Oomuuk

Sony A6400 body, (ILCE-6400/S) | (α6400)

Preces ID: 7503175
Akcija piegādei
Video ieraksta izšķirtspēja:
4k

*Visi reģistrētie lietotāji, izņemot juridiskās personas, pasūtījumiem, kas pieteikti 18.05.-30.05. līdz 23:59 saņems atpakaļ savā 220.lv kontā 10% no pārdevēja 220.lv iegādātās pasūtījuma summas virs 200€ 220.lv naudas veidā, pēc pasūtījuma izpildes. Plašāka informācija par 220.lv naudas lietošanas noteikumiem: https://220.lv/lv/t/220lati

5€ ATLAIDE NO 59€
1 h. un 36 min.
Izmanto papildus 5€ atlaidi ar kodu: SALE3431 pasūtījumiem virs 59€, pērkot pārdevēja 220.lv preces, kas marķētas ar īpašo atlaižu koda ikonu. Akcija spēkā 29.05. 8:00-14:00. Atlaižu kodu var izmantot tikai 220.lv reģistrētie lietotāji 1 reizi.
Neaizmirstiet pasargāt savus pirkumus!
Ražotāja apdrošināšana: 0 gadi
Apdrošināšana - pret bojājumiem, ūdeni, zādzībām
Ražotāja garantija: 24 mēn.
Pagarināta garantija - aizsardzība pret neparedzētām kļūmēm
€ 1 01300
Pārdevējs: 220.lv
Daudzums - +

Preču saņemšanas veids

Preces apraksts: Sony A6400 body, (ILCE-6400/S) | (α6400)

α6400 body (silver)

Izvēlieties to, kas ir labākais.

Neraugoties uz kompakto izmēru un nelielo svaru, α6400 darbojas ātri un tam ir funkcijas, ko sagaidāt no pilna kadra modeļa. Nav svarīgi – fotografējat, filmējat, veidojat radošas kompozīcijas vai vienkārši uzņemat ikdienišķu pašbildi, varat baudīt skaistus skatus un nekavējoties ar tiem dalīties.

Inovācija, kas mudina jūs radīt

Atbrīvojiet savu radošo potenciālu ar augstu efektivitāti un uzlabotām funkcijām, piemēram, uz mākslīgā intelekta balstītu reāllaika acu noteikšanu AF; jaunu, augstas precizitātes sasniegšanu reāllaikā, ātru nepārtraukto fotografēšanu un 4K HDR (HLG) filmēšanu.

Kāpēc izvēlēties šo modeli

  1. Ātra un uzticama automātiskā fokusēšana
  2. Acu AF reāllaika noteikšana, reāllaika uzskaite
  3. Lieliska attēlu kvalitāte
  4. 4K filmu un profesionālā līmeņa funkcijas
  5. Viedā darbība
  6. Zibens ātrums AF

Uzticamais AF ļauj fiksēt lieliskas fotogrāfijas kustībā

Uzlabotais kameras AF ātri un droši nosaka objekta atrašanās vietu, seko objekta kustībai, saglabājot fokusu.

Nepārtrauktās izsekošanas funkcija

Kad objekti kustas, tiek nodrošināta precīza izsekošana, aktivizējot blīvi izvietotus AF punktus ap objektu.

Nepārtrauktā fotografēšana ar AF / AE līdz 11 kadr./sek.

Pateicoties ātrajai apstrādei un lielajai buferatmiņai, nepalaidīsiet garām nevienu mirkli. Fiksējiet līdz 11 kadr./sek. ar sekojošu attēlu rādīšanu vai līdz 8 kadr./sek. ar tiešo skatu. Vienā nepārtrauktā sērijā uzņemiet līdz pat 116 JPEG kadrus (standarta) vai 46 kadrus RAW formātā.

Klusa nepārtrauktā fotografēšana līdz 8 kadr./sek.

Ja fotografējot nepieciešams klusums, piemēram, dzīvās uzstāšanās laikā, klusā fotografēšana bez pogas spiešanas trokšņa uzņems līdz 8 kadr./sek., izveidotais AF / AE izseko pat AF-C režīmā, izmantojot reāllaika acu noteikšanas AF vai reāllaika uzskaiti, tāpēc jums ir daudz fotografēšanas iespēju.

Acu AF reāllaika noteikšana, reāllaika uzskaite

Viedā objekta izsekošana

Nesen instalētā mākslīgā intelekta objekta atpazīšanas tehnoloģija balstās uz vairākiem datiem, lai noteiktu un izsekotu pat ātri kustīgus objektus.

Moderna acu noteikšana un izsekošana

Precīza acu atpazīšana

Uzlabotā reāllaika acu noteikšanas AF skaidri atpazīst cilvēka seju un precīzi fokusējas uz cilvēka acīm. Nav nepieciešami īpaši iestatījumi - vienkārši nospiediet bloķēšanas pogu.

Nepārtraukta acu izsekošana

AF-C iestatīšana uz reāllaika acu noteikšanu AF saglabā vienmērīgi fokusētu kustīgu objektu pat tad, kad kāda sejas daļa ir paslēpta, seja tiek izgaismota no aizmugures vai objekts skatās uz leju.

Izvēlieties objekta kreiso vai labo aci

Tagad iestatījumos varat iepriekš izvēlēties kreiso aci, labo aci vai automātisko iestatījumu, tāpēc lielāka uzmanība tiks pievērsta kompozīcijai. Iespējams pielāgot konkrētas pogas, lai tās varētu ātri mainīt fotografējot.

Nepārtraukta kustīgu objektu izsekošana

Izsekošana reāllaikā labi saglabā attēlu fokusu

Fotografējot sporta vai cita veida pasākumus, kad objekti ātri pārvietojas, tikai pastāvīga fokusēšana var noteikt, vai jūs uztversiet svarīgu un dramatisku brīdi vai palaidīsiet to garām.

Jaunais objektu atpazīšanas algoritms seko kustīgiem objektiem

Jaunizveidotais objektu atpazīšanas algoritms ātri apstrādā telpisko informāciju reāllaikā, balstoties uz objekta krāsas, objekta attāluma (dziļuma), modeļa (spilgtuma), sejas un acu informācijas.

Vienmērīga pāreja no ķermeņa uz sejas un acu izsekošana

Attālināti fotografējot kustību, cilvēka izsekošanas sistēma uztver visu ķermeni un fokusa apgabals vienmērīgi mainās no sejas līdz acīm atbilstoši objekta stāvoklim.

Vienkārši pieskarieties un skatieties

Kad izvēlnē izvēlēta izsekošanas funkcija, atlasiet objektu, vienkārši pieskaroties monitoram. Fotografējot vai filmējot, kamera automātiski sāks sekot objektam.

Lieliska attēlu kvalitāte

Izbaudiet pārsteidzošu, neticami detalizētu attēlu

Pateicoties lielajam sensoram un jaunākajam attēlu apstrādes modulim, varat fotografēt visu, ko vēlaties, un fotogrāfijas būs brīnišķīgi skaidras un spilgtas ar dabīgām krāsām pat vājā apgaismojumā.

24,2 MP sensors un uzlabots attēlu apstrādes modulis

APS-C sensors ir aprīkots ar vara vadiem un pastiprinātu apstrādes ķēdi, tādā veida gaisma tiek apkopota efektīvāk. Kopā ar attēlu apstrādes moduli tas palīdz sasniegt labāku izšķirtspēju un dabiskāku atveidojumu.

Skaidrāki attēli pat krēslā

Labāka trokšņu slāpēšana var palīdzēt iegūt skaidrāku attēlu pat tad, ja fotografējat krēslā, kad nepieciešama augstāka jutīga. Sākotnējā ISO jutība palielināta līdz augstākajai ISO 32 000 (maksimālā ISO jutība fotografēšanai ir ISO 102 400). Trokšņu slāpēšana ir īpaši efektīva, izvēloties vidēju vai augstu jutību.

Dabiski attēli, kas atbilst redzamajam

Piemērojot attēlu apstrādes algoritmus, kas tiek izmantoti pilna kadra kamerās, iegūtās krāsas ir reālākas. Cilvēka ādas tonis izskatās dabiskāks, kā arī labāk atveidotas augu krāsas.

4K filmu un profesionālā līmeņa funkcijas

Radošā filmu veidošana

α6400 ir uzlabotas funkcijas, kas palīdzēs izveidot filmu – tā ir visu pikseļu skenēšana bez pikseļu savienojuma, ļaujot ierakstīt augstas izšķirtspējas 4K filmas HDR (HLG), kā arī S-Log / S-Gamut iestatījumi, un palēninātas kustības un paātrināta video ierakstīšana.

Filmēšana ar augstu 4K izšķirtspēju

Super 35 mm formāta ierakstīšana ar 2,4 reizēm vairāk piemēru 4K filmām (QFHD: 3840 x 2160) un izcilu attēlu kvalitāti.

4K filmēšana

Ātrais hibrīda AF

„S-Log“ / HLG

Izveidojiet filmas ar laika intervāliem

Kamerai ir jauna fotografēšanas intervāla funkcija – nepārtraukta fotografēšana ar 1–60 sekunžu intervālu starp fotogrāfijām. Rezultātu var izmantot, lai izveidotu filmas ar laika intervāliem, izmantojot datoru un programmu „Viewer“ no „Imaging Edge TM“ lietojumprogrammām.

Video blogs ar noderīgām funkcijām

Ja filmējat video blogus, kadru veidošanā noderēs 180 grādu slīpuma LCD monitors. Skaņas ierakstīšana bez ārējās mikrofona ligzdas, kā arī papildu XLR adapteris (pieejams atsevišķi), lai atvieglotu profesionāla līmeņa mikrofonu izmantošanu un iegūtu labāku skaņas kvalitāti.

Izmantojiet dažādas fotografēšanas funkcijas

Kamera var ierakstīt palēninājuma (līdz 5 reizēm) un paātrinājuma (līdz 60 reizēm) filmas ar pēcapstrādi datorā. Lai izveidotu augstas kvalitātes palēninātu kustību filmas veidošanas brīdī, izmantojiet „Full HD“ 120 kadr./sek. ātro video ierakstīšanu. Starpposma filmēšana atvieglo rediģēšanu un apskati, bet fotoattēlu uzņemšanas funkcija – veido attēlus no ierakstītā video.

Viedā darbība

Augstas izšķirtspējas LCD monitors ar ērtām skārienjūtīga ekrāna funkcijām

3.0 tipa, 180 grādu slīpuma LCD ekrāns paveic vairāk par attēla parādīšanu – tas ļauj ātri kontrolēt daudzas kameras funkcijas un intuitīvi veikt dažādas darbības.

Skārienpaneļa fokusa apgabala izvēle

Skārienpaneļa funkcija ļauj vienmērīgi pārslēgt pašreizējo fokusa pozīciju, skatoties caur skatu meklētāju. Vienkārši pabīdiet pirkstu pa monitoru, līdz redzat punktu, uz kura vēlaties fokusēties.

Skārienjūtīgā fokusēšanās un skārienjūtīgā bloķēšana

Lai pārvietotu fokusu uz kadra malas, izmantojiet skārienjūtīgo fokusēšanās funkciju, vienkārši pieskaroties monitoram. Skārienjūtīgā bloķēšanas funkcija ļauj iestatīt fokusu un ieslēgt bloķēšanu ar vienu pieskārienu.

Skārienjūtīgā izsekošanas funkcija ļauj izsekot reāllaikā

Izmantojot skārienjūtīgo izsekošanas funkciju, vienkārši pieskarieties monitoram, lai ieslēgtu izsekošanu reāllaikā, kad fotografējat vai filmējat. Kamera nekavējoties uztvers jūsu atlasīto objektu un koncentrēsies uz to.

Iestatiet kameru, kā vēlaties

Dažādas pielāgošanas funkcijas, tāpat kā pilnu kadru modeļiem, nodrošina lielāku elastību un kameras vadības kontroli.

Lai piekļūtu vajadzīgajiem iestatījumiem, nospiediet pielāgotās pogas

Visiem astoņiem kameras taustiņiem un vadības pogām var piešķirt kādu no 89 funkcijām un iestatījumiem. Veiktās darbības būs atkarīgas no tā, vai fotografējat, filmējat vai esat ieslēdzis atkārtoto autorizācijas režīmu.

Vadības funkcijas „Mana izvēlne" un „Mans ritenis“

Izmantojot funkciju „Mans ritenis“, piešķirt regulēšanas ritenim biežāk lietotās funkcijas, lai ātrāk tām piekļūtu fotografēšanas laikā. „Manā izvēlnē" reģistrējiet līdz 30 izvēlnes elementiem, lai ātri piekļūtu bieži lietotajiem izvēlnes elementiem.

Pielāgojiet, izmantojot vizualizēto iestatīšanas ekrānu

Izmantojot pielāgotā ekrāna iestatījumu kontroles elementu ilustrāciju, jūs varat nekavējoties redzēt, kuru pogu vai slēdzi piešķirat, bet iestatot funkciju izvēlni, jūs varat apskatīt faktisko funkciju ekrāna struktūru.

„Imaging Edge™“ funkcijas „Remote“, „Viewer“ un „Edit“

Uzlabojiet lietošanu ar „Imaging Edge“ lietojumprogrammu: ar „Remote“ kontrolējiet un uzraugiet savu fotografēšanu datora ekrānā; ar „Viewer“ ātri apskatiet, novērtējiet un atlasiet fotoattēlus no attēlu bibliotēkām; „Edit“ ļaus no RAW iegūt kvalitatīvus fotoattēlus. Pārvērtiet „Sony“ RAW failus augstas kvalitātes attēlos un efektīvāk pārvaldiet savus darbus.

Produktu attēliem ir ilustratīva nozīme un tie ir kā piemēri. Krāsas, piezīmes, parametri, izmēri, izmēri, funkcijas, un/vai jebkuras citas oriģinālo izstrādājumu īpašības var atšķirties no to faktiskā izskata, tāpēc, lūdzu, skatiet produkta specifikācijās norādīto produkta aprakstu. Ja Jums ir kādi jautājumi, mēs vienmēr gaidām Jūsu zvanu +371 25220220 vai sazinieties pa e-pastu: palidziba@220.lv.

Iesakām iegādāties kopā ar Sony A6400 body, (ILCE-6400/S) | (α6400)

Rekomendējam kopā ar: Sony A6400 body, (ILCE-6400/S) | (α6400)

Kopīgā informācija par: Sony A6400 body, (ILCE-6400/S) | (α6400)

Sony A6400 body, (ILCE-6400/S) | (α6400) cena un informācija | Digitālās fotokameras | 220.lv
Preces ID: 7503175
Kategorija: Digitālās fotokameras
Preces svars ar iepakojumu: 0.6 kg
Preču zīme: Sony
Skats: Sony, sistēmas kameras
Tips: Sistēmas kameras
Visas šī zīmola preces: Visas Sony preces

Parametri

Izmēri: 120 x 67 x 60 mm
Svars: 0.403 kg

Video

Video ieraksta izšķirtspēja: 4k

Atmiņa

Atmiņas tips: micro SD/SDHC/SDXC

Papildus

Barošanas veids: Li-ion

Arī citi interesējās

Sony A6400 body, (ILCE-6400/S) | (α6400) cena un informācija | Digitālās fotokameras | 220.lv

Atsauksmes par: Sony A6400 body, (ILCE-6400/S) | (α6400)

Šo preci var novērtēt tikai tie pircēji, kas to ir iegādājušies un reģistrējušies 220.lv.
Šai precei vēl nav atsauksmju. Esiet pirmais - atstājiet atsauksmi par šo preci!

Jautājumi un atbildes par preci: Sony A6400 body, (ILCE-6400/S) | (α6400)

Šeit varat uzdot jautājumus pircējiem, kuri ir iegādājušies šo preci, vai 220.lv konsultantiem.

Viedokļus un komentārus ieraksta 220.lv apmeklētāji. Šie viedokļi un komentāri netiek rediģēti un pārbaudīti. Viedokļi, komentāri un padomi var nesakrist ar 220.lv viedokli. 220.lv nav atbildīgs par to saturu. Noteikumus varat atrast šeit.

Izvēlieties tēmu
Ierakstīt jautājumu
Jautājumam jāsatur vismaz 10 rakstzīmes
Par šo preci vēl nav uzdots neviens jautājums. Uzdodiet savu jautājumu.

Turpināt iepirkšanos

Pigu grupa:
Internetinė parduotuvė E pood Kaledos.lt

© 2003-2020 SIA „Pigu Latvia“ | 220.lv ™
Bez SIA „Pigu Latvia“ atļaujas aizliegts kopēt un izplatīt mājas lapā iekļauto informāciju.