Izvēlne

Blogi

23 09 2017

Tuvāka iepazīšanās ar eliptiskajiem trenažieriem

Nepielūdzami tuvojas vasara, un daudzi aizdomājas par ķermeņa līnijām un dažiem ziemā pieaugušajiem ...

23 09 2017

Kas jāzina par ilgstošas ​​darbības mēslojumu?

​Savā dārzā vai dobē audzētie dārzeņi vienmēr garšos labāk, būs saldāki un veselīgāki, jo mēs lielis...

23 09 2017

Iekārtojam māju: priekšnama mēbeļu plānošanas vadlīnijas

Cilvēka smadzenes darbojas diezgan vienkārši. Par jaunu pirmo reizi redzētu vietu viedoklis rodas da...

23 09 2017

Dārznieka padomi pavasara mulčēšanai

Pretēji ierastajam uzskatam mulča un dekoratīvās šķembas tiešām nav jautājums par skaistumu – tās ve...

23 09 2017

Staigulīši, šūpolītes lēkāšanai un citas preces mazuļiem – ieguvums vai kaitējums?

Mūsdienās preces mazuļiem var patiesi lepoties ar milzīgi lielu un daudzveidīgu klāstu, tādēļ vecāki...

23 09 2017

Kas jāņem vērā, iekārtojot guļamistabu?

Guļamistaba ir viena no galvenajām telpām, kur pavadām savas dzīves lielāko daļu, šeit sākas ikviena...

23 09 2017

Kā atradināt savu suni no priekšmetu graušanas?

Visdrīzāk ikviens suņu saimnieks vismaz reizi mūžā ir atradis sagrauztas kurpes vai cimdus. Daži suņ...

Kopā izvēlamies mēbeles guļamistabai


Guļamistaba – tā ir vieta mājoklī, kur pēc smagas dienas gribas izstiept kājas un ļauties Morfeja skavām. Taču tai ir jābūt ne tikai mājīgai, bet arī funkcionālai – aprīkotai ar visām nepieciešamajām mēbelēm, pareizu apgaismojumu un interjera detaļām. Jo guļamistaba – tas ir kaut kas vairāk, nekā vienkārši gulta un skapis. Taču arī bez tiem nekādi nevar iztikt. Tagad mēs piemeklēsim guļamistabas mēbeles – kā pareizi izvēlēties piemēroto un ko nevajadzētu darīt.


Viena no svarīgākajām interjera lietām – tas ir skapis. Ikvienai sievietei (arī vīrietim) ir svarīgi, lai skapī būtu pietiekami daudz vietas. Mājokļa plānojumā var atstāt vietu veselai garderobei ar modelējamiem plauktiem un pakaramajiem. Taču nebūt ne visiem ir iespējams apģērbam piešķirt atsevišķu istabu. Tādā gadījumā vislabākais risinājums būs kupejskapis. Standarta variantā tas ir izgatavots minimālisma stilā, ar bīdāmām spoguļdurvīm, tādēļ nebūs vajadzības uzstādīt papildu spoguli. Ja guļamistaba ir pavisam maza izmēra, un viss, ko esat ieplānojuši tajā ievietot – ir gulta un skapis, tad pastāv iespēja, vietas ieekonomēšanas nolūkā, uzstādīt stūra skapi. Šāda gadījumā vajadzētu apdomāt, cik daudz cilvēku to lietos – tas nedrīkst būt pārāk mazs, jo pretējā gadījumā būs nepieciešama papildu mēbele, kas aizņems vēl vairāk vietas.


Neapšaubāmi, ka visnozīmīgākā guļamistabas mēbele ir gulta. Tādēļ nekādā gadījumā nedrīkst pirkt pirmo, kas iekrīt acīs – tas nedrīkst būt spontāns pirkums. Pretējā gadījumā var iegādāties pārāk mazu vai pārāk lielu gultu, kas var būt neērta vai arī aizņemt vairāk vietas, nekā vajadzētu. Šo jautājumu ir jārisina atbildīgi un jāpievērš uzmanība aspektiem, kas palīdzēs nekļūdīties.


Pirms gultas izvēles veikšanas būtu nepieciešams izmērīt savu guļamistabu un apdomāt, cik daudz vietas atvēlēt ejai un cik daudz pārējām mēbelēm. Istabas izmērs pateiks priekšā, kāda tipa gultu būtu ieteicams izvēlēties – ar pagalvjiem vai bez tiem, zemāku vai augstāku. Tostarp, ļoti svarīga lieta ir izvērtēt savu budžetu – jo pārmaksāt nemaz negribas, turklāt, arī cena ne vienmēr garantē kvalitāti. Jebkurā gadījumā, gulta ir galvenais akcents, tādēļ to vajadzētu izvēlēties pirmkārt, un pēc tam tikai piemeklēt pārējās interjera sastāvdaļas.


Ja vietas ir pietiekami, tad pēc gultas un skapja iegādes būtu vēlams parūpēties arī par naktsgaldiņiem. Var šķist, ka šāda veida mēbeles nav īpaši vajadzīgas, taču tā nav taisnība. Pie gultas mēs bieži noliekam tālruni un modinātāju, un tiem arī ir nepieciešama vieta. Tai skaitā, naktsgaldiņa atvilktnēs ērti ir uzglabāt grāmatas vai arī kādas citas, bieži lietojamas, lietas.

Pigu grupa:
Internetinė parduotuvė E pood

© 2003-2017 SIA „Pigu Latvia“ | 220.lv ™
Bez SIA „Pigu Latvia“ atļaujas aizliegts kopēt un izplatīt mājas lapā iekļauto informāciju.