Atlaizu kodu lietus

Nikon D780 24-120mm f/4 VR

Preces ID: 7365109
Akcija piegādei
Video ieraksta izšķirtspēja:
4k

*Visi reģistrētie lietotāji, izņemot juridiskās personas, pasūtījumiem, kas pieteikti 18.05.-30.05. līdz 23:59 saņems atpakaļ savā 220.lv kontā 10% no pārdevēja 220.lv iegādātās pasūtījuma summas virs 200€ 220.lv naudas veidā, pēc pasūtījuma izpildes. Plašāka informācija par 220.lv naudas lietošanas noteikumiem: https://220.lv/lv/t/220lati

Neaizmirstiet pasargāt savus pirkumus!
Ražotāja apdrošināšana: 0 gadi
Apdrošināšana - pret bojājumiem, ūdeni, zādzībām
Ražotāja garantija: 24 mēn.
Pagarināta garantija - aizsardzība pret neparedzētām kļūmēm
€ 2 82900
Pārdevējs: 220.lv
Daudzums - +

Preču saņemšanas veids

Preces apraksts: Nikon D780 24-120mm f/4 VR

Nikon D780 24-120mm f/4 VR

Komplektā ar fotokameras D780 korpusu un portatīvo un jaudīgo „AF-S NIKKOR 24-120mm f/4G ED VR“ objektīvu. Šis universālais objektīvs piedāvā plašu pielietojumu - no platleņķa līdz teleobjektīva - un vienmērīgu f/4 diafragmu un uzņem satriecošus fotoattēlus un video jebkurā fokusa attālumā.

Pamatnoteikums – nav nekādu noteikumu

Lai nekas netraucētu jūsu vīzijai. Fotoaparātam D780 ir visas funkcijas, kuras jūs varētu sagaidīt no profesionāla DSLR un vēl vairāk. Skaidrs skats. Ilgs akumulatora darbības laiks. Izturīga konstrukcija. Ka arī, divas ātras un uzticamas AF sistēmas, ekskluzīva izsekošana, plašs ISO diapazons un daudz kas cits. Brīvas formas vai ierāmētiem kadriem. Fotoattēliem vai filmām. Šī pilnkadra DSLR fotokamera neko neignorē.

 • PILNS KADRS
 • LĪDZ
  12 FPS
 • OPTISKAIS
  SKATU MEKLĒTĀJS
 • ILGS AKUMULATORA
  LIETOŠANAS LAIKS
 • F SAVIENOTĀJS

Viena DSLR, divas AF sistēmas

Ieviešam jaunu elastīguma līmeni. Pilna kadra fotoaparātam D780 ir ātra speciālā AF sajaukšanas sistēma fotografēšanai tiešraidē, ka arī ātra un uzticama fāzes noteikšanas AF sistēma fotografēšanai skatu meklētājā. Tiešā skata režīmā ļoti precīza AF sistēma nodrošina 273 sensoru AF punktus un pievilcīgu AF. Fotografējot ar skatu meklētāju, labākās izsekošanas iespējas variet izmantot Nikon jaudīgajā 51 punktu AF sistēmā.

AF, kad fotografēšanai izmanto skatu meklētāju

51 punktu fāzes noteikšanas AF sistēmai ir jutība - 3 EV un spilgts optiskais skatu meklētājs, lai precīzi ierakstītu reāllaikā komponējamās darbības. Seko objektiem ārkārtīgi ātri, pat vājā apgaismojumā.

Seko objektiem ārkārtīgi ātri, pat vājā apgaismojumā

Fotografējot ar skatu meklētāju, 51 punkta AF sistēma nodrošina tūlītēju pielāgošanos, ātri pārslēdzoties uz uzlabotajiem AF režīmiem. Izmantojiet ātras attēlveidošanas un spoža objekta izcelšanas priekšrocības AF režīmā.

AF, fotografējot tiešā skata režīmā

Fotografējot tieša skata režīmā, 273 punktu jauktā AF sistēma nodrošina apm. 90% no kadra horizontāli un aptuveni 90% vertikāli. Atlokāms ekrāns ļauj izvēlēties no dažādiem skata leņķiem, kā arī ar skārienjutīgu aizvara atbrīvošanu un AF funkcijām.

Spilgts jebkuros apgaismojuma apstākļos

273 punktu hibrīda AF sistēma ir jutīga līdz –5 EV, kad fotografējiet ar objektīvu, kuram maksimālais diafragmas atvērums ir f/1,4 vai lielāks. Fotografējot ļoti tumšus sižetus, variet aktivizēt AF vājā apgaismojumā un fotografēt līdz –7 EV ar AE iestatījumu.

Parādiet svarīgākos mirkļus

Izbaudiet 7 fps fotografēšanu un AF / AE, fotografējot ar skatu meklētāju. Fotografējiet klusuma tiešraides režīmā līdz 12 fps. Pat fotografējot RAW formātā, jūs variet uzņemt augstākās izšķirtspējas attēlus.

Kadru fiksēšana lielā ātrumā

Vai vēlaties rādīt filmas savās filmās? Fotografējiet tiešraides režīmā un uzņemiet „Full HD“ (2 MP) fotoattēlus ar ātrumu 120 fps. Variet arī uzņemt 4K/UHD (8 MP) kadrus ar ātrumu 30 fps.

Nekas jūs neapturēs

Tā kā nekas nepalēnina jūsu darbu, variet izveidot ko vēlaties. Ar izcilu laika apstākļu izturību un izturīgu magnija sakausējuma korpusu jūs variet ņemt līdzi D780 jebkur. Divkāršais slots ir piemērots ātrdarbīgām UHS-II SD kartēm, kuras lieliski darbojas ar fotokameru sērijveida kadriem un nodrošina tīru buferi. Dziļais rokturis un ilgais akumulatora darba laiks atvieglo darbu ilgstošas fotogrāfiju uzņemšanas laikā.

PIELĀGOJIET

Pamata iestatījumus var ātri pielāgot, izmantojot skārienvadības vadību vai komandu ritentiņu. Fotografējot manuālā fokusēšanas režīmā, kameras elektroniskais attāluma meklētājs palīdz pārliecināties, vai izvēlētais fokusa punkts ir nofokusēts.

PĀRBAUDIET

0,70 k. optiskais skatu meklētājs nodrošina plašu redzamības lauku un 100% pārklājumu. Lielais, atlokāmais 2 359 tūkst. punktu LCD displejs ļauj ātri apstiprināt kadrus, divreiz pieskaroties, lai redzētu 100% attēla apgabalu.

PĀRSKATĪŠANA

Fotokameras retušēšanas izvēlne ļauj ērti izgriezt rāmi uzreiz, un tagad to var izdarīt horizontāli vai vertikāli. Jūs varat izdzēst nevēlamus kadrus no vienas kartes vai no abām kartēm vienlaikus.

Uzņemiet jebkuru attēlu

Lieliski skati. Ārkārtas darbības. Fona apgaismojuma 24,5 MP pilna kadra CMOS sensors un EXPEED 6 attēlu apstrādes sistēma nodrošina plašu dinamisko diapazonu un nekļūdīgus rezultātus jebkurā ISO vērtību diapazonā. Fotokamera ir aprīkota ar to pašu D850 180 tūkst. pikseļu RGB sensoru un uzlabotā skatu atpazīšanas sistēma darbojas ļoti precīzi.

Realizējiet savu vīziju

Vai fotografējiet īpaši sliktos laika apstākļos vai spilgti apgaismotā nakts pilsētā? Izmantojot dažādus mērīšanas un baltā balansa režīmus, jūs variet ātri reaģēt uz izmaiņām dabiskā apgaismojumā vai augsta kontrasta apstākļos.

Spilgta gaisma vai slikts apgaismojums

Paplašināms 100–51 200 ISO diapazons, paplašināms līdz 204 800 un samazināms līdz ISO 50, ļauj jums uzreiz pielāgoties mainīgajai gaismai. Uztveriet bagātīgus toņus spilgtā saules gaismā. Rādiet detaļas un nokrāsas vājā apgaismojumā.

Jūs variet darīt jebko

Pieejamais aizvara ātrums - 1/8000–900 s, kas dod vairāk laika eksperimentēt ar laika ekspozīciju. Vienkārši sinhronizējiet „Nikon“ „Speedlight“ zibspuldzi lielā ātrumā, lai uzņemtu iespaidīgus darbības kadrus. Variet arī palēnināt darbību, lai iegūtu iespaidīgas gaismas pēdas un nakts ainas.

Izveidojiet līdz šim labāko kadru bez grūtībām

Ar fotoaparātu D780 variet strādāt tieši ar iecienītākajiem NIKKOR objektīviem ar F savienotāju. Ka arī tas ir savietojams ar visām „Nikon“ „Speedlight“ zibspuldzēm. Ir pieejami visi ar radio papildinātie bezvadu apgaismojuma vadības elementi, lai jūs varētu izmantot SB-5000 universālo zibspuldzi. Fotokameras ātrgaitas datu pārsūtīšanas iespējas un bezvadu savienojuma funkcija ļauj ērti izvietot savus attēlus.

ATTĀLA FOTOGRAFĒŠANA

Izmantojot sīkrīku „SnapBridge“, viedtālruni variet pārvērst par tālvadības monitoru un tālvadības pulti.
Variet arī fotografēt no attāluma, izmantojot izvēles WR-1 un WR-R10 bezvadu tālvadības pultis.

ĀTRI SAVIENOJUMI

Saderīgais bezvadu raidītājs WT-7 ļauj savienot tīkla kabeli ar kameru un pārsūtīt attēlus tieši uz FTP serveri vai personālo datoru ar ātrumu 866,7 Mbps.

PIEMĒROTS LIETOŠANAI AR VIEDĀM IERĪCĒM

Izmantojot „Nikon“ sīkrīku „SnapBridge“, jūs variet filtrēt un koplietot JPEG, RAW (NEF) formāta failus un filmas ar jebkuru viedierīci. Lietojot to kopā ar fotoaparātu D780, jūs variet filtrēt pēc datuma un pārsūtīt atlasītās paketes.

Pielāgojiet darbību filmas ierakstīšanas laikā

Fotoaparāts D780 izmanto savu 6 tūkst. attēla sensora izšķirtspēju, lai iegūtu īpaši augstas izšķirtspējas 4K/UHD videoierakstus ar ātrumu 30p / 25p / 24p ar nulles apcirpšanas koeficientu. Varat ierakstīt „Full HD“ palēninātas kustības kadrus ar 120p audio, nepārsūtot to no fotokameras. Kā arī, jūs variet ierakstīt video DX formātā ar 50p / 60p kadru uzņemšanas ātrumu. AF ātrumu un AF izsekošanu var iestatīt video ierakstīšanas laikā, un video ir pieejami četri AF apgabala režīmi.

N-LOG

Saglabājiet līdz 12 dinamiskā diapazona soli, lai iegūtu lielāku elastību krāsu rediģēšanā un pielāgošanā. Fotografējot augstas - 10 bitu - dziļuma attēlus „N-Log“ formātā, skenējiet četras reizes vairāk informācijas nekā ar standarta 8 bitu ierakstīšanu.

„HYBRID LOG GAMMA“ (HLG) FORMĀTS

Krāsu apstrāde novērš nepieciešamību pēc krāsu pielāgošanas - kas prasīja daudz laika. Izmantojot D780 fotoaparātu, variet izmantot ārēju video ierakstītāju, lai ierakstītu bagātīgi krāsainus HLG HDR kadrus, kurus variet parādīt tieši saderīgā televizorā vai monitorā.

LAIKA KODA DATI

Ierakstiet laika kodu, izvēloties formātu ar vai bez izlaišanas kadriem un izvadi, izmantojot 10 bitu HDMI. Fotoaparāts ir saderīgs ar „Atomos“ atvērto protokolu: jūs varat sinhronizēt HDMI filmu sākšanu un pārtraukšanu, izmantojot ārēju ierīci. Šim nolūkam variet izmantot arī fotokameru.

Intervāla filmu izveidošana, nepārsūtot tās no fotokameras

Variet izveidot iespaidīgas 4K/UHD intervāla filmas, nepārsūtot tās no fotokameras. Ekspozīcijas izlīdzināšana samazina atšķirības starp attēliem vienmērīgām pārejām. Fotografējot ar klusuma intervāla taimeri, tiek novērsta mehāniska izplūšana un aizvara troksnis. Vājā apgaismojumā diapazonu variet paplašināt līdz - 3 EV, un aizvara ātrumu var pagarināt līdz 900 s.

Realizējiet savu vīziju

Universāls. Uzticams. Radošs. Neatkarīgi no tā, vai fotografējat vai filmējat, fotoaparāts D780 palīdzēs jums īstenot jebkuru vērienīgu ideju.

FOKUSU GRUPĒŠANA

Izveidojiet attēlus ar lauka dziļumu, kas šķietami liekas neiespējams ar fokusa maiņas fotografēšanas režīmu. Jūs variet iestatīt katra fokusa posma attālumu, un maksimālā fokusa funkcija palīdz bloķēt fokusu katrā līmenī.

DIGITIZĒŠANA

Pārvērtiet negatīvus vai slaidus, kas uzņemti uz 35 mm foto filmiņām, 24 MP digitālos failos. Viss, kas jums ir nepieciešams, ir fotokameras digitalizācijas izvēlne, izvēles filmu digitalizācijas adapteris ES-2 un „Micro-NIKKOR“ objektīvs.

PICTURE CONTROL

Izmantojot „Nikon“ sistēmu „Picture Control“ var viegli noteikt fotoattēlu vai video parametrus. Pastāv dažādas iepriekš noteiktas iespējas, un jūs variet izveidot pielāgotas vadīklas konkrētiem objektiem un sižetiem.

TEHNISKIE DATI

Tips

Digitālā spoguļkamera

Objektīva statīvs

Nikon F savienotājs (ar AF savienotāju un AF kontaktiem)

Efektīvs skata leņķis

Nikon FX formāts

Attēla sensors

FX, CMOS, 35,9 mm x 23,9 mm

Kopējais pikseļu skaits

25,28 mln.

Putekļu aizsardzības sistēma

Attēla sensora tīrīšana, fotogrāfiju atputekļošana dati (nepieciešamā „Capture NX-D“ programmatūra)

Efektīvi pikseļi

24,5 mln.

Attēla lielums (pikseļi)

FX (36 x 24) attēla laukums: (L) 6 048 x 4 024 (24,3 mln.), (M) 4 528 x 3 016 (13,7 mln.), (S) 3 024 x 2 016 (6,1 mln.). DX (24 x 16) attēla laukums: (L) 3 936 x 2 624 (10,3 mln.), (M) 2 944 x 1 968 (5,8 mln.), (S) 1 968 x 1 312 (2,6 mln.). 1:1 (24 x 24) attēla laukums: (L) 4 016 x 4 016 (16,1 mln.), (M) 3 008 x 3 008 (9,0 mln.), (S) 2 000 x 2 000 (4,0 mln.). 16:9 (36 x 20) attēla laukums: (L) 6 048 x 3 400 (20,6 mln.), (M) 4 528 x 2 544 (11,5 mln.), (S) 3 024 x 1 696 (5,1 mln.). Fotoattēli, kas uzņemti filmēšanas laikā ar 3 840 x 2 160 kadriem: 3 840 x 2 160. Filmēšanas laikā uzņemto fotoattēlu un citu kadru izmēri: 1 920 x 1 080.

Uzglabāšana - failu formāts

NEF (RAW): 12 vai 14 bitu (bez zudumiem saspiests vai saspiests); JPEG: „JPEG-Baseline“, savietojams ar labu (apmēram 1:4), normālu (apmēram 1:8) vai vieglu (apmēram 1:16) saspiešanu; iespējamā izmēra prioritāte un optimāla kvalitātes saspiešana; NEF (RAW) + JPEG: viens attēls tiek saglabāts gan NEF (RAW), gan JPEG formātā.

Sistēma Picture Control

Auto (automātisks), Standard (standarta), Neutral (neitrāls), Vivid (košs), Monochrome (vienkrāsains), Portrait (portrets), Landscape (ainava), Flat (blāvs), radošas „Picture Control“ iespējas (Dream (vīzija), Morning (rīts), Pop (poparts), Sunday (svētdiena), Somber (drūms), Dramatic (dramatisks), Silence (klusums), Bleached (balināts), Melancholic (melanholisks), Pure (tīrs), Denim (džinsi), Toy (rotaļa), Sepia (sēpija), Blue (zils), Red (sarkans), Pink (rozā), Charcoal (tumši pelēks), Graphite (grafīts), Binary (binārs), Carbon (ogleklis); atlasītā „Picture Control“ iespēja var tikt pārveidota; krātuve pielāgotajām „Picture Control“ iespējām

Uzglabāšana - mediji

SD, SDHC (saderīgs ar UHS-II), SDXC (saderīgs ar UHS-II)

Divu karšu slots

2 „Secure Digital“ (SD) kartes, 2. slotu var izmantot pārpildes gadījumā, dublējumu uzglabāšanai vai atsevišķai NEF (RAW) un JPEG formāta attēlu uzglabāšanai; attēlus var kopēt no vienas kartes otrā.

Failu sistēma

DCF 2.0, „Exif 2.31“

Skatu meklētājs

Acu līmeņa pentaprismas spoguļa skatu meklētājs

Kadra pārklājums

FX: aptuveni 100% horizontāli un 100% vertikāli, DX: aptuveni 97% horizontāli un 97% vertikāli, 1:1: aptuveni 97% horizontāli un 100% vertikāli, 16:9: aptuveni 100% horizontāli un 97% vertikāli

Tālummaiņa

Apmēram 0,7 k (izmantojot 50 mm f/1,4 objektīvu un izvēloties bezgalības iestatījumu, –1,0 m-¹)

Novērošanas punkts

21 mm (–1,0 m-¹; no centrēta skatu meklētāja okulāra objektīva virsmas)

Dioptriju regulēšana

No –3 līdz +1 m-¹

Fokusēšanas ekrāns

B tipa „BriteView“ spilgts matēts „Mark VIII“ ekrāns (ar AF laukuma rāmji; var būt redzams komponēšanas režģis)

Atspulgu spogulis

Ātrās atgriešanās tips

Spilgtuma dziļuma pārskats

Jā; nospiežot Pv pogu, objektīva diafragma tiek samazināta līdz lietotāja (A un M režīmi) vai fotokameras izvēlētai (P un S režīmi) vērtībai

Objektīva diafragma

Ar tūlītēju atgriešanos, kas tiek kontrolēta elektroniski

Saderīgi objektīvi

G, E un D tipi (daži ierobežojumi attiecas uz PC objektīviem), citi AF NIKKOR objektīvi (izņemot IX NIKKOR objektīvus un F3AF objektīvus), AI-P NIKKOR objektīvi DX formāta objektīvi (izmantojot [DX (24 × 16)] attēla apgabalu), bez CPU AI objektīviem (tikai A un M režīmā), skatu meklētāja fotografēšanas laikā elektronisko diapazona meklētāju var izmantot ar objektīviem, kuru maksimālais apertūras atvērums ir f/5,6 vai lielāks. Ar objektīviem, kuru maksimālais apertūras atvērums ir f/8 vai ātrāks, elektronisks diapazona meklētājs atbalsta 11 fokusa punktus.

Slēdža tips

Elektroniski vadāma vertikāli kustīgas fokālās plaknes mehāniskā slēdzene; slēdzene ar elektronisku priekšējo diagrammu; elektroniskā atslēga

Aizvara ātrums

1/8 000-30 s (izvēlieties no soļu izmēriem 1/3 un 1/2 EV, pagarinot līdz 900 s režīmā M); ilga laika ekspozīcija (bulb); laika ekspozīcija; X200

Zibspuldzes sinhronizācijas ātrums

X=1/200 s; sinhronizēta ar aizvaru ar ātrumu 1/200 s vai mazāku; atbalsta liela ātruma automātisku fokālās plaknes sinhronizāciju

Atbrīvošanas režīms

S (viens kadrs), CL (nepārtraukts zems ātrums), CH (nepārtraukts liels ātrums), Q (klusa aizvara atbrīvošana), QC (kluss nepārtraukts aizvara atbrīvojums), automātiskais taimeris, MUP (spoguļa pacelšana)

Maksimālais kadru ātrums

Līdz 7 fps. CL: 1–6 fps (fotografēšana ar skatu meklētāju); 1–3 fps (fotografēšana tiešajā skatā). CH: 7 fps; fotografējot bezskaņas režīmā NEF / RAW formātā, 8 fps (14 bitu dziļums) vai 12 fps (12 bitu dziļums). QC: 3 fps

Automātisks taimeris

2 s, 5 s, 10 s, 20 s; no 1 līdz 9 ekspozīcijas ar 0,5, 1, 2 vai 3 s intervālu

Ekspozīcijas mērīšana

Fotografēšana ar skatu meklētāju: TTL ekspozīcijas mērīšana, izmantojot aptuveni 180 tūkst. (180 000) pikseļu RGB sensors; fotografēšana tiešajā skatā: TTL ekspozīcijas mērīšana, izmantojot attēla sensoru

Mērīšanas metode

Matricas: 3D krāsu matricas mērīšana III (G, E un D veida objektīvi); krāsu matricas mērīšana III (citi centrālā procesora objektīvi); krāsu matricas mērīšana pieejama objektīviem bez centrālā procesora, ja lietotājs norāda objektīva datus; centrā: 12 mm aplim rāmja centrā 75% svars; apļa diametru var mainīt uz 8, 15 vai 20 mm, vai svērumu var balstīt uz visa kadra vidējo (ne CPU un „AF-S Fisheye NIKKOR 8-15mm f/3.5-4.5E ED“ objektīvi izmanto 12 mm apli); punkts: metru aplis ir aptuveni 4 mm diametrā (apmēram 1,5% no kadra), kura centrā ir atlasītais fokusa punkts (centrālajā fokusa punktā, ja tiek izmantots CPU vai „AF-S Fisheye NIKKOR 8-15mm f/3.5-4.5E ED“ objektīvs); gaišo apgabalu ekspozīcija: funkcija pieejama G, E un D veida objektīviem

Mērīšanas diapazons (ISO 100, f/1,4 objektīvs, 20 °C / 68 °F)

Matricas un centra svērtā mērīšana: no -3 līdz +20 EV; punkta mērīšana: 2–20 EV; Gaišo apgabalu ekspozīcijas mērīšana: 0–20 EV

Ekspozīcijas mērītāja savienotājs

CPU, AI

Režīmi

Auto, P: ieprogrammēts automātiskais režīms ar elastīgu programmu, S: aizvara prioritātes automātiskais režīms, A: apertūras prioritātes automātiskais režīms, M: manuālais režīms EFCT, specefektu režīmi: night vision (nakts redzamība), super vivid (īpaši košas krāsas), pop (popartos), photo illustration (foto ilustrācijas), toy camera effect (rotaļlietu fotokameras efekts), miniature effect (miniatūras efekts), selective color (krāsu izvēle), silhouette (siluets), high key (gaiši toņi), low key (tumši toņi); U1 ir U2: lietotāja iestatījumi

Ekspozīcijas kompensācija

No –5 līdz + 5EV; no -3 līdz +3 EV, filmējot video (izvēlieties no soļu izmēriem 1/3 un 1/2 EV), kas pieejami P, S, A, M un EFCT režīmā

Ekspozīcijas fiksācija

Tiek ierakstīta iestatītā spilgtuma vērtība

ISO jutīgums

ISO 100-51 200 (izvēlieties no soļu izmēriem 1/3 un 1/2 EV); var iestatīt arī apmēram 0,3, 0,5, 0,7 vai 1 EV (ISO 50 ekvivalents) zem ISO 100 vai līdz apmēram 0,3, 0,5, 0,7, 1 vai 2 EV (ISO 204 800 ekvivalents) virs ISO 51 200; ir pieejama automātiska ISO jutības kontrole (ieteicamais ekspozīcijas koeficients)

Aktīvais D-Lighting

Jūs varat izvēlēties Auto (automātisks), Extra high (ļoti augsts), High (augsts), Normal (normāls), Low (zems) vai Off (izslēgts)

Automātiska fokusēšana

Fotografēšana ar skatu meklētāju: TTL fāzes noteikšana veikta, izmantojot uzlaboto „Advanced Multi-CAM 3500 II“ autofokusa sensora moduli ar atbalstu 51 fokusa punktam (ieskaitot 15 krustveida sensorus; f/8, ko atbalsta 11 sensori); atbalstīts autofokusa precizējošais tiešais skats: Hibrīda fāzes noteikšanas / kontrasta noteikšanas AF, ko veic attēla sensors; atbalstīta autofokusa precizēšana

Noteikšanas diapazons

Fotografēšana skatu meklētāja režīmā¹: no -3 līdz +19 EV; Tiešais skats²: no -5 līdz +19 EV; No -7 līdz +19 EV ar vāju apgaismojumu AF

Papildu objektīvs

Viens AF (AF-S), nepārtraukts AF (AF-C), AF režīma automātiskā pārslēgšana (AF-A; pieejams tikai fotografēšanas režīmā), pilna laika AF (AF-F; pieejams tikai video režīmā); fokusa paredzēšana aktivizēta automātiski atbilstoši objekta statusam, manuālais fokuss (M): var izmantot elektronisko diapazona meklētāju

Fokusa punkti

Fotografēšana ar skatu meklētāju: 51 punkts ar atlasītu [All points] (visi punkti) pielāgotajam iestatījumam a6 [Focus points used] (tiek izmantoti fokusa punkti), 11 punkti ar atlasītu [Every other point] (katru otro punktu), fotografēšana tiešajā skata režīmā:³ 273 punkts ar atlasītu [All points] (visi punkti) pielāgotajam iestatījumam a6 [Focus points used] (tiek izmantoti fokusa punkti), 77 punkti ar atlasītu [Every other point] (katru otro punktu)

AF zonas režīms

Fotografēšana skatu meklētāja režīmā: Viena punkta AF 9-, 21 vai 51 punkta dinamiskā apgabala AF, 3D paredzēšana, grupas apgabala AF; fotografējot tiešā skata režīmā: viena punkta AF (tikai fotografēšanai, viena AF/AF-S), viena punkta AF, dinamiskā apgabala AF (tikai fotografēšanai, nepārtraukts AF/AF-C), plata apgabala AF (S), plata apgabala AF (L), automātiskā apgabala AF

Fokusa fiksators

Fokusu var fiksēt, līdz pusei nospiežot aizvara atbrīvošanas pogu (viena AF / AF-S) vai nospiežot AE-L / AF-L pogu

Zibspuldzes vadība

Fotografēšana ar skatu meklētāju: TTL zibspuldzes vadību veic, izmantojot aptuveni 180 tūkst. (180 000) pikseļu RGB sensors; fotografēšana tiešajā skatā: TTL zibspuldzes vadība, ko veic attēla sensors, vienmērīga apgaismojuma i-TTL piespiedu zibspuldze digitālajai spoguļkamerai, kas pieejama ar matricas, centra svērtā un gaišo apgabalu ekspozīcijas mērīšanu; i-TTL standarta piespiedu zibspuldze digitālajai vienobjektīva spoguļkamerai, kas pieejama ar punkta mērīšanu

Zibspuldzes režīms

Priekšējās diafragmas sinhronizācija, sarkano acu efekta samazināšana, lēna sinhronizācija, sarkano acu efekta samazināšana ar lēno sinhronizāciju, aizmugurējā aizkara sinhronizācija, izslēgta

Zibspuldzes kompensācija

No –3 līdz +1 EV (variet izvēlēties starp 1/3 un 1/2 EV soļiem), kad ir iestatīti P, S, A un M režīmi

Zibspuldzes gatavības indikators

Iedegas, kad papildu zibspuldze ir pilnībā uzlādēta; mirgo, kad zibspuldze ir uzplaiksnījusi ar pilnu jaudu

Kontakta savienojums

ISO 518 kontakta zibspuldzes savienotājs ar sinhronizācijas, ka arī datu kontaktiem un drošības fiksatoru

Nikon uzlabota radošā apgaismojuma sistēma

i-TTL zibspuldzes vadība, radiovadāms Pilnveidots uzlabots bezvadu apgaismojums, optiski vadāms uzlabotais bezvadu apgaismojums, modelēšanas izgaismojums, FV fiksēšana, krāsu informācijas pārsūtīšana, automātiska zibspuldzes lielātruma sinhronizācija, AF palīgs daudzapgabalu apgaismojumā (fotografējot skatu meklētāja režīmā), sinhronizētā zibspuldzes vadība

Sinhronizācijas skava

Sinhronizācijas termināļa adapteris AS-15 (pārdots atsevišķi)

Baltās krāsas balanss

Automātisks (3 veidi), automātiskā dabiskā gaisma, tieša saules gaisma, mākoņains, ēna, kvēlspuldžu apgaismojums, fluorescējošs (7 veidi), zibspuldze, krāsu temperatūras izvēle (2 500–10 000 K), iepriekš iestatīts manuālais režīms (var saglabāt līdz 6 vērtībām, tiešā skata režīma laikā pieejams baltā balansa punkta mērījums), visi, izņemot krāsu temperatūras izvēle ar precīzu ieregulēšanu

Fotografēšana sērijās ar dažādām baltā balansa vērtībām

Ekspozīcija un (vai) zibspuldze, baltās krāsas balanss un ADL

Tiešais skats - režīmi

Fotografēšana tiešā skata režīmā, filmu tiešais skats

Filma - mērīšana

TTL mērīšana, izmantojot kameras attēla sensoru

Filma - mērīšanas metode

Matrica, centrēta vai gaismas lauka koriģētais mērījums

Filmas - kadra izmērs (pikseļos) un kadru ātrums

3 840 x 2 160 (4K UHD); 30p (pakāpeniski), 25p, 24p 1 920 x 1 080; 120p, 100p, 60p, 50p, 30p, 25p, 24p 1 920 x 1 080 (palēnināts); 30p x4, 25p x4, 24p x5⁴. Faktiskais kadru ātrums 120p, 100p, 60p, 50p, 30p, 25p un 24p ir attiecīgi 119,88, 100, 59,94, 50, 29,97, 25 un 23,976 fps.

Filma - faila formāts

MOV, MP4

Filma - video ieraksta saspiešana

H.264 / MPEG-4 uzlabota video ieraksta kodēšana

Filma - audio ieraksta formāts

Lineārā PCM, AAC

Filma - audio ierakstīšanas ierīce

Integrēts stereomikrofons vai izvēles ārējs mikrofons ar trokšņa slāpētāja iespēju; regulējama jutība

Filma - ISO jutība

Manuāla izvēle (ISO 100-51 200); izvēlieties no soļu izmēriem 1/3 un 1/2 EV ar pieejamajām papildu opcijām, kas ir ekvivalentas aptuveni 0,3, 0,5, 0,7, 1 vai 2 EV (ISO 204800 ekvivalents) virs ISO 51200; automātiska ISO jutības kontrole (no ISO 100 līdz „Hi 2“) ir pieejama ar izvēles augšējo robežu

Filma - citas iespējas

Intervāla video ierakstīšana, elektroniska vibrāciju samazināšana, laika kodi, logaritmiskā žurnāla („N-Log“) un HDR (HLG) video izvade

Displejs

8 cm (3,2 col.), aptuveni 2 359 tūkst. punktu (XGA) noliecams TFT skārienjutīgs LCD displejs ar 170° skatīšanas leņķi, aptuveni 100% kadra aptvērumu, 11 līmeņu manuālu ekrāna spilgtuma kontroli un krāsu balansa kontroli.

Atjaunošana

Pilna kadra un miniatūru (4, 9, vai 72 attēli vai kalendārs) atskaņošana ar atskaņošanas tālummaiņu, atskaņošanas tālummaiņas apcirpšanu, videofailu atskaņošanu, fotogrāfiju un (vai) video slaidrādēm, histogrammas rādīšanu, iezīmētiem vienumiem, fotogrāfijas informāciju, atrašanās vietas datu rādīšanu, attēlu novērtēšanu, automātisko attēlu pagriešanu un indeksu atzīmēšanu.

USB

C TIPA savienotājs („SuperSpeed“ USB); ieteicams savienojums ar iebūvētu USB portu

HDMI izeja

C tipa HDMI savienotājs

Audio ieeja

Stereofona mini savienotāja ligzda (3,5 mm diametrs; jauda var tikt padota ar savienojumu)

Audio izeja

Stereofona minisavienotāja ligzda (3,5 mm diametrs)

Piederumu savienotāja ligzda (-as)

Iebūvēts (var izmantot kopā ar piederumiem, piem., MC-DC2 tālvadības vadu)

"Wi-Fi" (bezvadu LAN) standarti

IEEE 802.11b/g/n/a/ac, 2 412–2 462 MHz (11. kanāls) un 5 180–5 320 MHz, 2,4 GHz diapazons: 2,9 dBm, 5 GHz diapazons: 8,7 dBm, atvērtā sistēma, WPA2-PSK

„Bluetooth“ standarts

„Bluetooth“ specifikācijas 4.2 versija, „Bluetooth“: 2 402–2 480 MHz, „Bluetooth Low Energy“: 2 402–2 480 MHz, „Bluetooth“: –2,6 dBm (EIRP), „Bluetooth Low Energy“: –4,1 dBm; darbības diapazons: apmēram 10 m⁵

Akumulators

Viens uzlādējams litija jonu akumulators EN-EL15b⁶

Maiņstrāvas adapteris

Maiņstrāvas adapteris EH-5d / EH-5c / EH-5b; nepieciešams maiņstrāvas savienotājs EP-5b (nopērkams atsevišķi)

Trīs kontaktu ligzda

1/4 col. (ISO 1 222)

Izmēri (P x A x D)

Apmēram 143,5 x 115,5 x 76 mm

Svars

Aptuveni 840 g ar akumulatoru un SD atmiņas karti, bet bez korpusa vāciņa; apmēram 755 g (tikai fotokameras korpuss)

Darbības vide - temperatūra

0–40 °C

Darbības vide - mitrums

85 % vai mazāk (bez kondensācijas)

Komplektā iekļautie piederumi

BF-1B korpusa vāciņš, DK-31 actiņas gumijas ietvars (komplektā pievienots kamerai), EN-EL15b uzlādējams litija jonu akumulators ar kontakta vāku, MH-25a akumulatora lādētājs (komplektācijā iekļauts maiņstrāvas sienas adapteris vai barošanas vads, kura veids un forma ir atkarīga no pārdošanas valsts vai reģiona), DK-5 actiņas vāciņš, UC-E24 USB vads, AN-DC21 siksna

¹ Dati attiecas uz ISO 100 pie temperatūras 20 °C.
²Fotogrāfēšana, izmantojot viena AF (AF-S) un apertūras atvērumus f/1,4 diafragmas (diapazona tumšajā galā) un f/5,6 (gaišajā diapazona galā); ISO 100; 20 °C.
³ Fotografēšana, [FX (36×24)] attēla apgabals, viena punkta AF.
⁴ Kvalitātes izvēle pieejama visos izmēros, izņemot 3840 x 2160, 1920 x 1080 120p/100p un 1920 x 1080 lēnā atskaņošanā, ja kvalitāte ir iestatīta kā augsta.
⁵ Bez traucējumiem. Diapazons var mainīties atkarībā no signāla stipruma un iespējamiem šķēršļiem.
⁶ Var izmantot arī EN-EL15a/EN-EL15 akumulatorus. Tomēr ņemiet vērā, ka dažreiz EN-EL15 akumulatora izmantošana (pilnībā uzlādēts ar vienu uzlādi) var radīt mazāk fotoattēlu nekā EN-EL15b / EN-EL15a. EH-7P uzlādes maiņstrāvas adapteri var izmantot tikai EN-EL15b akumulatoru uzlādēšanai.

Ja vien nav norādīts citādi, visi mērījumi ir veikti saskaņā ar CIPA („Camera and Imaging Products Association“, fotokameru un attēlveidošanas izstrādājumu apvienības) standartiem vai vadlīnijām.
Visi skaitļi ir norādīti fotokamerai ar pilnībā uzlādētu akumulatoru.
Kameras ekrāna parauga attēli, vispārīgi attēli un ilustrācijas rokasgrāmatās sniegti tikai skaidrojošos nolūkos.
„Nikon“ patur tiesības jebkurā brīdī un bez iepriekšēja brīdinājuma mainīt šajās specifikācijās aprakstītā aprīkojuma un programmatūras izskatu un specifikācijas. „Nikon“ neuzņemas atbildību par bojājumiem, kuru iemesls ir kļūdas, kuras var būt šajās specifikācijās.

Vairāk informācijas: https://www.nikkor.cz/lt_LT/product/digital-cameras/slr/professional/d780

Produktu attēliem ir ilustratīva nozīme un tie ir kā piemēri. Krāsas, piezīmes, parametri, izmēri, izmēri, funkcijas, un/vai jebkuras citas oriģinālo izstrādājumu īpašības var atšķirties no to faktiskā izskata, tāpēc, lūdzu, skatiet produkta specifikācijās norādīto produkta aprakstu. Ja Jums ir kādi jautājumi, mēs vienmēr gaidām Jūsu zvanu +371 25220220 vai sazinieties pa e-pastu: palidziba@220.lv.

Iesakām iegādāties kopā ar Nikon D780 24-120mm f/4 VR

Rekomendējam kopā ar: Nikon D780 24-120mm f/4 VR

Kopīgā informācija par: Nikon D780 24-120mm f/4 VR

Nikon D780 24-120mm f/4 VR cena un informācija | Digitālās fotokameras | 220.lv
Preces ID: 7365109
Kategorija: Digitālās fotokameras
Preces svars ar iepakojumu: 0.6 kg
Preču zīme: Nikon
Skats: Nikon, spoguļkamera
Tips: Spoguļkamera
Visas šī zīmola preces: Visas Nikon preces

Parametri

Izmēri: 144 x 116 x 76 mm
Svars: 0.840 kg

Video

Video ieraksta izšķirtspēja: 4k

Atmiņa

Atmiņas tips: SD / SDHC / SDXC

Papildus

Barošanas veids: Li-ion

Arī citi interesējās

Nikon D780 24-120mm f/4 VR cena un informācija | Digitālās fotokameras | 220.lv

Atsauksmes par: Nikon D780 24-120mm f/4 VR

Šo preci var novērtēt tikai tie pircēji, kas to ir iegādājušies un reģistrējušies 220.lv.
Šai precei vēl nav atsauksmju. Esiet pirmais - atstājiet atsauksmi par šo preci!

Jautājumi un atbildes par preci: Nikon D780 24-120mm f/4 VR

Šeit varat uzdot jautājumus pircējiem, kuri ir iegādājušies šo preci, vai 220.lv konsultantiem.

Viedokļus un komentārus ieraksta 220.lv apmeklētāji. Šie viedokļi un komentāri netiek rediģēti un pārbaudīti. Viedokļi, komentāri un padomi var nesakrist ar 220.lv viedokli. 220.lv nav atbildīgs par to saturu. Noteikumus varat atrast šeit.

Izvēlieties tēmu
Ierakstīt jautājumu
Jautājumam jāsatur vismaz 10 rakstzīmes
Par šo preci vēl nav uzdots neviens jautājums. Uzdodiet savu jautājumu.

Turpināt iepirkšanos

Pigu grupa:
Internetinė parduotuvė E pood Kaledos.lt

© 2003-2020 SIA „Pigu Latvia“ | 220.lv ™
Bez SIA „Pigu Latvia“ atļaujas aizliegts kopēt un izplatīt mājas lapā iekļauto informāciju.