Nakts izpardosana

Gaļas maļamā mašīna MARTA MT-2089

Preces ID: 9061224
pigueurai-icon
Reģistrējieties un pēc šīs preces pirkuma Jūs saņemsiet atpakaļ 220.lv naudu: 0,34 eiro.
Reģistrēties
€ 6899

Pārdevējs:
Nettrade, OÜ

Uz konkrētā pārdevēja piedāvājumiem attiecas tikai šī konkrētā preču pārdevēja nosacījumi, un visa tajos ietvertā informācija (ieskaitot cenas) ir šī konkrētā pārdevēja atbildība.

Daudzums - +
Preču saņemšanas veids

Pasūtījumu izsniegšanas punkti TURPINA STRĀDĀT. Pēc ārkārtējās situācijas ierobežojumu papildināšanas, procedūra iesniegto tiešsaistes pasūtījumu saņemšanai nemainās.

Preces apraksts: Gaļas maļamā mašīna MARTA MT-2089

Gaļas maļamā mašīna MARTA MT-2089

Gaļas mašīnā ir uzstādīts uzticams, jaudīgs un zema trokšņa elektromotors. Pateicoties tam, viņa tiks galā ar jebkuru uzdevumu un netraucēs citus. Izturīgs tērauda nazis nodrošina pareizu jebkura veida gaļas un citu produktu sasmalcināšanu un sasmalcināšanu, vienlaikus saglabājot to struktūru, mikrobioloģiskās īpašības un organoleptiskās īpašības visaugstākajā līmenī. 2 grili maltai gaļai, kas iekļauti gaļas mašīnā, ar perforāciju 5,0 / 7,0 mm, ļaus jums izvēlēties optimālo maltās gaļas izmēru dažādiem ēdieniem un pusfabrikātiem neatkarīgi no tā, vai tas ir sasmalcināts liellopa steiks , mājās gatavotas kotletes, kotletes, malta gaļa pelmeņiem, dārzeņu ikri vai pikanta mērce ... Bloka rīve ar divām maināmām cilindriskām sprauslām: rīve un smalcinātājs, kas ietilpst gaļas mašīnā, ļaus jums sasmalcināt un sasmalcināt neapstrādātus, vārītus dārzeņus, augļus, sieru, vārītas olas utt. produkti dažādiem ēdieniem un pusfabrikāti, vai tie būtu svaigu dārzeņu salāti, klasiski siļķu salāti zem kažoka, cepts ēdiens ar sieru, pildījums pankūkām vai pikanti ruļļi. Bloks ir izgatavots no augstas kvalitātes pārtikas plastmasas, un stiprinājumi ir izgatavoti no nerūsējošā tērauda. Gaļasmašīna ir aprīkota ar pārslodzes aizsardzības sistēmu, kas ļauj sasmalcināt visus produktus, kā arī garantē tā darbību pat tad, ja iekšā nokļūst nejauši priekšmeti, pasargājot no iestrēgšanas un priekšlaicīgas kļūmes. Reversā funkcija nodrošinās gaļas mašīnā tīrīšanu bez demontāžas: ja ap nazi ir s