Noderīgi padomi

Populārais skrejritenis Xiaomi M365 Pro: vai bija vērts to uzlabot?

Elektrisko skrejriteņu liela izvēle
18 07 2019
paris brauc ar Xiaomi M365 Pro elektrisko skrejriteni

Xiaomi uzņēmums līdz šim ir bijis saistīts tikai ar viedtālruņiem, bet pēc “Mi 365|  elektriskā skrejriteņa panākumiem šis zīmols ir kļuvis pamanāms arī šo transportlīdzekļu jomā. Šogad uzņēmums iepazīstināja savus klientus ar jau popularitāti ieguvušā skrejriteņa pēcteci - Xiaomi M365 Pro, kas noteikti atstās zīmogu šō produktu vēsturē. Kaut arī jaunais Xiaomi M365 Pro skrejritenis ir dārgāks par tā priekšgājēju, pastāv vienprātība, ka šis modelis ir atbilstošs šādām investīcijām, ar vairākiem būtiskiem uzlabojumiem, kas noved pie ļoti veiksmīgas šo produktu izplatīšanās tirgū.

Elektriskā skrejriteņa Xiaomi M365 Pro dizains

Šos elektriskos skrejriteņus sauc par "lielajiem zvēriem", jo tie sver 14,2 kg (salīdzinājumā ar citu modeļu svaru, kas svārstās no 8-12 kg) - tie ir pietiekami smagi, lai to justu. Tomēr šis svars atbilst tā lielumam: jūs varēsiet stāvēt uz daudz lielākas (45x15 cm) un ērtākas bāzes, un jūs pats varēsiet pielāgot skrejriteņa rokturi - to var pacelt līdz 99 centimetriem virs pamatnes.

Uz stūres jūs atradīsiet ekrānu un zem tā - pogu, lai ieslēgtu/izslēgtu skrejriteni, rūpētos par apgaismojumu vai mainītu ātruma režīmu, bet kreisajā pusē atradīsiet stingri bloķētu skrejriteņa kāju. Modelis ir ļoti stabils - ražotāji patiešām ir pelnījuši atzinību par to. Korpusa ražošanai tiek izmantoti alumīnija sakausējumi, kas izturīgi pret jebkuriem laika apstākļiem.

Xiaomi M365 Pro vizuālais izskats arī neliks vilties - melns korpuss ar sarkanām detaļām izskatās gaumīgi, bet pilsētas ielās šis modelis noteikti būs pamanāms. 

Null

Kas ir īpašs jaunajam elektriskajam skrejritenim Xiaomi M365 Pro?

Ja jūs domājat, ka dizains ir viss, ar ko šis elektriskais skrejritenis var pārsteigt, jūs kļūdāties - iepazīstieties ar svarīgākajiem šī transportlīdzekļa elementiem un specifikācijām.

Pārnēsājamība

Lai gan šis Xiaomi skrejritenis pieder pie "lielāko" transportlīdzekļu kategorijas, to var ērti salocīt un ņemt līdzi gan uz darbu, gan ceļojumā. Jums jāzina, ka šim modelim nevarēsiet pievienot slēdzeni, tāpēc nevajadzētu atstāt šo produktu velosipēdu stāvvietā.

Tomēr jums nebūs jāuztraucas par drošību: ar “Xiaomi Home” programmu varat bloķēt skrejriteni ar viedtālruņa palīdzību. Ja kāds mēģinās tam piekļūt, skrejritenis sāks izplatīt skaņas signālu un tas vairs nedarbosies. Protams, skrejriteni  joprojām būs iespējams paņemt, bet garnadžiem būs jābaidās no sākotnējā skaņas signāla.

Null

Braukšanas programmas un citas funkcijas

Šim Xiaomi lepnumam ir 300 W dzinējs - ja jūs izmantojāt vecāku skrejriteņu paaudzes modeli, jūs noteikti sajutīsiet atšķirību. Veicot dubultklikšķi uz pogas (tas ne vienmēr ir ērti, bet iespējams), varat mainīt vienu no trim ātruma režīmiem:

  • Ekonomiskais režīms ļaus jums attīstīt ātrumu līdz 15km/h, kas būs noderīgi, ja jums būs nepieciešams manevrēt aizņemtākās ielās. Papildus šim režīmam jūs varēsiet braukt līdz pat 45 kilometriem!
  • Standarta režīms palīdzēs sasniegt ātrumu līdz 20km/h, kas tiek uzskatīts par optimālāko risinājumu gan drošam, gan efektīvam ceļojumam.
  • Sporta (vai ātruma) režīms ļaus Jums attīstīt ātrumu līdz 25km/h, kas palīdzēs jums jautri pavadīt laiku uz ielām vai pat uz sarežģītākiem ceļiem!

Kruīza kontrole („Cruize Mode“) ir viena no iepriekš neminētām iezīmēm - automātiski tiek saglabāts nemainīgs ātrums, kad konstatējat, ka jūs braucat ar līdzīgu ātrumu ilgu laiku: tas būs īpaši ērti garākiem attālumiem. Lai iegūtu vēl vairāk iespēju, ieteicams rūpīgi aplūkot mobilo aplikāciju - izmantojot to, jūs varat ieslēgt aizmugurējos lukturus, pielāgot bremzes, apskatīt ceļojuma pārskatus un iegūt noderīgas nākotnes ieskatus.

Akumulators

Jā, visas iepriekš minētās funkcijas prasa daudz akumulatora jaudas, taču ražotāji ir padomājuši arī par to - gandrīz divas reizes vairāk akumulatora jaudas, Xiaomi tagad var lepoties ar 12800 mAh akumulatora skrejriteni. Kā jau iepriekš minēts, ekonomiskā režīma izvēle ļaus jums veikt attālumu līdz 45 kilometriem bez papildu uzlādes - ja jūs parasti ceļojat tikai nelielus attālumus, jums nebūs jādomā par uzlādi ilgāku laiku.

Null

Tiesa, kritiķiem ir komentāri par ne pārāk ātru uzlādēšanas procesu, bet ražotāji piedāvā enerģijas atgūšanu kā pretsvaru, kas nozīmē, ka, kad brauksiet vai apstāsieties, akumulators arī nedaudz tiks uzlādēts. 

Lielisks LCD ekrāns

Šo jauno Xiaomi skrejriteņu daļu ir vērts atsevišķi paslavēt - jūs varat iegūt daudz noderīgas informācijas, skatoties iebūvētajā skrejriteņa ekrānā. Detalizētāk, ekrāns parādīs jūsu ātrumu un izvēlēto braukšanas režīmu, jūs redzēsiet lukturus un Bluetooth funkciju, un jūs varēsiet uzraudzīt akumulatora līmeni. Turklāt paša elektriskā skrejriteņa apkope kļūs daudz vienkāršāka, jo pat vissīkākā problēma vai kļūme parādīsies ekrānā, par ko jūs uzreiz saņemsiet sistēmas ziņojumu. 

Null

Xiaomi M365 Pro apskats

Tiklīdz tirgū parādījās Xiaomi M365 Pro elektriskais skrejritenis, tas ir kļuvis par vienu no vispieprasītākajiem skrejriteņu modeļiem, tāpēc nav pārsteigums, ka šis modelis ir bijis temats daudziem viedokļiem un atsauksmēm. Papildu jau dzirdētajiem ieguvumiem, bieži tiek minēts arī  minimālais trokšņa līmenis neatkarīgi no izvēlētā ceļojuma veida. Tiesa, lielākos ātrumos uz sliktākas kvalitātes ceļiem ir jūtams troksnis, bet tas noteikti neradīs neērtības. Vislielākā atzinība tiek veltīta akumulatoram un funkcionalitātei - oriģinālā ražotāja sniegtā informācija sakrīt ar lietotāju pieredzi.

Xiaomi MiJia M365 Pro un citi Xiaomi elektriskie skrejriteņi 

Ir bijuši arī neapmierināti pircēji: daži no viņiem ir cīnījušies, lai tiktu galā ar šaurākiem līkumiem, dēļ lielākiem skrejriteņa izmēriem - viņi vēlas "paņemt" lielāku pagrieziena līkumu. Bet tas ir tikai ieraduma jautājums.

Neatkarīgi no tā, vai jūs meklējat elektrisko skrejriteni izklaidei vai ikdienas ceļošanai, Xiaomi M365 Pro daudzos gadījumos būs viens no labākajiem variantiem. Ražotāji ir pierādījuši, ka "Pro" nav tikai vārds - ja vēlaties baudīt drošus, stabilus un garus braucienus, jaunais Xiaomi elektriskais skrejritenis jums neliks vilties!

Pircējiem patika šis ieraksts

4.9/5
9 Pircēju vērtējumi

Kā jūs novērtējat šo ierakstu?

Internetinė parduotuvė E pood Kaledos.lt

© 2003-2021 SIA „Pigu Latvia“ | 220.lv ™
Bez SIA „Pigu Latvia“ atļaujas aizliegts kopēt un izplatīt mājas lapā iekļauto informāciju.