Noderīgi padomi

Vēlamākās rotaļlietas TOP 5

Plaša Ziemassvētku dāvanu izvēle
05 11 2018
bernu davanas

Tuvojoties lielajiem svētkiem, mēs arvien biežāk aizdomājamies par Ziemassvētku dāvanām. Dāvanu skaits, izmērs un veids ir atkarīgs no ģimenes tradīcijām un vērtībām. Vieni vairāk novērtē materiālās vērtības, citiem ir daudz nozīmīgāka tuvinieku uzmanība. Taču visvairāk Ziemassvētku brīnumus gaida paši mazākie, un kāds prieks ir vērot viņu reakciju Ziemassvētku rītā, kad viņi zem eglītes atrod vēlamo dāvanu. Lai izdotos izpildīt bērnu vēlēšanās, reizēm nākas visnotaļ krietni palauzīt galvu. Lai būtu vieglāk izvēlēties dāvanu, mēs piedāvājam ieskatu vēlamāko dāvanu TOP 5.

 Zoomer viedās bērnu rotaļlietas

Pēdējā laikā dažādu veidu – poniju un vienradžu rotaļlietas – ir populāras gan zēnu, gan arī meiteņu vidū. Zoomer preču zīme tikai pagājušajā gadā papildināja savu viedo rotaļlietu kolekciju ar robotiem – ponijiem un vienradžiem. Zoomer interaktīvās rotaļlietas bērniem – roboti spēj iemācīties un veikt dažādas darbības, ja bērni par tiem labi parūpēsies. Kolekcijā jūs atradīsiet visdažādākos liela izmēra un maza izmēra dzīvniekus, tie ir spilgtās krāsās, demonstrē dažādus efektus. Interaktīvie zvēriņi māca bērniem rūpēties, mīlēt un draudzēties. Teicami ir piemēroti bērnu sagatavošanai, lai ielaistu mājoklī dzīvu mājdzīvnieku.. Izvēloties šī ražotāja vai citu rotaļlietas – robotus vai interaktīvās rotaļlietas Ziemassvētku dāvanām saviem bērniem, jūs trāpīsiet desmitniekā.

TOP-piedāvājumi: Zoomer rotaļlietas


Spēļu droni

Profesionālie droni ar kamerām – tās ir rotaļlietas zēniem, par ko interesējas gandrīz vai visi pieaugušie. Tādēļ arī attālināti vadāmi vai ar roku kustībām vadāmi droni arī ir iekarojuši bērnu simpātijas. Rotaļlietu ražotāji to ātri ievēroja, tādēļ, uzdāvinot Ziemassvētkos bērnam spēļu dronu, jūs viņu pavisam noteikti iepriecināsiet. Dažādus efektus demonstrējoši droni pat drūmu un skumīgu atmosfēru pārvērtīs interesantā rotaļu lauciņā. Šāda veida investīcijas var pat kļūt par jūsu pirmo pieredzi un soli, lai izvēlētos iegādāties īstu dronu, kurš var būt par izklaidi, līdzekli, ar kā palīdzību ir iespējams iemūžināt vissvarīgākos dzīves brīžus vai pat kļūt par papildu darbu. Ja jūs tomēr uzskatāt, ka bērni vēl ir pārāk mazi, vai arī, ja šāda veida investīcijām jūsu ģimene vēl nav gatava, tad rotaļlietu tirgus piedāvā milzīgu, attālināti vadāmu rotaļlietu, klāstu, kas būs piemērotas gan zēniem, gan arī meitenēm, ar dažādiem rotaļu laukumiem vai arī bez tiem. Pavisam droši vilties neliks Hot Wheels ražotās rotaļlietas, kas piedāvā visdažādākos transportlīdzekļus, kas vairāk ir piemēroti zēniem. Rotaļlietu tirgū jūs bez pūlēm viegli atradīsiet attālināti vadāmus plīša zvēriņus, kas ļoti patīk meitenēm.

TOP-piedāvājumi: Spēļu droni


Vienmēr modē esošie LEGO konstruktori

Šīs ir neaizstājamas attīstošās rotaļlietas, kas ir piemērotas gan zēniem, gan arī meitenēm, un ir saglabājušas savu popularitāti bērnu vidū jau vairāk nekā 60 gadus. Jūs atradīsiet lielu daudzveidību – gan jaunākiem, gan arī vecākiem bērniem, lieli komplekti ar iecienīto varoņu figūrām vai arī vienkāršie kubiņi. Ar LEGO konstruktoru palīdzību mazie radītāji varēs uzbūvēt arhitektūras pieminekļus, transportlīdzekļus vai arī izmantot kubiņus izglītošanās nolūkā. Neraizējieties, ja jūsu bērniem jau ir LEGO, jo jaunais komplekts vienmēr spēs iepriecināt. Jebšu jums ir vajadzīgs papildinājums? Konstruēšanas pamatnes, čemodāni ar kubiņiem vai arī LEGO LED spuldzīte, kas apgaismos konstruēšanas telpu vai lieti noderēs lasīšanai?

TOP-piedāvājumi: LEGO


Bērnu mūzikas instrumenti

Rotaļu ģitāras, pianīno, bungu komplekti, mikrofoni, muzikālie un attīstošie paklājiņi ne tikai iepatiksies bērniem, bet arī attīstīs viņu muzikālās iemaņas, kā arī pārvērtīs jūsu mājokli par jautru mūzikas piepildītu telpu, ļaujot bērniem sajusties kā zvaigznei, un sniegs jums iespēju izbaudīt koncertu dzīvā izpildījumā. Bērni, kuri sāk agri nodarboties ar mūziku, ne tikai priecājas par radītajām skaņām, bet arī attīsta savas kognitīvās prasmes, kā arī apgūst sociālās lomas.

TOP-piedāvājumi: Muzikālās rotaļlietas


Virtuālās realitātes brilles

Izklaide, kas pēdējā laikā ir kļuvusi populāra gan bērnu, gan arī pieaugušo vidū – virtuālās realitātes spēles. Šāda Ziemassvētku dāvana pārsteigs un iepriecinās bērnus. Iegādājoties to, jūs mājoklī biežāk viesosies draugi, kā arī tā kļūs par brīnišķīgu izklaidi visai ģimenei. Ar virtuālās realitātes brillēm ir iespējams spēlēt aktīvās, modernās spēles, savukārt vecās, labās datorspēles, piemēram, Tetris, iegūs jaunu dzīvi. Šāda veida dāvana vairāk ir piemērota daudz vecākiem bērniem, kuri jau ir spējīgi atšķirt virtuālo pasauli no reālās pasaules. Jāteic, ka mazuļiem pavisam noteikti būs interese par viedajām grāmatām ar 3D attēliem vai arī par zīmēšanas planšetēm,  tādējādi, ar to starpniecību un viedās 3D pildspalvas palīdzību spēs paust savas fantāzijas.

TOP-piedāvājumi: Virtuālās reālitātes brilles


Kā jūs novērtējat šo ierakstu?

Pigu grupa:
Internetinė parduotuvė E pood Kaledos.lt

© 2003-2019 SIA „Pigu Latvia“ | 220.lv ™
Bez SIA „Pigu Latvia“ atļaujas aizliegts kopēt un izplatīt mājas lapā iekļauto informāciju.