Noderīgi padomi

Idejas mājas dekorēšanai Ziemassvētkos (padomi un foto)

Plaša izvēle Ziemassvētku rotājumiem
28 10 2021
jauna gada dekoracijas ar svecem

Sākoties svētku maratonam, mēs koncentrējamies ne tikai uz dāvanu atrašanu, bet arī uz to, kā Ziemassvētkos rotāt mūsu mājas. Izsmalcinātā un rūpīgi pārdomātā vidē gaidīšanas laiks kļūst vēl patīkamāks, taču katru gadu kļūst arvien grūtāk pārspēt sevi. Mēs esam šeit, lai jums palīdzētu - šīs vienkāršās, taču efektīvās idejas palīdzēs jums izvairīties no daudzām grūtībām un palīdzēs jums izlemt, kā izrotāt savas mājas Ziemassvētkiem!

Vispārējā Ziemassvētku atmosfēra telpās

Pirms atsevišķu zonu rotāšanas, jums vispirms jāpārliecinās, vai visā mājā ir svētku atmosfēra. Jums palīdzēs to izveidot šādas idejas:

  • Vairāk zaļumu. Ja jūsu interjerā dominē neitrālas krāsas jeb pasteļkrāsas, jūs nekļūdīsieties, piešķirot vairāk zaļās nokrāsas. Tam īpaši piemēroti būs dažādi Ziemassvētku rotājumi un adventes vainagi. Īpaši organiski izskatīsies Ziemassvētku kamīns izrotāts ar egļu zariem.

ziemassvetku zari  uz kaminazalumi ziemassvetku rotajumiziemassvetku zalas dekoracijas no zariem


  • Ziemassvētku eglīšu alternatīvas. Tas nenozīmē, ka mēs atsakāmies no tradicionālās Ziemassvētku eglītes, bet, ja jūs mazliet eksperimentēsiet un radīsiet alternatīvas citās telpās, svētku noskaņas būs vairāk.

ziemasvetku eglites alternativaziemassvetku eglite no gramatamziemassvetku eglite no koka materiala

Jūs varat izmantot grāmatas, trepes, vītnes vai visu, ko jūs vienkārši atrodat mājās - jo drosmīgāk rīkosieties, jo interesantāka būs apkārtne! 

  • Sentimentāla vide. Daudziem šie svētki saistās ar ģimenes vērtībām, un to varētu akcentēt arī Ziemassvētku rotājumi.

sentimentala ziemassvetku videziemassvetku bildesziemassvetku sentimentalitate

Izveidojiet foto stūri un izrotājiet to ar mājīgām spuldzēm, izveidojiet traku svētku fotosesiju un izrotājiet gaiteni ar fotogrāfijām - jebkuras ģimenei draudzīgas idejas.


  • Nelieli akcenti katrā istabā. Nebrīnieties, ja svētku noskaņa nav sastopama visās dekorēšanas vietās - lai radītu maģisku atmosfēru, katrai telpai jāpievieno mazi akcenti.

nelieli ziemassvetku akcentiziemassvetku rotajumi majasziemassvetku dekoracijas noskanojumam

Idejas, kā izrotāt istabu Ziemassvētkiem, var būt dažādas, sākot no mazām mākslīgām eglītēm, dekoratīviem spilveniem, svecēm vai citiem svētku simboliem.