Noderīgi padomi

Kā izvēlēties veļas mašīnu?

Izvēlies veļas mašīnu
21 04 2017
praktiska velas masina ikdienas lietosanai

Veļas mašīna – viens no vislabākajiem cilvēces izgudrojumiem. Nudien, pavisam grūti ir iedomāties, kā tas būtu – mazgāt ar rokām veļu visai ģimenei. Un tomēr, kad pienāk jaunas veļas mašīnas izvēles laiks, tad dažiem tas sagādā patiesas galvassāpes. Taču ticiet, ka nemaz tik grūti izvēlēties piemērotu veļas mašīnu. Un šajā procesā mēs, 220.lv speciālisti, sniegsim savu palīdzību.

TOP piedāvājumi


Izmērs — viens no svarīgākajiem kritērijiem

Pirmkārt, Jums vajadzētu apdomāt tieši Jūsu veļas mašīnas izmēru. Neapšaubāmi, ka neviens nevēlas šāda veida tehnikai atvēlēt pārmērīgi daudz vietas, tādēļ sākumā izvērtējiet Jūsu dzīvokļa platību, kur tieši Jūs esat iecerējuši uzstādīt veļas mašīnu un cik liela ir Jūsu ģimene. Kādēļ salīdzinoši nozīmīgs ir pēdējais faktors? Viss ir vienkārši – lielāka izmēra veļas mašīnā var ievietot vairāk veļas, bet mazākā – mazāk, tādēļ arī pievērsiet tam uzmanību.

Mēs rekomendējam pievērst īpašu uzmanību garumam un platumam, jo augstums visdrīzāk nebūs tik aktuāls – jo šo platību Jūs taču tāpat negrasāties izmantot, vai ne?

Cena ir atkarīga ne tikai no Jūsu budžeta iespējām, bet arī no vajadzībām

Tirgū jau ir ļoti daudz viedo veļas mašīnu, kuru pārvaldība ir iespējama ar viedtālruņa starpniecību. Dažām no tām ir ekrāni, daudzas dažādas funkcijas utt. Taču mierīgi apsveriet, vai patiešām Jums tas viss ir vajadzīgs? Parasti daudz lētākās veļas mašīnas no saviem konkurentiem atpaliek nevis kvalitātes ziņā, bet gan papildu funkciju skaita ziņā. Jāatzīmē, ka daudzi veļas mašīnu, kā izmaksas sasniedz turpat tūkstoti Eiro, īpašnieki neizmanto pat pusi no veļas mašīnu aprīkojumā esošajām funkcijām! Tādēļ reizēm ir vērts ieekonomēt.

Protams, pievērsiet uzmanību arī elektroenerģijas izmaksām, jo daži daudz dārgāki veļas mašīnu modeļi var patērēt daudz mazāk elektrības, tādējādi radot iespēju ievērojami ietaupīt nākotnē.

Vēl viens 220.lv ekspertu padoms – krāsa. Baltas krāsas veļas mašīnas mēdz maksāt vairākus desmitus Eiro lētāk, tādēļ, ja šobrīd Jūsu prioritāte ir naudas ekonomija, nevis ideāli piemeklēts vannas istabas interjers, tad nevajadzētu izvēlēties citas krāsas.

Starp citu, mēs rekomendējam šo preci iegādāties internetā – tādējādi Jūs noteikti to iegādāsieties par zemāku cenu. Tai skaitā, 220.lv interneta veikalā bieži norisinās dažādas akcijas un izpārdošanas, kā laikā veļas mašīnu cenas ir krietni zemākas!

Atsauksmes ir svarīgākas par jebkuru zīmolu

Pie mums Jūs varēsiet atrast tādu ražotāju veļas mašīnas, kā Bosch», «LG», «Electrolux», «AEG», «Beko» un daudzi citi. Daudzi pircēji ir tendēti izvēlēties noteikta zīmola produktus. Mēs, savukārt, vēlamies Jūs nedaudz piebremzēt – visiem ražotājiem ir dažādas kvalitātes  produkti, tādēļ vajadzētu pieklusināt fanātismu un mīlestību vai naidu kādas konkrētas preču zīmes sakarā, un vajadzētu iedziļināties citu lietotāju rakstītās atsauksmēs – tās lielā skaitā var atrast interneta plašumos, un dažiem produktiem ir pierakstīti ekspertu profesionāli veiktie apskati.

Veļas ielikšana no priekšas vai no augšas?

Viens no vissvarīgākajiem aspektiem veļas mašīnas izvēles laikā – veļas ielikšanas veids. Dažās veļas mašīnās ir iespējams veļu ielikt no augšas, citās – no priekšas. Ja Jūs esat iecerējuši veļas mašīnu uzstādīt starp mēbelēm un citām ierīcēm, vai arī telpā ar ierobežotu platību, tad protams, vissaprātīgāk būtu izvēlēties modeli, kas paredz veļas ielikšanu no augšas.


Un tam būtu jābūt vienīgajam aspektam, aplūkojot veļas ielikšanas veidu. Neraugoties uz to, internetā ir iespējams atrast daudzus mītus par to, ka viena vai otra veida veļas mašīnas ir daudz jaudīgākas, daudz drošākas vai pievilcīgākas cenas ziņā – tā nav patiesība. Mēs varam tikai atkārtot jau iepriekš teikto – dažādiem ražotājiem mēdz būt dažāda produkcija, un šādas lietas nav atkarīgas no veļas ielikšanas veida.

Īpašas funkcijas

Kā jau reiz mēs pieminējām, tad lietotājiem daudzas funkcijas nepavisam nav vajadzīgas. Taču, mēs izskatīsim kaut dažas no tām un uzreiz arī izlemsim, kas mums ir aktuāli un kas – ne pārāk.

  • Ūdens un ziepju dozators — šī funkcija jau šobrīd ir pieejama daudzām veļas mašīnām. Ar tās palīdzību ir iespējams automātiski regulēt ūdens un ziepju daudzumu, atkarībā no ieliktās veļas daudzuma. Tas var radīt papildu izmaksas, taču ilgtermiņa perspektīvā Jūs vienalga ieekonomēsiet.
  • Veļas ielikšanas iespēja jau pēc mazgāšanas sākuma – mums visiem gadās reizēm veļas mašīnā iemest kādu lietu, par ko atceramies uzreiz pēc mazgāšanas cikla sāknēšanas. Daži ražotāji integrē noteiktu funkciju, ar kā palīdzību ir iespējams ielikt papildu apģērbu jau mazgāšanas programmas norises procesa laikā. Jā, tā ir brīnišķīga izeja izklaidīgām personām, taču šāds prieks arī nemaz nav tik lēts.
  • Vairākas tvertnes – rets gadījums, taču dažas veļas mašīnas ir aprīkotas ar vairākām tvertnēm, kā lietošanas laikā Jūs varat izšķirt, piemēram, balto un krāsaino veļu, tostarp, nesabojājot neviena auduma krāsu toņus. Jāteic, ka tas ir visnotaļ ērti, taču daudz lētāk sanāks veikt jau ierasto veļas šķirošanu un tās atsevišķu mazgāšanu.
  • Mobilās lietojumprogrammas - tās ir kļuvušas populāras tikai pēdējo gadu laikā. Jā, ir ļoti ērti saņemt atgādinājumu par veļas mazgāšanas cikla pabeigšanu. Reizēm var noderēt arī iespēja sāknēt vai apturēt veļas mazgāšanas ciklu, ja Jūs neatrodaties mājoklī. Taču šīs nebūt nav pirmās nepieciešamības funkcijas – mums tik ilgi ir nācies dzīvot bez šādām iespējām, vai tad tiešām visi ir tik aizņemti, ka neatradīsies pat nieka minūtīte, lai savlaicīgi pieietu pie veļas mašīnas? Viedie risinājumi vienmēr izmaksās vairāk!

Gaišā nākotne

Vai veļas mašīnas kļūs vēl jaudīgākas? Tuvākajā nākotnē, visdrīzāk, ka nē. Neskatoties uz to, tās patērēs aizvien mazāk elektroenerģijas un kļūs vēl gudrākas – tādi ražotāji, kā „LG” jau runā par balss vadības iespējām. Nudien nav skaidrs, kam tas ir vajadzīgs, taču tas nozīmē, ka standarta veļas mašīnām kritīsies cena! Vai būtu jāgaida kādi jaunieviesumi? Stipri apšaubāmi – veļas mašīnas nav viedtālruņi vai piezīmjdatori, un šajā nozarē progress nav tik izteikts, tādēļ nevajadzētu pārāk aizdomāties, bet gan pasūtīt veļas mašīnu jau tieši tagad!

Pircējiem patika šis ieraksts

5/5
2 Klientu vērtējumi

Kā jūs novērtējat šo ierakstu?

Pigu grupa:
Internetinė parduotuvė E pood Kaledos.lt

© 2003-2020 SIA „Pigu Latvia“ | 220.lv ™
Bez SIA „Pigu Latvia“ atļaujas aizliegts kopēt un izplatīt mājas lapā iekļauto informāciju.