Noderīgi padomi

Nepieciešams veļas mašīnas remonts? Visbiežākie bojājumi

Liela izvēle veļas mašīnām
23 05 2019
velas masina

Veļas mašīnu bojājumi – diezgan izplatītas situācijas, kas daudziem šo ierīču īpašniekiem ir labi zināmas. Šādos gadījumos Jums ir jāizlemj par to, vai ir lietderīgāk remontēt veļas mašīnu vai meklēt jaunu aprīkojumu. Šoreiz mēs apspriedīsim visbiežāk novērotos bojājumus un visefektīvākos veidus, kā tos risināt.


Veļas mašīna negriežas

Situācija, kad veļas mašīna negriežas, ir viena no visbiežāk sastopamajām, bet to bieži vien var atrisināt bez speciālistu palīdzības. Vispirms jāpārbauda, vai ūdens šļūtene nav izdeformējusies (ja tā met cilpu – iztaisnojiet) un pārliecinieties, ka filtrs nav aizsērējies. Ja problēma nav šeit, tad šīs iekārtas efektīvai izmantošanai būs nepieciešama veļas mašīnas remonts, bet, ja tas ir pietiekami dārgi, var būt lietderīgāk ieguldīt jaunā ierīcē?

Veļas mašīna rada nepatīkamu smaržu

Ja veļas mašīna smird, ir ļoti iespējams, ka pat izmazgātās drēbes saņems nepatīkamo aromātu, tāpēc ir nepieciešams rīkoties. Patiesi,  veļas mašīnas šajā gadījumā remonts nebūs nepieciešams – izmantojot sadzīves līdzekļus (vēlams – etiķa un balinātāja maisījumu), patys Jūs varat novērst jebkuras smakas. Šī problēma ir saistīta ar mitruma un pelējuma veidošanos, bet, ja rūpējātoties par veļas mašīnu, šīs situācijas var novērst.

Veļas mašīna ir pārāk skaļa

Jā, ja veļas mašīna ir sena diskomforta sajūta jau var kļūt par Jūsu ikdienas rutīnu, bet, ja skaņa ir kļuvusi neciešama,, Jums ir jāuztraucas. Paaugstināto troksni parasti izraisa veļas mašīnas cilindra defekts un, precīzāk – tā gultņi jau ir „nokalpojuši“  savu laiku. Pirms remonta veikšanas, lietderīgi padomājiet par Jūsu veļas mašīnas vecumu un iespējamību, ka šada situācija nenotiks vēlreiz. Ja nekavējoties investēsiet jaunā, kvalitatīvā veļas mašīnā, Jūs varat būt pārliecināti, ka šie veļas mašīnu bojājumi tuvākajā laikā neprasīs papildu izdevumus.

Veļas mašīnas termostata bojājumi

Šādas situācijas parasti apraksta instrukcijās, kas izskaidro veļas mašīnu bojājumu kodus. Problēma ir tā, ka bez termostata šī ierīce nesaprot, kādu ūdens temperatūru būtu jāizmanto attiecīgajām programmām, tāpēc tā vienkārši „atsakās“ strādāt. Šajā gadījumā vienīgais risinājums – aizstāt šo detaļu un sagaidīt, ka veļas mašīna turpinās strādāt nevainojami.

Neizdodas izlaist ūdeni no veļas mašīnas

Ir grūti nosaukt vienu iemeslu, kāpēc rodas šādi veļas mašīnu bojājumi. Iespējams, ka Jūs ilgu laiku neesat lietojis šļūteni (kas izraisīja tās saliekšanos vai piesaistīja daudz netīrumu), tomēr var būt nepieciešams risināt arī nopietnus (un tādējādi krietni sadārdzinot) elektronikas bojājumus. Atkarībā no problēmas iemesla, būs atkarīgas arī Jūsu nākamās darbības - aprēķiniet un pieņemiet lēmumu par vislabāko risinājumu!

Situācijas, kurās iespējams veļas mašīnai verētu būt nepieciešams remonts, tiešām varētu nosaukt vēl daudz vairāk, tomēr ja Jūs nekavējoties iegādājaties augstas kvalitātes aprīkojumu, Jums būs daudz mazāk iespēju ar tādām saskarties. Uzticamu ražotāju labi novērtētas veļas mašīnas plīst retāk un tas nebūt nav mīts. Tomēr tas nenozīmē, ka tām ir nepieciešamas lielas investīcijas – uzticamas, izturīgas veļas mašīnas par labu cenu tiek pārdotas 220.lv interneta veikalā.

Pircējiem patika šis ieraksts

5/5
1 Klientu vērtējumi

Kā jūs novērtējat šo ierakstu?

Pigu grupa:
Internetinė parduotuvė E pood Kaledos.lt

© 2003-2019 SIA „Pigu Latvia“ | 220.lv ™
Bez SIA „Pigu Latvia“ atļaujas aizliegts kopēt un izplatīt mājas lapā iekļauto informāciju.