Noderīgi padomi

Gaisa kondicionieri – ikvienam pēc vajadzības

Izvēlēties gaisa kondicionieri
09 08 2017
ka izveleties gaisa kondicionieri majas

Gada karstā sezona privātmāju īpašniekiem un sabiedrisko telpu uzraugiem liek iespringt – klāt ir laiks, kad jāmeklē līdzekļi cīņai pret nepielūdzamo karstumu.viens no vispopulārākajiem līdzekļiem pret karstumu ir un paliek gaisa kondicionieri. Lai nu kā, bet kondicionieris – nebūt nav pavisam ikdienišķs pirkums, tādēļ nav pārsteigums, ka, ja Jūs veicat tā iegādi pirmoreiz, tad Jums šajā sakarā var rasties bezgala daudz dažādu jautājumu. Cenšoties atvieglot Jūsu izvēli, mēs Jūsu uzmanībai sniedzam dažus padomus.

Vispopulārākā izvēle tirgū – sienas gaisa kondicionieri. Tās ir universālas un jaudīgas ierīces, kā darbība ir salīdzinoši ļoti klusa un tie atšķiras ar zemām cenām, kā arī ar pieejamo plašas izvēles klāstu. Sienas kondicionierus iespējams izmantot visdažādākajās, atšķirīgas izmantošanas, telpās, jo ar šo ierīču palīdzību ir iespējams atdzesēt līdz 80 m2 lielu platību.

Griestu gaisa kondicionieri visbiežāk tiek izmantoti lielas platības komerciālajās un dzīvojamās telpās. Šī veida ierīces tiek montētas pie griestiem vai uz grīdas līdzās sienai (tādējādi tiek nodrošināta vienmērīga gaisa sadalīšana telpā visos četros virzienos). Šie kondicionieri ir salīdzinoši plāni, īpaši pielāgoti montāžai pie griestiem vai pie sienas.

Multi Split – vispopulārākais kondicionieri veids. Šī veida ierīces iedalās divos blokos, pirmais bloks ir paredzēts telpas atdzesēšanai, bet otrs – tās apsildīšanai. Šī veida kondicionieri vadība ir iespējama ar tālvadības pults palīdzību, tostarp ļaujot viegli regulēt telpas temperatūru, gaisa strūklas virzienu, ieprogrammēt kondicioniera automātisku izslēgšanos utt.

Pavisam skaidrs, ka gaisa kondicionieri – nebūt nav nekāda greznumlieta, bet gan pavisam elementāra nepieciešamība. Gadu gaitā to īpašības tika pilnveidotas, tādējādi sekmējot arvien pieaugošāku nepieciešamību pēc šī veida ierīcēm. Mūsdienās kondicionieru sortiments ir īpaši plašs, tādēļ, katram, kurš vēlas ierīkot ventilācijas sistēmu dzīvojamajā vai palīgtelpā, paveras ļoti plašas iespējas. Tādējādi ir ļoti svarīgi izvērtēt savas vajadzības, vēlmes, kā arī telpas parametrus – un Jūs iepriecinās brīnišķīgi rezultāti!

TOP piedāvājums


Kā jūs novērtējat šo ierakstu?

Pigu grupa:
Internetinė parduotuvė E pood Kaledos.lt

© 2003-2020 SIA „Pigu Latvia“ | 220.lv ™
Bez SIA „Pigu Latvia“ atļaujas aizliegts kopēt un izplatīt mājas lapā iekļauto informāciju.