Noderīgi padomi

Viss, kas jāzina par metāla durvīm

Ārdurvis plašā izvēlē
12 05 2020
izturigas metala ieejas durvis ar atslegam

Mūsdienu tirgū plašu popularitāti gan dzīvokļu, gan privātmāju vajadzībām ir ieguvušas tieši metāla durvis. Iedzīvotāju uzticība metāla durvīm nebūt nepārsteidz, jo tām piemīt lieliskas īpašības. 

Kvalitatīvas un izturīgas metāla durvis itin veiksmīgi spēs pasargāt Jūsu īpašumu no ielaušanās mēģinājumiem, kā arī nodrošinās lielisku siltumizolāciju. 

Pirms durvju iegādes būtu vēlams iepazīties ar dažiem svarīgiem kritērijiem un īpašībām, kas Jums noteikti jāzina par metāla durvīm.


Mērķis

Izvēloties piemērotākās metāla durvis savam īpašumam, jāsāk ar savu un īpašuma vajadzību izvērtēšanu. Ja meklējat metāla ārdurvis dzīvokļa vajadzībām, pastiprinātu uzmanību vajadzētu pievērst ugunsdrošības līmenim. Durvis, kas apstrādātas ar aizsargpārklājumu, palīdzēs aizkavēt uguns izplatību.

Nedrīkst aizmirst arī par durvju konstrukcijas izturību, lai pasargātu savu īpašumu no krampjlaužiem. Lai dzīvoklī neiekļūtu trokšņi un nepatīkamas smaržas no kāpņu telpas, jāizvēlas durvis ar izcilām skaņas un smaržas izolēšanas spējām.

Privātmājas vajadzībām, kā papildu vērā ņemams faktors ir ārējās vides apstākļi. Lai gan metāla durvis ir samērā grūti deformējamas, ņemiet vērā, ka ārdurvis nemitīgi būs pakļautas laika apstākļu nelabvēlīgajai ietekmei. Ārējās vides faktors ir īpaši svarīgs gada aukstajā sezonā. Durvīm ir jāpasargā mājoklis no aukstuma un sala. Dzīvokļa durvīm siltumizolācijas faktors nav tik ļoti būtisks, taču privātmājai bez izcilām siltumnoturības īpašībām gan neiztikt.

Apdare

Otrs kritētijs, kas noteikti jāņem vērā pirms metāla durvju iegādes ir durvju apdares materiāls. Labs un iedzīvotāju vidū iecienīts apdares veids ir MDF apdare. Šāds apdares veids nodrošinās lielisku siltumnoturību, kā arī ļoti labi apslāpēs trokšņus. MDF lielākās priekšrocības ir tā augstā mitrumizturības pakāpe un daudzveidīgā krāsu izvēle.

Bez pienācīgas apdares, durvīm būs ļoti zema skaņas izolācija. Neapdarināts metāls ir caursalstošs, tāpēc arī siltumnoturības līmenis būs praktiski neesošs. 

Izejot no mājas un aizverot neapdarinātas metāla durvis, radīsiet pamatīgu troksni. Šāda tipa metāla durvis būs ievērojami pieejamākas cenā, taču pirms to iegādes, rūpīgi izsveriet visus neapdarinātu metāla durvju trūkumus. 

Biezums 

Kad esat padomājis par durvju apdares veidu, laiks pievērsties to biezumam. Durvju konstrukcijai ir jābūt noturīgai pret dažādām deformācijām. 

Visām metāla durvju detaļām ir jābūt nokrāsotām ar pulverkrāsu. Tas nodrošinās lielisku metāla virsmas saglabāšanos. 

Metāla durvju loksnei ir jābūt vismaz 1.5 mm biezai. Pievērsiet uzmanību arī ārējā metāla drošības slāņa biezumam. Jo biezāks būs šis slānis, jo drošākas būs Jūsu durvis.

Dizains

Metāla durvis var kalpot kā lielisks akcents Jūsu mājas fasādei. Estētiski baudāms un visai pieprasīts dizaina risinājums ir brūnie toņi durvju ārpusei un gaišie – iekšpusei. Durvju krāsu iekšpusē ieteicams saskaņot ar grīdas seguma toni, mēbelēm vai tapetēm.

No ārpuses durvīm vajadzētu būt saskaņotām ar mājas eksterjeru. Mūsdienu tirgū pieejami visdažādākie dizaina elementi, piemēram, dažādi frēzējumi un zīmējumi.

Citi profesionāļu padomi

Speciālisti piebilst, ka lielākā metāla priekšrocība pavisam noteikti ir fakts, ka ārējās vides apstākļi to nespēj būtiski ietekmēt. Metāla durvis ir apstrādātas ar speciālu pārklājumu, kas aizsargā tās no korozijas un citas nelabvēlīgas laika apstākļu ietekmes. 

Speciālisti neiesaka izvēlēties durvis ar putuplasta siltinājumu, jo putuplasts ir degošs materiāls. Runājot par siltinājumu, vislabāk dot priekšroku minerālvates siltinājumam. Ugunsgrēka gadījumā minerālvate palīdzēs neitralizēt degšanas procesu.


Metāla durvis ir ilgtspējīgas un apvieno drošības elementus ar skaistiem un moderniem dizaina risinājumiem. Interneta veikala 220.lv plašajā sortimentā pilnīgi noteikti atradīsiet Jūsu vajadzībām vispiemērotākās metāla durvis. 

Par ērtu un drošu iepirkšanos!

Pircējiem patika šis ieraksts

5/5
1 Pircēja vērtējums

Kā jūs novērtējat šo ierakstu?

Internetinė parduotuvė E pood Kaledos.lt

© 2003-2021 SIA „Pigu Latvia“ | 220.lv ™
Bez SIA „Pigu Latvia“ atļaujas aizliegts kopēt un izplatīt mājas lapā iekļauto informāciju.