Noderīgi padomi

Sieviešu apavu ceļvedis: 18 populārākie stili

Sieviešu apavi plašā izvēlē
03 11 2020
seiviete izvelas, kurus apavus uzvilkt

Vai Jūs meklējat ērtus ikdienas apavus, vai varbūt elegantus apavus darbam vai augstus papēžus ballītei? Kādi ir populārākie apavu stili, kā tie atšķiras un kādus apģērbus ar tiem varat apvienot, lasiet detalizētajā ceļvedī. Atklājiet stilu, kas vislabāk atbilst Jūsu dzīvesveidam.

sieviesu apavu veidi

Ērti ikdienas apavi

Čuka zābaki (angliski Chukka boots)

Zema papēža zābaki ir izgatavoti no gludas vai virpotas ādas (zamšādas). Apavu auklām parasti ir divas vai trīs atveres. Zole ir no gumijas, gluda. Īpaši ērta izvēle atpūtai.

brunas sieviesu kurpes cuka stila

Kam tie būs piemēroti?

Ikdienas biksēm un džinsiem, platiem svārkiem, mīkstam un ērtam džemperim, jakai vai pavasara mētelim.

Čelsija zābaki (angliski Chelsea boot)

Cieši pieguļoši, augstpapēžu zābaki ar papēdi. Apaviem ir elastīga josla sānos un apaļa priekšpuse. Stilīga izvēle vēsam laikam.

melnas celsija tipa zabaki sievietem

Kam tie būs piemēroti?

Džinsiem, džemperiem, T - krekliem un kreklu jakām, stieptām vai īsām. 

Oksfordas stila kurpes (angliski Oxford shoes)

Klasiskas šņorējamas kurpes ar apaļu priekšpusi, zemu papēdi vai bez papēža. Diezgan slēgtas, mēle gandrīz slēpjas zem šņorēm.

sieviete tumsas oksforda tipa kurpes

Kam tie būs piemēroti?

Pieguļošiem vai boyfriend stila džinsiem, īsām biksēm, īsiem svārkiem un kleitām.

Monki (angliski Monk shoes)

Cieši pieguļoši, slēgta tipa apavi bez šņorēm, ar vienu vai divām sprādzēm. Papēdis zems, apaļa priekšpuse, nedaudz konusveida. Izgatavoti no ādas.

melnas sieviesu monki kurpes

Kam tie būs piemēroti?

Pieguļošiem džinsiem, T-krekliem, sieviešu ādas jakām.

Brogi (angliski Brogue shoes)

Slēgtas šņorējamas kurpes, zems papēdis, apaļa, nedaudz konusveida priekša. Parasti šūti no cietas ādas, apmales priekšpusē vai sānos, dekoratīvas bedrītes. Mēle gandrīz slēpjas zem apavu auklām.

melni sieviesu brogi

Kam tie būs piemēroti?

Gan atpūtai, gan svinīgam apģērbam. Taisna piegriezuma biksēm, džinsiem, biksēm, kleitām, svārkiem, džemperiem, ādas jakām vai lietusmēteļiem.

Loaferi (angliski Loafers) 

Piestiprināti apavi ar apaļu priekšpusi, bez papēžiem, zole parasti ir ārkārtīgi zema vai pilnīgi gluda. Apavu priekšpusi var dekorēt ar sprādzi vai dažādām mežģīnēm.

zili loaferi blakus zalajai lapai

Kam tie būs piemēroti?

Dažāda garuma svārkiem, adītām kleitām, gariem džemperiem, džinsiem, klasiskām biksēm, šortiem.

Mokasīni (angliski Moccasins)

Viegli piemēroti, slēgti apavi, ar gumijas zoli. Izgatavoti no mīkstas ādas. Klasiskajiem mokasīniem ir caurdurta ādas siksna ap visu apavu, kas priekšpusē pāriet uz lenti.

divi spidigi mokasinu pari

Kam tie būs piemēroti?

Džinsiem, šortiem, Kapri stila biksēm, šortiem, T-krekliem, tunikām, polo krekliem, lietusmēteļiem vai gariem džemperiem.


Pārgājienu zābaki (angliski Hiking boots)

Apavi ar saitēm, augstām malām, lai atbalstītu pēdas stingrību. Apavi ir izgatavoti no ādas vai mitrumizturīga materiāla. Caurumi kurpju auklām parasti ir no metāla. Zole ir raupja. Ērtības labad tos var nēsāt arī kā ikdienas apavus.

sieviete izmanto pargajienu zabakus briva daba

Kam tie būs piemēroti?

Pie dažādiem ikdienas apģērbiem. Džemperiem, puloveriem, ikdienas vai džinsa krekliem, sporta biksēm, džinsiem, ikdienas jakām vai mēteļiem.

Sporta apavi (angliski Sneakers)

Īpaši ērti, viegli, ikdienas apavi. Lai gan agrāk sporta apavi neizskatījās labi, tagad tos var atrast visdažādākajās krāsās, stilos, uz platformas vai līdzenām zolēm. Šī ir viena no populārākajām apavu izvēlēm.

sieviete sporta apavos pie roza sienas

Kam tie būs piemēroti?

Visiem ikdienas apģērbiem.


Zābaki (angliski Ankle Boots)

Zābaki ir pilnībā noslēgti, augsti zābaki nosedz potītes. Var sasiet vai vienkārši aizvērt. Parasti auklas sākas zābaku vidū. Šī ir plaša apavu definīcija, kas ietver daudzus citus apavu stilus, piemēram, Čuka un Čelsijas zābakus un cita veida līdzīgus apavus.

sieviete pilseta melnos puszabakos

Kam tie būs piemēroti?

Pie dažādiem apģērba stiliem.

Garie zābaki (angliski Knee High Boots)

Tie ir apavi, kas var būt visdažādākie. Uz platformas, ar zemu vai augstu papēdi Līdz. augšstilbam vai ceļgalam. Parasti izgatavoti no dabīgas vai mākslīgas ādas.

sieviete pilseta pelekos augstos zabakos

Kam tie būs piemēroti?

Pieguļošām biksēm un džinsiem, dažāda garuma kleitām, vidēja garuma mēteļiem, gariem džemperiem, blūzēm ar augstu kaklu.