Noderīgi padomi

Kādas mēbeļu tendences ir piemērotākās Jūsu mājai?

Plaša mēbeļu izvēle
13 11 2022
aktualas mebeles majas interjeram

Katrs dizaina entuziasts zina, ka mēbeles ir viena no būtiskākajām interjera detaļām, kas kas rada vēlamo istabas atmosfēru. Mainoties gadam, mainās arī dominējošās mēbeļu tendences, tāpēc, ja domājat par izmaiņām un vēlaties izveidot ne tikai jauku, bet arī modernu mājas stilu, lietderīgi ņemt vērā to, kas būs populārs 2023. gadā.

Mēbeļu krāsas

Tikko ienākot telpā, pirmām kārtām mūs sagaida noteiktu enerģētiku izstarojošas mēbeļu krāsas. Lai gan tās ieteicams saskaņot ar pārējām interjera detaļām, lietderīgi izmēģināt arī populārākās šī brīža toņus.

Violeti toņi. Šis ir jaunais hits neitrālajās debesīs – maigi violētie toņi rada nomierinošu un mājīgu atmosfēru, tajā pašā laikā piepildot telpu ar eleganci. Tie ir sinonīmi romantikai un radošumam. Tie ir viegli kombinējami toņi, kas lieliski iederas gan minimālisma, gan klasiskā interjerā. Mēbeles purpursarkanos toņos vienmēr piešķir pārsteiguma un mājīguma nokrāsu, īpaši, ja sienas veidotas tumšākās, bālākās krāsās, piemēram, pelēkā krāsā...

violets majas interjers violeta gulamistaba


Silti gaiši pelēki toņi. Atsevišķi akcenti laika gaitā nezaudē savas pozīcijas - tas notika ar pelēkiem toņiem. 2023. gadā lielu uzmanību piesaistīs gaiši un silti pelēkie toņi, no kuriem daži ir pat krēmīgi. Šis tonis var padarīt telpu vizuāli plašāku un ērtāku.

gulamistabas interjers gaisas krasas dzivojamo istabu interjers gaisas krasas


Smaragda zaļa krāsa. Elegance ir šīs krāsas otrais nosaukums. Dažkārt pietiek ar vienu šīs krāsas detaļu, lai telpu padarītu smalki elegantu: krēslu, galdu, gleznu rāmi vai kādu citu detaļu. Jūs varat savienot smaragda zaļas mēbeles ar gaišām, baltām sienām vai otrādi - pieskaņot gaišas mēbeles ar smaragda krāsas sienām.

smaragda zals viesistabas interjers smaragdzals kresls majas


Mēbeļu veidi

Praktiski nav iespējams izcelt visām istabām piemērotu mēbeļu veidus, taču visās telpās valdīs tās pašas tendences, kuras lietderīgi piemērot arī izvēloties jaunas mēbeles savām mājām.

Maksimāls komforts. Šogad interjera dizaineri ļoti uzsver komforta nozīmi – tie apgalvo, ka šādas mēbeles rada jauku, uzaicinošu atmosfēru un ilgas pēc mājām, kā arī veicina patīkamu komunikāciju. Tā arī būs galvenā 2023. gada tendence! Ērti dīvāni, lielas, mīkstas gultas un nekādu vēsu, biroja videi līdzīgu risinājumu: ja priekšroku dosiet komfortam, šogad trāpīsiet desmitniekā.