Noderīgi padomi

Mobilie telefoni gados vecākiem cilvēkiem? Jā!

Izvēlēties mobilo telefonu
29 11 2018
mobilie telefoni senioriem pensionariem

Pašlaik jaunākās tehnoloģijas ātri iekļaujas mūsu ikdienas dzīvē, tāpēc mobilie telefoni arvien biežāk parādās ne tikai pusaudžu, bet arī gados vecāku cilvēku rokās. Neraugoties uz to, ka pieņemts uzskatīt, ka šīs ierīces vecākiem cilvēkiem nav pielāgotas  - tomēr, ja jūs pievērsīsiet uzmanību dažām pamatfunkcijām, tad noteikti varēsiet atrast ērtu un viegli lietojamu variantu. Kādi tālruņi vecākiem cilvēkiem ir vispiemērotākie?

Mobilie telefoni vecākiem cilvēkiem


Jūs droši vien piekritīsiet, ka izvēloties telefonu gados vecākiem cilvēkiem – kameras iespējas un citas papildu funkcijas nav prioritāras. Tādā gadījumā daudz svarīgāk ir nodrošināt vienkāršu lietošanu un saprotamu interfeisu. Tāpēc daudzi izvēlas mobilos telefonus vecākiem cilvēkiem ar lielākām, cietākām pogām – tās ir ērti nospiest un uz tām ir labi redzami simboli.  

Ne mazāk svarīga nozīme ir skaidram, kontrastainam attēlam – Samsung mobilie telefoni vai citu ražotāju piedāvātās ierīces, kas pielāgotas vecākiem cilvēkiem, atšķiras ar ļoti augstu izšķirtspēju, kam pateicoties gados vecākiem cilvēkiem ir daudz vienkāršāk saskatīt zvanītāja vārdu vai patstāvīgi atrast nepieciešamo numuru telefonu grāmatā.

Turklāt jauno telefonu, kas paredzēti tieši vecākiem cilvēkiem, atšķirīgā iezīme ir dažādu papildu funkciju pieejamība – tie var būt aprīkoti ar skaņas pastiprinātāju, ļoti ilgu baterijas darbības ilgumu, iespēju izvietot galvenajā ekrānā galveno kontaktu fotogrāfijas, - kas ļauj vēl vairāk atvieglot jaunāko tehnoloģiju lietošanu. Tos, kam interesē visai lēti mobilie telefoni vecākiem cilvēkiem, iepriecinās arī tas, ka, salīdzinot ar parastajiem modeļiem, Samsung telefonus un citu ražotāju piedāvājumus var iegādāties par daudz zemākām cenām.  

Un tomēr jāpiebilst, ka gados vecāki cilvēki mēdz būt dažādi – daži no tiem tiecas izmēģināt visas iespējas un neizvairās no jaunāko tehnoloģiju ieviešanas savā dzīvē. Tādiem vecākiem cilvēkiem patīk telefoni ar skārienjutīgu ekrānu vai citi Samsung viedtālruņi vai citu ražotāju ierīces. Šie modeļi ērti tādēļ, ka ar jaunākās paaudzes pārstāvju palīdzību vecāki cilvēki var izveidot ērtu izvēlni, kas piedāvās daudz vairāk funkciju, nekā ziņojumu rakstīšana vai svarīgi zvani. Pat lēti viedtālruņi ir aprīkoti ar kameru un citām iespējām, kas padarīs krāsaināku vecāku cilvēku dzīvi un piešķirs tai jaunas krāsas.

Tātad – izvēloties viedtālruni vecākiem cilvēkiem – vajadzētu pievērst uzmanību viņu vajadzībām un vēlmēm. Iespējams – vieniem pieņemamāki šķitīs lēti telefoni, kas pielāgoti ikdienas vajadzībām, taču citi labprāt pamēģinās arī citas piedāvātās funkcijas. Neatkarīgi no tā, kāds modelis jums nepieciešams – šo preču plašajā sortimentā jūs noteikti atradīsiet piemērotāko variantu.

Pircējiem patika šis ieraksts

5/5
1 Klientu vērtējumi

Kā jūs novērtējat šo ierakstu?

Pigu grupa:
Internetinė parduotuvė E pood Kaledos.lt

© 2003-2019 SIA „Pigu Latvia“ | 220.lv ™
Bez SIA „Pigu Latvia“ atļaujas aizliegts kopēt un izplatīt mājas lapā iekļauto informāciju.