Izvēlne

Blogi

21 11 2017

Kur vislabāk būtu iegādāties sadzīves tehniku?

Sadzīves tehnika ne tikai atvieglo mūsu dzīvi, bet ir vienkārši nepieciešamība. Tīrs apģērbs, svaigs...

21 11 2017

Mobilie telefoni. Kā piemeklēt izmēru?

Mobilie telefoni ir evolucionējuši. Šāds apgalvojums šķiet pilnībā piemērots, vērojot tirgū notiekoš...

21 11 2017

Riepas – ziemas un vasaras izaicinājums

Laika posmā no 1. decembra līdz 1. martam, transportlīdzekļiem ir jābūt „apautiem” ar ziemas riepām....

21 11 2017

Kosmētika, kādai vajadzētu būt katrai, sevi cienošai, daiļā dzimuma pārstāvei

Mūsdienās problemātiski būtu atrast sievieti, kas vispār nelietotu kosmētikas līdzekļus. Pilnīga att...

15 11 2017

Labākie Ķīnas ražojuma mobilie telefoni

Tā reiz ir sanācis, ka Ķīna ieņem trešo vietu pasaulē tehnoloģiju izaugsmes jomā. Nedz Kanāda, nedz ...

15 11 2017

Padomi, kas palīdzēs izvēlēties vislabākās riepas

Meklējot savam transportlīdzeklim vislabākās riepas, Jums nāksies apzināt lielu, visdažādāko iespēju...

15 11 2017

Izklaide pilsētā garajiem vakariem – galda pokers

Iedzīvotājiem ir zināms: azartspēles – tiešs apdraudējums ģimenei, mieram, un, protams, arī naudas l...

Planšetdatori uzņēmējiem

Vai Jūs plānojat iegādāties savai kompānijai planšetdatorus? Pastāv vairāki svarīgi punkti, kam Jums vajadzētu pievērst īpašu uzmanību. Ir būtiskas atšķirības starp planšetdatoriem, kas domāti izklaidēm, un datoriem, kas ir domāti uzņēmējiem. Centīsimies izskaidrot, kam būtu vēlams pievērst uzmanību izvēloties planšetdatoru darbam.


Jauda
Uzņēmējiem vispiemērotākie ir planšetdatori, kam ir iebūvēti 4 vai 8 kodolu procesori. Kādēļ tieši tādi? Tādēļ, ka tiem nāksies tikt galā ar biroja programmām, citām programmām, kas ir izmantojamas ar interneta starpniecību, un vēl kalpot kā darbu plānošanas instrumentam. Tas viss tiek lietots vienlaicīgi, tādēļ jaudīgs procesors –ir nepieciešamība.


3G vai 4G?
Rekomendējam izvēlēties planšetdatorus, kas atbalsta 4G un LTE datu plūsmas. Tie spēj mijiedarboties ar ātrgaitas mobilo internetu, un tas ir ļoti svarīgi, jo planšetdatori visbiežāk ir vajadzīgi nevis birojā, bet gan ārpus tā robežām – pie klienta, noliktavās, komandējumā utt.


Monitora diagonāle
Tas ir ļoti svarīgs faktors. Jo monitora diagonāles izmērs nosaka ar citas pozīcijas: piemēram, baterijas darbības ilgumu. Ja Jūs planšetdatoru izmantojat tikai kā datu glabātuvi, un daudz laika pavadāt informācijas meklēšanai internetā, tad Jums piemērots būs monitors ar 7 collu diagonāli. Ja Jūs esat ieplānojis to izmantot darbam, tad mēs rekomendējam iegādāties monitoru ar vismaz 8 collu diagonāli. Visideālākais variants – planšetdatori ar 9 un 10 collu diagonāli.


Pierīces un aksesuāri

Ļoti svarīga ir iespēja planšetdatoru pārvērst neliela izmēra klēpjdatorā. Tas ir paveicams izmantojot pierīci ar klaviatūru. Dažu planšetdatoru komplektācijā jau ir iekļauta tāda klaviatūra. Tādējādi tiek nodrošināta ērta darba veikšana. Ja reiz mēs esam sākuši runāt par pierīcēm, tad uzreiz vajadzētu pieminēt arī mini USB pārveidotāju standarta izmēra USB. Tādējādi Jūs varēsiet pieslēgt peli vai ārējo cietni informācijas uzglabāšanai.


Operētājsistēma
Visbiežāk, tā ir Android operētājsistēma. Tas nebūt nav bīstami – jo tai ir piemērojams daudzas maksas un bezmaksas biroja programmas. Ja Jūs lietojat mākoņdatu servisa instrumentus, tad to vairums ir adaptēti strādāšanai ar planšetdatoriem, tādēļ Jūs varēsiet būs droši, ka visi darbam nepieciešamie instrumenti, vienmēr būs pa rokai. Saprotams, ka visideālākais variants būtu Windows 10 operētājsistēma, taču to ir iespējams uzstādīt nebūt ne visos planšetdatoros.


Iekšējā atmiņa
Varētu šķist, ka tā ir ļoti svarīga kvalitāte, taču biznesā daudz svarīgāka ir drošība un uzticamība. Planšetdatoru var nozagt ar visiem tajā esošiem datiem – un tādā gadījumā tie ir daudz vairāk apdraudēti, ja vien šie dati tika glabāti iekšējā atmiņā. Tādēļ uzņēmēji izvēlas „mākoņa” glabātuves – lai dati tiktu uzglabāti drošībā un tie būtu brīvi pieejami, pat tādā gadījumā, ja planšetdators ir ticis nozagts vai sabojāts. Tādēļ, nav jāvelta pārmērīgi daudz uzmanības iekšējās atmiņas lielumam – to vienmēr ir iespējams palielināt ar mikro SD kartes palīdzību, jeb arī pārnesot visus datus uz „mākoni”.


Cena
Kāda cena ir uzņēmējiem paredzētajiem planšetdatoriem? Lielākajā interneta veikalā 220.lv, iepriekšminēto specifikāciju planšetdatori, maksā no 300-600 Eiro. Tā patiešām nav pārmērīgi augsta cena par iespējami gūstamo izdevīgumu. Nepieciešams tikai planšetdatorus efektīvi izmantot darbam, nevis izklaides nolūkos.

Pigu grupa:
Internetinė parduotuvė E pood Kaledos.lt

© 2003-2017 SIA „Pigu Latvia“ | 220.lv ™
Bez SIA „Pigu Latvia“ atļaujas aizliegts kopēt un izplatīt mājas lapā iekļauto informāciju.