Vanna ar aizbāzni un neslīdošu paklāju Britton, 84 cm, balta

Preces ID: 4480074
LABĀKA CENA
Tips:

Saistītās preces:

pigueurai-icon
Reģistrējieties un pēc šīs preces pirkuma Jūs saņemsiet atpakaļ 220.lv naudu: 0,06 eiro
Reģistrēties
€ 1299

Pārdevējs: 220.lv
4.8/5
Citu pārdevēju piedāvājumi (1): € 1495
Daudzums - +

Citu pārdevēju piedāvājumi (1)

Pārdevējs: Xnet.lv

4.9/5
Saņemiet BEZ MAKSAS Rīgā, mūsu veikalā (Daugavgrīvas ielā 114) 1. oktobrī (€ 000)
€ 1495
 

Preces apraksts: Vanna ar aizbāzni un neslīdošu paklāju Britton, 84 cm, balta

 • Izgatavota no izturīgas plastmasas;
 • Vieta ziepēm
 • ar aizbāzni un neslīdošu paklāju
 • Izmērs: 84 cm.

Britton - labākie materiāli un augstākie drošības standarti

Projektēšanā un ražošanas procesā visiem produktiem Britton, pirmkārt, ņem vērā drošību, ērtību, inovācijas un jaunas tendences.

Produktu klāstā Britton Jūs atradīsiet augstas kvalitātes ratiņus, dažādu veidu bērnu sēdeklīšus par labāko cenu, gultiņas, barošanas krēslus un citas preces

Britton

Britton saprot, ka, kļūstot par tēti vai mammu, galvenā uzmanība tiek pievērsta mazajiem, ilgi gaidītajiem bērniem. Šī iemesla dēļ zīmolu produkti vienmēr ir vērsti uz drošību, komfortu, inovācijām un jaunām tendencēm. Britton vēršas pie vecākiem, lai pārliecinātos, ka katrs priekšmets tiek izgatavots, izmantojot tikai augstākās kvalitātes materiālus, kas garantē visaugstāko kvalitāti, drošības standartus un Britton vērtību politiku. Britton cer, ka viņi spēs apmierināt vecāku vajadzības un dot iespēju audzināt bērnus bez lielām grūtībām un raizēm. Starp Britton produktu katalogiem ir augstas kvalitātes rati, automašīnu sēdekļi, barošanas krēsli, novērošanas kameras un skaļruņi, gultiņas, bērnu gultiņas, ceļojumu piederumi, attīstības dēļi un galdi, higiēnas preces un vēl daudzi citi augstas klases izstrādājumi. Turklāt Britton var piedāvāt īpaši absorbējošus autiņus, vingrošanas paklājus, rotaļlietas, peldēšanas piederumus (vannas, krēslus utt.), naktsskapīšus un kāpšanas pakāpienus. Izvēlieties Britton un dodieties vecāku ceļojumā. Britton ir zīmols, par kuru rūpējas ne tikai bērni, bet arī vecāki.

Vanna ar aizbāzni un neslīdošu paklāju Britton, 84 cm, balta               Britton