Izvēlne

Blogi

21 11 2017

Kur vislabāk būtu iegādāties sadzīves tehniku?

Sadzīves tehnika ne tikai atvieglo mūsu dzīvi, bet ir vienkārši nepieciešamība. Tīrs apģērbs, svaigs...

21 11 2017

Mobilie telefoni. Kā piemeklēt izmēru?

Mobilie telefoni ir evolucionējuši. Šāds apgalvojums šķiet pilnībā piemērots, vērojot tirgū notiekoš...

21 11 2017

Riepas – ziemas un vasaras izaicinājums

Laika posmā no 1. decembra līdz 1. martam, transportlīdzekļiem ir jābūt „apautiem” ar ziemas riepām....

21 11 2017

Kosmētika, kādai vajadzētu būt katrai, sevi cienošai, daiļā dzimuma pārstāvei

Mūsdienās problemātiski būtu atrast sievieti, kas vispār nelietotu kosmētikas līdzekļus. Pilnīga att...

15 11 2017

Labākie Ķīnas ražojuma mobilie telefoni

Tā reiz ir sanācis, ka Ķīna ieņem trešo vietu pasaulē tehnoloģiju izaugsmes jomā. Nedz Kanāda, nedz ...

15 11 2017

Padomi, kas palīdzēs izvēlēties vislabākās riepas

Meklējot savam transportlīdzeklim vislabākās riepas, Jums nāksies apzināt lielu, visdažādāko iespēju...

15 11 2017

Izklaide pilsētā garajiem vakariem – galda pokers

Iedzīvotājiem ir zināms: azartspēles – tiešs apdraudējums ģimenei, mieram, un, protams, arī naudas l...

Priekšnama skapji – jāizvēlas atbildīgi


Ļoti bieži priekšnama iekārtošanai tiek atvēlēta pēdējā vieta. Tādēļ tam tiek veltīts pārāk maz uzmanības. Taču tā nevajadzētu būt, jo kļūdas priekšnama funkcionalitātes sakarā var kļūt fatālas. Kas ietilpst priekšnama mēbeļu klāstā un ko varētu gaidīt no to uzstādīšanas?


Priekšnama svarīgākā sastāvdaļa – skapis apģērbam vai pat vairāki skapji. No to ietilpības ir atkarīgs, cik labi tie pildīs savas funkcijas. Jauno ģimeņu pieļautā galvenā kļūda ir tā, ka tiek iegādāti pārāk mazi skapji. Laika gaitā „piesakās” bērni un tad arī sākas visādi „brīnumi”, kad ir jāsāk lauzīt galvu, kur salikt bērnu apavus, jakas un ziemas kombinezonus, ko nekur nav iespējams ielikt... Viens no šādu problēmu risinājumu veidiem – sapirkties maksimāli daudz āķīšu, un tos salikt visās iespējamās vietās. Taču nelaime nenāk viena. Ja visur ir sakārti apģērba gabali, durvis nevar aizvērt... Acīmredzams, ka ir nepieciešams lielāks skapis un vairāk aksesuāru.


Vēl viena problēma – apavu uzglabāšana. Standarta gadījumā nav nekā labāka par apavu kastēm, taču, ja mums ir jāapauj kājas 3-4 reizes dienā, skapīšu durtiņu atvēršana un aizvēršana kļūst par īstām mokām. Nepieciešams, lai apavi vienmēr būtu pa rokai. Šādā gadījumā Jums lieti noderēs neliela izmēra konstrukcijas apavu žāvēšanai, uz kā novilktos apavus gluži vienkārši var uzsviest.


Starp citu, apavu žāvētājiem ir vajadzīga elektrība, tādēļ Jūsu skapis ir jāaprīko ar elektrības kontaktligzdu. To var paslēpt, tādēļ pirms ierīkošanas vajadzētu labi izdomāt, kādam nolūkam tas tiks veikts. Ieslēdziet sildītāju un žāvējiet apavus ziemas laikā.
Skapītis cepurēm – vēl viena detaļa priekšnamā, par ko cilvēki parasti aizmirst. Vīriešiem galvassegu nav daudz, savukārt, dāmas ik dienu var mainīt gan cepures, gan arī šalles. Viņām šajā sakarā būtu nepieciešams iespaidīgu izmēru skapis. Mēs nerunājam par lietussargiem, kas var rast savu pieturvietu priekšnama skapī (kopā ar gumijas zābakiem un galošām).


Priekšnams nevar iztikt bez spoguļa, taču vai mēs šeit nodrošinām pienācīgu apgaismojumu? Vienmēr vajag parūpēties par elektrības slēdžiem un elektrības kontaktligzdām, kas atrodas līdzās skapim un spogulim, lai būtu iespējams ieslēgt ne tikai daudz spilgtāku apgaismojumu, bet arī fēnu, matu taisnotāju, skuvekli vai arī kādu citu elektroierīci.


Kad ierodas ciemiņi, arī viņiem ir nepieciešams kaut kur pakārt savas virsdrēbes. Vajadzētu parūpēties, lai drēbju pakaramie atrastos redzamā vietā, jo pretējā gadījumā, viesi savu apģērbu saliks absolūti nepiemērotās vietās. Paklājiņi – tie ir priekšnama mēbeļu pavadoņi. Tie ir vajadzīgi gan ziemā, gan arī vasarā, jo pavisam negribas sabojāt grīdas segumu ar ielas netīrumiem.

Pigu grupa:
Internetinė parduotuvė E pood Kaledos.lt

© 2003-2017 SIA „Pigu Latvia“ | 220.lv ™
Bez SIA „Pigu Latvia“ atļaujas aizliegts kopēt un izplatīt mājas lapā iekļauto informāciju.