Noderīgi padomi

Labākie mobilie telefoni 2017.g. – fantastiskais desmitnieks

Izvēlēties mobilo telefonu
31 08 2017
labakie telefoni 2017

Jaunākie mobilie telefoni un to daudzveidība spēj mulsināt un arvien aktuālāks kļūst jautājums, kādu telefonu izvēlēties. Kaut arī telefoni ar labu kameru kļūst arvien populārāki vienkāršai ikdienas lietošanai, tomēr iedziļinoties var pamanīt nozīmīgas atšķirības, kas var ietekmēt to, vai konkrētais izvēlētais viedtālrunis būs atbilstošs pārējām funkciām, ko sagaidāt no telefona tā izmantošanas laikā. Ja mēs izvēlētos šī gada viedtālruņu “sapņu komandu”, tad šie telefoni noteikti tajā iekļūtu kā labākie telefoni jeb labākie viedtālruņi. Mēs vēlamies salīdzināt telefonus un izteikt savas domas labāko 2017.g. modeļu sakarā.

Tomēr nepietiks vienkārši tos uzskaitīt. Katram “sapņu komandas” dalībniekam raksturīgas savas pozitīvās īpašības, kurām pateicoties tas nonāk izlasē. Labākie mobilie telefoni un to neliels apskats:

1. Samsung Galaxy S8. “Sapņu komandas” kapteinis

Uzreiz pēc savas parādīšanās šis telefons iekaroja līdera nosaukumu. Precīzāk, par tādu kļuva vēl pirms nonākšanas veikalu plauktos, pateicoties pastāvīgajai informācijas noplūdei un nepārtrauktajai uzmanībai no preses puses. Un lai gan kritiķi atradīs, kur pieķerties, tomēr kas gan mūsdienās ir ideāls?... Samsung Galaxy S8 telefoni ir efektīvi, tajos ir labas kameras (telefons ar labu kameru ir jau kā must have mūsdienās) un tos ir ērti lietot. Kā pienākas komandas kapteinim, šis telefons rāda labu piemēru, kam jālīdzinās arī visiem pārējiem. Pat iPhone. Starp citu, speciālisti uzskata, ka nākamajā gadā tieši tas kļūs par kapteini, jo iznākšanai tiek plānots ļoti interesants modelis.

2. iPhone 7S Plus. Par ekrānu un ārējo izskatu.

Lai nu ko, bet ekrānus Apple ražo patiešām labus. Gudrie tehnoloģiskie risinājumi ir noveduši pie tā, ka pašreiz iPhone ieņem otro vietu visos ekspertu sastādītajos sarakstos. Un ekrāns tiek uzskatīts par vienu no priekšrocībām. Vispār telefons ir ļoti labs, ērts un dārgs. Tam ir daži trūkumi, tomēr tos kompensē skaļais tēva vārds – APPLE. Starp citu, kāpēc modelis Plus? Tāpēc, ka tā diagonāle ir 5,5 collas, tostarp citi palielinātie modeļi jau tuvojas 6,5 collām. Tāpēc, saskaņā ar standartiem, tā “augums” kļūst normāls.

3. Google Pixel. Par Android.

Pats dārgākais pirkums komandā, 7.-9.pozīcijas cienīgs, tomēr redaktors pieprasīja to pacelt pēc iespējas augstāk. Jo, ja par spēlētāju maksā daudz naudas, tas tiek uzskatīts par komandas zvaigzni, lai gan spēle var sanākt… viļņaina. Kas ir Google Pixel – tad tā ir pēdējā Android versija. Un tā vienmēr būs pēdējā, jo tajā versija atjaunojas uzreiz pēc atjauninājumu parādīšanās. Citiem telefoniem nāksies pagaidīt, bet šim būs jaunākā OS bez kādas aizkavēšanās. Viss pārējais tam ir labs – laba kamera, jaudīgs procesors un vēl “jaudīgāka” cena.

4. Samsung Galaxy S7 Edge. Par pastāvību.

Lai gan šis telefons tiek iekļauts sarakstā jau no pagājušā gada (tad tas bija kapteinis), tomēr acīmredzams, ka tas līdz pat šim spēj konkurēt ar lielāko daļu jauniņo. Jaudīgs procesors, lieliska kamera, efektīva vadība un, protams, izliektais ekrāns veicina pieprasījuma palielināšanos un padara to ļoti vēlamu tirgū. Un tā nav nejaušība, jo tas lieliski strādā un labi pārzina savu spēli. Tas ir mūžam labs telefons, kuru nevar ignorēt.

5. Motorola Moto Z Force Droid. Par palīgiem.

Šis telefons varētu ieņemt pirmo vai otro vietu, ja tikai tas varētu spēlēt godīgi. Diemžēl viņam vajadzīga citu palīdzība, kuru rada labākie savas jomas speciālisti. Runa ir par Moto Z kopas telefonu, kuram arī var būt palīgi – Moto Mods. Palīgi ir diezgan labi - JBL SoundBoost 2 atšķiras ar īpaši kvalitatīvu skaņu; Moto Gamepad pārvērš telefonu spēļu konsolē; Moto Turbopower – papildus akumulators un lādētājs; projektors Moto Insta-share, arī fotokamera Hasselblad True Zoom un citi. Acīmredzams, ka Moto Z kopas telefoni diezgan ātri ir izspieduši pagājušā gada “sapņu komandas” piecinieka dalībnieku LG G5, kas tiek uzskatīts par pirmo moduļu telefonu. Pats telefons Moto Z Force Droid – kvalitatīvs un diezgan dārgs telefons, piemērots gan biznesam, gan izklaidei.

6. HTC 10. Par mūziku.

Kamēr telefoniem Moto Z ir jāpievieno skaļruņi JBL, telefoniem HTC 10 tas nav jādara. Šobrīd tie var baudīt slavas brīdi tirgū kā labākie skaņu reproducējošie telefoni. Protams, tiem ir brīnišķīga kamera, tie ir stilīgi un pietiekami jaudīgi. Preču zīme HTC tiek augstu vērtēta visā pasaulē, tāpēc šis telefons ir patiešām pelnījis augstu vietu komandā.

7. Huawei P9. Par kameru (-ām).

Labākā kamera, protams, ir kapteinim, bet to iegādājas, pateicoties uzreiz visu pozitīvo īpašību apvienojumam. Huawei P9 tiek novērtēts par dubulto kameru Leica. Šis telefons paredzēts fotogrāfiem, kuriem ir slinkums nēsāt līdz lielas somas ar objektīviem. Patiesībā šis spēlētājs arī ir jaudīgs un ļoti stilīgs, tāpēc to ļoti augstu vērtē tehnomāni. Turklāt tas nav dārgs (jo ir Ķīnas). Tiem, kas daudz fotografē, tas būs lielisks palīgs par pieņemamu cenu.

8. Asus Zenfone 3 Zoom. Par akumulatoru.

Kas tas tāds? Asus Zenfone 3 Zoom? Pirmoreiz dzirdat tā nosaukumu? Jūs taču esat dzirdējuši par Asus – tas ir viens no pasaulē pašiem populārākajiem klēpjdatoru ražotājiem no Taivānas. Tie ražo arī visai labus telefonus, kas ne tikai nav dārgi, bet kuriem ir arī ļoti labi akumulatori. Zenfone 3 Zoom ir laureāts dažādos dizaineru konkursos, turklāt tam ir akumulators ar 5000 mAh kapacitāti, kas turas patiešām ilgi. Intensīvi testi varēja izlādēt akumulatoru tikai pēc 19 stundām 50 minūtēm (analogi testi “nomocīja” iPhone 7 13 stundās, Samsung S8 – 15 stundās). Arī pārējās īpašības nav sliktas – dubultā kamera (pa 12 megapikseļiem) aizmugurē un kamera ar zibspuldzi selfijiem ar 13 megapikseļiem priekšpusē. Šis telefons arī radīts fotogrāfiem, un tikai savas ne popularitātes dēļ piekāpjas Huawei P9.

9. OnePlus 3T. Par cenas un kvalitātes attiecību.

Nu jau ir pieņemts, ka telefoniem OnePlus tiek pielīmēta birka – “labākā cenas un kvalitātes attiecība”. Citiem vārdiem sakot, pieņemam komandā tikai par to, ka visu dara labi un turklāt nemaksā dārgi. Zvaigznes lai bauda slavu, bet šis telefons efektīvi un pacietīgi strādās. Kompānija OnePlus ražo telefonus pa vienam, tai nav daudz modeļu, tāpēc arī šis bija ilgi gaidīts, apvīts ar mītiem un leģendām. Latvijā to ir grūti dabūt. Tāpēc mēs to arī nosūtījām uz saraksta beigām.

10. Cat S60. Par stiprumu.

Jā, par stiprumu šī vārda tiešā nozīmē. Tas ir ļoti noturīgs pret ārējiem apstākļiem telefons, kuram nekaitē sitieni, metieni, niršana ūdenī vai citi šķidrumi. Šis telefons Latvijas tirgum patīk, pateicoties tā stiprumam un iespējām. Jo latvieši ir celtnieku nācija, kuri vienmēr kaut ko būvē, kaut ko dara, kaut kur virzās. Šī iemesla dēļ Cat S60 tiek ļoti augstu vērtēts. Starp citu, tajā ir arī citas celtniekiem noderīgas funkcijas, tādas, kā termokamera (ražotājs FLIR), kas parāda, kura ēkas siena ir silta, un kur auksts. Tā ir noderīga arī apdarinātājiem…

Lūk arī visa 2017.g. “sapņu komanda”. Tāda sajūta, ka mēs esam kaut ko aizmirsuši. Jo futbola komandā ir 11 spēlētāji, un par pēdējo, kurš parasti ir vārtsargs, reizēm visi arī aizmirst. Par tādu vienmēr aizmirstamu vai prātā nākošu spēlētāju var uzskatīt telefonu Sony Xperia XZ Premium. Tas vienīgais visā sarakstā ir ar ekrāna izšķirtspēju 4K (lai gan ne visi eksperti saprot, kādēļ tik nelielam telefonam vajadzīga tāda izšķirtspēja…), ļoti labu kameru un brīnišķīgu dizainu. Tas ir arī ūdensnecaurlaidīgs un noturīgs pret putekļiem. Diemžēl, tam nepietika vietas, lai gan tas ir ļoti labs telefons. Un dārgs.

TOP piedāvājums


Labs telefons par saprātīgu cenu ir ikviena cilvēka sapnis, bet kur meklējami labākie viedtālruņi par labu cenu? Interneta veikalā 220.lv noteikti atradīsi sev piemērotu variantu, tomēr atceries, ka labākais viedtālrunis, kas atbilstu Jūsu vēlmēm, var arī neatrasties šajā sarakstā, tāpēc aplūko pilno 220.lv mobilo telefonu sortimentu, lai izdarītu pareizo izvēli un rastu atbildi uz jautājumu, kādu telefonu pirkt. Piemēram, Nokia telefoni 2017. gada apkopojumā nav iekļauti, bet to piedāvājums arī ir plašs un apskatīšanas vērts.

Iepazīstieties arī ar 2018. gada mobilo telefonu TOP 10. Varēsiet uzzināt, kādi ir labākie telefoni 2018. gadā un kādu telefonu pirkt 2018. gada tendenču iespaidā. Labākie mobilie telefoni 2018. gadā krietni atšķiras not tiem, kas uzkaitīti šajā apkopojumā par 2017. gadu, tāpēc noteikti būs interesanti iepazīties, cik strauji tehnoloģiju pasaule mainās, kāds ir labākais telefons 2018 vai telefons ar labāko kameru 2018. Starp citu, telefona kamera ir ļoti apspriežams temats, kas pelnījis atsevišķu rakstu, jo gadiem ejot nav attīstījušās tikai telefona pamafunkcijas, bet arī papildfunkcijas, viena no tādām ir tieši kamera un spēja uzņemt kvalitatīvus attēlus tikai ar savu viedtālruni. Līdz ar to telefons ar labu kameru 2018. gadā jau principā var atvērt pilnīgi citu fotogrāfēšanas pasauli. Ieskatieties rakstā: Top 10 telefoni 2018 un esiet lietas kursā, kuri ir jaunākie viedtālruņi un izturīgākie telefoni.

Kā jūs novērtējat šo ierakstu?

Pigu grupa:
Internetinė parduotuvė E pood Kaledos.lt

© 2003-2019 SIA „Pigu Latvia“ | 220.lv ™
Bez SIA „Pigu Latvia“ atļaujas aizliegts kopēt un izplatīt mājas lapā iekļauto informāciju.