Noderīgi padomi

Kā apkalpot kafijas aparātu?

Izvēlēties kafijas aparātu
06 04 2018
labakas metodes kafijas automata tirisanai

Lai nodrošinātu kafijas aparāta ilgizturību un vienmēr baudītu svaigu un garšīgu dzērienu, vienmēr jāvelta nedaudz uzmanības šīs ierīces apkopei. Tāpēc regulāra vairāku vienkāršu darbību izpilde palīdzēs jums izvairīties no nopietnākām problēmām ar kafijas aparātu un nogulšņu uzkrāšanās.

TOP piedāvājums: Kafijas automāti


Kā apkalpot kafijas aparātu?

  1. Vispirms jāprot pareizi lietot kafijas aparātu – uzmanīgi jāizlasa instrukcija un vienmēr jāpamatojas uz ražotāja ieteikumiem.
  2. Sagatavojot dzērienus, nedrīkst pārpildīt ūdens tvertni – liekais ūdens var izlīt ne tikai pašā aparātā, bet arī ārpusē, bet tas laika gaitā izraisīs nopietnas sekas.
  3. Izslēdziet kafijas aparātu, kad jūs to nelietojat. Dažās ierīcēs ir automātiskas izlēgšanas funkcija, tomēr, ja jūs lietojat vecāku modeli, tad jums pastāvīgi jāparūpējas par to, lai tas pienācīgi atpūstos un gatavotos turpmākam darbam.
  4. Reizi mēnesī kafijas aparāts jāizmazgā, izmantojot etiķi. Tas nozīmē, ka ūdens tvertne jāpiepilda ar etiķi un ūdeni vienādās daļās, jāieslēdz dzēriena pagatavošanas funkcija un kādu laiku jāatstāj.
  5. Pēc šīs procedūras veikšanas jāpagatavo vēl vairāki dzērieni no tīra ūdens – tas ļaus likvidēt visus etiķa atlikumus un uzsākt veiksmīgu ierīces lietošanu.
  6. Pārāk ilgi neatstājiet sagatavoto kafijas dzērienu ūdens tvertnē – tad jums izdosies izvairīties no grūti iztīrāmu traipu parādīšanās un ātras nolietošanās.
  7. Pēc katras kafijas vārīšanas reizes ieteicams tvertni izmazgāt. Taču, ja laika trūkuma dēļ jūs to nevarat, tad vienkārši ielejiet tajā ūdeni un uz kādu laiku atstājiet izlietnē.
  8. Vismaz vienu vai divas reizes nedēļā ieteicams izmazgāt tvertni un filtru sistēmu ar parasto trauku mazgāšanas līdzekli.
  9. Izmantojot vecu zobu birsti un sodu, var iztīrīt grūtāk pieejamas vietas kafijas aparātā, kā arī spraugas.
  10. Ja jūs izmantojat arī kafijas aparāta aksesuārus, tad pienācīgi jāparūpējas par to apkopi – regulāri jātīra uzkrājušās nogulsnes un jālikvidē parādījušies traipi.

TOP piedāvājums: Kafijas automāti ar kapsulāmVadoties pēc šiem ieteikumiem, jūs vienmēr varēsiet baudīt garšīgu un kvalitatīvu kafiju. Tomēr, ja kāda kafijas automāta daļa būs nolaistā stāvoklī, tad laika gaitā dzēriens var kļūt pārāk skābs vai pat kaitīgs jūsu organismam. Tāpēc labāk negaidīt tādu pazīmju parādīšanos un patstāvīgi veikt tīrīšanas profilakses darbus.

Pircējiem patika šis ieraksts

3.8/5
5 Klientu vērtējumi

Kā jūs novērtējat šo ierakstu?

Internetinė parduotuvė E pood Kaledos.lt

© 2003-2021 SIA „Pigu Latvia“ | 220.lv ™
Bez SIA „Pigu Latvia“ atļaujas aizliegts kopēt un izplatīt mājas lapā iekļauto informāciju.