Noderīgi padomi

Kā izvēlēties labāko guļammaisu vasaras pārgājienam?

Plaša izvēle guļammaisiem
05 05 2020
sieviete pamodas no rita gulammaisa
Lai vasaras pārgājiens būtu izdevies, nepieciešams nodrošināt vairākas svarīgas lietas. Viena no tām – piemērots guļammaiss. Guļammaisam ir liela nozīme, jo tas ir atbildīgs par nakts miega kvalitāti, un, ja pārgājienā labi neizgulēsieties, noteikti nevarēsiet izbaudīt procesu un priecāties. Lai arī visi guļammaisi paredzēti vienam un tam pašam mērķim, izvēles procesā ir jāapdomā dažādi individuāli faktori. 

Lai Jūs spētu izvēlēties labāko, ņemiet vērā dažus mūsu padomus.

Apdomājiet izmantošanas vidi

Viens no svarīgākajiem posmiem, izvēloties guļammaisu vasaras pārgājienam, ir apdomāt, kādā vidē tas tiks izmantots. Pamata lietas, kas būtu jāņem vērā, ir laikapstākļi, apkārtne, vieta, kur gulēsiet. 

Noteikti apdomājiet arī tādus faktorus kā augstumu un vēju - tikai tādēļ, ka Jūs domājat, ka Jums būs silti, piemēram, kalna pakājē, nenozīmē, ka tā būs arī realitātē. Pirms pārgājiena noteikti nolemiet, kur pavadīsiet nakti, un centieties pielāgot guļammaisu konkrētai videi.

Apskatiet temperatūras novērtējumu

Lielākā daļa mūsdienu tirgū pieejamo guļammaisu ir apzīmēti ar zināma veida temperatūras vērtējumu. Vasaras guļammaisu parasti atzīmē ar temperatūras vērtējumu +35 grādi pēc Fārenheita skalas un pat augstāk. 

Svarīgi – labāk iegādāties guļammaisu, kura temperatūras novērtējums ir nedaudz zemāks par zemāko temperatūru, kādu plānojat izbaudīt pārgājiena laikā. Vienkāršāk ir karstā naktī atvērt guļammaisu un atvēsināties, nekā aukstā naktī drebēt, jo guļammaiss ir par plānu.

Izvēlieties pareizo formu

Vasaras pārgājieniem vislabāk piemēroti šādu formu guļammaisi:

Guļammaiss – taisnstūris/sega

Taisnstūra forma ir tradicionāla guļammaisa forma un ne velti – šādā guļammaisā ir daudz vietas, kas daudziem ir nozīmīgi, pieņemot gala lēmumu. Brīvais laukums guļammaisā netur siltumu, kas vasaras laikapstākļos ir liels pluss. Lielākajai daļai taisnstūra guļammaisu ir dubultie rāvējslēdzēji, kas ļauj to pārvērst par segu, lai nepieciešamības gadījumā savienotu divus guļammaisus, kas lieliski noder vēsākām vasaras naktīm.


Guļammaiss - kokons

Šāda veida guļammaiss paredzēts vēsākām vasaras naktīm – tas ir ciešs, tādējādi efektīvi silda cilvēka ķermeni. Daži kokoni pat sniedz iespēju ievietot galvu tādā kā kapucē. Šo guļammaisu iespējams pilnībā aizvērt, paturot maksimālo siltuma daudzumu. Iegādājoties guļammaisu – kokonu, Jūs gūstat divkāršu labumu - siltumu, jo tas ir ciešs un kompaktumu, jo tas ir viegli salokāms un pārnēsājams. 


Guļammaiss – pustaisnstūris

Pustaisnstūrveida guļammaisi ir jaunākā guļammaisu inovācija, kas izstrādāta kā kompromiss starp taisnstūrveida un kokona guļammaisiem. Kompromiss būtībā ir vietas samazināšana, lai saglabātu vairāk siltuma. Cilvēki, kas uzskata, ka kokona guļammaiss ir pārāk ciešs, izvēlas pustaisnstūra formu. Šī guļammaisa forma vislabāk piemērota cilvēkiem, kuriem guļot bieži ir vēss, un īpaši svarīgi tas ir tad, ja runa ir par garāku pārgājienu.


Izvēlieties pareizo svaru

Pārgājiena laikā ir ļoti svarīgi, lai nebūtu liela nasta, tādēļ nepieciešams rūpīgi apdomāt, kas tiek ņemts līdzi. Guļammaiss, protams, ir primāra lieta, tādēļ izvēlieties pareizo svara kategoriju – pārgājienam paredzēta standarta guļammaisa svars ir 1-2 kg, un noteikti ne vairāk!

Apdomājiet papildu vēlmes un nepieciešamības

Pārgājiens pavisam noteikti nozīmē diezgan daudz mantu, tādēļ rūpīgi jāapdomā ikviena vēlme un nepieciešamība. Protams, ir guļammaisi, kam ir speciālas kabatas, paliktņi vai pat spilveni, tomēr apdomājiet, vai tas Jums patiesi būs nepieciešams. 

Nozīmīgs un patiess fakts - jo vairāk funkciju, jo dārgāks guļammaiss. Taču varbūt plānotais vasaras pārgājiens nav pēdējais pārgājiens, kurā dosieties, tādēļ ir vērts ieguldīt finanses modernā guļammaisā? 

Pircējiem patika šis ieraksts

5/5
2 Pircēju vērtējumi

Kā jūs novērtējat šo ierakstu?

Internetinė parduotuvė E pood Kaledos.lt

© 2003-2021 SIA „Pigu Latvia“ | 220.lv ™
Bez SIA „Pigu Latvia“ atļaujas aizliegts kopēt un izplatīt mājas lapā iekļauto informāciju.