Laipni lūdzam 220.lv LEGO® veikalā

LEGO® DĀVANU MEKLĒTĀJS

Izvēlies vecumu:
Izvēlies cenu:
Izvēlieties tēmu:

Izvēlieties LEGO® produktus

Izvēlieties pēc hobijiem

Izvēlieties pēc vecuma

LEGO

Uzņēmums LEGO® ir dibināts 1932. gadā, un kopš tā laika tas saglabājis un uzturējis savas vērtības – radīt labas kvalitātes rotaļlietas, kas bagātina bērnu dzīvi un veido pamatu turpmākajai – pieaugušo dzīvei. Vairāk nekā 80 gadu laikā mazā darbnīciņa, kur tika izveidots pirmais konstruktors, pārvērtusies par modernu pasaules līmeņa uzņēmumu, kas šobrīd ir viens no lielākajiem rotaļlietu ražotājiem pasaulē.

Ražotāji ir pārliecināti, ka spēlēšanās ir galvenais mazuļu augšanas un attīstības elements, kas veicina fantāziju un radošumu. Tāpēc visu konstruktoru un klucīšu pamatā ir filozofija, ka mācībām un attīstībai jānotiek caur rotaļāšanos. Iesaistoties patīkamā konstruēšanas aktivitātē, bērni var demonstrēt savu meistarību, pārvarēt sarežģītus izaicinājumus un šādā veidā sasniegt rezultātu. Kopā ar LEGO® gūsiet pozitīvu satraukumu, priekpilnu entuziasmu un patīkamus brīžus, ar paša radītiem darbiem pārsteidzot sevi un citus. Vecums netiek uzskatīts par ierobežojumu, lai jautri pavadītu laiku ģimenes lokā, jo konstruktors ir interesants ikvienam.

Tikai vislabākie ir pietiekami labi – viena no galvenajām LEGO® grupas vērtībām, tāpēc vienmēr ļoti daudz uzmanības tiek veltīts kvalitātei un drošības standartu nodrošināšanai, lai konstruktors būtu maksimāli drošs. Šī iemesla dēļ visi konstruktori tiek rūpīgi testēti, lai mazajiem dāvātu tikai pašas labākās emocijas un attīstītu viņu spējas.

Rotaļlietas kvalitāte šajā gadījumā runā pati par sevi, bet LEGO® ražotājiem tas ir pastāvīgs pilnveidošanās izaicinājums. Rotaļlietu koncepcijas pastāvīgi tiek pilnveidotas, tiek ņemtas vērā populārākās mūsdienu tendences un bērnu vecums tāpēc populārs LEGO® konstruktors ir vienmēr aktuāls un interesants visiem.

Klucīši

LEGO® rotaļlietas ir svarīgākais šī uzņēmuma produkts, un, lai arī rotaļlietu struktūra pastāvīgi tiek pilnveidota, šis elements vienmēr saglabājas. Visi LEGO® konstruktori ir vienas sistēmas sastāvdaļa – tas nozīmē, ka tos var viegli saskaņot un savienot daudzos dažādos veidos. Jo vairāk LEGO® klucīšu, jo vairāk iespēju radošām idejām. Līdz ar to nāksies nodrošināt, lai bērniem nekad netrūkst krāsainu detaļu un iecienīto personāžu figūriņu, lai spēle vienmēr turpinātos un rastos jauns konstruktors.

Konstruktori

Mazos gaidīs sistēmas, loģiskas un neierobežotas kombinācijas – lai gan tas izklausās diezgan sarežģīti, patiesībā LEGO® konstruktors ļauj gremdēties fantāziju un patīkamu notikumu bagātā pasaulē, kas vienlaicīgi attīsta arī bērnu spējas.

Galveno uzmanību LEGO® ražotājs velta bērniem un viņu vajadzībām – LEGO® DUPLO klucīši ir lielāki, rekomendējamais vecums ir no pusotra gada, līdz ar to viņi jau no mazām dienām var mācīties tos savstarpēji savienot un veidot savas pirmās fantastiskās būves. Konstruktors piemērots arī vecākiem bērniem, jo galvenais ir iztēle. Šī būs tīkama nodarbe katram – gan zēnam, gan meitenei. LEGO® rotaļlietas piemērotas visiem, kam patīk radoši izpausties būvējot un spēlēt lomu spēles – šādā veidā mazuļi labāk iepazīst sevi un apkārtējo pasauli.

Piedāvājumā ir dažādas sērijas meitenēm, zēniem un pat pieaugušajiem:

LEGO® City - aizraujošas rotaļlietas ar mašīnām, tehniku un pilsētas infrastruktūru. Rekomendējamais vecums rotaļlietas izmantošanai - no 5 gadiem.

LEGO® Friends - jautras piedzīvojumu rotaļlietas meitenēm. Atrakciju parki, veikali, rotaļu laukumi u.c. Rekomendējamais vecums rotaļlietas izmantošanai - no 5 gadiem.

LEGO® Technic - tehnikas modeļi pārsteidz ar līdzību reālam transportam. Konstruktors ir pārdomāts līdz sīkākajām detaļām. Rekomendējamais vecums rotaļlietas izmantošanai - no 7 gadiem.

LEGO® Star Wars - leģendārās filmas cienītājiem tiek piedāvāta unikāla iespēja piedalīties glābšanas operācijās. Rekomendējamais vecums rotaļlietas izmantošanai - no 6 gadiem.

LEGO® Ninjago - iejūtieties nindzjas lomā un ļaujieties aizraujošām spēlēm. Konstruktors vairāk ir piemērots zēniem, kurus aizrauj varoņdarbi, cīņas. Rekomendējamais vecums rotaļlietas izmantošanai - no 6 gadiem.

LEGO® Minecraft - datorspēles piekritēji būs sajūsmā par iemīļotājiem varoņiem. Rekomendējamais vecums - no 6 gadiem.

LEGO internetā

LEGO® radītāji atzīst pieaugušo nozīmi bērna dzīvē un ir pārliecināti, ka visā pasaulē vecākus vieno viens mērķis – palīdzēt bērniem pielāgoties vienmēr mainīgajai pasaulei. Arī Jūs varēsiet piedalīties mazuļa rotaļās, šādā veidā stiprinot savstarpējās attiecības, vai arī vienkārši parūpēties, lai viņš saturīgi pavada brīvo laiku kopā ar interesantajiem LEGO®. Konstruktors garantēs kvalitatīvi pavadītu laiku, izdomājot dažādus piedzīvojumus.

Aicinām iegriezties 220.lv e-veikalā un iepazīties ar šeit esošo bagātīgo sortimentu. Šeit LEGO® cena Jūs patīkami pārsteigs. Vecums ir viens no noteicošajiem faktoriem, kā izvēlēties piemērotākās rotaļlietas. Konstruktors ir pieejams tiešsaistē, tāpēc, pat neizejot no mājām, varat iegādāties mazajiem iepatikušos modeli vai citas preces.

Bērniem nepieciešama jautrība, savukārt vecāki vēlas viņus darīt laimīgus, tāpēc, ja arī Jūs piekrītat šai LEGO® radītāju domai, – dāvājiet iespēju mazajiem baudīt radīšanas prieku un izjust lepnumu, pārvarot pirmos izaicinājumus. Konstruktors nodrošinās radošuma un iztēles attīstību. Dzīvē to būs vairāk, taču kopš mazotnes attīstītās iemaņas nākotnē palīdzēs pieņemt pareizos lēmumus un nebaidīties eksperimentēt.