Interaktīvais dziedošais Ponijs, sarkans

Preces ID: 7788721
LABĀKĀ CENA
pigueurai-icon
Reģistrējieties un pēc šīs preces pirkuma Jūs saņemsiet atpakaļ 220.lv naudu: 0,11 eiro.
Reģistrēties
€ 2149

Pārdevējs:
220.lv
Daudzums - +
Preču saņemšanas veids

Pasūtījumu izsniegšanas punkti TURPINA STRĀDĀT. Pēc ārkārtējās situācijas ierobežojumu papildināšanas, procedūra iesniegto tiešsaistes pasūtījumu saņemšanai nemainās.

Preces apraksts: Interaktīvais dziedošais Ponijs, sarkans

Pateicoties piespraužamai virsmai, rotaļlietu var piestiprināt pie galda, bērnu gultiņas vai krēsla. Tas ir lieliski piemērots mazuļu barošanas krēsliem un spēlēm brīvajā laikā.

Rotaļlieta ir izgatavota no plastmasas. Ponijam ar interaktīvu funkciju ir divas apgaismotas pogas, kuras ir paredzētas patīkamu melodiju aktivizēšanai. 

Informācija:

- Ātra rotaļlietas piestiprināšana pie līdzenas virsmas
- 2 interaktīvas pogas
- Vairāk nekā 10 dažādas melodijas un skaņas
- Čukstu skaņas
- Rotaļlieta griežas ap savu asi

Rotaļlieta darbināma ar 2 1,5 V AA baterijām (pievienotas)

Rotaļlietas izmērs:

- 16 x 17 x 7 cm

CE marķējums ir izstrādājuma ražotāja paziņojums, ka produkts atbilst tam piemērojamām Eiropas Komisijas direktīvu prasībām.

Brīdinājums!

Rotaļlieta nav piemērota bērniem, kuri ir jaunāki par 12 mēn. Esiet piesardzīgi ar smalkām detaļām, kas var atdalīties un nokrist, jo bērns var aizrīties vai tās ieelpot! Viss iepakojuma materiāls un detaļas nav rotaļlietas sastāvdaļa, tāpēc, pirms rotaļlietas nodošanas bērnam, iepakojums ir jānoņem. Lietojiet pieaugušo uzraudzībā.


Brīdinājums!

Baterijas panelim ir jābūt aizsargātam ar vāku. Bateriju drīkst nomainīt tikai pieaugušais cilvēks. Baterija ir jāievieto atbilstoši norādītajai polaritātei (+/-). Neuzlādējamās baterijas nedrīkst atkārtoti uzlādēt. Atkārtoti uzlādējamās baterijas (ja tās ir izņēmamās) ir jāuzlādē tikai pieaugušo cilvēku uzraudzībā. Atkārtoti uzlādējamās baterijas pirms uzlādes ir jāizņem no rotaļlietas. Nedrīkst jaukt dažādu tipu baterijas vai arī jaunas baterijas ar jau lietotām baterijām. Ir ieteicams izmantot tikai tāda paša vai līdzvērtīga tipa bateri