Noderīgi padomi

Labākās mugursomas bērniem: kam jāpievērš uzmanība?

04 08 2021
sarkana mugursoma ar skolas precem

Kad sākat plānot skolas pirkumus, mugursoma vienmēr ir saraksta augšgalā. Tā ir viena no tām lietām, bez kuras neviens bērns nevar iedomāties savu skolas ikdienu. Tieši tāpēc ir īpaši svarīgi izvēlēties pareizo variantu, kas, kā izrādās praksē, nemaz nav tik vienkārši! Taču 220.lv komanda sadarbībā ar modes mākslinieci Daci Krieviņu-Bahmani ir sagatavojusi praktiskus ieteikumus, kā izvēlēties ērtu un funkcionālu somu, pieskaņot to skolēna vecumam un panākt tiešām stilīgu koptēlu. Dace Krieviņa-Bahmane ir arī divu dažāda vecuma skolnieku mamma, līdz ar to no prakses zina, kā panākt kompromisu ar bērniem un izvēlēties skolas somu, kas gan patiks bērnam, gan arī būs praktiska un gaumīga. Ar mūsu kopīgajiem padomiem atrast ideālo variantu būs daudz vienkāršāk! 

Kāda veida un izmēra mugursomu izvēlēties?

Jums jāzina, ka skolas soma, kas domātas sākumskolniekiem un jau vecākiem bērniem, ir dažādi veidi, katram no kuriem ir savas priekšrocības:

  • Ergonomiskas skolas somas, citādi pazīstamas kā ortopēdiskās, ir viens no visbiežāk ieteicamajiem veidiem bērniem. Tās palīdzēs vienmērīgi sadalīt atbalsta punktus, tādējādi nodrošinot pareizu bērna stāju. 


  • Mīkstās bērnu mugursomas ir vieglākas un prasa mazākas investīcijas. Ja meklējat lētu mugursomu, Jūs atradīsiet lieliskus piedāvājumus tieši starp šiem modeļiem!


  • Stingras mugursomas skolai ir piemērota izvēle stabilam mugurkaula atbalstam.