Pirmās palīdzības aptieciņas

(4)
Ugunsdzēsības pārklājs MNED 3€ ATLAIDE NO 33€
€ 19,07 € 1,43 / mēn.
19h. 2min.
Uz grozu

Ugunsdzēsības pārklājs MNED

Tips: Ugunsdzēsības pārklāji
Pirmās palīdzības aptieciņa (komplekts) 3€ ATLAIDE NO 33€
€ 16,99 € 1,28 / mēn.
19h. 2min.
Uz grozu

Pirmās palīdzības aptieciņa (komplekts)

Tips: Pirmās palīdzības aptieciņas
Pirmās palīdzības aptieciņa VAISTC 3€ ATLAIDE NO 33€
€ 20,99 € 1,58 / mēn.
19h. 2min.
Uz grozu

Pirmās palīdzības aptieciņa VAISTC

Tips: Pirmās palīdzības aptieciņas

Pirmās palīdzības aptieciņas, ugunsdzēšamie aparāti internetā

Ir pavisam grūti paredzēt, kad un kāds izaicinājums mūs gaida, un mums ir jābūt gataviem dažādām situācijām – ir lieliski, ja vienmēr par rokai ir aptieciņa un ugunsdzēsības aparāti, kas ļauj ātrāk tikt galā ar dažādām problēmām. Ugunsdzēsības aparāti vieglajā automašīnā vai dzīvoklī – jau ir pavisam ierasta lieta, taču gan tie, gan arī aptieciņa darbavietā bieži vien tiek lietota – it īpaši, ja darba apstākļi paredz briesmas.

Ugunsdzēsības aparāti: to veidi un uzdevums

Kādi mēdz būt ugunsdzēsības aparāti – viens no galvenajiem jautājumiem, kad mēs izlemjam parūpēties par šo izstrādājumu. Izvēle ir atkarīga no tā, kur mēs plānojam tos izmantot – ugunsdzēsības aparāti automašīnām var būt mazāka tilpuma – 1,2 litri, taču vienmēr ir iespēja izvēlēties lielākas ietilpības ierīces. Darba apstākļiem labāk piemēroti būs ugunsdzēsības aparāti elektroierīču dzēšanai – šādiem gadījumiem lieti noder pulverveida ugunsdzēsības aparāti, kas ir domāti dažādu aizdegšanās avotu dzēšanai. Putu ugunsdzēsības aparāti un cenas to sakarā katram ļauj parūpēties par šiem drošības līdzekļiem, tādēļ Jūsu uzdevums – izvēlēties sev vispiemērotāko risinājumu.

Aptieciņas kārba

Pirmās palīdzības aptieciņas saturs lieti noder dažādās situācijās, tādēļ šīs darba aptieciņas uzņēmumiem vai mājoklim tiek izmantotas vienmēr. Darba apstākļos, kur nav medicīnas personāla, šāds medicīnas līdzekļu komplekts ir obligāts nosacījums – tikai tādā gadījumā ir iespējams nodrošināt darbinieku drošību, un ir iespējams ātri reaģēt nelaimes gadījumu gadījumā. Protams, visi vēlas, lai tie notiktu retāk, taču lieka piesardzība netraucēs – vēl jo vairāk tāpēc, ka darba vai automašīnas aptieciņas cenas ir zemas.

Vai Jūs interesē medicīnas piederumu saraksts un aptieciņas komplektācija, vai arī Jūs meklējat, kur automašīnas aptieciņu, ceļa aptieciņu vai ugunsdzēsības līdzekļus varētu iegādāties par zemām un pievilcīgām cenām? Ja ir vajadzīgi sadzīves ugunsdzēsības aparāti vai aptieciņa, tas tos var iegādāties vai arī vēl citus izstrādājumus, interneta veikalā 220.lv, tādēļ laipni lūdzam ieskatīties un iepazīties tuvāk ar mūsu piedāvāto preču sortimentu. Šeit cenas ugunsdzēsības aparātiem un aptieciņām atbilst to kvalitātei, vēl jo vairāk, ja runa ir par mūsu drošību.

Un tomēr, mums ir piedāvājumi arī tiem, kas lielākoties interesējas par lētu automašīnas aptieciņas saturu vai lētiem ugunsdzēsības aparātiemakcijas vai īpašie piedāvājumi sniegs iespēju iegādāties kvalitatīvus izstrādājumus par pievilcīgām cenām. Parūpēties apr drošību Jūs varēsiet jebkurā Jums izdevīgā laikā, jo ugunsdzēsības aparātus un aptieciņas internetā var pasūtīt īpaši ātri – izvēlieties Jums vajadzīgo aptieciņu automašīnai vai ugunsdzēsības aparātu elektroierīcēm, un mēs parūpēsimies par to, lai šīs izvēlētās preces ātri tiktu piegādātas līdz Jūsu namdurvīm. Preču sortimentā – ugunsdzēsības aparāti, aptieciņas vieglajām automašīnām, dzīvokļiem, mājām un darba vajadzībām, un Jūs spēsiet atrast to, kas ir vajadzīgs tieši Jums.

Pigu grupa:
Internetinė parduotuvė E pood Kaledos.lt

© 2003-2019 SIA „Pigu Latvia“ | 220.lv ™
Bez SIA „Pigu Latvia“ atļaujas aizliegts kopēt un izplatīt mājas lapā iekļauto informāciju.