Noderīgi padomi

Eglīšu mantiņas: nedaudz par to, kā tās saskaņot

Izvēlēties eglīšu mantiņas
22 12 2017
eglisu rotajumi Ziemassvetku eglitei

Noguļot veselu gadu maisā vai kārbā, tuvojoties Ziemassvētkiem, eglīšu mantiņas kļūst ļoti svarīgas. Mēs sākam sapņot, kā rotāsim egli, vai izmantosim jau esošās dekorācijas vai pirksim jaunas. Kā izrotāt telpu un piešķirt mājai Ziemassvētku atmosfēru? Jūsu uzmanībai – daži eglītes rotāšanas varianti.

Vispirms jau vajadzētu minēt, ka liela nozīme ir Ziemassvētku koka lielumam. Viena egle ir miniatūra, bet cita – līdz griestiem. No tā atkarīgs nepieciešamais mantiņu daudzums. Tomēr mēs uzskaitīsim dažus ievērības cienīgus piemērus, pamatojoties uz to, kā tie noderēs gan mazākām, gan lielākām eglēm. Bet, ja Jums interesē, vai vajadzētu izmantot vecās mantiņas vai pirkt jaunas, tad ziniet, ka nav viennozīmīgas atbildes. Lēmums atkarīgs no tā, cik daudz Jums to ir (galu galā mēdz būt arī tā, ka daudzas no vecajām mantiņām jau ir sasitušās). Turklāt neviens neaizliedz apvienot vecās un jaunās mantiņas.

Tātad, kādas tad mantiņas varētu piešķirt eglei svētku auru? Kā pirmo variantu var piedāvāt konkrētas krāsas izvēli. Ļoti bieži cilvēki izvēlas krāsu, ko iesaka astrologi. Jo parādās pat raksti, kas piedāvā padomus, kādas krāsas apģērbā sēsties pie galda. Tāpēc var izvēlēties, piemēram, zelta krāsas dekorācijas. Egle izskatīsies svinīgi un nebūs nekāda riska, ka visas krāsas nesaskanēs. 

Mantiņas var būt ļoti mazas, bet, ja ir vēlēšanās, var iegādāties arī ļoti masīvus rotājumus. Kāpēc gan neapvienot mazās un lielās? Piemēram, mazās vienas krāsas mantiņas var veidot lielisku komplektu ar lielām mantiņām citā krāsā. Simboliski to var saistīt arī ar harmoniju, līdzsvaru – ideāli piemēroti mājīgam svētku periodam, vai nav tiesa? 

TOP piedāvājums


Zeķe, Ziemassvētku vecītis, čiekurs – tieši šīs mantiņas rada īpaši priecīgu atmosfēru. Tās izskatās pietiekami oriģināli, īpaši, ja salīdzina ar populārajām ovālas formas mantiņām. Mēdz būt komplekti, kuros ir vesela daudzveidība. Tas ir vēl viens lielisks variants, kā izrotāt egli. Tā izskatīsies rotaļīgi, radīs lielisku noskaņojumu. 

Jūsu svētkiem omulību piešķirs arī zvaigznes. Trausli, eleganti un interesanti – tā mēs aprakstām dekorēšanu ar zvaigznēm. 

Eglīšu rotājumi palīdz sajust svētku noskaņojumu. Tiklīdz sākat tos izvēlēties – Jūs pārņem patīkamas emocijas. Bet egles rotāšana – tā ir neparasta, radoša darbība, kas vēl vairāk iesaista Ziemassvētku bumā. Bums nevis kādā sliktā, bet pašā labākajā nozīmē.

Pircējiem patika šis ieraksts

5/5
1 Klientu vērtējumi

Kā jūs novērtējat šo ierakstu?

Pigu grupa:
Internetinė parduotuvė E pood Kaledos.lt

© 2003-2019 SIA „Pigu Latvia“ | 220.lv ™
Bez SIA „Pigu Latvia“ atļaujas aizliegts kopēt un izplatīt mājas lapā iekļauto informāciju.