Noderīgi padomi

Kā izvēlēties aksesuārus spēļu datoram?

Izvēleties aksesuārus spēļu datoram
05 02 2018

Spēļu dators – tā ir brīnišķīga lieta, kas palīdz jautri pavadīt laiku vientulībā vai ar draugiem. Tiesa, ar pašu spēļu datoru ideālai laika pavadīšanai pilnībā nepietiek –Jums pilnīgi noteikti būs vajadzīgi arī konkrēti aksesuāri. Varbūt Jums vajadzīga pults, stūre, kursorsvira, pele, tastatūra vai krēsls? Kā pareizi izvēlēties aksesuārus spēļu datoram?

Pele un tastatūra

Pele un tastatūra – tie ir biežāk sastopamie aksesuāri. Tie ir universāli un var maksāt diezgan lēti, tāpēc šos aksesuārus mēs iesakām iegādāties visiem – ar tiem Jūs varēsiet ne tikai spēlēt praktiski visas spēles, bet arī viegli vadīt savu spēļu datoru arī citos gadījumos, piemēram, sērfojot internetā, lasot ziņas utt.

Pele un tastatūra visvairāk ir piemērota spēlēm ar šaušanu, jo neviena no spēļu pultīm nespēj nodrošināt tikpat labu precizitāti, kā pele. Peles un tastatūras izvēle spēlēm nav pārāk sarežģīts uzdevums. Pele jāizvēlas, balstoties uz to, kādas pogas Jums vajadzīgas, ņemot vērā jutīgumu, un, protams, cenu. Labāko peli Jums, protams, palīdzēs izvēlēties arī internetā esošās atsauksmes.

Tostarp tastatūru spēlēm mēs iesakām izvēlēties, ņemot vērā to, kas Jums vajadzīgs – kaut kas vienkāršāks vai sarežģītāks. Padomājiet, vai Jums ir vajadzīgas visas šīs lampiņas, programmējamās pogas, vai pietiks ar kvalitatīvu mehānisko tastatūru. Starp citu, visvairāk mēs iesakām mehāniskās tastatūras ar pogu mehāniku “Cherry MX” vai “Logitech G Romer”

Spēļu pults

Nav nemaz tik grūti izvēlēties spēļu pulti. Pirmkārt, uzmanība jāpievērš tam, kādai ierīcei paredzēta pults, kura Jums interesē. Bieži vien mēdz būt tā, kas pults ir saderīga tikai ar vienu spēļu konsoli.

Ja Jūs vēlaties iegūt labāko pieredzi, izvēlieties oriģinālas to pašu ražotāju datoru spēļu pultis, kas izgatavojuši Jūsu spēļu konsoli. Jā, tādām pultīm cena ir daudz augstāka, tomēr viena iegādātā spēļu pults Jums garantēti kalpos visā Jūsu konsoles lietošanas laikā.

Jūs varat arī pasūtīt internetā pultis no citiem ražotājiem. “Acme”, “Canyon”, “Hama” un citi ražotāji, kuru produkcija ir pārdošanā, ražo patiešām labas pultis, tomēr kvalitātes ziņā tās nekad nepanāks oriģinālus produktus. Tiesa, ja pults Jums vajadzīga nevis spēļu konsolei, bet spēļu datoram ar “Windows”, mazāk zināma ražotāja pults var būt laba izvēle zemās cenas un parasti ne pārāk zemāka komforta dēļ.

Spēļu stūre

Spēļu stūri ir vērts pirkt tikai vienā gadījumā – ja Jums ļoti patīk spēlēt sacīkšu spēles. Pērkot šo aksesuāru, nepieciešams noskaidrot, kādas spēles un kādus spēļu datorus tas atbalsta. Visas spēļu stūres lielākā vai mazākā mērā ir līdzīgas, tāpēc grūti spriest par to kvalitāti pēc konkrētiem parametriem, tāpēc mēs piedāvājam palasīt atsauksmes un apskatus.

Virtuālās realitātes aksesuāri

Ja Jums interesē jaunākās tehnoloģijas un vēlaties pirmais tās pamēģināt, tad Jums jāiegādājas viens no virtuālās realitātes aksesuāriem.

Vienīgā problēma ir tāda, ka virtuālā realitāte šobrīd ir neprātīgi dārga un bieži šie aksesuāri maksā pat dārgāk, nekā paši spēļu datori.

Un tomēr virtuālā realitāte – tas ir neticams jaunums, kas ļauj Jums piedzīvot pilnīgi jaunas sajūtas, kuras līdz šim varēja piedzīvot tikai reālajā dzīvē. Neskatoties uz to, ka vairumā gadījumu tādas lietas realitātē piedzīvot nav iespējams – cik bieži Jūs kāpjat kalnos, peldat ar sērfojat vai lidojat ar lidmašīnu? Tādas izklaides realitātē maksā daudz dārgāk, nekā virtuālās realitātes aksesuārs.

Lai gan, protams, virtuālā realitāte vēl nav sasniegusi savas pilnības robežas. Sakarā ar to, ka tāda veida spēles prasa īpaši lielus datora resursus, virtuālās realitātes spēles bieži mēdz būt ar diezgan zemu izšķirtspēju, bet grafika nav salīdzināma pat ar veco “PlayStation 3” konsoli. Nerunājot jau nemaz par to, ka virtuālās realitātes brilles vēl arvien nav pietiekami komfortablas.

Galu galā, tā var būt diezgan apšaubāma investīcija arī tādēļ, ka virtuālās realitātes spēļu vēl nav pārāk daudz. Lai kā tur arī nebūtu, virtuālās realitātes aksesuāri ir uzmanības vērti tādā gadījumā, ja Jūs ļoti vēlaties pamēģināt kaut ko jaunu un Jums ir pietiekama naudas summa.

Spēļu krēsli

Un, visbeidzot, jāpievērš uzmanība komforta sajūtai spēles laikā. Jā, teorētiski spēlēm der arī dīvāns vai parastais biroja krēsls, tomēr tiem, kas pie datora pavada ļoti daudz laika, nepieciešams īpašs komforts.

Saspringtās spēļu sesijas prasa daudz spēka, lai gan tas var izklausīties diezgan dīvaini tiem, kas spēlē retāk. Spēļu krēsls jāizvēlas pēc galda augstuma, auguma, vēlmēm, ieradumiem un, protams, cenas. Spēļu krēsls var ievērojami uzlabot Jūsu spēļu pieredzi, tāpēc tiešām ir vērts investēt!

Komplekta cena būs atkarīga tikai no Jūsu vajadzībām

Aksesuāri spēļu datoriem var maksāt diezgan lēti, tomēr, ja Jūs tiešām dievināt spēles, tad tikai aksesuāriem vien varat iztērēt tādu pašu summu, kā jauna spēļu datora iegādei, vai pat vairāk. Vai tas ir tā vērts? Bez šaubām – bez atbilstošiem aksesuāriem spēļu datori zaudē savu vērtību, un tie patiešām var sniegt pārsteidzošu spēļu pieredzi.

Nē, spēļu datoru aksesuāri nepadarīs Jūs par labāko spēlētāju, un, pat investējot vairākus tūkstošus pelē, tastatūrā, monitorā, krēslā un citos aksesuāros, Jūs nekļūsiet par pasaulē labāko spēlētāju. Taču spēles laikā patiešām Jūs gūsiet daudz vairāk prieka, un spēle taču arī ir radīta tam, lai justos apmierināts. Lai gūtu prieku no datorspēļu spēlēšanas, investējot mazāku summu, veiciet pirkumu internetveikalā 220.lv – šeit aksesuāri spēļu datoriem maksā daudz mazāk sakarā ar pastāvīgi rīkotajām akcijām, izpārdošanām, piemērotajām atlaidēm ar īpašiem promokodiem.

Pircējiem patika šis ieraksts

1/5
1 Klientu vērtējumi

Kā jūs novērtējat šo ierakstu?

Pigu grupa:
Internetinė parduotuvė E pood Kaledos.lt

© 2003-2020 SIA „Pigu Latvia“ | 220.lv ™
Bez SIA „Pigu Latvia“ atļaujas aizliegts kopēt un izplatīt mājas lapā iekļauto informāciju.