Noderīgi padomi

Labāko veļas mazgājamo mašīnu TOP10

Liela izvēle veļas mašīnām
01 07 2019
velas masina majas

Veļas mazgājamā mašīna ir viena no tām mājsaimniecības ierīcēm, bez kuas mēs diez vai varētu iedomāties mūsu dzīvi. Tā kalpo pietiekami ilgi, tāpēc, kad ir pienācis laiks to mainīt, ir grūti sekot tirgus inovācijām un izlemt, kāda vislabākā veļas mazgājamā mašīna būtu piemērota mūsu mājām. Ja sastopaties ar šo dilemmu, iepazīstieties ar sekojošo sarakstu - tajā ir gandrīz visas labākās veļas mazgājamās mašīnas!

LG F4J6TY0W

Tvaika funkcija, kas lieliski tiks galā ar alergēniem, iespēja pārtraukt mazgāšanu un papildināt tvertni, funkcija, kas ļauj regulēt veļas mazgāšānas programmas no Jūsu viedtālruņa – tās ir tikai dažas no iespaidīgajām specifikācijām, ko šī veļas mazgājamā mašīna var piedāvāt. Tiem, kas novērtē modernās idejas un jaunas tehnoloģijas, tā būs labākā veļas mazgājamā mašīna!


Bosch WAN280L8SN

Šo modeli, kas ir diezgan izplatīts, vērtē dēļ tā apjomīgas tvertnes (8 kg), augstas energoefektivitātes un ērtas vadības. Ja jūs meklējiet visdrošāko veļas mazgājamo mašīnu, šis variant noteikti var droši pretendēt uz šo titulu.


Whirlpool FWDG 86148W

Šī veļas mazgājamā mašīna tiek vērtēta dēļ izcilas cenas un kvalitātes attiecības: 6-u sajūtu tehnoloģija nodrošina, ka A klases efektivitāte nodrošinās arī nevainojamu audumu kopšanu un gudri samazinās resursus. Automātiski izvēlēts mazgāšanas cikls samazinās gan enerģijas, gan mazgāšanas līdzekļu patēriņu - ja domājat, ka to Jums ir jānodrošina labai veļas mazgājamai mašīnai, Jūs nenožēlosiet, izvēloties šo variantu.


Schlosser WFM601OU

Tas ir diezgan vienkāršs, bet neparasts risinājums tiem, kuri nemeklē visfunkcionālāko ierīci. Par ļoti zemu cenu saņemsiet pamatprogrammas, bērnu aizsardzību A++ efektivitātes klasi – daudzi, domājot par labāko veļas mazgājamo mašīnu, norāda tieši šīs priekšrocības!

Indesit BWSA61052WEU

Vēl viens lielisks ieguldījums tiem, kuri nemeklē īpašas funkcijas un tiem, kas meklē vienkāršas, bet uzticamas veļas mazgājamās mašīnas. Smalks dizains, taimeris, programmu daudzveidība, augsta kvalitāte – šādam priekšrocību sarakstam ir patiešam grūti pretoties.


SAMSUNG WD80M4A43JW/LE

Efektīvs darbs pat zemās temperatūrās, efektīva netīrumu noņemšana, dezinfekcija – šīs veļas mazgājamās mašīnas ekskluzīvās funkcijas var uzskaitīt nepārtraukti. Lai gan programmu skaits ir 12, kas ir nedaudz mazāk salīdzinājumā ar citiem modeļiem, visas no tiem ir ļoti mērķtiecīgas un uzlabotas ar dažādām priekšrocībām, tāpēc funkciju trūkums noteikti nebūs jūtams.


CANDY CST G382D-S

Ja kāda iemesla dēļ vēlaties izmantot veļas mazgājamās mašīnas ar lielāku ielādes tilpumu, šis variants noteikti atstās uz Jums lielisku iespaidu. Ļoti ērta durvju atvēršanas sistēma, apturēšanas un ielādes funkcija, viena no augstākajām energoefektivitātes klasēm – tās ir tikai dažas no neaizmirstamākajām šīs veļas mazgājamās mašīnas īpašībām, bet Jūs noteikti atradīsiet vēl vairāk!


Hoover DXOA34 26C3/2-S

Šo veļas mazgājamo mašīnu sauc par „gudru“, tāpēc, izvēloties šo modeli, jūs atradīsiet daudz interesantu un noderīgu jauninājumu, tādus kā veļas svara detektors vai atskaites par veļas mazgāšanu. Papildus visām šīm funkcijām, jūs atradīsiet arī maigas gludināšanas programmu, un daudziem patīk arī tas, ka šīs veļas mazgājamās mašīnas dziļums ir nedaudz šaurāks - to novērtēs tie, kas cīnās par katru centimetru telpā.

​​​​​​​


AEG L7FBE69SA

Ja jautājat apkārtējiem cilvēkiem, kāds veļas mazgājamās mašīnas zīmols ir labākais, Jūs, noteikti, starp visiem variantiem dzirdēsiet AEG - iespējams, ne velti šī zīmola divi modeļi ir nonākuši šajā sarakstā. Šīs variants pārsteigs Jūs ar savu modernitāti: starp visām šobrīd visvērtīgākajām programmām (tvaika funkcija, maiga gludināšana utt.), atradīsiet arī Wi-Fi, kas ļauj kontrolēt veļas mazgājamo mašīnu attālināti.

​​​​​​​


Saturn ST-WK7605/06

Šī veļas mazgājamā mašīna ir labākā tiem, kas meklē vienkāršāko variantu studentu dzīvei vai dārza mājai. Šī veļās mazgājamā mašīna nepiedāvās dažādas funkcijas, tā būs diezgan primitīva, un ūdeni tajā būs jāielej pašiem, tomēr tās vienkāršība un kompaktums nosaka šīs izrīces popularitāti. Dažos gadījumos tas patiešām ir viens no labākajiem risinājumiem!

​​​​​​​​​​​​​​

Augstas kvalitātes un uzticamu ierīču izvēle ir ļoti plaša, tāpēc, lai pieņemtu galīgo lēmumu, vispirms atbildiet uz jautājumu par to, kāda veļas mazgājamā mašīna Jums ir vislabākā. Atsaucoties uz savām vajadzībām, ir vieglāk izlemt, kurš no šajā sarakstā esošiem modeļiem vislabāk atbilst Jūsu vēlmēm – visas šīs veļas mazgājamās mašīnas par labu cenu variet iegādāties 220.lv interneta veikalā. 

Kā jūs novērtējat šo ierakstu?