Preces uz vietas veikalos

Filtrēt
Pircēji novērtēja: 4.8/5
1 780 vērtējumi. Apskatīt visu
207
003 / gab.  
Uz grozu
4.9/5

Trixie ekskrementu maisiņi, 4 x 20 gab.

Veids: Ekskrementu savākšanas līdzekļi
Preču zīme: Trixie

220.lv - ne tikai interneta veikals

Internetveikals Latvijā 220.lv daudziem cilvēkiem asociējas ar tirdzniecību internetā, kad ir jāveic iepriekš pasūtījums. Ne visi cilvēki ir informēti, ka interneta veikala preces vai iegādāties arī uz vietas veikalā. Jums nevajag iepriekš formēt pasūtījumu, bet tikai ir jāierodas uz veikalu, kur uzreiz varēsiet nopirkt vēlamo preci. Preču asortiments veikalos ir mazāks, nekā ir piedāvāts mājaslapā.

Interneta veikali Latvijā kļūst arvien populārāki un cilvēki aizvien biežāk iepērkas tajos, taču gadās, ka nav laika, lai gaidītu pasūtījumu, var būt, ka ir azimirsts par kāda tuva cilvēka dzimšanas dienu vai citiem svētkiem un vajag steidzami iegādāties dāvanu, tad ir iespēja uzreiz doties uz 220.lv veikaliem, un iegādāties to uz vietas. Lēti interneta veikali Latvijā ir ļoti aktuāli, jo ikviens vēlas ietaupīt un iegādāties preces pēc iespējas izdēvīgāk, ko mēs arī nodrošinam saviem klientiem.

Pieejamās preces veikalos

Piedāvāto preču klāsts veikalos:

  • Smaržas. Uz plauktiem Jūs varēsiet atrast populārākos sieviešu un vīriešu aromātus. Veikalu sortimentā atradīsiet gan Lanvin, Paco Rabanne, Hugo Boss, Versace, Carolina Herrera un citus populārus smaržu zīmolus. 
  • Kosmētika. Veikalos var nopirkt gan dekoratīvo kosmētiku, gan kosmētiku sejas un ķermeņa ādas kopšanai. Nav aizmirsts aī par matu kopšanas produktiem un mutes dobuma higiēnu.
  • Sadzīves tehnika. Veikalos ir pieejama mazā sadzīves tehnika gan skaistukompšanai, gan virtuvei un saimniecībai. Jūs varēsiet uz vietas iegādāties gan tejkannas, blenderus, kafijas automātus, gan arī putekļu sūcējus. 
  • Rotaļlietas. Gadījumā, ja Jums ir jādodas uz bērna dzimšanas dienas ballīti, bet dāvana vēl nav sarūpēta un nav laika, lai veiktu pasūtījumu ar piegādi, Jūs varat pie mums veikalā uzreiz uz vietas iegādāties dažādas rotaļlietas meitenēm, zēniem un zīdaiņiem. Atradīsiet arī plašo piedāvājumu ar galda un viesību spēlēm.
  • Mobilie telefoni. Uz vietas var nopirkt populāros mobilo telefonu modeļus un aksesuārus. 
  • Auto preces. Veikalos var atrast arī aktuālos auto aksesuārus, kuri Jums noderēs ikdienā.
  • Datortehnika. Planšetdatori un datortehnikas aksesuāri arī ir uz veikalu plauktiem.
  • Sporta preces. Atradīsiet arī fitnesa piederumus un aksesuārus.

Online veikals Latvijā 220.lv piedāvā preces iegādāties vairākos veikalos - Rīgā, Daugavpilī un Liepājā. Ikvienā no veikaliem ir iespējams gan saņemt jau iepriekšpasūtītās preces, gan arī nopirkt uz vietas populārākos produktus. Jūs varat izvēlēties veikalu, kurš būs Jums tuvāks un doties uz to pēc nepieciešamām precēm.

Daudzi veikali Latvijā cenšas piedāvāt saviem klientiem aktuālas preces un izdevīgus piedāvājumus.

Ar vislielāko prieku gaidīsim Jūs mūsu veikalos!