Tālmēri

Filtrs

Ļoti žēl, bet atbilstošu izvēlēto filtru nav. Pamēģiniet atteikties no vienas vai dažu filtra vērtībām un izvēlēties vēlreiz.

Attāluma mērītāji

Attāluma mērītāji jums palīdzēs izmērīt attālumu no viena punkta līdz otram, balstoties uz ļoti precīzu lāzertehnoloģiju. Izmantojot tādu tehnoloģiju, kļūda parasti ir aptuveni 1 mm uz 10 metriem. Tāpēc jūs varat pat nešaubīties par to, ka visu izmērīsiet ideāli precīzi. Jā, teorētiskie jūs varat izmatot līmlenti vai virvi, tomēr mūsdienu attāluma mērītāji, kas balstīti uz ekskluzīvām tehnoloģijām, ir vienkārši lietojami un precīzāki. Attāluma mērītājiem, kurus tirgo internetveikalā 220.lv, raksturīgs ekskluzīvs ātrums, precizitāte, ērtība un drošība.

Spriežot pēc atsauksmēm internetā, lāzera attāluma mērītāji darbojas ļoti ātri. Un kāpēc gan lai tā nebūtu – gaisma izplatās ar ātrumu 300 000 kilometru sekundē! Daudzi lāzera attāluma mērītāji var izmērīt attālumu līdz 100 metriem, bet reizēm arī daudz vairāk. Izmantojot internetu, 220.lv jūs varat iegādāties augstākās klases attāluma mērītājus. Tāpēc jums nav vērts uztraukties par attāluma limitu – mūsu veikalā jūs atradīsiet tikai un vienīgi profesionālus instrumentus.

Un arī lāzermērītāja cena parasti ir nedaudz augstāka, nekā vienkārši virves vai pat ultraskaņas attāluma mērītāja. Taču lāzermērītājs ir daudz precīzāks, to vienkāršāk lietot. Pats par sevi saprotams, ka virve nedos precīzu atbildi kaut vai cilvēciskā faktora dēļ. Tostarp ultraskaņas attāluma mērītājs var dot neprecīzu rezultātu tādēļ, ka tiek mērīts skaņas rotācijas ātrums ierīcē, bet skaņa var neprecīzi atspoguļoties, īpaši no nelīdzenas virsmas.

Lāzera attāluma mērītāji maksā dārgāk, tomēr, ja jums nepieciešams izmērīt attālumu, var nešaubīties: precizitāte jums ir īpaši svarīga. Un nav svarīgi, vai būvējat kaut ko savām vajadzībām, vai tas ir jūsu bizness. Neviena cita ierīce nevarēs garantēt jums tamlīdzīgu precizitāti un tik vienkāršu lietošanu, kā lāzera attāluma mērītājs. Ja jūs patiešām plānojat kaut ko lielu un nopietnu, pasūtiet attāluma mērītāju jau tagad.

Attāluma mērītāji vajadzīgi visiem celtniekiem – profesionāļiem un amatieriem. Tāpēc izvēlieties savu mērītāju 220.lv un saņemiet lielisku apkalpošanu, augstākās kvalitātes produktu un viszemāko cenu!

Pigu grupa:
Internetinė parduotuvė E pood Kaledos.lt

© 2003-2018 SIA „Pigu Latvia“ | 220.lv ™
Bez SIA „Pigu Latvia“ atļaujas aizliegts kopēt un izplatīt mājas lapā iekļauto informāciju.