Noderīgi padomi

Vasaras riepas var iegādāties internetā

Izvēlēties vasaras riepas
20 03 2017
ka izveleties vasaras riepas interneta

Vēl pavisam nesen visi lietotāji lauzīja galvu, kā varētu lētāk iegādāties labas ziemas riepas, bet šobrīd sākas jauna meklējumu ēra. Šoreiz galvenās rūpes ir vasaras riepas: kur tās būtu iespējams iegādāties lētāk un nepārmaksāt par kvalitatīviem modeļiem?

Vasaras riepas vislabāk ir iegādāties internetveikalos, jo pašreiz pēc tām vēl nav liels pieprasījums un pārdevēji (piemēram, 220.lv un citi) visdrīzāk gaida marta mēnesi. Tad sāksies pieprasījumu sezona. Kādēļ tieši martā? Tas ir tādēļ, ka no 1. aprīļa ir jāsteidz veikt ar radzēm aprīkoto riepu nomaiņu – policija organizē vairākus reidus visā Latvijas teritorijā, kā laikā tiks veiktas pārbaudes, vai ir veikta ziemas riepu nomaiņa uz vasaras riepām. Šobrīd ir visizdevīgākais brīdis to iegādei – un ne tikai pateicoties to zemajām cenām.

TOP piedāvājumi: Vasaras riepas


Daži pārdevēji pasūta jaunus modeļus. Noliktavas – nav no gumijas, tādēļ veco modeļu atlikumus ir jāpārdod pēc iespējas ātrāk. Lūk, šeit arī sākas cenu aritmētika. Riepas tiek tirgotas praktiski par puscenu, tikai tādēļ, lai būtu iespējams atvest vairāk riepu, kas tiks izpārdotas martā.

Lietoto riepu pārdevēji arī nesnauž. Pašreiz ir tieši īstais brīdis, kad vajadzētu parūpēties par jaunām vasaras riepu partijām, sagatavoties pārdošanai un izstrādātu reklāmas kampaņu. Viss ir atkarīgs no konsultanta darba, tādēļ tiek veikta aktīva sadarbība arī ar viņu, jo pavisam drīz viņiem sāksies viskarstākais periods.

Protams, arī autoservisi veic aktīvus sagatavošanās darbus, jo visbiežāk to klienti riepas iepērk ar autoservisu starpniecību. Ir jāatrod uzticami piegādātāji, kas spētu veikt riepu piegādi dažu stundu laikā visaktīvākajā laikā – vienu nedēļu pirms 1. aprīļa. Visticamāk, ka ziema jau ir garām, tādēļ var sākt gatavošanos jau tieši tagad. Tādējādi visi būs pārliecināti, ka pavasara sezona noritēs sekmīgi.

Vasaras riepas neietilpst obligātajā sarakstā. Dažas automašīnas turpina braukt ar padilušām ziemas riepām. Vienīgā rekomendācija šajā gadījumā – pārbaudīt protektora dziļumu. To ir iespējams paveikt ar parasta lineāla palīdzību. Protektora dziļumam ir jāsastāda vismaz 1,6 mm. Ja Jūs braucat ar riepām, attiecībā uz ko nepieciešamais dziļums ir 3 mm, tad, visdrīzāk ar to būs pilnīgi pietiekams. Atliek tikai iebraukt autoservisā vai benzīna uzpildes stacijā, lai uzpumpētu riepas pienācīgā gaisa spiedienā.

TOP piedāvājumi: Vissezonas riepas


Riepas – svarīgs aizsardzības līdzeklis, tādēļ ieteicams netaupīt uz tām, jo tādā gadījumā Jūs riskējat ne tikai ar riepām, bet arī ar vadītāja, pasažieru un apkārtējo cilvēku dzīvībām. Ja, pateicoties, uz ātrgaitas maģistrāles uzsprāgušai riepai, ies bojā cilvēki, tad nevienam vairs nepalīdzēs tie ietaupītie 50 Eiro...

Kā jūs novērtējat šo ierakstu?

Pigu grupa:
Internetinė parduotuvė E pood Kaledos.lt

© 2003-2020 SIA „Pigu Latvia“ | 220.lv ™
Bez SIA „Pigu Latvia“ atļaujas aizliegts kopēt un izplatīt mājas lapā iekļauto informāciju.