Nakts izpardosana

Gaļas maļamā mašīnā MARTA MT-2021

Preces ID: 9043671
pigueurai-icon
Reģistrējieties un pēc šīs preces pirkuma Jūs saņemsiet atpakaļ 220.lv naudu: 0,31 eiro.
Reģistrēties
€ 6299

Pārdevējs:
Nettrade, OÜ

Uz konkrētā pārdevēja piedāvājumiem attiecas tikai šī konkrētā preču pārdevēja nosacījumi, un visa tajos ietvertā informācija (ieskaitot cenas) ir šī konkrētā pārdevēja atbildība.

Daudzums - +
Preču saņemšanas veids

Pasūtījumu izsniegšanas punkti TURPINA STRĀDĀT. Pēc ārkārtējās situācijas ierobežojumu papildināšanas, procedūra iesniegto tiešsaistes pasūtījumu saņemšanai nemainās.

Preces apraksts: Gaļas maļamā mašīnā MARTA MT-2021

Gaļas maļamā mašīnā MARTA MT-2021

Gaļas mašīnā ir uzstādīts uzticams, jaudīgs un zema trokšņa elektromotors. Pateicoties tam, tā tiks galā ar jebkuru uzdevumu un netraucēs citus. Spēcīgs tērauda nazis nodrošina pareizu jebkura veida gaļas un citu produktu sasmalcināšanu, vienlaikus saglabājot to struktūru, mikrobioloģiskās īpašības un organoleptiskās īpašības visaugstākajā līmenī. 2 grili maltai gaļai, kas iekļauti gaļas mašīnā, ar 5,0 / 7,0 mm perforāciju, ļaus jums izvēlēties optimālo maltās gaļas izmēru dažādiem ēdieniem un pusfabrikātiem neatkarīgi no tā, vai tas ir sasmalcināts liellopa steiks, mājās gatavotas kotletes, kotletes, malta gaļa pelmeņiem, dārzeņu ikri vai pikanta mērce ... Gaļas mašīna ir aprīkota ar pārslodzes aizsardzības sistēmu, kas ļauj sasmalcināt visus produktus, kā arī garantē tā da