Noderīgi padomi

Kā radīt mājās Ziemassvētku atmosfēru. 5 dekoraciju idejas.

Izvēlēties Ziemassvētku dekorācijas
06 11 2018
ziemassvetku dekoracijas

Kā izrotāt māju Ziemassvētkos?

  1. Ziemassvētku egles. Bez šī rotājuma būtu grūti iedomāties svētkus, tāpēc vismaz viena egle rotā jūsu viesistabu vai citas istabas. Ja vēlaties vairāk oriģinalitātes, var noderēt LED Ziemassvētku egle, – izvēloties šo variantu, nav papildus jārūpējas par tās apgaismojumu, bet unikālais dizains lieliski saskan ar modernu mājas interjeru. Parasto zaļo egļu vietā tagad var izvēlēties baltas vai sudraba, tāpēc, ja jūs vēlaties pārsteigt, tad jums tas noteikti izdosies.

TOP-piedāvājumi: Ziemassvētku egles


  1. Ziemassvētku āra dekorācijas. Tiem, kam ir balkons vai privātmāja, jāparūpējas par ārējām dekorācijām, - šai gadījumā derēs Ziemassvētku lampiņas, kas pielāgotas bargiem apstākļiem, degošas dekorācijas vai amizanti gaismas ķermeņi. Varat izrotāt arī dzīvokļa durvis – tam lieliski piemēroti būs Ziemassvētku vainagi. Ziemassvētku durvju dekori arī piešķir īpāšu svētku noskaņojumu ik reizi, kad Jūs ienākat mājās.
  2. Sveces. Viens no galvenajiem Ziemassvētku simboliem piešķirs mājai mājīgumu un svētku noskaņojumu. Sveces var izplatīt ne tikai siltumu, bet arī patīkamu aromātu, tāpēc ar šo dekorāciju nevar sacensties neviena Ziemassvētku virtene. Izmantojot citus rotājumus, jūs varat no tām izveidot interesantu dekorāciju vai pat Ziemassvētku gaidīšanas laika kalendāru!

TOP-piedāvājumi: Sveces


  1. Ziemassvētku rotājumi mājās. Bez minētajām svecēm istabas var rotāt arī Ziemassvētku figūriņas, zeķes, sniegpārsliņas un citi svētku simboli – jūs tos varat nolikt jebkurā istabas vietā, un jo vairāk būs tādu dekorāciju, jo vairāk pacilāts garastāvoklis būs arī jums. PĻoti labi izskatās arī Ziemassvētku dekori logiem.
  2. Mājīgi Ziemassvētku aksesuāri. Parūpējieties arī par mīlīgiem papildu atribūtiem, kas piepildīs jūsu māju ar svētku emocijām. Viesistabai lieliski piemēroti būs Ziemassvētku spilveni, bet guļamistabā par gaidāmajiem Ziemassvētkiem atgādinās Ziemassvētku gultas piederumi, - kaut gan šķiet, ka tas viss ir tikai nelielas interjera detaļas – viss to skaistums arī slēpjas vienkāršībā.

TOP-piedāvājumi: Dekori Ziemassvētkiem