Huawei Watch GT2 Classic, 42 mm, refined gold

Preces ID: 7573270
4.9/5
PIRCĒJU VĒRTĒJUMI
5
22
4
3
3
0
2
0
1
0
25 Pircēju vērtējumi | 22 Jautājumi un atbildes
TOP PRECE
Ūdens izturība:

Norāda, vai viedpulkstenim ir ūdens izturība, vai nav.

GPS:

Norāda, vai ir GPS, vai nav.

Akumulatora darbības laiks:
7 dienas st
Reģistrējieties un pēc šīs preces pirkuma Jūs saņemsiet atpakaļ 220.lv naudu: 075 eiro
Reģistrēties
14900
727 / mēn
Nomaksas kalkulators
Pārdevējs: 220.lv
4.8/5

Neaizmirstiet pasargāt savus pirkumus!
Ražotāja apdrošināšana: 0 gadi
Apdrošināšana - pret bojājumiem, ūdeni, zādzībām
REKOMENDĒJAM
Ražotāja garantija fiziskām personām: 2 gadi
Daudzums - +
Piegādes termiņš: izvēlieties savu pilsētu

Preces apraksts: Huawei Watch GT2 Classic, 42 mm, refined gold

Huawei Watch GT. Gatavs izpētīt.

Jaudīgs akumulators. Ceļojiet bez robežām.

Ieviešot pirmo divu mikroshēmu arhitektūru, „Huawei Watch GT“ piedāvā iespaidīgu akumulatoru, kura enerģijas patēriņš līdz 2 nedēļām (izmantojot pulsometru un 90 min. treniņu nedēļā)! Sāciet piedzīvojumu pilnu ceļojumu, neuztraucoties par pulksteņa uzlādi.

 

Griežams dizains.

Keramikas pulksteņa gredzens un nerūsējošā tērauda korpuss aizsargā pulksteni no nelaimes gadījumiem. 10,6 mm biezs, ar diviem vadības kroņiem un 1,39” 454x454 izšķirtspējas AMOLED displeju, „Huawei Watch GT“ neatstās vienaldzīgu Plāns, skaists, izturīgs - viss, kas nepieciešams mūsdienīgam pulkstenim.

Pulsometrs uz jūsu plaukstas locītavas.

„Huawei TruSeen™ 3.0“ sirds ritma monitoringa tehnoloģija nodrošina ērtāku un precīzāku sirdsdarbības mērīšanu, izmantojot pašmācības algoritmu un uzlabotus sensorus. Nepārtraukta pulsa mērīšana nodrošina labākas kvalitātes treniņus un atvieglo treniņu intensitātes pielāgošanu.

Sportojiet ārā un iekštelpās.

„Huawei Watch GT“ ir daudz treniņu režīmu vingrinājumiem ārā un iekštelpās. Skriešana uz celiņa vai ārā, kāpšana kalnā, riteņbraukšana, peldēšana, riteņbraukšana uz trenažiera un daudz kas cits. Dažādojiet savu treniņu grafiku, izmēģinot dažādus sporta veidus. Lai iegūtu pilnīgākus treniņu rezultātus, pulkstenis atbalsta „VO2 Max“ vērtējumu.

3 atrašanās vietas satelīti

„Huawei Watch GT “ moderns GPS uztvērējs izmanto 3 satelītu sistēmas (GPS, Glonass, Galileo) un trajektorijas optimizācijas algoritmu, lai sniegtu precīzāku, ātrāku un detalizētāku informāciju par atrašanās vietu, lai kur jūs atrastos. 

Jūsu personīgais treneris

Bez ikdienas aktivitāšu izsekošanas asistenta, „Huawei Watch GT“ ir arī personīgais treneris. Pulkstenis palīdz sakot ar ievadiem, beidzot ar padziļinātu skriešanas treniņu. Saņemiet reāllaika rekomendācijas, lai nodrošinātu treniņa ieguvumu un efektivitāti.

Viedā miega statistika

Kvalitatīvs miegs - labas dienas garants. „Huawei Watch GT“ kopā ar jaunākajām tehnoloģijām nāk palīgā. „Huawei TruSleep™ 2.0“ analizē jūsu miegu un atpazīst visbiežāk sastopamos slikta miega cēloņus, piedāvā vairāk nekā 200 risinājumus labākai miega kvalitātei.

Nepalaidiet garām svarīgus ziņojumus

„Huawei Watch GT“ ir lielisks palīgs soļu, atpūtas un aktīvo laika intervālu skaitīšanā. Lai palīdzētu nepalaist garām svarīgus notikumus vingrošanas laikā, pulksteņa ekrānā redzēsiet paziņojumus, zvanus un atgādinājumus par pārī savienoto viedtālruni.

Iepakojumā atradīsiet:

  • „Huawei Watch GT“pulkstenis
  • Uzlādes vads
  • Uzlādes stacija
  • Lietotāja rokasgrāmata

CE marķējums ir izstrādājuma ražotāja paziņojums, ka produkts atbilst tam piemērojamām Eiropas Komisijas direktīvu prasībām.

Huawei

Pieminot „Huawei“, lielākā daļa cilvēku noteikti nekavējoties saistīs šo zīmolu ar jaunākajiem, augstas kvalitātes tehnoloģiskajiem produktiem. Faktiski „Huawei“ zīmols kopš tā darbības sākuma 1987. gadā ir nogājis tālu ceļu. Ar īsu 30 gadu vēsturi, „Huawei“ šodien ir visā pasaulē ļoti labi pazīstams zīmols.
„Huawei“ telefoni un citi risinājumi tiek izmantoti vairāk nekā 170 valstīs un tas apkalpo vairāk nekā trešdaļu no pasaules iedzīvotājiem. „Huawei“ ir trešais lielākais rūteru, komutatoru un citu telekomunikāciju iekārtu ražotājs.
„Huawei“ vīzija ir bagātināt dzīvi, izmantojot saziņu. Arvien vairāk cilvēku visā pasaulē spēj izveidot savienojumu ar arvien ātrākām ierīcēm, izvirzot augstākas prasības attiecībā uz ātrumu, ērtumu un drošu un personalizētu pieredzi. Uzņēmumiem ir savas prasības, tie izmanto šīs tehnoloģijas loģistikas, dažādu operāciju un lietotāju datu pārvaldīšanai.
Līdz 2012. gadam vairāk nekā 90 procenti uzņēmuma patērētāju ierīču tika piegādātas un pārdotas ar „Huawei“ zīmolu.
„Huawei“ turpina izmantot savas izaugsmes priekšrocības, kļūstot par starptautisku līderi dažādos nozares standartos.

Huawei Watch GT2 Classic, 42 mm, refined gold Huawei

Mitruma izturība

Jaunām un kvalitatīvām šo modeļu ierīcēm ir augsta izturība pret mitrumu un tīra ūdens šļakatām. Brīdinām, ka, izmantojot šos modeļus, dabiskā nodiluma dēļ, šīs ierīces var zaudēt mitrumizturību vai būt mazāk izturīgas pret mitrumu un tīra ūdens šļakatām nekā tad, kad tās bija jaunas.

Vēl mēs informējam, ka mitrumizturība tika noteikta svaigā un tekošā ūdenī. Citos apstākļos pat jaunas ierīces var būt mazāk izturīgas pret mitrumu un šļakatām, ja mitruma avots nav tīrs un/vai tekošs ūdens. 

Iesakām, nekādā gadījumā nepārbaudīt šo modeļu izturību pret mitrumu un šļakatām. Atzīmēsim, ka šo modeļu ierīces ir konstruētas tādā veidā, lai izturētu mitruma iedarbību, taču, tas nekādā ziņā nenozīmē, ka šo modeļu ierīces ir 100% ūdensizturīgas. Norādām, ka, ja šiem modeļiem būs šķidruma radītie zaudējumi, garantijas apkalpošana netiks piemērota. 


Viedpulkstenis ir datorizēta valkājama ierīce ar viedām funkcijām. Daudziem viedpulksteņiem ir ne tikai laika rādīšana, bet arī "Bluetooth" savienojums. Lietotājs var savienot pulksteni ar tālruni, izmantojot "Bluetooth", lai iniciētu un atbildētu uz tālruņa zvaniem no sava mobilā tālruņa, lasītu e-pasta vēstules un īsziņas, saņemtu laika ziņas, klausītos mūziku, diktētu e-pasta vēstules un īsziņas, kā arī uzdotu jautājumu digitālajam asistentam. Viedpulksteņi darbojas arī kā atsevišķas ierīces. Piemēram, daži viedpulksteņi apkopo datus par lietotāja veselību, piemēram, uzrauga lietotāja sirdsdarbību. Citi nodrošina globālās pozicionēšanas sistēmas (GPS) datus, sniedzot lietotājam norādes par iešanu kājām vai braukšanu un pašreizējo atrašanās vietu. Viedpulksteņi parasti ir saistīti ar lietotāja viedtālruni. Daudzas no tām pašām tālruņa funkcijām un lietojumprogrammām ir pieejamas arī pulksteņa ierīcē, un tās var sinhronizēt ar to.


Lielākajā daļā mūsdienu viedpulksteņu ir iebūvēts GPS. Kas tieši ir GPS viedpulksteņos? Viedpulksteņi ar iebūvētu GPS uztvērēju var izmantot globālo pozicionēšanas sistēmu, lai noteiktu un izsekotu jūsu atrašanās vietu. Tas ir līdzīgs viedtālruņa GPS, taču dati un atrašanās vietas rezultāti var atšķirties atkarībā no pulksteņa satelītu sistēmas. Globālā pozicionēšanas sistēma izmanto satelītus, kas atrodas orbītā aptuveni 12 000 jūdžu virs Zemes virsmas. Katrs satelīts divas reizes dienā riņķo ap Zemi pa iepriekš noteiktu trajektoriju un sūta mikroviļņu signālus uz viedpulksteņa GPS uztvērējiem. Jūsu viedpulkstenis uztver signāla datus un izmanto triangulāciju, lai noteiktu jūsu atrašanās vietu. GPS uztvērējam jāatrod vismaz trīs satelīti, lai noteiktu ģeogrāfisko platumu un garumu, un četri satelīti, lai noteiktu augstumu. Tā arī aprēķina, kad signāls tika nosūtīts no satelīta un kad ierīce to uztvēra. Ar šo metodi var noteikt, cik tālu no jūsu atrašanās vietas atrodas satelīts.


Pulsometrs – skābekļa līmeņa asinīs un pulsa frekvences mērītājs. 1977. gadā somu profesors Sepp Säynäjäkang no Oulu Universitātes izgudroja pirmo ar baterijām darbināmu pirkstu galiem piemērotu sirdsdarbības monitoru. Tā ir kompakta, funkcionāla un uzticama neinvazīva fizioloģiskās uzraudzības ierīce lietošanai mājās, lai izvairītos no ārsta apmeklējuma. Balstoties uz divu dažāda garuma gaismas viļņu principu, tas ir ideāli piemērots veselības uzraudzībai ikvienam – kurš regulāri vingro un cenšas kontrolēt savu slodzi vai slimo ar dažādām plaušu un asinsvadu slimībām. Populārākie mērītāji ir vienkārši lietojami, un tiem ir skava, kurā ievietojat pirkstu. Pandēmijas laikā šīs ierīces ir kļuvušas īpaši nepieciešamas, jo tās palīdz diagnosticēt, kad koronavīrusa pacientam ir nepieciešama neatliekamā palīdzība. Ja skābekļa līmenis nokrītas zem 93%, nekavējoties jāsaņem medicīniskā palīdzība. Arvien vairāk viedpulksteņu ražotāju aprīko savas ierīces ar sirdsdarbības monitora funkcijām. Daži modeļi ir arī ūdensizturīgi, aprēķina sadedzinātās kalorijas un soļus, kā arī ietver hronometru, pulksteni, kalendāru un citas nepieciešamās funkcijas. Šis kompaktais mērītājs ir kļuvis par neatņemamu mūsdienu dzīves sastāvdaļu, nodrošinot līdzsvaru starp veselību un laimi.


Produktu attēliem ir ilustratīva nozīme un tie ir kā piemēri. Produkta aprakstā esošie video ir paredzēti tikai informatīviem nolūkiem, tāpēc tajos iekļautā informācija var atšķirties no paša produkta. Krāsas, piezīmes, parametri, izmēri, izmēri, funkcijas, un/vai jebkuras citas oriģinālo izstrādājumu īpašības var atšķirties no to faktiskā izskata, tāpēc, lūdzu, skatiet produkta specifikācijās norādīto produkta aprakstu. Ja Jums ir kādi jautājumi, mēs vienmēr gaidām Jūsu zvanu +371 25220220 vai sazinieties pa e-pastu: palidziba@220.lv.

Arī citi interesējās

Kopīgā informācija par: Huawei Watch GT2 Classic, 42 mm, refined gold

Preces ID: 7573270
Kategorija: Viedpulksteņi (smartwatch)
Preču iepakojumu skaits: 1 gab.
Iepakojuma izmēri un svars (1):

Iepakojuma izmēri: garums x platums x augstums (m), svars (kg)

0,1 x 0,1 x 0,07 m, 0,2 kg
Tips:

Nosaka ierīces piemērotību vai mērķi.

Viedpulkstenis
Preču zīme:

Tā ir zīme (vārds, grafisks attēls vai to kombinācija), kuras galvenais mērķis ir atšķirt viena pārdevēja preces no cita. Vēl preču zīme klasificē produktu arī kā atšķirīgu, unikālu un reģistrētu zīmi.

Huawei
Ekrāna izmērs (collās):

Ekrāna diagonāle collās. Viena colla ir vienāda ar 2.54 cm. Jo lielāka ir diagonāle, jo lielāks ir atveidotā attēla laukums.

1.2
Krāsa:

Norāda uz to, kādā krāsā ir prece.

Zelta
Ekrāna tips:

Nosaka vienu no galvenajām ierīces īpašībām - ekrāna tipu. Ierīcei var būt vai nu IPS (paralēls kristālu izvietojums visā monitora platnē), vai TFT tehnoloģijas (TFT tehnoloģija ir pazīstama kā aktīvās matricas šķidro kristālu displejs).

AMOLED
Ekrāna izšķirtspēja:

Nosaka ekrānā atveidojamā attēla kvalitāti. Jo augstāka ir ekrāna izšķirtspēja, jo detalizētāks ir attēls un labāks ir attēla asums.

390 x 390
Skārienekrāns:

Norāda, vai ir skārienjūtīgs ekrāns, vai nav.

Aproces tips: Metāls
Ūdens izturība:

Norāda, vai viedpulkstenim ir ūdens izturība, vai nav.

Ūdensizturības līmenis:

Norāda, kāds ir ūdensizturības līmenis. Piemēram, 1 ATM, 10 ATM, 15 ATM.

5 ATM
Bluetooth:

Bluetooth - tas ir bezvadu datu savienojums starp mobilajām ierīcēm un citām ierīcēm.

NFC:

Near Field Communication (tuva darbības lauka sakari) - datu pārraides tehnoloģija, kuras pamatā ir radiosakari. Šo tehnoloģiju izmanto, lai pārsūtītu nelielu informācijas daudzumu uz tuvumā esošajām ierīcēm.

Wi-Fi:

Wi-Fi (Wireless Fidelity) – bezvadu tehnoloģija, kas ļauj pārsūtīt datus un izveidot savienojumu ar internetu.

GPS:

Norāda, vai ir GPS, vai nav.

SIM kartes atbalsts:

Norāda, vai ir SIM kartes ligzda, vai nav.

Saderība:

Norāda, ar kādām operētājsistēmām ir saderīgs. Piemēram, iOS 11+, Mac OS x 10.9+, Windows XP.

Android 4.4+, iOS 9+
Akumulatora darbības laiks: 7 dienas st
Papildus funkcijas:

Norāda, kādas ir viedās funkcijas. Piemēram, miega uzraudzība, pedometrs, SMS un zvanu paziņojumi.

Sadedzinātu kaloriju skaitītājs, Miega kontrole, Pedometrs, Modinātājs, SMS un zvana paziņojumi, Akselerometrs, Sirdsdarbības ātruma sensors, Mūzikas atskaņotājs, Barometrs, Laikapstākļi, Žiroskopa sensors, Gaismas sensors, Sporta režīms, Stresa monitorings
Pulsometrs (HR):

Norāda, vai ir pulsometrs (HR), vai nav.

Plaukstas locītavas apkārtmērs (cm):

Norāda, kāds ir iespējamais plaukstas locītavas apkārtmērs centimetros (cm).

13 - 20
Komplektācija:

Apraksta preces komplektāciju.