Noderīgi padomi

Sildītāji – kā izvēlēties no tik daudziem?

Izvēlēties sildītāju
20 02 2018
jauni risinajumi majas apsildisanai

Sildītāji – viens no galvenajiem jautājumiem ziemā. Neviens nezina, kāds laiks būs decembrī vai janvārī, viens ir skaidrs – temperatūra noteikti nebūs vasarīga. Tāpēc apkures problēma kļūst īpaši aktuāla. Un ne tikai ziemā. Apkures sezona vēl nav sākusies? Telpas netiek apsildītas un ir ļoti nemājīgi? Katrā gadījumā Jūs glābj labs sildītājs. Bet tie mēdz būt dažādi, tāpēc izvēle ir gan bagāta, gan reizēm sarežģīta.

Vispirms jau padomājiet, ko konkrēti vajadzēs sildīt. Galu galā, lai agregāts mainītu temperatūru deju zālē, ar pašu vājāko nepietiks. Bet mazai istabiņai pilnībā pietiks ar nelielu, lētu un ne pašu jaudīgāko. Pirkt var spontāni, vienkārši ieraugot kādu labu piedāvājumu vai ļaujoties pārdevēju glaimiem. Tomēr nebūtu slikti apsvērt un tikai tad izlemt, kāda prece ir uzmanības vērta, kāds ir optimāls variants. Veikali, kas rūpējas par pircējiem, pievērš uzmanību pircēju cerībām un sniedz informāciju par to, kādas telpas sildīšanai paredzēta konkrēta ierīce.

Sildītāji atšķiras ne tikai ar jaudu. Grūti pievērst uzmanību uzreiz vairākām īpatnībām, tomēr tiem piemīt īpaša vērtība, kas nosaka lietošanas ērtību. Galu galā cilvēki nepērk sildītājus kā suvenīrus, kas vienkārši rotās istabu. Šī ierīce tiek iegādāta kā funkcionāls aparāts, kas ar savu darbību uzlabo dzīves apstākļus.

Kā viens no kritērijiem tiek minēts automātiska atslēgšana. Nav grūti saprast, ka šī funkcija saistīta ne tikai ar komfortu, bet arī ar drošību. Turklāt vajadzētu akcentēt uzmanību uz taimeri, siltuma uzstādīšanas parametriem. Protams, jo vairāk visādu papildu funkciju, jo dārgāki sildītāji.

Reizēm pircēji par to pat neaizdomājas, bet nevajadzētu aizmirst pajautāt pārdevējam, vai ierīce izplata kādu troksni. Ja Jūs, piemēram, strādājat mājās kā brīva līguma darbinieks un iekārta traucēs Jums koncentrēties, tad Jums nāksies meklēt jaunu ierīci un maksāt par to vēlreiz. Iespējams, visi sildītāji, kas izlikti veikalā, izskatās pievilcīgi, bet visai iespējams, ka tikai daži optimāli atbildīs vajadzībām, vai vispār viens vienīgais no visa sortimenta.

Kā izvēlēties no tik daudziem dažādiem modeļiem? Viens no galvenajiem padomiem – kārtīgi apdomāt vajadzības. Tādējādi Jums izdosies iegādāties tādu sildītāju, kas nodrošinās maksimālu komfortu un padarīs ziemu omulīgāku. Taču, ja Jūs apmierina pats lētākais variants, tad vajadzētu atcerēties, ka sildītājam, kas ir tikai dažus eiro dārgāks, reizēm piemīt daudz vairāk priekšrocību.

TOP piedāvājums


Pircējiem patika šis ieraksts

5/5
1 Klientu vērtējumi

Kā jūs novērtējat šo ierakstu?

Pigu grupa:
Internetinė parduotuvė E pood Kaledos.lt

© 2003-2020 SIA „Pigu Latvia“ | 220.lv ™
Bez SIA „Pigu Latvia“ atļaujas aizliegts kopēt un izplatīt mājas lapā iekļauto informāciju.