Noderīgi padomi

Kādu televizoru vajadzētu izvēlēties? LCD, LED vai OLED? Kurš ir vislabākais?

21 06 2021
izvelieties labako televizoru jusu vajadzibam

Mūsdienās televizoru tirgū ir daudz un dažādas modernas ierīces, kas piedāvā krietni vairāk iespēju, salīdzinājumā ar tradicionālajiem uztvērējiem. Izvēles daudzums liek veikt detalizētu analīzi visu piedāvāto iespēju sakarā.Modernie televizori pārsteidz ne tikai ar izmēru dažādību, bet arī ar daudzajām funkcijām un tehnoloģijām, kas var ievērojami apgrūtināt jaunas ierīces izvēli. Kas jums būtu jāzina pirms televizora iegādes, jums ieteiks 220.lv eksperti.

TOP piedāvājums


Kas ir Wi-Fi Ready?

Tehnoloģija WiFi Ready – tā ir konkrētas ierīces piemērotība darbam ar USB Wi-Fi adapteru. Ja Jūsu datorā vai televizorā atrodas uzstādīta Wi-Fi Ready tehnoloģija, tad to ir iespējams pievienot internetam tostarp, neizmantojot kabeli. Wi-Fi Ready apzīmējumu ļoti bieži var pamanīt televizoriem, bez SMART TV funkcijas esamības.


Ir jāsaprot, ka televizora izvēli neierobežo svarīgāko parametru izvēle, piemēram, izšķirtspēja, ekrāna diagonāle vai tālvadības funkcija. Ražotāji savstarpēji konkurē viens ar otru risinājumu meklējumos izmantojot jaunākās tehnoloģijas. Pateicoties šīm funkcijām, televizori vairs neaprobežojas ar televīzijas signāla uztveršanu.Tādēļ, lai veiktu pareizo izvēli, nepieciešams pievērst savu uzmanību visiem esošo modeļu aspektiem. Pirmais un vissvarīgākais elements ir televizora veida noteikšana, kas ir cieši saistīts ar attēla veidošanas veidu.

Televizoru veidi

Kaut kad televizori ar kineskopu, ko vēl arvien var sastapt daudzos mājokļos, bija vienīgā iespējamā izvēle. Taču jau nu vairākus gadus ražotāji nepārtraukti uzlabo attēla atainošanas funkcijas ekrānā, līdztekus samazinot ierīču biezumu. Tādēļ šobrīd tirgū ir iespējams iegādāties vairāku veidu televizorus.

LCD televizori