Forerunner 245 Grey (010-02120-10), Garmin Forerunner 245 (010-02120-10), Grey, Garmin Forerunner 245 (010-02120-10), Grey

Preces ID: 8232808
5/5
PIRCĒJU VĒRTĒJUMI
5
1
4
0
3
0
2
0
1
0
1 Pircēja vērtējums | Jautājumi un atbildes
-9%

Akcija - preces, atzīmētas ar attiecīgu zīmi, kurām tiek piemērotas zemākās cenas, nekā iepriekš (pirms akcijas). Samazināta akcijas cena tiek piemērtota attiecīgajā periodā, kurš ir atzīmēts akcijas noteikumos. Tehnisku iemeslu dēļ akcijas cena var rādīties dažām precēm vēl dažu stundu laikā pēc akcijas izbeigšanas, rezultātā cena atšķirsies no cenas, kura ir norādīta preces kartiņā.

Ūdens izturība:
GPS:

Norāda, vai ir GPS, vai nav.

Akumulatora darbības laiks:
7 dienas st

Saistītās preces:

pigueurai-icon
Reģistrējieties un pēc šīs preces pirkuma Jūs saņemsiet atpakaļ 220.lv naudu: 104 eiro
Reģistrēties
20800
22900
822 / mēn
Nomaksas kalkulators
Pārdevējs: Fedingas, UAB
4.8/5

Citu pārdevēju piedāvājumi (5): 21649 - 32830
Daudzums - +
Piegādes termiņš: izvēlieties savu pilsētu

Citu pārdevēju piedāvājumi (5)

%

Bezmaksas piegādes akcija ir spēkā no 16.05. līdz 22.05.2022. līdz 24:00, pērkot pārdevēja 220.lv preces, kas marķētas ar īpašu ikonu un veicot pasūtījumu virs 99 € ar piegādi uz Omniva pakomātiem.

Pārdevējs: 220.lv

4.8/5
Saņemiet BEZ MAKSAS Rīgā, mūsu veikalā (Maskavas ielā 257 (TC „AKROPOLE Rīga“, 2. stāvā)) 26. maijā (000 )
21649
AKCIJA PIEGĀDEI

Pārdevējs: Galador Grupp OÜ

4.7/5
Saņemiet BEZ MAKSAS Rīgā, mūsu veikalā (Maskavas ielā 257 (TC „AKROPOLE Rīga“, 2. stāvā)) 25. maijā (000 )
24960

Pārdevējs: KATARATA

4.4/5
Saņemiet BEZ MAKSAS Rīgā, mūsu veikalā (Maskavas ielā 257 (TC „AKROPOLE Rīga“, 2. stāvā)) 27. maijā (000 )
27899

Pārdevējs: Mistero Electronics

4.1/5
Saņemiet BEZ MAKSAS Rīgā, mūsu veikalā (Maskavas ielā 257 (TC „AKROPOLE Rīga“, 2. stāvā)) 25. maijā (000 )
32222
0 €

Bezmaksas piegāde uz mājām un Omniva pakomātiem attiecas uz tiem lietotājiem, kuri iegādājas ar īpašo atlaižu ikonu marķētās preces no citiem pārdevējiem.

Pārdevējs: Flance OÜ

4.6/5
Piegādāsim uz mājām 30. maijā (000 )
32830

Preces apraksts: Forerunner 245 Grey (010-02120-10)

GPS skriešanas pulkstenis ar viedām treniņu iespējām

  • Novērtē Jūsu treniņa stāvokli, parāda, vai treniņa slodze ir pietiekama, vai jums jau ir nepieciešama brīva diena; piedāvā arī papildu veiktspējas uzraudzības funkcijas
  • Iegūstiet bezmaksas pielāgotus treniņu plānus no Garmin Coach vai izveidojiet tos mūsu Garmin Connect™ tiešsaistes sporta fanu kopienā
  • Nodrošina uzlabotus skriešanas dinamikas1 datus, piemēram, zemes kontakta laika līdzsvaru, soļa garumu, vertikālās izmaiņas un daudz ko citu
  • Drošības un uzraudzības funkcijas2, piemēram, automātiska incidentu noteikšana, ar atrašanās vietu un nosūtīšanu noteiktām personām
  • Mainiet pulksteņa formas, instalējiet papildu sīkrīkus un daudz ko citu no Connect IQ™ veikala
  • Baterijas darbības laiks: līdz pat 7 dienām kā viedais pulkstenis; līdz 6 st. ar GPS un mūziku (MUSIC versija); līdz 24 st. tikai ar GPS

Jūs skrienat, domā Forerunner 245. Šis GPS pulkstenis ne tikai pateiks Jums kur skriet. Tas seko līdzi Jūsu stāvoklim un sniedz Jums nevis sausus skaitļus, bet pilnu treniņa kopsavilkumu - slodzi, skriešanas formu, vēsturi un to, kas nepieciešams, lai sasniegtu iecerēto mērķi. Viss, kas Jums jādara, ir koncentrēties uz turpmākajiem soļiem.

Uzlabota veiktspējas analīze

Kāda treniņa slodze Jums ir vislabākā? Forerunner 245 var piedāvāt personīgus treniņus un atjaunošanos pēc tiem viediem treniņu risinājumiem, tādā veidā jūs būsiet labāk sagatavojies gaidāmajām sacensībām. Tas saglabā VO2 max datus un ņem vērā to, kā siltums un augstums ietekmē jūsu veiktspēju. Jo augstāka ir jūsu VO2 maks vērtība, jo augstāka ir Jūsu produktivitāte, tieši to parāda veiktspējas statusa metrika. Treniņa statusā tiek novērtēta jūsu neseno vingrinājumu vēsture un veiktspējas rādītāji, lai uzzinātu, kā trenējāties, produktīvi, nepilnīgi vai pārslogojat. Skatiet, kā treniņi ietekmē izturības, ātruma un spēka attīstību ar aerobo un anaerobo treniņu efektu. Atkopšanas laiks palīdz jums maksimāli izmantot savus centienus, paredzot, kad būsiet gatavs nākamajam smagajam izaicinājumam. Jūs pat varat apskatīt savu kopējo treniņa slodzi, kas mēra jūsu treniņa slodzi pēdējās 7 dienās un salīdzina to ar optimālo fitnesa diapazonu un neseno treniņu vēsturi.

Vairāk treniņu iespējas

Skriešana ir tas, ko darāt, tāpēc trenējieties gudrāk ar Garmin Connect tiešsaistes kopienu. Izveidojiet savus personīgos treniņu plānus vai lejupielādējiet jau sagatavotos bezmaksas plānus tieši uz sava pulksteņa. VAI ja jums ir īpašs plāns nākotnes 5K sacīkstēm, skatiet vietni Garmin Coach.  Tas ir nepārspējams veids, kā sasniegt finiša līniju. Kā daļu no treniņu plāna tas var pat palīdzēt prognozēt jūsu sacensību laiku. Forerunner 245 ir arī veiktspējas profili riteņbraukšanai, peldēšanai, vingrošanai, kāpšanai pa kāpnēm un daudz ko citu.

Analizējiet savu skriešanas formu

Forerunner 245 GPS pulkstenim ir rīki, kas var uzlabot Jūsu skriešanas formu. Pulkstenis uzrauga svarīgus datus, piem., īpašumtiesības, soļa garumu, zemes kontakta laiku un līdzsvaru, vertikālo svārstību un vertikālo attiecību. Šie mērījumi ir jūsu formas izpratnes atslēga, lai jūs varētu to maksimāli izmantot katru reizi, kad sacenšaties. Jūsu Forerunner 245 var sākt uzraudzīt šos rādītājus, izmantojot pēc izvēles saderīgu sirdsdarbības jostu vai ar viduklim piestiprinātu kompaktu Running Dynamics Pod stiprinājumu.

Vairāk veidu, kā apvienot

Apmeklējiet mūsu Connect IQ veikalu, kur varat vēl vairāk pielāgot savu Forerunner 245, lejupielādējot lietotnes, vadīklas, datu laukus un daudz ko citu, tas ir ļoti vienkārši, un kas ir svarīgi - bez maksas. Katru dienu atradīsiet jaunus sīkrīkus, to saraksts ir bezgalīgs, piem. varat piezvanīt Uber tieši no plaukstas locītavas, uzzināt laika prognozi un daudz ko citu.

Palieciet savienojumā skriešanas laikā

Izmantojot Forerunner 245, varat skriet treniņā un vienmēr palikt pieejams. Savienojot pārī ar saderīgu viedtālruni, varēsiet saņemt īsziņas un apskatīt sociālo tīklu ziņojumus, e-pastus un daudz ko citu. Drošības un izsekošanas funkcijas atvieglo jūsu atrašanās vietas kopīgošanu ar atlasītajiem kontaktiem, ja jums nepieciešama palīdzība - manuāli vai automātiski, izmantojot iebūvētu incidentu noteikšanu.

Dalieties un sacentieties

Sinhronizēšana ar „Garmin Connect“ ir paredzēta ne tikai datu glabāšana. „Garmin Connect“ ir liela tiešsaistes kopiena, kurā cilvēki var sazināties un sacensties savā starpā, apvienojot izaicinājumus, veicinot viens otra panākumus un pat daloties savās uzvarās ar sociālo mediju starpniecību. Garmin Connect ir bezmaksas un pieejams tīmeklī vai viedtālrunī.

Labsajūta un uzlabota miega uzraudzība

Forerunner 245 pulkstenī ir rīki, palīdzot uzturēt vispārējo veselību un gulēt 4naktī. Šie rīki sniedz ļoti svarīgu informāciju, kuru varat izmantot, lai panāktu maksimālu treniņa efektu. Piem., Šis ir pirmais skriešanas pulkstenis ar Pulse Ox sensoru5. Šis plaukstas sensors aprēķina jūsu organisma skābekļa piesātinājumu asinīs, kas var palīdzēt novērtēt, kā jūsu organisms absorbē skābekli - īpaši miega laikā. Lai sniegtu jums idejas par to, kā jūs guļat, Forerunner 245 uzrauga jūsu vieglus, dziļus un REM miega etapus, kā arī kustību visā naktī. Tas ietver arī stresa monitoringu visas dienas garumā, lai veiktu vispārēju veselības uzraudzību visas dienas garumā. Ja stresa līmenis sāk pieaugt, dažas minūtes izmantojiet relaksējošus elpošanas vingrinājumus, kas var palīdzēt nomierināt prātu un ķermeni. Un, lai palīdzētu optimizēt jūsu organisma enerģiju, Ķermeņa baterijas ™ enerģijas pārraudzība izmanto apkopotos datus, lai novērtētu Jūsu enerģijas daudzumu jebkurā laikā, lai varētu plānot savu dienu, optimizēt aktivitātes un atpūtu.

1 Lietojot kopā ar Running Dynamics Pod vai HRM-Run™ vai HRM-Tri™ jostām (pēc izvēles)
2 Savienojot pārī ar saderīgu tālruni
Aktivitātes asistenta precizitāte
4 Tā nav medicīniska ierīce un nav piemērota šo parametru uzraudzībai medicīniskos nolūkos; vairāk vietnē Garmin.com/ataccuracy. Pulsa Ox var nedarboties visās valstīs

CE marķējums ir izstrādājuma ražotāja paziņojums, ka produkts atbilst tam piemērojamām Eiropas Komisijas direktīvu prasībām.

Garmin

Garmin“ – starptautisks GPS un portatīvo viedierīču ražošanas uzņēmums, kas atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs. Iepriekš pazīstams kā „ProNav“, uzņēmums tika dibināts 1983. gadā un iesaistīts navigācijas sistēmu izstrādē militāriem mērķiem.
„Garmin“ sortimentā ir – viedās aproces un pulksteņi sportam un aktīvam dzīvesveidam, ko novērtē pat sporta treneri. Uzņēmums piedāvā plašu produktu klāstu dažādām jomām, ieskaitot vispopulārākās:
- viedās aproces „Vivofit“ un „Vivosmart“ – piemērotas darbību izsekošanai;
- „Forerunner“ viedpulksteņi vislabāk atbilst to cilvēku vajadzībām, kuriem patīk skriet;
- īpaši izturīgi „Fenix“ un ūdens sporta veidiem piemēroti „Quatix“ pulksteņi.
Kopš uzņēmuma darbības sākuma, būdams kā augstas precizitātes navigācijas sistēmas sinonīms, „Garmin“ joprojām ražo dažas no labākajām GPS ierīcēm. GPS uztvērēji, kas pielāgoti gan individuāliem lietotājiem, gan īpašām vajadzībām, nepalaid garām pirmās vietas šo ierīču TOPā.

Forerunner 245 Grey (010-02120-10) Garmin

Viedpulkstenis ir datorizēta valkājama ierīce ar viedām funkcijām. Daudziem viedpulksteņiem ir ne tikai laika rādīšana, bet arī "Bluetooth" savienojums. Lietotājs var savienot pulksteni ar tālruni, izmantojot "Bluetooth", lai iniciētu un atbildētu uz tālruņa zvaniem no sava mobilā tālruņa, lasītu e-pasta vēstules un īsziņas, saņemtu laika ziņas, klausītos mūziku, diktētu e-pasta vēstules un īsziņas, kā arī uzdotu jautājumu digitālajam asistentam. Viedpulksteņi darbojas arī kā atsevišķas ierīces. Piemēram, daži viedpulksteņi apkopo datus par lietotāja veselību, piemēram, uzrauga lietotāja sirdsdarbību. Citi nodrošina globālās pozicionēšanas sistēmas (GPS) datus, sniedzot lietotājam norādes par iešanu kājām vai braukšanu un pašreizējo atrašanās vietu. Viedpulksteņi parasti ir saistīti ar lietotāja viedtālruni. Daudzas no tām pašām tālruņa funkcijām un lietojumprogrammām ir pieejamas arī pulksteņa ierīcē, un tās var sinhronizēt ar to.


Lielākajā daļā mūsdienu viedpulksteņu ir iebūvēts GPS. Kas tieši ir GPS viedpulksteņos? Viedpulksteņi ar iebūvētu GPS uztvērēju var izmantot globālo pozicionēšanas sistēmu, lai noteiktu un izsekotu jūsu atrašanās vietu. Tas ir līdzīgs viedtālruņa GPS, taču dati un atrašanās vietas rezultāti var atšķirties atkarībā no pulksteņa satelītu sistēmas. Globālā pozicionēšanas sistēma izmanto satelītus, kas atrodas orbītā aptuveni 12 000 jūdžu virs Zemes virsmas. Katrs satelīts divas reizes dienā riņķo ap Zemi pa iepriekš noteiktu trajektoriju un sūta mikroviļņu signālus uz viedpulksteņa GPS uztvērējiem. Jūsu viedpulkstenis uztver signāla datus un izmanto triangulāciju, lai noteiktu jūsu atrašanās vietu. GPS uztvērējam jāatrod vismaz trīs satelīti, lai noteiktu ģeogrāfisko platumu un garumu, un četri satelīti, lai noteiktu augstumu. Tā arī aprēķina, kad signāls tika nosūtīts no satelīta un kad ierīce to uztvēra. Ar šo metodi var noteikt, cik tālu no jūsu atrašanās vietas atrodas satelīts.


Mitruma izturība

Jaunām un kvalitatīvām šo modeļu ierīcēm ir augsta izturība pret mitrumu un tīra ūdens šļakatām. Brīdinām, ka, izmantojot šos modeļus, dabiskā nodiluma dēļ, šīs ierīces var zaudēt mitrumizturību vai būt mazāk izturīgas pret mitrumu un tīra ūdens šļakatām nekā tad, kad tās bija jaunas.

Vēl mēs informējam, ka mitrumizturība tika noteikta svaigā un tekošā ūdenī. Citos apstākļos pat jaunas ierīces var būt mazāk izturīgas pret mitrumu un šļakatām, ja mitruma avots nav tīrs un/vai tekošs ūdens. 

Iesakām, nekādā gadījumā nepārbaudīt šo modeļu izturību pret mitrumu un šļakatām. Atzīmēsim, ka šo modeļu ierīces ir konstruētas tādā veidā, lai izturētu mitruma iedarbību, taču, tas nekādā ziņā nenozīmē, ka šo modeļu ierīces ir 100% ūdensizturīgas. Norādām, ka, ja šiem modeļiem būs šķidruma radītie zaudējumi, garantijas apkalpošana netiks piemērota. 


Pulsometrs – skābekļa līmeņa asinīs un pulsa frekvences mērītājs. 1977. gadā somu profesors Sepp Säynäjäkang no Oulu Universitātes izgudroja pirmo ar baterijām darbināmu pirkstu galiem piemērotu sirdsdarbības monitoru. Tā ir kompakta, funkcionāla un uzticama neinvazīva fizioloģiskās uzraudzības ierīce lietošanai mājās, lai izvairītos no ārsta apmeklējuma. Balstoties uz divu dažāda garuma gaismas viļņu principu, tas ir ideāli piemērots veselības uzraudzībai ikvienam – kurš regulāri vingro un cenšas kontrolēt savu slodzi vai slimo ar dažādām plaušu un asinsvadu slimībām. Populārākie mērītāji ir vienkārši lietojami, un tiem ir skava, kurā ievietojat pirkstu. Pandēmijas laikā šīs ierīces ir kļuvušas īpaši nepieciešamas, jo tās palīdz diagnosticēt, kad koronavīrusa pacientam ir nepieciešama neatliekamā palīdzība. Ja skābekļa līmenis nokrītas zem 93%, nekavējoties jāsaņem medicīniskā palīdzība. Arvien vairāk viedpulksteņu ražotāju aprīko savas ierīces ar sirdsdarbības monitora funkcijām. Daži modeļi ir arī ūdensizturīgi, aprēķina sadedzinātās kalorijas un soļus, kā arī ietver hronometru, pulksteni, kalendāru un citas nepieciešamās funkcijas. Šis kompaktais mērītājs ir kļuvis par neatņemamu mūsdienu dzīves sastāvdaļu, nodrošinot līdzsvaru starp veselību un laimi.


Produktu attēliem ir ilustratīva nozīme un tie ir kā piemēri. Produkta aprakstā esošie video ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem, tāpēc tajos iekļautā informācija var atšķirties no paša produkta. Krāsas, piezīmes, parametri, izmēri, izmēri, funkcijas, un/vai jebkuras citas oriģinālo izstrādājumu īpašības var atšķirties no to faktiskā izskata, tāpēc, lūdzu, skatiet produkta specifikācijās norādīto produkta aprakstu. Ja Jums ir kādi jautājumi, mēs vienmēr gaidām Jūsu zvanu +371 25220220 vai sazinieties pa e-pastu: palidziba@220.lv.

Arī citi interesējās