tādēļ, gluži saprotams, ka mūsu zemē durvis ir tik ļoti svarīgas un tām tiek veltīts tik daudz uzmanības. Kādēļ pie mums ir tik labi sakārtota brīnišķīgu durvju ražošana, bet neizdodas iekārtu vai elektronikas komplektēšana? Vairāk»

18 05 2017
Sienu apdare ar tapetēm – kādas vajadzētu izvēlēties?

Tapetes – viens no vissenākajiem sienu apdares veidiem. Senajos laikos tapetes tika uzskatītas par īstu greznību, ar tapetēm klātas sienas varēja redzēt tikai augstmaņu un kungu mājokļos. Un tomēr, neraugoties uz to, ka laiki ir mainījušies, šis sienu apdares veids vēl arvien ir ļoti populārs visā pasaulē. Kādēļ? Vairāk»

18 05 2017
New Balance – sporta apavi, ko ir iecienījuši planētas visdažādāko nostūru iedzīvotāji

Lūk, jau vairāk nekā 100 gadus New Balance ražo savus populāros sporta apavus, ko ir iecienījušas slavenības. Sporta apavu piedāvājuma sortiments ir milzīgs, un katram modelim tiek piešķirts noteikts skaitļu kods. Vispopulārākie modeļi ir 547., 576., 991. un 1500. Uzmanību alkstošiem kolekcionāriem mēs paziņojam, ka ikvienu liela mēroga sporta pasākumu „New Balance” kompānija atzīmē ar sporta apavu sērijas izlaišanu ierobežotā daudzumā.  Vairāk»

11 05 2017
Klasiskās durvis mājīgam mājokļa interjeram

Jaunu durvju izvēle sava mājoklim var kļūt visnotaļ sarežģīts uzdevums. Daudzi šādā situācijā nonāk nepatīkamās izvēles krustcelēs, jo nākas aizdomāties par to, kāda veida durvju sortiments ir vislabāk piemērots mājokļa kopīgajam plānojumam un istabu izskatam. Pēc ilgām šaubām un pārdomām, pircēji parasti savu izvēli izdara par labu universālajam risinājumam. Vairāk»

11 05 2017
Ar ko atšķiras ekoloģiskā kosmētika

Ekoloģiskā kosmētika – tā ir kosmētika, kā sakarā tiek noteiktas un piemērotas stingras prasības, un atbilstība tām tiek apliecināta ar attiecīgiem sertifikātiem. Prasības sāk piemērot jau no paša sākuma, t.i., šajā nolūkā izmantotās kosmētikas izejvielas ir atbilstošā veidā jāizaudzē – šādas kosmētikas ražošanā tiek izmantoti tādi produkti, kas ir izaudzēti ekoloģiskās un naturālās saimniecībās, šo produktu pārstrāde ir tikusi veikta, tostarp Vairāk»

11 05 2017
Piemeklējiet guļamistabai piemērotas mēbeles

Guļamistaba – viena no vissvarīgākajām telpām mājoklī. Tā ir vieta, kur visi cilvēki var noraut savas maskas un atklāt savu īsto seju. Un pats galvenais – šeit viņi var atpūsties. Mūsdienās sabiedrība ļoti steidzas, tādēļ nav nekā pārsteidzoša tajā, ka atpūta kļūst par ļoti nozīmīgu dzīves sastāvdaļu. Vairāk»

09 05 2017
Kādēļ sabojājas mūsu sadzīves tehnika?

Piekrītat, ka tas ir ļoti sarežģīts jautājums. Jāteic, ka atbilžu uz šo jautājumu arī var būt ļoti daudz. Mēs centīsimies sniegt skaidras un īsas atbildes. Vairāk»

08 05 2017
​Kā izvēlēties piemērotas smaržas?

Mēs visi gribam patīkami smaržot. Daudziem mūsdienīgiem cilvēkiem, aromāts asociējas ar higiēnu. Jo stiprāk mēs smaržojam, jo vairāk mums šķiet, ka mēs esam tīrāki. Vīriešiem un sievietēm domātās smaržas ļauj mums izskatīties labāk, pat tādā gadījumā, ja nav nekādu izmaiņu ārējā izskatā. Vairāk»

08 05 2017
Kādus kritērijus būtu jāņem vērā, lai izvēlētās ārdurvis kalpotu ilgi?

Nama durvis – viena no vissvarīgākajām mājokļa sastāvdaļām. Tas īpaši ir aktuāli, ja runa ir par ārdurvīm. Ja Jūs esat izvēlējušies piemērotas durvis, tad varat justies savā mājoklī komfortabli un droši. Vairāk»

08 05 2017
​Kādi grīdas segumi ir vispopulārākie un praktiskākie?

Daudzi no mums jau ir pieraduši pie tradicionālajām koka grīdām, kā nomaiņa uz jaunu grīdas segumu ir nopietns solis. Nevis finansiālu apsvērumu dēļ, bet gan gluži vienkārša ieraduma dēļ, ka daudzu gadu garumā izmantotais grīdas segums ir vislabākais risinājums.  Vairāk»

05 05 2017
​Elektroniskā grāmata: labākais draugs ceļojuma laikā

Jāteic, ka neviens negribēs strīdēties par to, ka lasīšana ir viens no vispatīkamākajiem un pozitīvākajiem laika pavadīšanas veidiem. No pirmās grāmatas parādīšanās brīža līdz pat mūsdienām, visdažādāko profesiju pārstāvji, visdažādākās izglītības un sabiedrības slāņi tās ir augstu godājuši un godā vēl joprojām. Vairāk»

05 05 2017
​Kādi matrači bērniem nodrošina kvalitatīvu miegu?

Miegs ir ļoti nozīmīga dzīves sastāvdaļa ikvienam no mums. Īpaši nozīmīgs tas ir augošam organismam. Tādēļ, katra vecāka pienākumos ietilpst rūpes par to, lai viņu bērns varētu izbaudīt kvalitatīvu miegu. No tā ir atkarīga, ne tikai bērna pašsajūta nākamajā dienā, bet arī viņu veselības stāvoklis. Vairāk»

05 05 2017
Kā kopjamas mājokļa kāpnes?

​Kāpnes – viena no svarīgākajām mājokļa sastāvdaļām, jo uzreiz pēc ieiešanas dzīvojamajā telpā, pirmais priekšmets, kas paveras mūsu skatam, parasti ir kāpnes. Vairāk»

03 05 2017
Koka kāpnes – vislabākā izvēle

Mūsdienās ražotāji piedāvā arvien neparastākus risinājumus, kas sniedz iespēju izgreznot funkcionālos mājokļus. Kāpņu ražotāju fantāzijas lidojumam arī nav nekādu ierobežojumu, tādēļ Jūs varat iegādāties, ne tikai tradicionālās koka kāpnes, kas vēl ilgi dominēs līderpozīcijās, bet arī stikla vai plastmasas kāpnes, kas, visdrīzāk, spēs pārsteigt ar savu ārējo izskatu. Vairāk»

03 05 2017
Saliekamās lapenes – stilīga ideja svētkiem

Tuvojas nozīmīgi un lieli svētki, bet Jūs aizvien vēl meklējat oriģinālu un mājīgu vietiņu, kur šos svētkus atzīmēt? Brīnišķīga ideja, lai skaistu ballīti pārvērstu īpašā – gluži vienkārši, organizējot to ārā, saliekamās lapenes patvērumā. Vairāk»

03 05 2017
Kādi kritēriji būtu jāņem vērā, lai izvēlētās ārdurvis kalpotu ilgi?

Kā viena no mājokļa vissvarīgākajām sastāvdaļām ir nama durvis. Tas ir īpaši aktuāli, ja runa ir par ārdurvīm. Ja Jūs esat izvēlējušies piemērotas durvis, tad mājoklī varat justies komfortabli un droši. Mēbeļu ražotāji brīdina, ka ārdurvis, ne tikai nodala mājokļa telpu no ielas, bet arī pasar Vairāk»

27 04 2017
Vai visas jaunās grāmatas ir dārgas?

Grāmatu cenu pasaulē ikgadējas paaugstināšanās rezultātā grāmatu izdevējiem liek domāt, ka grāmatu tirdzniecība varētu arī pavisam tikt pārtraukta. Jo nebūt ne katrs valsts iedzīvotājs var atļauties iegādāties jaunu grāmatu, kas maksā no 3-10 Eiro. Iespējams, ka šāda cena arī būtu pieņemama, pie nosacījuma, ja grāmatu iegāde ir jāveic reti – piemēram, dāvanai. Vairāk»

26 04 2017
Labi matrači kvalitatīvam miegam: kā piemeklēt atbilstošo?

Šķiet, daudzi no mums zina, ka cilvēkam, kurš vēlas produktīvi darboties dienas garumā, naktī vismaz 8 stundas ir jāguļ. Statistikas dati liecina, ka daudzi planētas iedzīvotāji ievēro šo nosacījumu, un tas nozīmē, ka viņi miegā pavada trešdaļu no savas dzīves. Lai atlikušās divas trešdaļas būtu pilnvērtīgas un kvalitatīvas un būtu iespējama produktīva darbība, nepieciešams labi izgulēties. Vairāk»

26 04 2017
Vissvarīgākās prasības kāpņu izvēles sakarā

Divstāvu mājās kāpnes ir nepieciešamība. Kāpņu izvēles sakarā ir nepieciešams pievērst pastiprinātu uzmanību, jo šis jautājums ir daudz nopietnāks, nekā daudziem varētu šķist. Jo pienācīgā veidā izvēlētas kāpnes kļūs, ne tikai par interjera dekoru, bet arī par mājokļa funkcionālu un ilglaicīgu elementu. Vairāk»

24 04 2017
Sienu apdare – krāsot, līmēt tapetes vai pārklāt ar audumu?

Mājokļa sienas – tā ir mājokļa telpas sastāvdaļa, kas aizņem praktiski vislielāko platību, un ir nama savdabīga „dvēsele”, kas rada noteiktu atmosfēru, un bieži vien nosaka, kā mēs šajā konkrētajā mājoklī jutīsimies. Vairāk»

21 04 2017
Saliekamās lapenes ir piemērotas mājas tuvumā esošam dārzam, gan arī pagalmam

Uzreiz, kā termometra stabiņš pārleca pāri desmit grādu siltuma atzīmei, daudzi ēdiena gatavošanas cienītāji svaigā gaisā nekavējoties steidzās atklāt sezonu. Tiem, kuriem patīk vakaru baudīšana dabā, katru sezona prāta ienāk doma par lapenes būvniecību. Vairāk»

21 04 2017
Planšetdatori uzņēmējiem

Vai Jūs plānojat iegādāties savai kompānijai planšetdatorus? Pastāv vairāki svarīgi punkti, kam Jums vajadzētu pievērst īpašu uzmanību. Vairāk»

21 04 2017
Kā izvēlēties klēpjdatoru?

Vai Jūs savu ikdienas dzīvi spējat iedomāties bez klēpjdatora? Tā ir ierīce, kas mums ļoti lielā mērā atvieglo dzīvi, tādēļ nav nekā pārsteidzoša, ka daudziem no mums mājās ir ne vien viens, bet gan divi to modeļi. Vairāk»

20 04 2017
Vai Jūs zinājāt, kuri sieviešu apavi ir vispopulārākie?

Sporta apavi, zābaciņi vai augstpapēžu apavi – tie ir vispopulārākie sieviešu apavi. Un tas nebūt nav nejauši: sporta apavi ir ērti un ļauj izveidot drosmīgu un nerātnu tēlu, zābaciņi ar īsiem stulmiem ir piemēroti jebkuram apģērbam, savukārt, augstpapēžu apavi – tas ir elegances un sievišķības simbols. Vairāk»

20 04 2017
New Balance apavi ar interneta starpniecību -– nevainojama kvalitāte par maciņam saudzīgu cenu

Kompānijai „New Balance”, kas nodarbojas ar sporta apavu un brīvā laika apavu, kas bija Apple dibinātāja Stīva Džobsa stila neatņemama sastāvdaļa, ražošanu, ir vairāk nekā simts gadu veiksmīga darba stāžs, un „New Balance” apavi – burtiski kvalitātes un komforta sinonīms. Vairāk»

13 04 2017
Portatīvie datori: darbs un izklaide

Šobrīd mēs dzīvojam informācijas un interneta laikmetā. Pateicoties tam, mums ir iespējams jebkurā vietā un jebkurā laikā pasūtīt dažādus pakalpojumus, ievākt aktuālu informāciju, uzzināt visas pasaules jaunumus vai arī gluži vienkārši izklaidēties. Tas viss ir viegli iespējams, ja vien pa rokai ir portatīvais dators. Vairāk»

11 04 2017
Monitori – to sortiments un iespējas

Izvēloties jaunu elektrotehniku, var saskarties ar neticamām grūtībām, it īpaši, ja tie ir monitori. Iepriekš, kad monitoru sortiments vēl nebija tik plašs, jauna papildinājuma piemeklēšana savam datoram nebija tik sarežģīta, taču mūsdienās to daudzveidība ir sasniegusi apogeju, tostarp palielinoties arī jautājumu un šaubu apmēram. Vairāk»

10 04 2017
Kvalitatīvas austiņas ļaus arvien vairāk iemīlēt skaņu pasauli

Diezgan bieži cilvēki mūziku ierindo „izklaides” sadaļā vai arī to pat nodēvē par savu dzīvesveidu. Klausoties mūziku viņi lasa grāmatas, atpūšas, strādā vai arī nodarbojas ar sportu. Vairāk»

10 04 2017
Skaņas kolonnas: ne tikai kvalitatīvai skaņai, bet arī pievilcīgam interjeram

Mūzika kalpo kā brīnišķīgs atslābināšanās veids, Jums atrodoties vienatnē. Tostarp, tā veido fantastisku fonu izklaidēm. Daudzdzīvokļu nama kaimiņiem gan ne pārāk patīk melomāni... Taču, ja Jūs mūziku klausāties samērīgi – attiecīgajā laikā un atļautā skaņas līmeņa ietvaros – Jums neviens nevar liegt to izbaudīt. Vairāk»

06 04 2017
Tvaika nosūcēji: daudz piedāvājumu, tādēļ arī sarežģīti izvēlēties

Virtuves flīžu krāsa un mēbeļu izvietojums – estētiski svarīgi interjera elementi, tomēr, bez dažām ierīcēm nav iespējams uzturēt atbilstošus konkrētās telpas apstākļus. Tvaika nosūcēji – viena no šāda veida ierīcēm. Vairāk»

05 04 2017
Jauns 220.lv veikalu koncepts. Pasūti un saņem preces mūsu veikalos 5 minūšu laikā!

Sākoties jaunam gadam par mērķi izvirzījām 220.lv veikalu koncepta attīstību, lai pārdotās preces padarītu klientiem uzskatāmākas, taustāmākas un pieejamākas. Esam priecīgi paziņot, ka pārmaiņas veikalos jau ir notikušas. Kopš marta sākuma esam cītīgi strādājuši pie tā, lai pārveidotu 220.lv veikalu dizainu un iekārtojumu, palielinot preču ekspozīciju. Vairāk»

04 04 2017
Mehāniskie vai elektroniskie svari

Domājams, ka mēs nekļūdīsimies apgalvojot, ka gandrīz ikvienā mājoklī ir svari. Mūsdienās daudzi cenšas piekopt veselīgu dzīvesveidu un kontrolēt savu svaru, tādēļ svari ir kļuvuši par nepieciešamu papildinājumu vannas istabā. Kādus svarus būtu vēlams iegādāties? Vairāk»

04 04 2017
Kā izvēlēties televizoru?

Televizoru popularitāte mainās diezgan dinamiski. Iepriekš tie tika dēvēti par vienu no vispievilcīgākajiem, ne tikai brīvā laika pavadīšanas veidiem, bet arī veidu, kā iepazīt mūsu apkārtējo pasauli, gūstot daudz jaunas un nepieciešamas informācijas. Vairāk»

04 04 2017
Mobilie tālruņi – iegādājies savu viedtālruni jau šodien

Modernajā pasaulē, kur ar tehnoloģijām mēs saskaramies katru dienu, negribas pārmērīgi attālināties no pēdējām tendencēm tehnikas jaunumu sakarā. Tieši tādēļ gandrīz ikviens cenšas iegādāties demonstrēto jauno viedtālruni. Vairāk»

03 04 2017
Datori: kur var atrast vislētāko?

Vai ir vajadzīgs dators darbam, mācībām vai arī vienkāršai brīvā laika pavadīšanai? Vislētākie datori tirdzniecības vietās ilgi neaizkavējas, tādēļ šādas preces meklējumiem ieteicams pievērsties jau laicīgi. Vairāk»

27 03 2017
Kādas mēdz būt saldēšanas kameras

Saldēšanas kameras mēdz būt divu veidu – kā saldēšanas kaste vai arī saldējamās kameras, ar izbīdāmām atvilktnēm, izskatā. Vairāk»

27 03 2017
220.lv konsultē: kā pareizi izvēlēties putekļusūcēju?

Daudzi cilvēki būs vienisprātis, ka sadzīves tehnikas iegāde ir ļoti nogurdinošs process. Ja Jums ir vajadzīga kvalitāte – nāksies iztērēt ne mazums laika, lai atrastu to, kas vislielākā mērā apmierinās Jūsu vajadzības. Putekļusūcēji – arī pieder pie ierīcēm, kā izvēle prasa laiku. Vairāk»

27 03 2017
Vai ir iespējams pašam izgatavot viedo ledusskapi?

Pasaule jūk prāta no domas vien, ka arī ledusskapji var būt viedi. Taču, vai ir iespējams pašam izgatavot viedo ledusskapi? Jo pagaidām vēl neviens nav sācis šāda veida ledusskapji sērijveida ražošanu. Atbilde ir skaidra un saprotama – IR IESPĒJAMS! Vairāk»

27 03 2017
Kā izvēlēties kvalitatīvu tālruņa maciņu?

Vai Jūs varat iedomāties savu dzīvi bez mobilā tālruņa? Visdrīzāk, tas būs diezgan sarežģīti. Mūsdienās tālrunis ir domāts ne tikai zvanīšanai, bet arī sava laika plānošanai, kā arī nepieciešamās informācijas meklēšanai internetā. Neraugoties uz to, ka mēs varam iegādāties viedtālruni par ļoti zemu cenu, ir tā, ka, jo vairāk funkciju tas spēj veikt, jo ātrāk mēdz iziet no ierindas. Vairāk»

27 03 2017
Mazā sadzīves tehnika, kas ir vajadzīga ikvienā mājoklī

Ļoti daudz laika mēs veltām sarunām par ledusskapjiem, cepeškrāsnīm un citiem sadzīves tehnikas pasaules „lielgabarīta” spēlētājiem. Taču ļoti bieži atgadās, ka mēs aizmirstam par sīkumu nozīmi. Mazā sadzīves tehnika ir daudz svarīgāka par datoriem vai televizoriem. Kādēļ tā? Par kādu tehniku ir runa? Vairāk»

24 03 2017
Kā pareizi veikt mobilā tālruņa uzlādi

Vai vēl atceraties tos laikus, kad mierīgi varēja brīvdienās doties ārpus mājas bez tālruņa uzlādes ierīces un ... nekas nenotika? Vecie tālruņi „prasīja”, lai tos pievienotu elektrības kontaktligzdai tikai reizi nedēļā, dažreiz arī retāk. Vairāk»

24 03 2017
Mājas kinoteātri – kam vajadzētu pievērst uzmanību?

Kas gan var būt labāks par pavadītu vakaru tuvinieku lokā, skatoties interesantu filmu vai svarīgu futbola spēli? Ja vien tikai pareizi piemeklēts mājas kinoteātris, kas garantē tikpat lielisku kvalitāti kā kinoteātrī. Fakts! Jo mājās nenākas dalīties ar dīvānu ar popkornu grauzošu svešinieku. Vairāk»

23 03 2017
Portatīvie datori uzņēmējiem

Ja Jūs vēlaties savu biznesu pārcelt no stacionārajiem datoriem uz portatīvajiem datoriem, tad šis raksts ir domāts tieši Jums. Ar šādu problēmu, precīzāk – dilemmu, saskaras daudzi uzņēmēji. Mēs varam šajā sakarā varam sniegt dažus padomus – kā kolēģis kolēģim. Vairāk»

20 03 2017
Vasaras riepas var iegādāties internetā

Vēl pavisam nesen visi lietotāji lauzīja galvu, kā varētu lētāk iegādāties labas ziemas riepas, bet šobrīd sākas jauna meklējumu ēra. Šoreiz galvenās rūpes ir vasaras riepas: kur tās būtu iespējams iegādāties lētāk un nepārmaksāt par kvalitatīviem modeļiem? Vairāk»

20 03 2017
New Balance apavi laimīgām pēdām

Pēdējā laikā Latviju ir skārusi veselīga dzīvesveida patiesa mānija: vieni aktīva dzīvesveida cienītāji apmeklē sporta zāli, citi tver skandināvu nūjošanai domātas nūjas, citi metas skriet. Skriešana neizmaksā praktiski neko, tostarp, pozitīvi iespaido visu ķermeni un stimulē prāta darbību. Vairāk»

17 03 2017
Vai Jūs zināt, kādi sieviešu apavi ir vispopulārākie?

Sporta zābaki, zābaciņi vai apavi ar augstiem papēžiem – mūsdienās vispopulārākie sieviešu apavi, zābaki. Tas nebūt nav nejauši: sporta zābaki ir ērti un ļauj radīt drosmīgu un nerātnu tēlu, zābaciņi ar zemu stulmu ir piemēroti jebkura veida apģērbam, savukārt, apavi ar augstiem papēžiem – elegances un sievišķības simbols. Vairāk»

16 03 2017
Kopā izvēlamies mēbeles guļamistabai

Guļamistaba – tā ir vieta mājoklī, kur pēc smagas dienas gribas izstiept kājas un ļauties Morfeja skavām. Taču tai ir jābūt ne tikai mājīgai, bet arī funkcionālai – aprīkotai ar visām nepieciešamajām mēbelēm, pareizu apgaismojumu un interjera detaļām. Vairāk»

15 03 2017
Kādēļ ir nepieciešams veltīt uzmanību apģērbam?

Mēs ģērbjamies tādēļ, ka vēlamies paslēpt no svešu acu skatieniem „kauna lietas” un aizsargātu ķermeni no aukstuma. Tomēr mēs visi labi saprotam, ka apģērba funkcijas ir daudz plašākas. Vairāk»

14 03 2017
Priekšnama skapji – jāizvēlas atbildīgi

Ļoti bieži priekšnama iekārtošanai tiek atvēlēta pēdējā vieta. Tādēļ tam tiek veltīts pārāk maz uzmanības. Taču tā nevajadzētu būt, jo kļūdas priekšnama funkcionalitātes sakarā var kļūt fatālas. Kas ietilpst priekšnama mēbeļu klāstā un ko varētu gaidīt no to uzstādīšanas? Vairāk»

13 03 2017
Galvenie kritēriji televizora iegādei viedajai mājai

Pēdējā laikā tiek bieži runāts par viedajām mājam, to aprīkojumu un par to, kā modernās tehnoloģijas ietekmē mūsu ikdienas dzīvi un brīvo laiku. Viedās tehnoloģijas iespaido arī mūsu lēmumu, attiecībā par jauna televizora izvēli. Šķietami, pavisam parasta ierīce, par kā galvenajiem kritērijiem viss it kā būtu zināms, tomēr, patiesībā uzmanība visbiežāk tiek veltīta kontrastam, attālumam no ekrāna utt. Vairāk»

10 03 2017
Kā izvēlēties sev piemērotu īsto trenažieri?

Mūsdienās lielākā daļa cilvēku ir nodarbināti sēdošā darbā, tādējādi, šāds neaktīvs dzīvesveids veicina dažādu slimību rašanos. Ja jūs nevarat atļauties tērēt laiku sporta zāles apmeklēšanai, tad brīnišķīgs risinājums būs trenažiera iegādāšanas, lai to izmantotu kaut minimāliem mājas treniņiem. Vairāk»

09 03 2017
​Ortopēdiskie apavi: vai tie ir vajadzīgi visiem bērniem?

Ļoti liela nozīme ir bērnu pirmajiem apaviem (un vispār bērnu apaviem). Ne tikai tādēļ, ka mammām patīk uzpucēt savus bērniņus, tostarp veidojot viņu unikālo ģērbšanās stilu, bet arī tādēļ, ka no pirmā apavu pāra ir atkarīga bērna turpmākā gaita un viņa kāju veselība. Tādēļ ir ļoti svarīgi, lai savas dzīves pirmajā gadā bērns valkātu piemērotus un kvalitatīvus apavus. Vairāk»

08 03 2017
Jaunās paaudzes platekrāna televizori

Dažādās tirdzniecības vietās tiek piedāvāti visdažādākie televizori. Tie savstarpēji atšķiras ne tikai pēc saviem izmēriem un krāsas, bet arī pēc to ekrāna izšķirtspējas, esošajām funkcijām un visdažādākajām īpašībām. Ir televizori, kas nodrošina piekļuvi internetam, citi kalpo kā visparastākie un visiem labi zināmie televizori. Vairāk»

07 03 2017
Lai dāvanas neradītu galvassāpes…

Salīdzinoši bieži mēs negaidām lielus svētkus vai tuvinieku dzimšanas dienas. Tam pamatā ir bezcerīguma sajūta, kas mūs pārņem, kad mēs pēdējā brīdī „pastaigājamies” starp tirdzniecības centra plauktiem, bez vismazākā priekšstata par nepieciešamo dāvanu. Vairāk»

06 03 2017
iPhone – galvenais tālrunis biznesam

Biznesa segments vienmēr izvēlas ekskluzīvas iekārtas. Arī viedtālruņi nav izņēmums. iPhone ir iekarojis acīmredzamu līdera pozīciju, bet vai ir tā cienīgs? Vairāk»

03 03 2017
Kvalitatīva gultas veļa – labas atpūtas garantija

Nevienam nav noslēpums, ka ērts matracis ļoti lielā mērā iespaido pilnvērtīgu miegu un atpūtu, taču, nevajadzētu arī aizmirst par gultas veļu. Jo ir taču tik patīkami apguļoties gultā sajust, kā gultas veļa maigi ieskauj ķermeni. Vispopulārāko gultas veļu izgatavo no kokvilnas – tas ir ļoti praktisks materiāls: nekrunkojas, neizbalē un ilgi saglabā estētisku izskatu. Vairāk»

02 03 2017
​Kosmētika ar interneta starpniecību – brīnišķīga iespēja lētāk iegādāties skaistumkopšanas līdzekļus.

Ikviens no mums (īpaši sieviete) vēlas un cenšas izskatīties pēc iespējas labāk. Nevienam nav noslēpums, ka sievietes lieto kosmētiku, ar kā palīdzību iespējams novērst novecojošas sejas grumbiņas, mainīt ādas krāsu vai arī mainīt lūpu krāsu, padarot tās spilgtākas. Internetā nopērkama kosmētika – brīnišķīga iespēja, kas ļauj iegādāties skaistumkopšanas līdzekļus neizejot no mājas. Vairāk»

01 03 2017
Kā ir jākopj dīvāngulta?

Mājokļa mēbeles kalpos daudz ilgāk, ja jūs nodrošināsiet to piemērotu kopšanu. Daudziem šķiet, ka mēbelēm, lielākoties, nav nepieciešama kaut kāda īpaša kopšana. Lai nu kā – viss nebūt nav tik vienkārši, jo mēbeļu kopšana var nodrošināt to funkcionēšanu ilgstošākā laika periodā. Vairāk»

28 02 2017
​Kā izvēlēties apģērbu, lai uz visiem laikiem atvadītos no „nav ko uzģērbt” problēmas

​Skapi nevar pat aiztaisīt, pateicoties apģērba pārpilnībai, bet kārtējo reizi nav ko uzģērbt... Jāteic, ka tā nav kārtējā anekdote par sievietēm. Vairāk»

27 02 2017
5 sliktākās dāvanas sievietei, kura nesen ir kļuvusi par māmiņu

Visi tuvinieki un labākie draugi steidz apsveikt jaunizceptos vecākus ģimenes pieauguma sakarā. Kā gan var iet ciemos bez dāvanām? Tomēr, ir arī tādas šķietami „nevainīgas” dāvanas, kas var pamatīgi apbēdināt jauno māmiņu. Vairāk»

24 02 2017
Kvalitatīvi trenažieri un to iegādāšanās

Ikviens vēlas izskatīties skaisti un demonstrēt sava ķermeņa izteiksmīgās aprises. Diemžēl, lai to visu panāktu, nepietiek tikai apmeklēt sporta klubu, būs jāmeklē kāda cita alternatīva, kas dotu iespēju ne tikai ieekonomēt. Lai treniņi dotu taustāmu labumu, neizbēgami ir nepieciešami trenažieri, tādēļ to medību sezonu ir atklājuši daudzi cilvēki, kuri propagandē veselīgu dzīvesveidu. Vairāk»

23 02 2017
Kā izvēlēties piemērotu portatīvo datoru?

XXI gadsimtā dzīve bez portatīvā datora šķiet praktiski neiedomājama. Šī ir ierīce, kas ne tikai atvieglo mūsu dzīvi, un tostarp ir visnotaļ sarežģīti iedomāties, ka bez tās būtu iespējams nodzīvot kaut vienu vienīgu dienu. Tādā gadījumā, ja Jūsu īpašumā esošais dators ir sabojājies – nepieciešams sakombinēt vienkopus daudzus kritērijus, lai tādējādi varētu piemeklēt jaunu. Vairāk»

22 02 2017
Kā vajadzētu izvēlēties guļamistabas mēbeles?

Guļamistaba – tā ir telpa, kuru visnotaļ pamatoti ir iespējams nodēvēt par vienu no vissvarīgākajām vietām, jo mēs tajā pavadām vismaz trešdaļu diennakts vai pat vairāk. Tādēļ, nebūt nav savādi, ja pieņemot lēmumu remonta veikšanas sakarā, mums nākas padomāt arī par ļoti daudziem kritērijiem, kas varētu noteikt izvēli.  Vairāk»

21 02 2017
​Dāvanas, kuras ieteicams nedāvināt

Latviešu tautas gudrība teic: dāvinātam zirgam zobos neskatās, jo vissvarīgākais ir – uzmanība. Neskatoties uz to, ir arī tādas dāvanas, ko silti iesaka labāk nedāvināt, ja vien Jūs nevēlaties sadusmot vai aizvainot kādu savu tuvinieku, otro pusīti vai darba kolēģi.  Vairāk»

20 02 2017
Mobilie tālruņi un to plašā izvēle internetā

Vēl pavisam nesen mobilo sakaru ierīces tika izmantotas tikai saziņas nolūkos. Šobrīd, ar šīs viedierīces palīdzību, iespējams ne tikai zvanīt vai rakstīt īsus SMS ziņojumus, bet arī fotografēt, filmēt, veikt meklēšanu internetā, kā arī veikt tūkstošiem citu visdažādāko darbību. Mobilie tālruņi kļūst par neaizstājamiem atribūtiem mūsu ikdienas dzīvē. Vairāk»

17 02 2017
Kur gan jūs esat paslēpušies mani sapņu zābaciņi?...

Daudzu skaistā dzimuma pārstāvju galviņas nereti nomoka, ne tikai patstāvīgās raizes jautājuma „Ko vilkt?” sakarā, bet arī jautājums apavu sakarā bieži vien sagādā daudz lielākas problēmas. Tostarp aktualizējas problēma, ka apaviem ir jābūt ne tikai skaistiem, bet arī ērtiem. Vairāk»

16 02 2017
Kā var noskaidrot vai gultas veļa ir kvalitatīva?

Latviešiem jau daudzus gadus atpakaļ radās kāda, ļoti bieži lietota paruna „Kā saklāsi gultu, tā arī gulēsi”. Tas ir ļoti pareizs izteikums, pat tādā gadījumā, ja mēs to lietojam burtiski. Jo nudien ir taisnība, ka miega kvalitāte un mūsu atpūta ir atkarīga no tā, kā un kādā gultā mēs guļam. Tostarp, vissvarīgākā loma ir tieši gultas veļai.  Vairāk»

15 02 2017
Kad vērtē otru personu pēc apģērba...

Ikvienam no mums ir svarīgs pirmais iespaids par otru cilvēku. Apģērbs – ļoti nozīmīga, taču pavisam vienkārši pārvaldāma imidža sastāvdaļa: neapšaubāmi, ka izveidot nevainojamu garderobi ir daudz vienkāršāk, nekā, piemēram, nomaskēt nevēlamus sejas pantus. Vairāk»

15 02 2017
Apavi «New Balance» labai pašsajūtai

Ikviens ir zināms, ka labi apavi ir ļoti svarīgi. No tiem ir atkarīgs, ne tikai stils vai ārējais izskats, bez arī cilvēka pašsajūta un veselība. Tas ir īpaši svarīgi latviešiem, jo gadalaiku mijas iespaidā, mūsu valstī rodas dažādu temperatūru apstākļi un klimats, tādēļ arī apavus nākas mainīt diezgan bieži.  Vairāk»

14 02 2017
Labākās dāvanas meitenei

Meitenes vai sievietes, domājot par sevi vai par savām draudzenēm, ierasti iedomājas, ka, lai nu kam, bet skaistā dzimuma pārstāvei dāvanu piemeklēt nesagādā nekādas pūles. Tomēr puišiem tā nešķiet! Viņi joņojot riņķo pa veikaliem, lūdz konsultācijas gan māsām, gan savām mammām, un pat lasa interneta portālos sieviešu ziņas. Un tas viss tikai tādēļ, lai izdomātu ar ko varētu iepriecināt savu iemīļoto. Vairāk»

03 02 2017
​Kādam nolūkam ir domāti planšetdatori?

Tehnoloģijas attīstās ļoti strauji, un jau tagad mēs varam tirgū atrast ļoti daudz visdažādākos piedāvājumus, kas spēj apmierināt visdažādāko cilvēku vajadzības. Latvijas tirgū planšetdatori parādījās tikai dažus gadus atpakaļ, un ļoti ātri tie iekļuva visvairāk izvēlēto variantu vidū.  Vairāk»

02 02 2017
Mūsdienīga dīvāngulta interjerā

Daudziem modernisms asociējas ar minimālismu, un šāda veida skatījums ir salīdzinoši pareizs. Dīvāngulta – ir tāds mēbeļu priekšmets, ar kā palīdzību var tikt izveidots īpašs interjera dizains. Tieši viens mēbeļu priekšmets, kas pilda vairākas funkcijas, vislabākajā veidā atspoguļo postmodernisma garu. Vairāk»

01 02 2017
Kādēļ datoru vislabāk ir iegādāties internetā?

Mūsdienās dzīve bez datora šķiet absolūti neiedomājama, jo šī ierīce visnotaļ lielā mērā atvieglo mūsu dzīvi un palīdz kļūt par sabiedrības daļu. Datori ir ierīces, ar kā starpniecību mēs komunicējam, meklējam, atrodam, kā arī pērkam un pārdodam. Tie visdažādākajos veidos atvieglo mūsu ikdienas dzīvi, tādēļ, ja datortehnika sabojājas, visbiežāk, atmetot jebkādas šaubas, meklējam tās aizstājēju, kas lieliski apmierinās mūsu vajadzības.  Vairāk»

31 01 2017
​Jaunie televizori un to izvēles daudzveidība

Mūsdienu sabiedrībā sagādātu grūtības atrast tādu ģimeni, kā mājokļi nebūtu viens vai pat vairāki televizori. Daudzi iedzīvotāji var palielīties arī ar personīgo mājas kinoteātra sistēmu. Televizori īpaši tuvi draugi kļūst gada aukstajās dienās, kad tā īsti nav ko darīt vai arī nav kur doties.  Vairāk»

30 01 2017
Mēbeles jaunajam mājoklim: 5 noderīgi padomi

Jūs būvējat māju un pagaidām par mēbelēm nedomājat? Velti. Tāda bezatbildīga attieksme var radīt ļoti nopietnas sekas. Mēbeles – viena no mājas vissvarīgākajām detaļām, tādēļ par tām būtu jāpadomā uzreiz. Vairāk»

27 01 2017
Atbilstoši piemeklēti mīkstie stūra dīvāni rada mājīgu brīvā laika pavadīšanas zonu

Ar pārliecību var apgalvot, ka nav tādu mājokļu, kuros nebūtu mīkstā stūra dīvāna, kurā ērti iekārtojoties var ar tādu baudu relaksēties pēc smagas darba dienas un paskatīties televizoru vai arī palasīt kādu patīkamu lasāmvielu. Sakarā ar augsto pieprasījumu un piedāvājumu mīksto mēbeļu tirgū – veikalos iespējams atrast ļoti daudz variantus.  Vairāk»

26 01 2017
Kādēļ ir tik liela nozīme sēdēšanai pareizi piemeklētā krēslā

Jāteic, ka daudzi no mums varētu sūdzēties par to, ka pēc augas dienas pavadīšanas krēslā pie datora, nav vairs nemaz spēka, sāp visi muskuļi un arī locītavas. Visbiežāk mēs sūdzamies par muguras sāpēm, īpaši par sāpēm tās apakšējā daļā. Saskaņā ar statistikas datiem, ap 80% pasaules iedzīvotāju cieš no sāpēm kakla zonā, plecu daļā vai krustos un ekstremitātēs.  Vairāk»

25 01 2017
Matrači – neredzami apkārtesošajiem, bet ar tiem piemītošu, milzīgu nozīmi miega kvalitātes sakarā

Daudziem (īpaši tiem cilvēkiem, kas uzskata sevi par aktīviem) ļoti nospiež fakts, ka savas dzīves laikā, cilvēks miegam velta vismaz vienu trešdaļu savas dzīves laika (jo šajā laikā es varētu TIK DAUDZ KO izdarīt). Miega nozīmi vēl vairāk akcentē informācija, ka no miega brīvo dzīves laiku visvairāk iespaido tieši tas... cik labi mēs esam izgulējušies! Vairāk»

24 01 2017
Vai elektroniskajām grāmatām izdosies izspiest ierastās papīra formāta grāmatas?

Šis jautājums jau desmit gadu garumā nodarbina visus grāmatu cienītājus, bibliotekārus, grāmatveikalu darbiniekus un izglītības departamentu. Taču, šai sakarā jāteic, ka situācija nemainās, elektroniskās grāmatas ir ieņēmušas stabilas pozīcijas tirgū, tomēr papīra formāta grāmatas vēl arvien nav izspiestas no aprites. Vairāk»

23 01 2017
Sēžammaiss – ne tikai mājās, bet arī darba vietā

Gluži saprotama vēlēšanās izveidot tādu darba vietu, kurā ikdienas darba stundas ritētu priekpilni, nevis saspringti. Daudzi darbadevēji, labi saprotot, ka ikvienam cilvēkam ir atšķirīgs viedoklis par komfortu, dod darbiniekiem iespēju pašiem iegādāties mēbeles un izveidot tādu darba vidi, kas viņiem būtu visvairāk piemērota. Vairāk»

20 01 2017
Kā pareizi izvēlēties galda spēli bērnam?

Galda spēles – tā ir brīnišķīga izvēle, tās, ne tikai māca rēķināt, attīsta bērnam lasīt un rakstīt prasmes, viņa analītisko domāšanu, bet arī satuvina ar mājiniekiem. Tiesa, daudziem vecākiem rodas pamatots jautājums, kādu galda spēli būtu jāizvēlas, lai ieinteresētu bērnu. Vairāk»

19 01 2017
Gultas izvēle guļamistabai

Labs miegs nodrošina daudz labāku pašsajūtu, tai skaitā arī skaidru domāšanu. Mums visiem ir nācies piedzīvot sliktus gulēšanas apstākļus, un tādējādi pilnībā sabojāt miega kvalitāti. Gultas izvēle guļamistabai – tas ir visnotaļ nopietns darbs. Protams, ja vien Jūs vēlaties, lai Jūsu dienas būtu pārpilnas ar dzīvām, pozitīvām domām, tādējādi rosinot vēlmi gūt informāciju no pasaules. Vairāk»

18 01 2017
Priekšnama mēbeļu izvēle

Pavisam droši var apgalvot, ka priekšnams – tā ir mājas galvenā telpā, kas var sniegt vispatiesāko priekšstatu par tās saimniekiem. Jo daudzi ciemiņi, kas ierodas pie jums, vispirms pamana tieši šo mājas daļu, tādēļ arī pamatojoties uz šo redzējumu, izveidojas viedoklis par Jūsu personību, kā arī par visu māju kopumā.  Vairāk»

17 01 2017
Piemēroti bērnu ratiņi: galvassāpes ceļojot kopā ar bērnu?

Atvaļinājums un ceļojumi – nodarbes, kas ir tīkamas ikvienam no mums. Šķiet, ka pasaulē nav tāda cilvēka, kuram nepatiktu brīvajā laikā izklaidēties un ceļot. Tiesa, ļoti bieži ceļojuma maršruti nedaudz tiek saīsināti un samazināts apmeklējuma vietu skaits, kad ģimenē parādās bērni. Bieži vien vecākiem, kuri ceļo kopā ar saviem mazgadīgajiem bērniem, rodas viena milzīga problēma – bērnu ratiņi.  Vairāk»

16 01 2017
Kādēļ no rītiem nevajadzētu liegt sevi nobaudīt tasīti kafijas?

Kafija – viens no populārākajiem dzērieniem pasaulē. Tūkstošiem cilvēku savu dienu uzsāk ar karstu tasīti melnas kafijas, savukārt, dažās valstīs šis dzēriens ir to kultūras neatņemama sastāvdaļa. Taisnības labad, jāteic, ka kafija ir mūžīgs diskusiju priekšmets zinātnieku un mediķu starpā.  Vairāk»

13 01 2017
Apkures ierīces – veids kā ietaupīt

Neskatoties uz to, ka gan daudzstāvu mājas, gan arī privātmājas tiek būvētas ar atbilstošu apkures sistēmu, ļoti bieži ar to nepietiek. Daudzstāvu māju, kurās ir centrālā apkure, iedzīvotāji katru gadu sūdzas, ka, iestājoties aukstumam, kad apkures sezona vēl nav sākusies, mājās iestājas īsts ledus laikmets. Tāda problēma mēdz būt arī privātmājās.  Vairāk»

12 01 2017
Izvēlieties piemērotas rotaslietas – un izskatieties satriecoši jebkurā pasākumā

Pievēršot vērīgāku uzmanību vēsturei, var novērot, ka rotaslietām ir bijusi svarīga loma: tās stāstīja par esošo varu, spēku un ieņemamo stāvokli sabiedrībā. Bet šodien? Kvalitatīvi un rūpīgi izvēlēti aksesuāri var likt vismaz vienu vakaru justies kā karalienei.  Vairāk»

11 01 2017
Metāla un koka ārdurvis

Dzīvojamo māju telpa no ārējās pasaules parasti tiek atdalīta, izmantojot drošas un stipras durvis. Tās ir ārdurvis, kas pasargā māju ne tikai no iespējamiem kramplaužiem, bet arī no trokšņa, mitruma, kā arī no aukstā gaisa, kas iekļūst caur spraugām.  Vairāk»

10 01 2017
Gultas transportēšana uz guļamistabu

Jūs esat iegādājies gultu guļamistabai? Lieliski! Jau ar prieku iedomājaties, kā šovakar izmēģināsiet jauno gultu? Nesteidzieties. Vēl ir daudz lietu, ko nepieciešams paveikt. Vissvarīgākais - gultas transportēšana uz guļamistabu. Vairāk»

09 01 2017
Mīksto dīvānu kopšana

Daudziem no mums mājās ir mīkstie stūra dīvāni, kas paredzēti atpūtai, darbam, avīzes lasīšanai, visbeidzot, vienkārši maltītes ieturēšanai. Mīkstie dīvaini – laba un populāra izvēle, bet, ja Jūs tiecaties arī uz to, lai mēbeles būtu skaistas, tad tās ir arī pienācīgi jākopj. Vairāk»

06 01 2017
Kādēļ sabojājas sadzīves tehnika?

Vai tiešām ir tā, ka iegādājoties ledusskapi vai trauku mazgājamo mašīnu, Jūs rūpīgi izlasiet attiecīgās ierīces lietošanas instrukciju? Vai Jūs skatāties video ar tajos sniegtiem padomiem, sakarā ar konkrēto sadzīves tehnikas modeli? Visticamāk, ka nē. Vairāk»

05 01 2017
Labākie mobilie telefoni no Ķīnas

Tā nu ir noticis, ka Ķīna ir kļuvusi par trešo svarīgāko valsti tehnoloģiju jomā. Ne Krievija, ne Kanāda, un pat ne Indija. Ķīnai ir viss nepieciešamais, lai kļūtu par līderi tehnoloģiju jomā – milzīgs tirgus, lēts darbaspēks un labs zinātniskais potenciāls. Ķīna cenšas kļūt par mobilo telefonu ražotāju līderi.  Vairāk»

04 01 2017
Nezināt, ko uzdāvināt cilvēkam, kam viss jau ir? Tā nemēdz būt!

Vai Jums ir nācies saskarties ar tādu situāciju, kad izvēloties dāvanu Jums tuvam cilvēkam, Jūs saprotat, ka viņam jau viss ir? Taču ir liela vēlme viņu pārsteigt un iepriecināt. Jā, un nemaz arī negribētos, lai dāvana, laikam ritot, apaugtu ar putekļiem, mētājoties kaut kur kaktā vai bēniņos. Vairāk»

03 01 2017
Preces interjeram

Jūsu mājas interjeram ir jābūt unikālam, jo tikai tādā veidā, māja iegūst savu veidolu. Vai Jūs zināt, kā tiek saukta istaba, kam ir vienāds interjers ar pārējām istabām? Viesnīcas numurs. Taču Jūs pavadāt savā mājā ne tikai dažas dienas vien, tādēļ unikāla interjera izveidošana ir obligāts nosacījums. Vairāk»

02 01 2017
Kādi būs nākotnes datori?

Mēs jau pietiekami esam atskatījušies zinātniskās fantastikas filmas, tādēļ nebūt nav pārsteigums, ka mūsu priekšstatus par nākotnes datoriem, lielā mērā iespaido redzētais filmās. Tomēr, kāda ir realitāte un ko mēs patiesi varētu gaidīt nākotnē? Vairāk»

29 12 2016
Stelāžas un plaukti modernai sekcijai - urbāniskais stils Jūsu mājai

Pēdējo gadu laikā dominē interjera minimālisms, un izskatās, ka tas tuvākajā laikā negrasās nevienam ļaut ieņemt savu vietu. Minimālisms rada vēlmi nesaudzīgi atbrīvoties no nevajadzīgiem atkritumiem, un piešķir mājai reibinoša telpiskuma sajūtu.  Vairāk»

28 12 2016
Galda spēles – noderīga dāvana!

Acīmredzami, ka pirmssvētku laikā, vislielākās rūpes sagādā dāvanu izvēle saviem ģimenes locekļiem. Diezgan dārgi izmaksā katram ģimenes loceklim sagādāt dāvanu, īpaši, ja ģimenē ir vairāki bērni. Vairāk»

27 12 2016
Vai Jūs visi esat dzirdējuši par dekoratīvo kosmētiku?

Ļoti bieži sievietes izvēlās kosmētikas līdzekļus vadoties pēc pazīstama zīmola, reklāmas iespaidā vai gluži vienkārši tādēļ, ka vizuāli ir iepaticies kosmētikas līdzekļa iepakojums. Protams, tas viss sasaucas ar produkta cenu, taču, izvēloties dekoratīvo kosmētiku, ir jāpievērš uzmanība no kādiem ingredientiem tā ir ražota un kādam nolūkam konkrēti tā ir domāta.  Vairāk»

23 12 2016
5 noderīgi padomi, kā izvēlēties interesantas Ziemassvētku dāvanas

Tuvojas laiks, kad bērniem, brāļiem, māsām, draugiem, vecākiem, kolēģiem un tāliem radiniekiem zem eglītes parādīsies dāvanu kalni. Šajā laikā pieaug arī stresa līmenis, jo ik gadu rodas viena un tā pati dilemma – kādu dāvanu iegādāties? Vairāk»

22 12 2016
Kā izvēlēties smaržas ar interneta starpniecību?

Smaržas ir viena no vispopulārākajām dāvanām, ko savām otrām pusītēm iegādājas gan vīrieši, gan arī sievietes. Protams, ka sākumā šķiet neiespējami izvēlēties smaržas, tās iepriekšēji nepasmaržojot, taču viss ir iespējams, ja vien Jums ir pietiekami daudz informācijas un nedaudz fantāzijas.  Vairāk»

21 12 2016
Uzvar praktiskās preces – mājas interjera preces

Vasara ir paskrējusi vēja spārniem, un ir aiz sevis atstājusi tikai patīkamas atmiņas. Savukārt, kalendārs un laika apstākļi aiz loga liecina par kaut ko citu – Ziemassvētki ir pavisam tuvu. Vairāk»

16 12 2016
Noderīgi ieteikumi tiem, kuri nesteidzas iegādāties Ziemassvētku dāvanas

Neskatoties uz to, ka Ziemassvētki nav vairs aiz kalniem, pētījumi liecina, ka lielākā daļa latviešu Ziemassvētku dāvanas iegādājas mazāk nekā nedēļu pirms svētkiem. Izvēlēties dāvanu pašiem mazākajiem nav grūti. Viņi priecāsies par visu, ko atradīs zem eglītes. Bet, lai atrastu dāvanu pusaudzim vai pieaugušajam, nāksies palauzīt galvu. Vairāk»

15 12 2016
Populārākie mīti par ekoloģiskajiem produktiem

Tagad ir moderni iegādāties ekoloģiski tīrus produktus. Pirms dažiem gadiem aizsākusies savdabīgā psihoze ir sasniegusi arī Latviju. Latvieši arvien biežāk meklē ne tikai organiskus un veselībai veselīgus pārtikas produktus, bet arī drošus koplietošanas priekšmetus, traukus, rotaļlietas un citu. Nav izņēmums arī kosmētika. Vairāk»

13 12 2016
Noderīgi padomi, kas atvieglos Ziemassvētku dāvanu iegādi

Katru gadu mēs solāmies, ka ar visu atbildību attieksimies pret gaidāmajiem svētkiem un savlaicīgi parūpēsimies par dāvanām. Taču daudzi to iegādi atliek līdz pat pašiem Ziemassvētkiem. Šādā gadījumā nevajag krist panikā. Nomierinieties, visu pārdomājiet un pat dažas dienas pirms Ziemassvētkiem jūs varēsiet īstenot to, ko esat ieplānojuši.  Vairāk»

12 12 2016
10 vispopulārākie aromāti 2016. gadā

Pasaulē vadošie smaržu ražotāji ik gadu pārsteidz ar saviem jaunumiem, kas ne vienmēr atrod ceļu uz pircēju mājām. Neskatoties uz to, ka daži parfimērijas šedevri ir radīti salīdzinoši sen, tie vēl joprojām ir pieprasīti ne tikai starp sievietēm, bet arī starp vīriešiem. Tas nozīmē, ka tendences šajā jomā nemainās. Jau par klasiku kļuvušie aromāti arvien vēl pazūd no veikalu plauktiem. Vairāk»

09 12 2016
Kamīns mājā? Tā ir realitāte, nevis sapnis!

Kamīns mājā jau ilgu laiku asociējas ar mājīgumu un harmoniju ģimenē un aukstiem ziemas vakariem. Nav brīnums, ka tie, kas plāno būvēt māju, neaizmirst atvēlēt vietu arī kamīnam, pie kura varēs pavadīt neaizmirstamus vakarus draugu un tuvinieku lokā. Bet ko darīt, ja tu dzīvo dzīvoklī? Vairāk»

02 12 2016
Jaunās fotoiekārtas: 360 grādu kameras

Fotografēšanas tirgus nemitīgi mainās. Vēl desmit gadus atpakaļ topā bija tā sauktie „ziepju trauki” – nelieli digitālie fotoaparāti, cenu robežās no 50 līdz 300 eiro. Tie bija pieejami visiem. Ērti lietošanā, kompakti, aizņem maz vietas, ar piemītošiem vajadzīgajiem iestatījumu parametriem visdažādākajām situācijām.  Vairāk»

01 12 2016
PlayStation pasaulē populārākās spēles

PlayStation, neapšaubāmi, ir vispopulārākā spēļu konsole visā pasaulē. Šai spēļu konsolei tiek saražotas ļoti daudz spēles, tāpēc vajadzētu atsaukt atmiņā vispirktākās no tām. Precīzāk, tās spēles, kas BIJA vispirktākās, jo pirms 3 gadiem izlaista spēle neiekļūs vispirktāko spēļu desmitniekā. Iemesls – nesen klajā nākusī PlayStation 4 spēļu konsole, kas vēl nav paguvusi uzņemt apgriezienus. Vairāk»

30 11 2016
Minecraft jaunumi: Xbox One īpaša tālvadības pults, VR briļļu adaptācija un jauni monstri

Minecraft — viena no vispopulārākajām spēlēm pasaulē, kas ikdienu piesaista milzīgu uzmanību un kļūst par daudzu diskusiju iemeslu. Šajā spēlē būs ko darīt gan pieaugušajiem, gan arī mazajiem spēlmaņiem. Par kādiem jaunumiem mums var pastāstīt Minecraft izplatītāji un veidotāji? Vairāk»

23 11 2016
Studentam kafija palīdz uzveikt nogurumu

Eksāmenu sesijas – īsts pārbaudes periods, ko ietver gan stress, gan negulētas naktis un nogurums. Tādējādi, visnotaļ saprotams, ka daudzi studenti savu dienu sāk ar tasīti rīta kafijas. Jā, par kafijas brīnumainajām īpašībām zina ikviens, bet kur gan slēpjas šī dzēriena noslēpums? Vairāk»

22 11 2016
Galda spēlēs - vislabākā dāvana gudriniekam

Vai Jūsu draugs uztver mierīgi, kad Jūs viņu nosaucat par gudrinieku? Ja, jā, tad tas nozīmē, ka viņš nudien arī tāds ir! Nepieciešams cienīt viņa intelektu un dzīvesveidu, tādēļ gadījumā, ja viņa dzīvē ir nozīmīgs notikums, varētu būt sarežģīti izvēlēties dāvanu. Vajadzētu uzdāvināt kaut ko tādu, par ko viņš varētu ilgu laiku priecāties un nepārtraukti attīstīt savas intelektuālās spējas. Galda spēles – ideāla dāvana gudriniekam. Vairāk»

21 11 2016
Iekšdurvis – vislabākā risinājuma meklējumos

Dzīvojamo māju īpašniekiem mūsdienu tirgus sniedz visbagātāko durvju izvēles iespēju. Viens no visplašākajiem un visbiežāk sastopamajiem piedāvājumiem ir attiecībā uz iekšdurvīm. Tās ir durvis, kas tiek uzstādītas dzīvojamās telpas iekšienē, konkrēti – istabu un citu telpu norobežojuma vietās. Vairāk»

17 11 2016
Dīvāns-gulta: atpūtai vai miegam, izvēlieties paši

Pēc kapitālā remonta veikšanas bieži vien ir tā, ka kabatās vējš svilpo. Jaunās dzīvesvietas iemītniekus gaida dažādas nopietnas problēmas: sienas smaržo pēc krāsas, bet mēbeļu vispār nav. Tādēļ, visbiežāk tiek pieņemts lēmums – labiekārtoties soli pa solim. Taču gulēt un sēdēt ir nepieciešams jau uzreiz, tādēļ sākotnēji veicamais darbiņš ir dīvāna-gultas meklējumi. Visi vēlas ērtu, stilīgu un izturīgu mēbeli – izvēles grūtības sagādā pircējie Vairāk»

16 11 2016
Biroja krēsla izvēle

Kvalitatīvs darbs birojā ir tieši saistīts ar laba krēsla izvēli. Daudzi cilvēki par nezina par labu, funkcionālu un kvalitatīvu krēslu esamību. Slikts vadītājs ir tāds vadītājs, kurš saviem darbiniekiem nedod iespēju strādāt mājīgā vidē, kas absolūti nekaitē viņu veselībai, bet tikai stimulē un veicina darbspējas. Vairāk»

03 11 2016
Vīriešu somas – kā izvēlēties?

Ņemot vērā nepielūdzami paātrinošos dzīves tempu, daudzi mūsdienu vīrieši nevar atļauties tādu greznību, kā visas savas lietas (maku, atslēgas, piezīmju grāmatiņu un citas) salikt bikšu aizmugures kabatā. Tieši tāpēc arvien vairāk vīriešu iegādājas modernas un ērtas vīriešu somas. Vairāk»

02 11 2016
Vasaras kleitas ziemā? Kāpēc gan nē!

Neskatoties uz to, ka ārā kļūst arvien aukstāks, tas nepavisam vēl nenozīmē, ka pienācis laiks visskaistākās vasaras kleitas paslēpt skapja tālākajos plauktos vai nobāzt tālākajā bēniņu stūrī. Gluži pretēji – ziema ir brīnišķīgs laiks, lai kleitas atklātu no jauna. Bet kā to izdarīt? Ļoti vienkārši: lai kleitas izskatītos kā jaunas,tās tikai jāsakombinē ar noteiktiem ziemas vai rudens aksesuāriem.  Vairāk»

31 10 2016
Neticami fakti par šahu

Šahs ir viena no intelektuālākajām spēlēm, to bieži dēvē par sportu vai prāta treniņu. Tā patiešām ir sena spēle ar dziļām tradīcijām, kuras popularitāte, šķiet, nekad neaizies citā pasaulē. Bet vai tu zini visu par šo spēli un pašu šahu? Vairāk»

28 10 2016
Praktiski padomi, kā rūpēties par savām somām

Vai tu zini, kā kopt somu, lai tā kalpotu ne vienu vien gadu? Neskatoties uz to, ka somas gan nav pārāk dārgs pirkums un var pirkt jaunu jau pēc dažām nedēļām, bet vai tas vienmēr tā ir vajadzīgs? Vairāk»

26 10 2016
Telefona „iPhone 7” alternatīvas – pirkt tagad vai pagaidīt?

Jā, telefons „iPhone 7” ir ļoti labs. Dažos gadījumos tas pat ir labāks par līdzīgiem Android telefoniem. Bet vai ir vērts to pirkt? Bet varbūt painteresēsimies par alternatīvām? Jautājums, vai ir vērts pirkt vienu no tiem tieši tagad? Jā, telefons „iPhone 7” ir ļoti labs. Dažos gadījumos tas pat ir labāks par līdzīgiem Android telefoniem. Bet vai ir vērts to pirkt? Bet varbūt painteresēsimies par alternatīvām? Jautājums, vai ir vērts pirkt vi Vairāk»

25 08 2016
Fototapetes – moderni interjera akcenti

Modernas fototapetes palīdz radīt mājās īpašu interjeru. Pēdējā laikā fototapetes gūst arvien lielāku popularitāti un to izvēles klāsts ir patiesi milzīgs. Ar fototapešu palīdzību Jūs varēsiet paplašināt istabas platību, radot īpaši atbilstošu noskaņojumu mājoklī. Neraugoties uz to, ka fototapetes tiek lietotas jau pietiekami ilgi, daudzi nemaz nezina par to lietošanas visām mūsdienīgajām iespējām. Piemēram, ar fototapešu palīdzību iespējams i Vairāk»

24 08 2016
Sēžammaisi – stilīgs un praktisks interjera elements

Interesanti, ka kafejnīcu vai dzīvojamo telpu interjeru paspilgtinošo sēžammaisu „vectētiņi” ir ar pupām piepildīti maisi, kurus angļu nabadzīgie strādnieki izmantoja kā sēdēšanai un gulēšanai domātu mēbeli. Vēlākā gaitā „puķu bērni” – jeb hipiji bija tie, kas iesāka šo elementu izmantot mājas interjerā – pupu vietā maisus piepildot ar īpašām granulām. Mūsdienās  Vairāk»

19 08 2016
Fotoaparāti vai viedtālruņi – ar ko iespējams uzņemt labākus fotoattēlus?

Gluži nesen mēs ar draugiem tērzējot tikām apsprieduši šādu jautājumu: kādēļ gan būtu jāpērk fotoaparāts, ja ir viedtālruņi? Vai tiešām vēl vispār ir vajadzīgi fotoaparāti? Varbūt tie jau ir kļuvuši par vēstures liecību – gluži tāpat, kā diktofoni, mp3 atskaņotāji, audio centri vai magnetolas? Diskusija izvērsās ļoti int Vairāk»

17 08 2016
Vai elektroniskās grāmatas ieņems ierasto drukāto papīra grāmatu vietu?

Šis jautājums, nu jau desmit gadu nodarbina grāmatmīļu, bibliotekāru, grāmatveikalu darbinieku un izglītības pārvaldes darbinieku prātus. Taču situācija būtībā paliek nemainīga, un e-grāmatu lasītāji sekmīgi ir ieņēmuši noteiktu šī tirgus daļas segmentu, tomēr ierastās papīra grāmatas no savas tirgus nišas vēl nav izspiestas. Gluži vienkārši, grā Vairāk»

16 08 2016
Kā ir jākopj matracis, lai būtu salds miegs?

Labs matracis – tās ir labas investīcijas, jo cilvēka dzīvē miegam ir ļoti liela nozīme, tas ir pilnvērtīgas dzīves un laba noskaņojuma avots. Lai nu kā, tomēr nebūt nepietiek ar to, ka tiek nopirkts labs matracis, vēl ir jāzina, kā tas kopjams. Mēs atklāsim dažus noslēpumus, ar kā palīdzību būs iespējams ilgāk izbaudīt saldu miegu, guļot uz sava iemīļotā matrača. Vairāk»

21 06 2016
Esi stilīga! Modes tendences 2016.gada vasarai!

Iestājoties siltam laikam, gribas noslēpt visus tumšos un siltos apģērbus pašā tumšākajā skapja stūrī un priecāties par spilgtas krāsas enerģijā pulsējošu apģērbu, kas plīvo vējā un elpo patiesi vasarīgu noskaņojumu. Vairāk»

20 06 2016
Dārza mēbeles – mājīgam un praktiskam pagalmam

Mūsdienās robeža starp mājas un dārza mēbelēm ir praktiski nemanāma. Pasaulē pazīstamākie mēbeļu ražotāji un dizaineri ne pirmo gadu pēc kārtas piedāvā stilīgas un funkcionālas dārza mēbeles, kuras it kā ir mājas interjera daļa, kas pārnesta uz pagalmu.  Vairāk»

20 06 2016
Atklājam izbraukumu sezonu: kādu telti labāk izvēlēties?

Kad termometra stabiņš ir krasi uzkāpis augšā, daļa cilvēku dodas prom no pilsētas, lai atpūstos tuvāk dabai: izbrauc pie ezeriem, brauc ar laivām, dodas uz kempingiem u.t.t. Atpūšoties dabā, ir grūti iztikt bez telts. Vairāk»

01 06 2016
Kā no tālruņa Samsung S7 izspiest vairāk, nekā parādīts reklāmas klipos

Jo tālāk, jo vairāk tālruņu reklāmas klipi kļūst līdzīgāki. Tajos priecīgi cilvēki, sarunājas, fotografē, klausās mūziku, strādā, kaut ko meklē internetā, bet tagad arī aplej savus tālruņus ar vīnu vai ūdeni. Ja Jūs esat redzējis Samsung, Apple, Sony pēdējo tālruņu un citu tālruņu aparātu reklāmu, var rasties deja vu sajūta – kaut ko tamlīdzīgu Jūs jau esat redzējis un dzirdējis.  Vairāk»

31 05 2016
Kā izvēlēties matraci?

Miegs – katra cilvēka viena no svarīgākajām dzīves un darbības pusēm ikdienas dzīvē. Droši vien ne reizi vien Jums ir nācies justies nepatīkami, kad neizgulēšanās dēļ spiež galvu un vienkārši nav garastāvokļa. Šādā gadījumā daudzi uzskata, ka viņiem ir ļoti slikta gulta, bet patiesība ir tāda, ka gultai ar to nav nekā kopēja. Tieši matra Vairāk»

30 05 2016
Kā zināt, ka gultasveļa ir kvalitatīva?

Kā zināt, ka gultasveļa ir kvalitatīva? Pirms daudziem gadiem radās viena bieži lietota paruna: „Kā uzklāsi, tā arī izgulēsies”. Tas ir ļoti pareizi teikts, pat ja mēs to lietosim burtiski. Un tā arī ir taisnība: mūsu miega kvalitāte atkarīga no tā, kā un kādā gultā mēs guļam. Bet vissvarīgākā loma ir gultasveļai. Vairāk»

09 05 2016
Mēbeles jaunai mājai: 5 noderīgi padomi

Būvējat māju un pagaidām par mēbelēm vēl nedomājat? Žēl gan. Tik bezatbildīga pieeja var izraisīt nopietnas sekas. Mēbeles ir viena no svarīgākajām mājas detaļām, tāpēc par tām jādomā uzreiz. Jūsu uzmanībai vēlamies piedāvāt 5 derīgus padomus, kas būs aktuāli visiem jauno māju īpašniekiem. Teiksim uzreiz – runa ir par MĀJAS interjeru, nevis dzīvokļa. Tas nav viens un t Vairāk»

06 05 2016
Dāvanas, kuras labāk nedāvināt

Tautas gudrība vēsta: dāvinātam zirgam zobos neskatās, jo pats galvenais taču ir uzmanība. Un tomēr ir tādas dāvanas, kuras labāk nedāvināt, ja Jūs negribat sadusmot vai apvainot sev tuvu cilvēku, otro pusīti vai kolēģi. Vairāk»

06 05 2016
5 sliktākās dāvanas sievietei, kas nesen kļuvusi par māmiņu

Līdz ar ģimenes pieaugumu visi tuvinieki un labākie draugi steidz apsveikt jaunos vecākus. Un vai tad ciemos var doties bez dāvanām? Tomēr ir tādas „nevainīgas” dāvanas, kas var aizvainot jauno mammu. Vairāk»

02 05 2016
Paudiet savas jūtas ar aromātu | Mēs jums piemeklēsim neatdarināmu un lielisku aromātu, īpaši piemērotu jūsu dzimšanas mēnesim!

Dzimšanas mēnešiem atbilstošiem akmeņiem ir īpaša nozīme un tie simbolizē personības noteiktas īpašības, vienlaicīgi akcentējot to individualitāti un nozīmīgumu. Vairums akmeņu ir bagāts kultūrvēsturisks mantojums, kas sakņojas mītos un folklorā, tostarp tiek uzskatīts, ka tiem ir piemītošas dažādas dziednieciskas īpašības, un ja šādu akmeni valkā atbilstošajā mēnesī, tad tādējādi tiek pastiprinātas tā dziedinošās spējas. Iespējams, ka tieši š Vairāk»

29 04 2016
Kā izvēlēties putekļu sūcēju?

Daudz cilvēku piekritīs, ka sadzīves tehnikas iegāde – tas ir ļoti nogurdinošs process. Ja Jums vajadzīga kvalitāte – nāksies patērēt ne mazums laika, lai atrastu to, kas visvairāk apmierina Jūsu vajadzības. Putekļu sūcēji – vieni no tādām ierīcēm, kuru izvēle prasa laiku. Sakarā ar to, ka Pigu.lt piedāvā tikai kvalitatīvus putekļu sūcējus, Jūs varat būt pārliecināts, pirkumu veikšanas gaitā Jūs at Vairāk»

29 04 2016
Planšetdators uzņēmējiem

Jūs plānojat savam uzņēmumam pirkt planšetdatorus? Ir daži svarīgi punkti, kuriem jāpievērš lielāka uzmanība. Pastāv diezgan liela atšķirība starp izklaidēm un biznesam paredzētiem planšetdatoriem. Mēģināsim paskaidrot, kam vajadzētu pievērst uzmanību, izvēloties planšeti darbam.  Vairāk»

28 04 2016
Portatīvie datori uzņēmējiem

Ja Jūs vēlaties savu biznesu pārcelt no stacionārajiem datoriem uz portatīvajiem, tad šis raksts domāts tieši Jums. Ar tādu problēmu, bet precīzāk – dilemmu, saskaras daudzi uzņēmēji. Mēs varam viņiem kaut ko ieteikt – kā kolēģis kolēģim.  Vairāk»

28 04 2016
Samsung vai iPhone?

Vecais mobilais tālrunis ir sabojājies un Jūs nezināt, kādu tagad pirkt? Visbiežāk nākas izvēlēties no divām alternatīvām, kas populāras ne tikai Latvijā, bet arī visā pasaulē. Tālruņi Samsung un iPhone  Vairāk»

27 04 2016
Samsung prezentējis izliektus monitorus CF591 un CF390 ar 27 collu diagnāli

Monitoru pasaulē par lielu mūsdienīguma jaunumu tiek uzskatīti plakanie monitori ar izšķirtspēju 4K, bet Samsung ir nolēmis šajā tirgū ieviest vairāk krāsu un prezentējis divus jaunus izliekto monitoru modeļus – CF591 un CF390. Šiem modeļiem piemīt viena no labākajām Samsung ekrānu īpašībām, taču vai tos ir vērts iegādāties?Monitoru pasaulē par lielu mūsdienīguma jaunumu tiek uzskatīti Vairāk»

26 04 2016
Kvalitatīvas austiņas palīdzēs vēl vairāk iemīlēt skaņu pasauli

Diezgan bieži cilvēki iekļauj mūziku „aizraušanās” ailē vai pat sauc par savu dzīvesveidu. Ar mūziku viņi lasa grāmatas, atpūšas, strādā vai nodarbojas ar sportu. Austiņas – tas ir līdzeklis, kas ne tikai uzlabo izdotās skaņas kvalitāti un izolē no apkārt esošā trokšņa, bet arī sargā apkārtējo mieru – skaļas mūzikas dēļ neapmierināti var būt ne tikai kaimiņi, bet arī ģimenes locekļi, kuri vēlas atpūsties. Ja austiņu izvēle neaprobežojas tikai Vairāk»

22 04 2016
Kādas mēdz būt saldētājkameras?

Tiek ražotas divu veidu saldētavas – kā saldētavas lādes vai kā saldētava ar izbīdāmām kastēm. Pēc lādes tipa veidotās saldētavas aizņem lielu grīdas laukumu un tās ir zemākas, bet tās patērē mazāk elektroenerģijas, un elektroenerģijas padeves traucējumu gadījumā tamlīdzīgās saldētavās zema temperatūra saglabājas daudz ilgāk. Turklāt tajās ir ērtāk izvietot nestandarta produktu iepakojumus vai liela izmēra iepakojumus. Tomēr produktus, kas uzg Vairāk»

22 04 2016
Kā parūpēties par veļas mašīnu?

Veļas mašīnas paredzētas tam, lai mūsu apģērbs vienmēr būtu tīrs un arī patīkami smaržotu. Ļoti bieži cilvēki, kas cenšas rūpēties par savas vides tīrību, vienkārši aizmirt, ka tieši tāpat ir jātīra arī veļas mašīna. Ja tā būs netīra, tad pilnīgi dabiski, ka arī tajā mazgātais apģērbs nebūs patīkams. Pirmais signāls tam, ka Jūsu veļas mašīnu nepieciešams tīrīt – nepatīkama smaka, pēc kā smaržo apģērbs.    Vairāk»

21 04 2016
3 godalgas – prieks un lepnums par paveikto!

Šogad, otro gadu pēc kārtas, mēs piedalījāmies projektā “Uzslavē labu servisu” un guvām izcilību uzreiz 3 nominācijās – kā labākais e-serviss, kā rekomendētākais uzņēmums, kā arī nominācijā par ātrāko klientu apkalpošanu. Vairāk»

21 04 2016
Nosūcēji: piedāvājumu daudz, tāpēc arī izvēle sarežģīta

Flīžu krāsa uz virtuves sienas un mēbeļu izvietojums – nozīmīgi interjera elementi estētiskajā ziņā, bet bez dažām ierīcēm nav iespējams uzturēt atbilstošu vidi šajā telpā. Nosūcēji – vieni no tādām. To uzdevums ir elementārs – attīrīt gaisu no tvaikiem un smakām, kas rodas ēdiena gatavošanas procesā. Tomēr izvēle ir daudz sarežģītāka – piedāvāto modeļu daudzveidības dēļ. Ieteicams atbildēt uz šādiem jautājumiem:  Vairāk»

20 04 2016
Kāpēc iPhone – labākā izvēle?

Daudziem cilvēkiem strīdu iemesls ir reliģijas, politikas un laika apstākļu jautājumi, bet mūsdienās ir parādījusies vēl viena diezgan bieži apspriežama tēma. Cilvēki novērtē iOS un Android programmatūras aprīkojumu, salīdzina tos un cenšas saprast, kāds variants ir labāks. Tālruņi iPhone jau kādu laiku ir kā inovatīvākais risinājums tiem, kas meklē kvalitāti. Saka Vairāk»

19 04 2016
Sadzīves tehnika – kā kopt un kā izvēlēties?

Iekārtojot jaunu vai atjaunojot vecu māju, bieži nākas daudz investēt jaunas virtuves vai vannas istabas aprīkojumā. Nav brīnums, ka, iztērējot daudz naudas, gribas, lai iegādātā sadzīves tehnika būtu kvalitatīva un ilgi kalpotu. Taču speciālisti apgalvo, ka ne tikai ierīču kvalitāte nosaka to ilgmūžību – to lielā mērā ietekmē arī tas, kā mēs iekārtas kopjam. Bet kā tad vajadzētu izvēlēties un pareizi kopt sadzīves tehniku? Jūsu uzmanībai snie Vairāk»

15 04 2016
Kā izvēlēties sēklas un kas nosaka to cenu?

Tomāti tie paši, bet sēklu cenas atšķiras vairākas reizes. Droši vien, ka ar tādu aizdomīgu situāciju ir nācies saskarties katram sakņkopim vai dārzkopim.  Vairāk»

13 04 2016
Vai mūsu mājas savā varā pārņems progresīvie kafijas aparāti?

Progresīvās mājas tehnikas ierīces nav šī gada jaunums. Tiek piedāvāti progresīvi ledusskapji, progresīvas veļas mašīnas, tāpēc – kāpēc gan neizdomāt progresīvu kafijas aparātu? Vairāki „starteri” ir spēruši šo izšķirošo soli. Tikai nav zināms, vai progresīvie kafijas aparāti iedzīvosies tāpat, kā progresīvie telefoni vai Vairāk»

12 04 2016
Kādēļ veļas mašīnai vajadzīgs Wi-Fi?

Mūsdienās bezvadu sakaru uztvērējs un raidītājs ir ļoti mazs un spēcīgs. Bez lielas piepūles to var instalēt visplānākajos telefonos un televizoros. Nav nekādu šķēršļu un problēmu tā ieviešanai ierīcēs ar lielu „telpu”, bet ļoti bieži rodas jautājums – kāpēc tas vajadzīgs? Kādēļ, piemēram, veļas mašīnām vajadzīgs Wi-Fi? Vairāk»

11 04 2016
5 fakti, kurus Jūs nezinājāt par putekļusūcējiem

Putekļusūcēji pakāpeniski iziet ārpus uzmanības zonas, jo tos palēnām izspiež progresīvie roboti-putekļusūcēji, kuriem ir savas acis un kas brīvi pārvietojas pa māju. Neskatoties uz to, šī sadzīves ierīce ir viena no vispirktākajām precēm (tā saka Latvijas populārākā elektroniskā veikala w Vairāk»

01 04 2016
Gatavojamies pavasarim: kā izvēlēties velosipēdu?

Velosipēds – visekonomiskākais un ekoloģiski tīrākais pārvietošanās līdzeklis visā pasaulē. Turklāt kineziterapijas speciālisti apgalvo, ka braukt ar velosipēdu ir ne tikai patīkami, bet arī veselīgi: pieaug izturība, uzlabojas sirds un plaušu darbība, nostiprinās ķermeņa apakšdaļas muskuļi, bet patīkamās sajūtas nomāc stresu.  Vairāk»

01 04 2016
7 mīti par dekoratīvā zāliena kopšanu

Daudzi no mums savu bērnību pavadīja laukos vai savrupsētās, tāpēc daba ir neatņemama mūsu dzīves sastāvdaļa. Iespējams, tieši tāpēc pašu māju pagalmos vai dārzos esošie zālieni bieži šķiet tik vienkārša dabas parādība, ka tā kopšanai mēs pievēršam īpaši maz uzmanības vai darām to nepareizi, balstoties uz baumām un intuīciju. Un tomēr speciālisti apgalvo, ka, pienācīgi kopjot, dekoratīvie zālieni var kļūt par īpašu mājas rotu vai atpūtas vietu Vairāk»

01 04 2016
Puma – sporta apģērbs un apavi

„Puma“ – ir viena no populārākajām un labākajām preču zīmēm visā pasaulē. Kompānijas „Puma“ veiksmes stāsts sācies 1924.gadā, kad divi brāļi Rūdolfs un Ādolfs Dassleri Vācijā izveidoja apavu fabriku. Dassleru mērķis bija radīt kvalitatīvus sporta apavus. Pēc gada rūpnīca sāka ražot ādas futbola apavus. Tie bija vieglāki, ērtāki, izturīgāki un tiem piemita jaunums – uz zolēm atradās pumpas, kurām bija jāpasargā no slīdēšanas. Sportisti Vairāk»

31 03 2016
Virtuves plānojuma ergonomiskās nianses

Virtuves plānojuma ergonomiskās nianses Nevar nepiekrist apgalvojumam, ka virtuve ir viena no svarīgākajām telpām mājā. Ja agrāk mājas centrs, kur pulcējās ģimene un tuvinieki, bija pavards, tad mūsdienās tā ir tieši virtuve. Šeit kūsā dzīve, sarunājas mājinieki vai ienākušie viesi gaida pīrāgu, kas cepas cepeškrāsnī. Tāpēc nav nekā pārsteidzoša, ka katrs vēlas, lai viņam būtu mājīga, stilīga un funkcionāla vir Vairāk»

31 03 2016
5,5 padomi pilsētas dārzkopjiem un sakņu dārza dārzniekiem iesācējiem

5,5 padomi pilsētas dārzkopjiem un sakņu dārza dārzniekiem iesācējiem Tuvojoties pavasarim, visi dārznieki un sakņu dārznieki sāk gatavoties gaidāmajai sezonai. Viņiem jāveic liels darbs ne tikai dārzā, bet arī mājās. Tas ir ļoti daudzveidīgs darbs un tas atkarīgs no tā, kādu dārzu vai sakņu dārzu īpašnieki grib iegūt vasarā un rudenī. Dārzkopji parasti dalās trīs grupās: dārzkopji-profesionāļi – cilvēki, kuri ar savu dārzu nopelna, ak Vairāk»

30 03 2016
Kā efektīvi aizsargāt savu datoru

Kā efektīvi aizsargāt savu datoru  Dators – tā aizvien vēl ir viena no vēlamākajām precēm, ko iecienījuši zagļi. Par to var saņemt ne vienu vien desmitu eiro, to viegli pārinstalēt un var pārdot kā jaunu zagtu priekšmetu uzpircējiem. Tas viss ļoti satrauc. Agrāk tāda prece bija automobiļu magnetolas, tagad pienākusi datoru un v Vairāk»

30 03 2016
Fizioloģiskie apavi MBT: visbiežāk uzdotie jautājumi

Fizioloģiskie apavi MBT: visbiežāk uzdotie jautājumi Fizioloģiskos apavus „MBT“ sauc arī par „antiapaviem“, jo tie sniedz maksimālu komforta sajūtu pēdai un pozitīvi ietekmē visu cilvē Vairāk»

30 03 2016
Vai 2016.gadā atnāks jauna televizoru paaudze?

Vai 2016.gadā atnāks jauna televizoru paaudze? Kad viedtālruņus apvieno ar virtuālās realitātes brillēm, tas nozīmē tikai vienu – atnākusi jauna viedtālruņu paaudze. Pagājušajā gadā portatīvie datori varēja palielīties ar jaunu paaudzi – hibrīda portatīvajiem datoriem, kuri modificējas planšetēs, vai paliek par vecajiem labajiem portatīvajiem dato Vairāk»

29 03 2016
Kā izvēlēties piemērotas mēbeles mājai?

Mūsu māja – mūsu cietoksnis, personīgā telpa, kuru gribas izveidot tādu, lai tajā būtu labi un mājīgi. Taču, ja Jums nav nekā kopēja ar māju interjeru veidošanu, ne pārāk labi zināt, ar ko sākt, lai mājoklis kļūtu par mājām, būtu vērts iepazīties ar galvenajiem kritērijiem, kas izvirzāmi attiecībā uz mājas specifiskajām mēbelēm.   Vairāk»

29 03 2016
Mūsdienu portatīvo datoru nelaimes un izaicinājumi

Portatīvie datori turpina pilnveidoties. Telpa attīstībai nav pārāk liela, bet dažās jomās notiek sīva cīņa – kas uztaisīs labāk, izveicīgāk, vieglāk, ar lielāku ietilpību… Barselonā notikusī izstāde CES 2016 jau ir beigusies, tāpēc kompānijas, kas tajā prezentēja savus portatīvos datorus, jau var skaitīt savus “cāļus” – preses uzmanību un prognozēt peļņu. Vairāk»

29 03 2016
Modes upuris – klīniska diagnoze

Pa ielu iet meitene vai sieviete, kuras apģērbs piespiež atskatīties ikvienu – viss ievērots līdz pēdējam sīkumam, bet kleita, somiņa vai augstpapēžu apavi – no jaunās pavasara kolekcijas. Perfekti pilnīgais stils piesaista ne tikai apkārtējo uzmanību, bet izraisa arī zināmu skaudību. Un absolūti velti! Psihologi apgalvo, ka tāda īpaša uzmanību pret savu ārējo izskatu un apģērbu ne vienmēr vēsta par cilvēka attīstītu g Vairāk»

29 03 2016
Medicine – apģērbs, kas paredzēts brīvā laika pavadīšanai, viņai un viņam: kā izvēlēties apģērbu internetā?

Internets ir vienkāršojis komunikāciju un atklājis mums ļoti plašus ceļus ātrākai nepieciešamās informācijas atrašanai, ērtākai iegādei un pārdošanai, visbeidzot, patīkamai laika pavadīšanai. Nav nekā dīvaina, ka daudzas savas ikdienas darbības mēs saistām ar virtuālo pasauli, jo tā palīdz mums būt efektīvai sabiedrības daļai. Apģērbs internetā – arī bieža un tostarp ieteicama izvēle, kuru izmanto arvien vairāk cilvēku. Vissvarīgākais Vairāk»

29 03 2016
Ko novērtē mūsu klienti?

Jau otro gadu pēc kārtas interneta veikals 220.lv piedalās projektā “Uzslavē Labu servisu”, kura ietvaros tiek pulcināti tie uzņēmumi un patērētāji, kuriem klientu apkalpošanas kvalitāte nav vienaldzīga. Šogad projektā piedalās 58 uzņēmumi 4 dažādos virzienos un kopā ir saņemtas vairāk kā 20 tūkstoši uzslavas. Vairāk»

23 03 2016
Sports – gan ķermenim, gan dvēselei

Cilvēki, kas nodarbojas ar sportu un aktīvu dzīvesveidu, var lepoties ne tikai ar labu fizisko formu, bet arī emocionālo pašsajūtu.  Vairāk»

23 03 2016
Mīti un patiesība par sadzīves tehniku

Pēdējās desmitgadēs sadzīves tehnika ir ļoti pilnveidojusies, tomēr jauninājumi bieži saistās ar pašizdomātiem mītiem, kas mulsina pircējus un sarežģī viņu izvēli. Latvijā lielākā elektrotehnikas veikala speciālisti, tiecoties kliedēt šaubas, piedāvā iepazīties ar izplatītākajiem mītiem par vispopulārākajām sadzīves tehnikas ierīcēm. Vairāk»

21 03 2016
New Balance apavi – gan sportam, gan brīvajam laikam

Apavi – tā ir ne tikai neatņemama mūsu stila daļa, bet arī aizsardzība pret nelabvēlīgiem klimata apstākļiem, dažādiem ievainojumiem, bet pareizi izvēlēti apavi ir komforta un labas pašsajūtas garantija.  Vairāk»

16 03 2016
Kādu velosipēdu izvēlēties?

Kādu velosipēdu izvēlēties? Vairāk»

09 03 2016
Vai Jūs svinat Lieldienas?

Lieldienas šogad iekrīt 27. un 28.martā. Vairāk»

04 03 2016
Viedtālruņi + virtuālās realitātes brilles = ?..

Viedtālruņi + virtuālās realitātes brilles = ?.. Izstādē „Mobile World Congress 2016“, kas norisinās Barselonā (Spānija), daudzi zināmākie viedtālruņu ražotāji prezentē savus jaunos modeļus un dažādus aksesuārus. Interesanti, ka līdz pat šim aksesuāri nebija tik svarīgi un nepiesaistīja īpašu preses uzmanību, taču šogad situācija ir mainījusies. Arvien vairāk uzmanības tie Vairāk»

03 03 2016
Kas jauns riepu pasaulē

Kas jauns riepu pasaulē Lēnām tuvojoties vasaras sezonai, automobiļu īpašniekiem jāsāk domāt par riepu nomaiņu uz vasaras laiku. Autoservisu meistariem šajā laikā ir darba pilnas rokas, jo auto īpašnieki vēršas pēc padoma, kādas riepas būtu piemērotākas vai kā saulaicīgi paspēt nomainīt r Vairāk»

29 02 2016
Laiks padomāt par siltumnīcu!

Laiks padomāt par siltumnīcu! Ja vēlies vasarā baudīt savus dabīgi izaudzētos tomātus un gurķīšus, tad tagad ir īstais laiks parūpēties un sagatavot visu nepieciešamo dārza darbiem. Ir jāsāk ar siltumnīcu. Sākumā vajadzētu noteikt iespējamo siltumnīcas uzstadīšanas vietu, izmērīt platību un izvēlēties atbilstošo siltumnīcas izmēru.  Vairāk»

24 02 2016
Labāko dāvanu TOPs Starptautiskajā Sieviešu dienā!

Labāko dāvanu TOPs Starptautiskajā Sieviešu dienā! 8.marts ir Starptautiskā Sieviešu diena, ko vairāk vai mazāk svin visā pasaulē. Jāpiemin, ka atšķirībā no Mātes dienas, kad suminātas tiek tikai māmiņas, vai Valentīndienas, kas ir mīlētāju diena, 8.martā tiek sveiktas un godinātas VISAS sievietes. Vairāk»

22 02 2016
8.marts - Starptautiskā sieviešu diena!

8.marts - Starptautiskā sieviešu diena! Vairāk»

16 02 2016
MEIZU - fantastisks viedtālrunis par pieņemamu cenu!

MEIZU - fantastisks viedtālrunis par pieņemamu cenu! Vairāk»

12 02 2016
Mobilais bums

Mobilais bums Vairāk»

12 02 2016
Piedalies tagad un baudi pusdienas kopā ar www.220.lv un www.foodout.lv!

Foodout.lv uzsauc pusdienas! Vairāk»

09 02 2016
Valentīndienas aptauja

Piedalies aptaujā un laimē 50€ dāvanu karti Valentīndienas dāvanām! Vairāk»

08 02 2016
Valentīndienas konkurss ar AVON


28 01 2016
Romantikas ceļvedis

Ir klāt februāris, gada romantiskākais mēnesis. Interneta veikals 220.lv ir sagatavojis romantiskāko preču klāstu, kas šo auksto, bet romantikas pilno laiku padarīs vēl patīkamāku. Mums visiem ir vajadzīga mīlestība. Mīļš apskāviens, patiess kompliments, tikai mums veltīts smaids spēj vairot mīlestību šajā pasaulē. Ļaujieties mīlestībai, lai tā plūst jūsos un dalieties tajā Vairāk»

20 01 2016
Pilns ar sniegu! Cīnīties vai baudīt?

Klāt ir aukstākais ziemas mēnesis. Laukā ir auksts, skursteņi gaisā met dūmu lokus, kas atspoguļojas baltajā sniegā, ko atnesusi mums ziema. Interneta veikals  Vairāk»

20 01 2016
Everests ir sasniegts, jeb 97% Latvijas pazīst mūs

Nu ir sācies jauns gads. Jaunas iespējas un jauni sasniegumi vēl tikai priekšā, bet ir vērts atskatīties pagātnē un saprast, kā ir aizvadīts iepriekšējais gads, ko esam sasnieguši uz doto brīdi. Interneta veikals  Vairāk»

20 01 2016
Fitnesa piederumu superklāsts 2016

Laiks doties pretī pavasarim ar veselīgu devu laba sporta. Interneta veikals '' Vairāk»

20 01 2016
LEGO – ideāla dāvana bērniem šajos Ziemassvētkos!

Tuvojas dāvanu laiks. Šis ir ļoti priecīgs un jautrs laiks, tomēr vecākiem var sagādāt zināmas grūtības - ko uzdāvināt savam bērnam, lai tas sagādā prieku, bet vienlaicīgi būtu arī pamācošs, attīstošs, jautrs, izklaidējošs un vienkārši patiktu bērnam.  Lego konstruktors ir ideāla dāvana! Vairāk»

20 01 2016
Kādu krāsniņu izvēlēties savām mājām?

Rudens ar krāsainām lapām atnesa arī aukstumu. Parādās vēlēšanās (vai arī nepieciešamība) iekurināt krāsniņu vai sasildīties  pie kamīna. Kādu  Vairāk»

20 01 2016
Visiem mājdzīvnieku mīļiem – jauna preču sadaļa “Zoo preces”!

Jūsu ģimenē ir parādījies jauns ģimenes loceklis – suns, kaķis, putns vai var būt pele vai zivtiņa? Daudz prieka, mīlestības un mīļuma ienes mūsu dzīvē jaunie ģimenes locekļi. Bet līdz ar to parādīšanos kļūst aktuāli arī jautājumi “Kā viņu barot?”, “Kā droši pārdavāt automašīnā?”, “Kā pasargāt no aukstuma ziemā?” un daudzi-daudzi citi.. Vairāk»

20 01 2016
Viedpalīgi jebkurai dzīves sitācijai – tagad arī pie mums!

Tehnoloģijas attīstās arvien ātrāk un ātrāk un šobrīd jau ir iespējams mērīt asisspiedienu vai skābekli asinīs, neapmeklējot ārstu, vai arī sekot savas mājas drošībai attālināti. Vairāk»

20 01 2016
Kā pasargāt bērnu un kādi palīglīdzekļi ir pieejami internetā?

Parādoties bērniņam ģimenē, pieaugušiem jādoma par jaunu ģimenes locekli vairāk un vairāk, pielāgojot arī dzīvesvietu tā, lai tā ir droša mazulim. Mūsdienās to ir ļoti viegli īstenot, jo pastāv dažādas  Vairāk»

20 01 2016
Kā neaupjukt izvēloties smaržas internetā – smaržu veidi un klasifikācija!

Smaržu iedalījumu pēc Vairāk»

20 01 2016
Jauna dokumentu rediģēšanas programma – Microsoft Office 365!

Esam jau pieraduši lietot Microsoft Office programmas uz saviem datoriem - dokumentu un prezentāciju rediģēšanas programmas Word, Excel un Powerpoint. Bet kas to būtu domājis, ka arī dokumentu rediģēšanas programma piedāvās tik plašas iespējas kā tagad  Vairāk»

20 01 2016
Kādu trenažieri izvēlēties mājas treniņiem?

Iestājoties rudens tumšajiem un garajiem vakariem, rodas iespēja vairāk laika veltīt sev. Izmanto šo laiku lietderīgi savai labsajūtai un formas uzlabošanai. Vairāk»

20 01 2016
Kas jāzin izvēloties autiņbiksītes!

Liela nozīme mazuļa labsajūtai ir autiņbiksīšu izvēle. Minēsim dažus svarīgākos aspektus, kas jāņem vērā izvēloties autiņbiksītes. To, no kāda ražotāja būs autiņbiksītes, ir atkarīgs no katra vecāka izvēles un individuālās gaumes. Populārākie no tiem ir Pampers un Huggies, kā arī nesen Latvijas tirgū ir parādījušās augstākās kvalitātes japāņu autiņbiksītes Moony, Merries un Goo.n. Japāņu au Vairāk»

20 01 2016
Kas nosaka smaržu noturību un kā neapjukt izvēloties smaržas internetā?

Mūsdienās arvien populārākā paliek iepirkšanās  Vairāk»

20 01 2016
Kāpēc ir jāmaina riepas iestājoties aukstam laikam?

Pirmkārt, Ceļu satiksmes drošības direkcija (CSDD) atgādina, ka no 1.decembra transportlīdzekļi Latvijā obligāti ir jāaprīko ar  Vairāk»

20 01 2016
Kādu sildītāju izvēlēties kamēr nav pieslēgta centālakure?

Lai rudens garajos vakaros nenāktos salt, mēs sākam aizdomāties par papildus siltuma avotu, kamēr nav pieslēgta centrālapkure. Svarīgi pievērst uzmanību sildītāja sildelementam. Parasti tas ir metāla vai keramiskais. Videi draudzīgāks ir keramiskais sildelements, metāla – vairāk dedzina skābekli un sausina gaisu. Vairāk»

20 01 2016
Jauns personālo datoru zīmols iztrādāts tieši Jums!

Augot mums un augot jūsu interesei par vecā personālā datora atjaunošanu vai jauna iegādi, esam izveidojuši pašu savu personālo datoru sēriju 220th Editon. Katrā no modeļiem apvienojām gadiem uzkrāto pieredzi par mūsu klientu vajadzībām un jaunāko tehnoloģiju iespējas. Vairāk»

20 01 2016
Kā izvēlēties pulksteni?

Rokas pulkstenis – populārākais līdzeklis, lai uzzinātu precīzu laiku, taču tā nav vi Vairāk»

20 01 2016
Kas jāņem vērā, iegādājoties fotoaparātu?

Kabatā – aviobiļetes uz sapņu valsti, ceļasomas jau sakāmētas… Vai kaut ko neaizmirsām?... Personas dokumenti, nauda, drēbes… Ak nē, trūkst fotoaparāta!... Taču kā izvēlēties piemērotu  Vairāk»

20 01 2016
Kā izvēlēties īsto televizoru?

Tad nu ir jautājums – kādu pašu labāko  Vairāk»

20 01 2016
Kādēļ ir vērts iegādāties viedtālruni?

Kādu dienu beidzot sapratu, ka manas vecenīes „Nokias” dienas ir skaitītas… Tā vēl labi darbojās (t.i.,  darīja visu, ko es no tās gribēju – zvanīja, sūtīja SMS, modināja rītos, reizēm uzspēlēja mūziku, ar lielu piepūli sameklēja šo un to Googlē, pafotografēja vai pafilmēja), bet kad pāris reizes no vietas man izdevās ieslēgt ierīci nevis tikko to pievienojot uzlādes avotam, bet gan tikai t Vairāk»

20 01 2016
Smaržas katram dzīves gadījumam – daži ieteikumi un praktiskie padomi

Viss ir vienkārši, ja Jūsu iecienītais aromāts ir laika gaitā pārbaudīts un pērkat to atkārtoti. Bet ja pēkšņi sagribas kaut ko jaunu un atšķirīgu? Vai arī tā ir dāvana tuvam, mīļam cilvēkam? Kā atrast īsto aromātu? Vairāk»

19 01 2016
Latviešiem roboti gan zāli pļauj, gan logus mazgā

Latvieši pakāpeniski pieradina robotus un citu tehniku, kas ne tikai rūpējas par īpašnieku veselību, apsargā īpašumu, bet arī pļauj zāli vai mazgā logus. Vairāk»

19 01 2016
Skolai gatavojoties - kā pareizi izvēlēties galdu un krēslu?

Gatavojot savu mazo skolnieku skolas gaitām vai mainot tam galdu un krēslu aktuāls kļūst jautājums – Kā pareizi izvēlēties darba galdu un krēslu, lai tie nekaitētu bērna veselībai?   Tātad, par visu pēc kārtas! Vairāk»

19 01 2016
Oriģinālās smaržas: mīti un patiesība

Patīkama smarža un laba cena – tie nebūt nav vienīgie kritēriji, kas nosaka smaržu izvēli. Patērētājiem ne mazāk svarīga ir arī smaržu oriģinalitāte. Joprojām pastāv mīts, ka oriģinālās smaržas ir iespējams iegādāties tikai dārgos parfimērijas un kosmētikas veikalos. Interneta tirgotāji pārliecinoši atspēko šo apgalvojumu: Interneta tirdzniecībā izliktās smaržas kvalitātes ziņā neatpaliek no veikalos pieejamajām, un to oriģinalitāti garant Vairāk»

19 01 2016
Pareizās skolas somas izvēle

Tuvojoties vasaras beigām, ir laiks padomāt par  Vairāk»

19 01 2016
Kā izvēlēties portatīvo

Nav noslēpums, ka lielākoties pašam ir bail uzdot “lieku” jautājumu kādam speciālistam! Neviens jautājums nebūs muļķīgs, jo Jūsu ieguldījums pērkot portatīvo datoru šobrīd ir uz vairākiem gadiem nevis šodienu. Lai saprastu, ko no lielā klāsta izvēlēties, apskatīsim šādus tematus: Vairāk»

19 01 2016
Bērnu preces vienuviet

Pieaugot interesei par bērnu precēm, esam parūpējušies un apkopojuši visus populārākos zīmolus vienuviet. Vairāk»

19 01 2016
Jaunums sortimentā

Labas ziņas vīriešiem – tagad piedāvājam apģērbu arī Jums! Kategorijā “Smaržas, kosmētika, mode” meklējiet sadaļu “ Vairāk»

19 01 2016
Sagatavo bērnu skolai

Visām strādajošām vai aizņemtām māmiņām! Vēlos padalīties ar gadiem un mokām uzkrāto pieredzi – saraksts ar pašām nepieciešamākajām lietām un darbiem, gaidot skolas sākumu.  Iesaku arī sadalīt sarakstu uz 2 menešiem un sākt iepirkties jau jūlijā – “normāls” maciņš vienā mēnesī to noteikti neizturēs :) Vairāk»

19 01 2016
Kā izvēlēties ledusskapi

Diemžēl, nekas šai pasaulē nav mūžīgs un mūsu vecais ledusskapis arī nobeidzās, tā kā esam spiesti meklēt citu. Kur pirkt jau zinām – vienmēr uzticamais interneta veikals 220.lv. Bet ko? Uzreiz nolēmām izmantot līzinga iespējas, lai nav jāmaksā visu uzreiz – pirkums izrādījās negaidīts.  Divas dienas abi ar Pāvelu sēdējām un studējām, kas tad ir tas noteicošais ledusskapja izvēlē, pirkums tomēr nav tik lēts un kalpos gadiem ilgi. Vairāk»

19 01 2016
Tavs labākais draugs karstā dienā

Nesen uzdūros uz Marijas rakstiņu par kondicionieriem... Bet neatradu tajā pieminētu daudz senāku, ērtāku un arī, starp citu, lētāku telpu dzesēšanas veidu – ventilatorus! Tos izmanto jau gadsumtus ilgi un tie kalpo cilvēcei godam dažādās valstīs un platuma joslās: pirmie ventilatori tika izgudroti jau 2.gadsimtā Ķīnā un bija 3 metru diametrā un manuāli darbināmie, nedaudz vēlāk parādījās jau arī ar ūdeni darbināmie ventilatori Vairāk»

19 01 2016
Atdodiet bērniem bērnību!

Gadžeti, televizors, dators... Kur palika saskrāpētie ceļi, “mājiņas” kokos, lelles un kariņi? Jūs pateiksiet “Bet tādi ir mūsdienu bērni.” Bet es teikšu “Vecāki ir vainīgi!” Kādas rotaļlietas jūs pērkat savām atvasēm? Kārtējo viedtālruni vai planšetdatoru? Ne, protams, ērti – neviens netraucē, neprasa uzmanību un var mierīgi izbaudīt savu pieaugušo dzīvi... Bet bērni pieaugs un noteikti no Vairāk»

19 01 2016
Viss vieglāk lietojamā, skārienjūtīgā un mobīlā Windows 8.1 ierīce - Windows planšetdators!

Tā jauda ir pietiekama liela, lai varētu lietot savas iecienītās aplikācijas kā uz datora tā uz Windows 8.1 planšetdatora.  Īpaši noderīgs būs: Vairāk»

19 01 2016
8 veidi kā paslēpties no karstuma

Tik ilgi gaidījām vasaru un beidzot tā ir klāt! Svelme, karstums, saule cepina.. Ko darīt, ja nav iespēja atvēsināties pie jūras, ezera vai upes? Kur paslēpties? Nolēmu vērsties pēc padoma pie Google, lūk, ko tas iesaka: Vairāk»

19 01 2016
Zāles pļāvējs vai trimmeris

Vai tu zināji, ka Latvijā ir gandrīz 65 000 mājsaimniecību? Un ka būs jāpļauj gandrīz 400 000 kvadrātmetri zāliena? Un vasaru sola karstu, bet īsu? Ko darīt – ņemt rokās izkapti vai tomēr izvēlēties kādu mūsdienīgu ierīci, kas ļaus ietaupīt laiku un atlicināt to citu vasaras prieku baudīšanai? Vairāk»

19 01 2016
Galvenie apzīmējumi ziemas riepām

Izlasot šo rakstu Jūs varēsiet viegli tikt skaidrībā un izvēlēties ziemas riepas, kas der tieši Jūsu automašīnai. Visām riepām ir jābūt marķetiem ar cipariem un burtiem pēc vienota vispasaules ISO standarta: Vairāk»

19 01 2016
Kā izvēlēties televizoru

Jauni telvozoru modeļi pārādās pārdošanā ar nebijušu biežumu. Pie tā, jaunu modeļu parametri mēdz stipri atšķirties no iepriekšēja gada, vai pat pusgada, modeļiem. Šī raksta mēŗķis ir aprakstīt galvenus parametrus, kuri atvieglos Jums jauna televizora izvēli. Vairāk»

19 01 2016
Mobilie telefoni stingri iesakņojušies mūsu dzīvē

Mūsdienīgo mobilo telefonu vienkārši nav iespējams iedomāties bez: iespējas pieslēgties internetam kameras (vai pat divu - priekšā un aizmugurē) ekrānu ar diagonāli mazāk par 4.3" slotu micro SD kartei (izņēmums - iPhone) Vairāk»

19 01 2016
Kā izvēlēties tapetes savam mājoklim?

Vēlaties koši izcelt viesistabas saviesīgo zonu vai, gluži pretēji, uzsvērt guļamistabas mierīgumu un mājīgumu? Vai varbūt Jūs vēlaties ieejot istabā iegrimt tropiska lietusmeža vai sapņu pilsētas atmosfērā? Vieglakais veids, kā nodrošināt šādus efektus ir izvēloties sienu apdari ar tapetēm, atsevišķos gadījumos - ar Vairāk»

19 01 2016
Spēļu konsole Xbox 360 Slim priekšrocības - populārās Kinect, Xbox Live spēles

Xbox 360 Slim - septītas paaudzes videospēļu konsole, kuras galvēnas īpatnības ir: sensors Kinect, kas ļauj kontrolēt spēļu varoņus izmantojot žestus; bezvadu vadības pults ar darbības diapazonu līdz pat 10 metriem; tīkla pakalpojums Xbox Live, kas nodrošina pilnīgu atbalstu spēlešanai tiešsaitē; Vairāk»

19 01 2016
Ieguvumi no konstruktoriem un interesanti fakti par LEGO

Konstruktors tiek uzskatīts par universālu bērnu rotaļlietu, kas attīsta bērnam nepieciešamās nākotnes prasmes: fantāzija, domāšana un atmiņa, komunikācija un savstarpējas palīdzība (spēlējot grupā), kooridinācija. Vairāk»

Iepirkumu grozs

Iepirkumu grozs ir tukšs.

Skatīt saglabātos iepirkuma grozus

Uzmanību!

Pasūti ŠODIEN - saņem RĪTDIEN

Pasūtiet preces ar
atzīmi
Ir noliktavā
līdz rītdienas 8:00
un saņemiet savu pasūtījumu rītdien pēc 12:00 veikalā Rīgā, Daugavrīvas ielā 114
Tev vēl ir:

Izvēlies

Facebook Draugiem Google+