Noderīgi padomi

Kāpēc ir tik patīkami Ziemassvētkos saņemt dāvanā iPhone 8?

Izvēlēties mobilo telefonu
05 11 2018
viedtalrunis apple iphone 8

Kad jāizdomā vislabākā Ziemassvētku dāvanas ideja, arvien biežāk prātā nāk viedtālruņi. Tā patiešām ir oriģināla dāvana, kuru zem Ziemassvētku egles labprāt atrastu gan jaunāko tehnoloģiju apburtie pusaudži, gan mūsu mūsdienīgie vecāki. Tāpēc, ja jūs apsverat tādas dāvanas iespēju, jums jāiepazīstas tuvāk ar iPhone 8 priekšrocībām – ar ko tas ir labāks par iepriekšējiem modeļiem?

Apgalvo, ka Apple iPhone 7 ir viens no visjaudīgākajiem viedtālruņiem, tomēr tā bija tikmēr, kamēr parādījās jaunais iPhone 8. Tas ir vērā ņemami produktīvāks par iepriekšējiem modeļiem – daudzfunkcionālo darbību produktivitāte palielināta par 70 procentiem, tāpēc šis pilnveidojums būs īpaši aktuāls tiem, kas, lietojot tālruni, ieslēdz vienlaikus vairākas dažādas programmas.

Vispopulārākie mobilie tālruņi iPhone 8

 

Runājot par kameras specifikācijām – tās ir identiskas šajos divos iPhone modeļos, bet iPhone 8 ir Apple izveidots un integrēts video signālu procesors (ISP), kam pateicoties pikseļi tiek daudz ātrāk apstrādāti. Šī pilnveidojuma dēļ ir uzlabojies automātiskais fokusējums pie vāja apgaismojuma un trokšņa samazinājums – šīs divas funkcijas bieži tika sauktas par iPhone 7 Ahileja papēdi, bet rezultātā Apple izdevās atrisināt šo problēmu.

Tamlīdzīgi var aprakstīt situāciju arī aprakstot iPhone 8 ekrāna iespējas – lai gan specifikācijas gandrīz neatšķiras no iPhone 7 – papildu tehnoloģijas nodrošina labāku reakciju uz gaismu, un tādēļ tiek ieturēts pareizs gaismu līdzsvars. Īpaši lielu atšķirību pamanīt neizdosies, tomēr jebkurā gadījumā var apgalvot, ka arī šeit Apple ir izdevies progresēt.

Daudz vairāk viņi varētu lepoties ar šī tālruņa uzlādes iespējām – bez visiem zināmās ātrās vadu uzlādes funkcijas Apple nodrošina arī bezvadu uzlādes iespēju. Kā apstiprina paši ražotāji – šis modelis ir pielāgots nākotnes bezvadu pasaulei, un kaut gan tagad šī funkcija vēl nešķiet tik vajadzīga, tā noteikti patiks visiem augsto tehnoloģiju cienītājiem.

Tāpēc, ja jūs meklējat lielisku un praktisku dāvanu Ziemassvētkos, tad noteikti nekļūdīsieties, izvēloties viedtālruni iPhone 8 – tas pārsteigs ne tikai ar savu pārākumu pār iepriekšējiem modeļiem, bet arī citām, laika pārbaudītām Apple iespējām. Neaizmirstiet padomāt arī par vispiemērotāko tā krāsu – spilgtām personībām patiks zelta un sudraba korpuss, bet citos gadījumos piemēroti būs standarta melnie vai pelēkie tālruņi iPhone 8.

Kā jūs novērtējat šo ierakstu?

Pigu grupa:
Internetinė parduotuvė E pood Kaledos.lt

© 2003-2019 SIA „Pigu Latvia“ | 220.lv ™
Bez SIA „Pigu Latvia“ atļaujas aizliegts kopēt un izplatīt mājas lapā iekļauto informāciju.