Noderīgi padomi

Klasiskās durvis mājīgam mājokļa interjeram

11 05 2017

Jaunu durvju izvēle sava mājoklim var kļūt visnotaļ sarežģīts uzdevums. Daudzi šādā situācijā nonāk nepatīkamās izvēles krustcelēs, jo nākas aizdomāties par to, kāda veida durvju sortiments ir vislabāk piemērots mājokļa kopīgajam plānojumam un istabu izskatam. Pēc ilgām šaubām un pārdomām, pircēji parasti savu izvēli izdara par labu universālajam risinājumam – un tās ir klasiskās durvis. Tieši tādas durvis ir piemērotas visam, tās nerada nekādas rūpes un tām nav vajadzīga īpaša kopšana.

Gan Latvijā, gan arī ārpus tās robežām – jau izsenis ir populāras klasiskās durvis. Šāds risinājums jebkura mājokļa interjerā radīs stilīgu, gaumīgu un elegantu mājas atmosfēru. Durvis ir iespējams adaptēt jebkura plānojuma vai formas telpām. Šim nolūkam ir nepieciešams tikai piemeklēt atbilstošu durvju stilu, dekora elementus un krāsu risinājumu. Šī kombinācija ļaus izveidot tieši Jums nepieciešamās durvis. Tai skaitā, tās lieliski iekļausies apkārtējā vidē, būs viegli pamanāmas, un pats galvenais – tās būs ērtas un estētiskas.

Gadu gaitā aktualizējas jautājums attiecībā par veco durvju nomaiņu pret jaunām. Un kaut laika ritums iespaido pat modes aktualitātes, klasisko durvju izvēle vēl joprojām ir palikusi kā vispopulārākais un visbiežāk piemērotais risinājums. Jāteic, ka šīs izvēles pamatā ir pilnveidots ražošanas process, tādējādi sekmējot aizvien modernāku durvju ražošana, kas, neraugoties uz uzlabojumiem, saglabā sev raksturīgās īpašības. Šīs durvis saglabā stilu, taču izceļas ar savu rotājumu, dekoru, krāsojuma niansēm un pat ar virsmas tekstūru. Tai skaitā, aizvien modernākas izskata ziņā kļūst arī durvju apmales.

Visbiežāk, ārdurvju un iekšdurvju ražotāji ražo klasiskās koka durvis. Šim nolūkam, visbiežāk, tiek izvēlēta oša, ozola, bērza vai melnalkšņa koka koksne. Cilvēki, kuri meklē ekonomiskāka risinājuma variantu, ieteicams izvēlēties priedes koka koksnes durvis, savukārt, tie, kam ir vajadzīga estētika un ekskluzivitāte, tiek rekomendētas durvis, kā ražošanā ir izmantota riekstkoka koksne, kas, visbiežāk, tiek ražotas Itālijā. Nav nozīmes, kādas durvis Jūs izvēlēsieties: Jūs tās spēsiet viegli pieskaņot savam interjeram. Starp citu, tā ir viena no labākajām klasisko durvju īpašībām.

Modernā stila durvis var ātri apnikt. Tās nespēj sniegt īpašu un mājīgu izskatu. Tieši tādēļ klasiskās durvis ir tik populāras un iecienītas. Šīs durvis nenoveco, savukārt, to ražošanā izmantotās tehnoloģijas kļūst aizvien modernākas. Klasiskās durvis Jūs viegli varēsiet pieskaņot jauniekārtotai istabai, un tādēļ tas obligāti nav jādara iepriekš, - kad mājoklī vēl rosās strādnieki.

Kā jūs novērtējat šo ierakstu?

Internetinė parduotuvė E pood Kaledos.lt

© 2003-2021 SIA „Pigu Latvia“ | 220.lv ™
Bez SIA „Pigu Latvia“ atļaujas aizliegts kopēt un izplatīt mājas lapā iekļauto informāciju.