Izvēlne

Blogi

15 11 2017

Labākie Ķīnas ražojuma mobilie telefoni

Tā reiz ir sanācis, ka Ķīna ieņem trešo vietu pasaulē tehnoloģiju izaugsmes jomā. Nedz Kanāda, nedz ...

15 11 2017

Padomi, kas palīdzēs izvēlēties vislabākās riepas

Meklējot savam transportlīdzeklim vislabākās riepas, Jums nāksies apzināt lielu, visdažādāko iespēju...

15 11 2017

Izklaide pilsētā garajiem vakariem – galda pokers

Iedzīvotājiem ir zināms: azartspēles – tiešs apdraudējums ģimenei, mieram, un, protams, arī naudas l...

15 11 2017

Lapene: mājas teritorijas vispatīkamākā vietiņa, vai arī vietu aizņemoša grabaža?

Ir vērojami daudzi gadījumi, kad lapene tikai dažas reizes tiek izmantota tai paredzētajā nolūkā. Da...

14 11 2017

Mājokļa 3 zonas, kurām visvairāk ir nepieciešami ventilatori

Vasaras karstajās dienās ikviens meklē kādu savu veidu, kā varētu atveldzēties – vieni izvēlas ezera...

14 11 2017

Ventilatori – gan mājai, gan arī darbam

Kalendārā vasara ir jau pāri pusei, bet karstās dienas tā arī nav vēl pienākušas. Taču nevajadzētu n...

14 11 2017

Gaisa kondicionieri – ikvienam pēc vajadzības

Gada karstā sezonas tuvošanās privātmāju īpašniekiem un sabiedrisko telpu uzraugiem liek iespringt –...

Kā izvēlēties klēpjdatoru?

Vai Jūs savu ikdienas dzīvi spējat iedomāties bez klēpjdatora? Tā ir ierīce, kas mums ļoti lielā mērā atvieglo dzīvi, tādēļ nav nekā pārsteidzoša, ka daudziem no mums mājās ir ne vien viens, bet gan divi to modeļi. Klēpjdatori ir nepieciešami gan darbam, gan arī izklaidēm. Ja vecais dators ir izgājis no ierindas, un ir pienācis laiks iegādāties jaunu klēpjdatoru, apdomājiet, kāds klēpjdators Jums ir visvairāk vajadzīgs. Sakarā ar to, ka to sortiments ir ļoti plašs, ļoti noderīgi būtu izšķirt konkrētus kritērijus, kas varētu palīdzēt šāda, Jums vispiemērotākā, klēpjdatora izvēlē un iegādē.

  1. Izmērs. Ja Jums nākas diezgan bieži sev līdz ņemt datoru, tad tādā gadījumā ir vajadzīgs mazāka izmēra klēpjdators, jo tas būs kompaktāks. Liela izmēra ekrāns būs teicama izvēle tiem, kuri savā darbā izmanto datoru, un kuriem ir nepieciešams tāds attēla konstrasts, lai būtu labi saskatāmas visas detaļas.
  2. Funkcijas. Dažādi klēpjdatori spēj veikt dažādas funkcijas. Atbilstošo variantu vēlams izvēlēties saskaņā ar to, kādam nolūkam Jums ir nepieciešams konkrētais priekšmets (darbam vai izklaidēm). Ja Jūs nezināt, kāds Jums ir vispiemērotākais, tad šādā gadījumā vislabāk būtu konsultēties ar profesionāļiem, kuri varētu palīdzēt pieņemt lēmumu.
  3. Atmiņa. Atmiņa var variēties atkarībā no datora modeļa. Un atkal, šajā gadījumā, galvenais akcents ir vērsts, attiecībā uz to, kādam nolūkam Jums šī tehnika ir nepieciešama. Ja tikai izklaidēm, tad Jums nevajadzētu iegādāties pārāk jaudīgu klēpjdatoru.
  4. Svars. Šajā gadījumā viss ir atkarīgs no tā, cik bieži Jūs datoru ņemsiet sev līdzi. Gluži saprotams, ka, ja biežāk kādu lietu ir jāņem sev līdzi, jo biežāk rodas vēlēšanās, lai tā būtu pēc iespējas vieglāka. Mūsdienās kvalitatīvi viegli datori maksā daudz, taču patiešām ir vērts tajos investēt.
  5. Attēls. Ja ir vēlme, lai būtu kvalitatīvs attēls un reālistiskas krāsas. Tādā gadījumā ir vajadzīgs klēpjdators, kam ir kvalitatīva videokarte.

Klēpjdatori var atvieglot Jūsu dzīvi. Ja Jūs nezināt, kāds ir Jums vispiemērotākais klēpjdators, tad mēs rekomendējam konsultēties ar profesionāļiem, kuri, ņemot vērā Jūsu vajadzības un iespējas, Jums piedāvās vispiemērotāko variantu.

Pigu grupa:
Internetinė parduotuvė E pood Kaledos.lt

© 2003-2017 SIA „Pigu Latvia“ | 220.lv ™
Bez SIA „Pigu Latvia“ atļaujas aizliegts kopēt un izplatīt mājas lapā iekļauto informāciju.