Cenu rallijs

Storyteller, The

Akcija piegādei Jaunums
Ikmēneša maksājums
* Pasūtījumiem no € 100
€ 1699
Pārdevējs: Globuss
Daudzums - +
Palika mazāk kā 5 gab.

Preču saņemšanas veids

Preces apraksts: Storyteller, The

For readers of Khaled Hosseini's The Kite Runner comes a ”pacy Lebanese mystery. A man is haunted by his father’s disappearance in this acclaimed debut novel set against the backdrop of Middle Eastern politics" ―The Guardian



Samir leaves the safety and comfort of his family’s adopted home, Germany, for volatile Beirut in an attempt to find his missing father. The only clues Samir has are an old photo and the bedtime stories his father used to tell him. In this moving and engaging novel about family secrets, love, and friendship, Pierre Jarawan does for Lebanon what Khaled Hosseini’s The Kite Runner did for Afghanistan. He pulls away the curtain of grim facts and figures portrayed in the media and shows an intimate truth of what it means to come from a country torn apart by civil war. With this beautiful and suspenseful story, full of images, Jarawan proves to be a masterful storyteller himself.


Pierre Jarawan is the son of a Lebanese father and a German mother and moved to Germany with his family at the age of three. Inspired by his father’s love of telling imaginative bedtime stories, he started writing at the age of thirteen. He has won international prizes as a slam poet, received the City of Munich literary scholarship (the Bayerische Kunstförderpreis) for The Storyteller, and was chosen as Literature Star of the Year by the daily newspaper AZ. His debut novel The Storyteller was a Spiegel bestseller in Germany, proclaimed Book of the Month by the leading Dutch television talk show DWDD, and received unanimous rave reviews from the European press.

Produktu attēliem ir ilustratīva nozīme un tie ir kā piemēri. Krāsas, piezīmes, parametri, izmēri, izmēri, funkcijas, un/vai jebkuras citas oriģinālo izstrādājumu īpašības var atšķirties no to faktiskā izskata, tāpēc, lūdzu, skatiet produkta specifikācijās norādīto produkta aprakstu. Ja Jums ir kādi jautājumi, mēs vienmēr gaidām Jūsu zvanu +371 25220220 vai sazinieties pa e-pastu: palidziba@220.lv.

Rekomendējam kopā ar: Storyteller, The

Kopīgā informācija par: Storyteller, The

Preces ID: 7336156
Kategorija: Grāmatas svešvalodās
Preces svars ar iepakojumu: 0.5 kg
Tips: Daiļliteratūra
Autors: Pierre Jarawan
Izdevniecība: World Editions Ltd
Izdošanas valoda: Angļu valoda
Grāmatas vāku tips: Cietie vāki
Lapaspušu skaits: 468
Izdošanas gads: 2019
Formāts: Tradicionālā grāmata

Arī citi interesējās

Storyteller, The

Atsauksmes par: Storyteller, The

Šo preci var novērtēt tikai tie pircēji, kas to ir iegādājušies un reģistrējušies 220.lv.
Šai precei vēl nav atsauksmju. Esiet pirmais - atstājiet atsauksmi par šo preci!
Storyteller, The

Jautājumi un atbildes par preci: Storyteller, The

Šeit varat uzdot jautājumus pircējiem, kuri ir iegādājušies šo preci, vai 220.lv konsultantiem.

Viedokļus un komentārus ieraksta 220.lv apmeklētāji. Šie viedokļi un komentāri netiek rediģēti un pārbaudīti. Viedokļi, komentāri un padomi var nesakrist ar 220.lv viedokli. 220.lv nav atbildīgs par to saturu. Noteikumus varat atrast šeit.

Izvēlieties tēmu
Ierakstīt jautājumu
Jautājumam jāsatur vismaz 10 rakstzīmes
Par šo preci vēl nav uzdots neviens jautājums. Uzdodiet savu jautājumu.

Turpināt iepirkšanos

Kill OrderDeath CureScorch TrialsLatvia : A Short HistoryBook of JoyNineteen MinutesHarry Potter and the Philosopher's Stone 1City of GlassGirl with the Dragon TattooEverything, EverythingThree ComradesSteve Jobs : The Exclusive BiographyMountain ShadowShantaramOne Hundred Years of SolitudeLanguage Practice Advance New ed SB+WebcodeAll the Bright PlacesOutliers: The Story of SuccessCanterbury TalesMother NightMoveable Feast: The Restored EditionBrave New WorldDance With Dragons (Part Two): After the Feast : Book 5 of a Song of Ice and FireFeast for Crows : Book 4 of a Song of Ice and FireDandelion WineAnd Then There Were NoneFahrenheit 451Guernsey Literary and Potato Peel Pie SocietyDali. The PaintingsWorld's Worst Teachers, TheGraphic X Space IIClose to Nature : Inspiring Houses off the RoadArt of Law : Three Centuries of Justice Depicted, TheDanny Venlet : Interior Architect and DesignerOrchid the Fatal AttractionBoris Velikovsky (1878-1937) : Architect of the Russian Avant-GardeRomeyn B. Hough. The Woodbook. The Complete PlatesSebastiao Salgado. GoldThis Side of ParadiseYou Are the Universe: Discovering Your Cosmic Self and Why It MattersNorth Korea Journal100 Ideas that Changed DesignPractical Guide to Mindfulness: Be Present in this MomentEnchanted Castle, TheScience in the SoulSerena : A graphic biography of the greatest tennis championMoMA HighlightsBehind Closed DoorsI, Robot : How to Be a Footballer 2Cristiano and Leo : The Race to Become the Greatest Football Player of All Time
Pigu grupa:
Internetinė parduotuvė E pood Kaledos.lt

© 2003-2020 SIA „Pigu Latvia“ | 220.lv ™
Bez SIA „Pigu Latvia“ atļaujas aizliegts kopēt un izplatīt mājas lapā iekļauto informāciju.