Samsung UE50JU6472

Preču zīme:
Izšķirtspēja, pikseļi:
Smart TV:
Izvēlēties:
Izvēlēties:
Prece izpārdota

Reģistrējieties vai pieslēdzieties un mēs ziņosim,
kad prece būs pārdošanā

Pirka šo preci, iegādājās arī

Kopīgā informācija

Samsung UE50JU6472
Preces ID: 1350577
Kategorija: Televizori
Preces svars ar iepakojumu: 8.0000 kg
Preču zīme: Samsung
Izšķirtspēja, pikseļi: 3840 x 2160 (4K Ultra HD)
Smart TV:
3D:
Ieliekts ekrāns: -
Ekrāna izmērs, collas: 50" (~127 cm)
Izmēri ar statīvu, (P x A x Dz): 1128.9 x 688.6 x 254.6 mm cm

Ekrāns

Frekvenču diapazons: 900 Hz Dynamic Contrast: Mega

Skaņa

Skaņas jauda, W: 2x10W
Skaņas tips: DTS Premium Sound 5.1

Interfeiss

Interfeiss: 1 x AV ieeja,1 x Digitālā optiskā audio izeja,1 x Komponentā (Y/Pb/Pr) ieeja,1 x RF ieeja,1 x RJ-45 ieeja,Common Interface

Funkcijas un īpašības

Internets:

Preces apraksts: Samsung UE50JU6472

Četras reizes augstāka izšķirtspēja nekā Full HD

Tehnoloģija Ultra HD nozīmē, ka varat televizora ekrānā vēl nepieredzētā kvalitātē redzēt katru sīkāko detaļu. Jaunā Samsung UHD televizora izšķirtspēja ir četras reizes augstāka par Full HD televizoriem, nodrošinot patiesi dabiskas krāsas. Baudiet attēlus, kas ir teicami piemēroti augstai izšķirtspējai un niansētām detaļām.

Tehnoloģija UHD Upscaling uzlabo jebkura attēla kvalitāti

Samsung attēlu programma UHD ļauj baudīt dažāda veida saturu gandrīz UHD līmeņa kvalitātē, pat ja oriģinālais saturs nav no UHD avota. Samsung novatoriskā tehnoloģija 4-step Super Resolution Scaling nodrošina ne tikai televīzijas raidījumu un filmu, bet arī nomas video kvalitātes uzlabošanu. Tas nozīmē, ka teicamā 4K izšķirtspējā varat baudīt ne tikai saturu no UHD, bet arī zemākas izšķirtspējas avotiem. *Tehnoloģijas Upscaling rezultāts ir atkarīgs no avota izšķirtspējas.

Dramatiskākā 3D izskata pieredze, kāda redzēta uz plakanā televizora ekrāna.

Ļaujiet attēliem atdzīvoties un baudiet sirreālu skatīšanās pieredzi ar Samsung tehnoloģiju Contrast Enhancer. Jūsu Samsung TV automātiski piešķir dažādām ekrāna daļām un objektiem atšķirīgu kontrastu, radot 3D efektu un pilnīgāku un patīkamāku izklaidi. Tagad majestātisko ieleju vai kalnu virsotņu kino kvalitātes kadri šķitīs vēl vairāk elpu aizraujoši. Ļaujieties reālistiskākajai skatīšanās pieredzei, kāda iespējama ar plakano televizora ekrānu.

Nekavējoties atgriezieties atpakaļ un turpiniet skatīšanos no vietas, kur to pārtraucāt

Kāda gan jēga no visām viedtelevizora lietotnēm un funkcijām, ja tās ir sarežģīti lietot? Ar Samsung viedtelevizoriem pārslēgties starp dažāda veida saturu ir tikpat vienkārši kā pārslēgt televīzijas kanālu. Nekavējoties un vienkārši ieslēdziet tiešraidi, vienlaikus turpinot skatīties video tiešsaistē vai otrādi. Atgriežoties pie video, Samsung viedtelevizors turpina video rādīšanu no vietas, kur to pārtraucāt. Laiks baudīt patiesi viedu mājas izklaides pieredzi. *Attēlā redzamais ekrāna attēls ir tikai piemērs un var neatspoguļot faktisko lietotāja saskarni. *Attēlā redzamais saturs, televizora pakalpojumu un iespējas var nebūt pieejamas visos reģionos un teritorijās.

Pārliecinoši optimizācijas risinājumi uzlabotai attēla kvalitātei

Samsung modernā attēla aptumšošanas tehnoloģija, padarot tumšos toņus tumšākus, bet gaišos – gaišākus, ļauj baudīt daudz aizraujošāku un dramatiskāku izklaidi. Attēla aptumšošanas tehnoloģija Micro Dimming Pro apstrādā attēlu, sadalot divreiz vairāk blokos nekā attēla aptumšošanas tehnoloģija Micro Dimming. Tas nodrošina daudz labāku kontrastu un ļauj baudīt vēl augstāka kontrasta attēlus.

Baudiet aizraujošas lietotnes viedtelevizora ekrānā

Saturs ir viss, un Samsung viedtelevizors ir pareizā izvēle. Baudiet neskaitāmas aizraujošas lietotnes un klejojiet internetā pēc sirds patikas satriecoši vienkāršā un intuitīvā veidā. Vienkārši pavelciet pa kreisi vai labi, lai acumirklī skatītu pielāgotas lietotņu ieteikumus, jaunās lietotnes un citu informāciju. Jums ir pieejama pat uzlabota tīmekļa pārlūkprogramma, kas nodrošina ātru piekļuvi jūsu iecienītākajām tīmekļa vietnēm ar vienu klikšķi uz pogas un bez vietrāža URL ievades.

21. gadsimta dzīves veidiem pielāgots viedtelevizors

Jaunā Samsung viedtelevizora lietošana ir tik vienkārša, ka jums par to pat nav jādomā. Uzlabotais lietotāja interfeiss ir neiedomājami intuitīvs, izklaidējošs un aprīkots ar īpaši noderīgām funkcijām, piemēram, personalizētu ikdienas instruktāžu, iespēju koplietot saturu starp lielo ekrānu un mobilajām ierīcēm, tikai vienreiz noklikšķinot. Tas atceras, ko jūs skatījāties iepriekšējā reizē, lai uzreiz varētu pie tā atgriezties. Tā kā šis televizors strādā ar jauno operētājsistēmu Tizen, pirmo televizoriem izmantoto atklātā pirmkoda platformu, jūs varēsiet pastāvīgi baudīt izklaides saturu. Samsung viedtelevizors ir nepārspējama izklaides ierīce un teicams jūsu dzīves veidam pielāgots pavadonis.

Jaudīgs četrkodolu procesors ātrākai veiktspējai

Samsung viedtelevizors ar jaudīgu četrkodolu procesoru nodrošina uzlabotu veiktspēju. Jūs uzreiz pamanīsit atšķirību – ātrāks vairākuzdevumu režīms un pārslēgšanās starp saturu un interneta vietnēm, kā arī vienmērīgāka mijiedarbība. Ar papildu jaudu Jūsu izklaides pieredze būs daudz patīkamāka – gaidiet mazāk un skatieties vairāk.

Televizora un mobilā tālruņa saslēgšana nekad iepriekš nav bijusi tik viegla un noderīga izklaidei

Jaunais Samsung viedtelevizors ļoti viegli savienojas ar jūsu mobilo ierīci, lai atklātu pavisam jaunu izklaides un noderīgu funkciju pasauli, kas var būtiski izmainīt jūsu dzīvi. Jūsu televizors var mosties vienlaicīgi ar jums un piedāvāt jums visu dienas sākumam nepieciešamo informāciju, piemēram, dienas plānu un laikapstākļus. Tikai vienreiz noklikšķinot, jūs variet koplietot saturu no mobilās ierīces uz lielo ekrānu vai no televizora uz viedtālruni, lai varētu pārvietoties pa māju un nepalaist garām iecienīto televīzijas raidījumu. Tas ir vienmēr gatavs un ļoti viegli lietojams.

Vairāk spilgtu krāsu labākiem attēliem

Ar modernu attēla kvalitātes uzlabošanas algoritmu Samsung tehnoloģija Wide Color Enhancer būtiski uzlabo jebkura attēla kvalitāti un atklāj vēl neredzētas detaļas. Wide Color Enhancer – redziet krāsas tādas, kādām tām jābūt!

Jūsu televizors un mobilās ierīces perfektā harmonijā

Samsung risinājums Easy Sharing ļauj vienkārši kopīgot televizora un mobilo ierīču saturu. Vienalga, vai tas ir smieklīgs video jūsu viedtālrunī, kuru vēlaties kopīgot ar ģimeni, vai noteikti skatāms televīzijas raidījums, kuru skatījāties mājupceļā un vēlaties turpināt skatīties uz lielā ekrāna. Mobilajai ierīcei atrodoties Samsung viedtelevizora tuvumā, tas uztver ierīces signālu un turpina satura rādīšanu optimālā izšķirtspējā uz lielā ekrāna. Tas darbojas arī pretējā virzienā, ļaujot jums turpināt skatīšanos mobilajā ierīcē, vienlaikus ērti pārvietojoties pa mājokli. Perfekta harmonija.

Tehnoloģija Clear Motion Rate novērš kustīgu objektu attēlu izplūšanu

Samsung modernā tehnoloģija Clear Motion Rate (CMR) nozīmē, ka pat objekti ātrā kustībā ir redzami teicamā kvalitātē. CMR uzlabojumi nozīmē labāku kontrastu un kvalitatīvākus attēlus ātrā kustībā, tāpēc varat augstākā kvalitātē baudīt ne tikai asa sižeta filmas un sporta raidījumus, bet arī citus izklaides raidījumus. Tehnoloģijas pamatā ir uzlabots paneļa atsvaidzināšanas biežums, attēla apstrādes procesora ātrums un pretgaismas tehnoloģija. Tas nozīmē patiesi labāku skatīšanās pieredzi.

Ļaujiet jūsu televizoram kļūt par jūsu atgādni ik rītu

Vai ik rītu sniedzaties pēc viedtālruņa, lai uzzinātu pareizu laiku un dienas grafiku, bet pēc tam ieslēdzat televizoru, lai uzzinātu par laikapstākļiem un jaunākajiem notikumiem? Tagad varat sākt dienu ar personalizētu atgādni Samsung televizora ekrānā, kas sniegs visu nepieciešamo informāciju. Darbojoties saskaņoti ar viedtālrunī iestatīto modinātāju, jūsu Samsung televizors automātiski ieslēgsies un sniegs jums visu dienas sākumam nepieciešamo informāciju. Tikšanās? Lietussargs? Jubileja? Darīts, darīts un darīts.

Ļaujiet dzīvojamā istabā ienākt satriecošai multivides pieredzei

Ar augstas izšķirtspējas multivides saskarni (HDMI) Samsung televizors pārvērtīs jūsu dzīvojamo istabu par īstu izklaides centru. HDMI nodrošina liela ātruma augstas izšķirtspējas digitālo datu pārsūtīšanu.

Viedāks televizors, kas ļauj nekavējoties baudīt saturu

Jūsu ceļš pie pilnīgi jaunas, viedākas televizora skatīšanās pieredzes atrodas ekrāna apakšdaļā, netraucējot citiem televizora ekrānā redzamajiem raidījumiem. Ērti lietojamā viedtelevizora izvēlne nodrošina ātrāku, vienkāršāku un patiesi intuitīvu piekļuvi visam jūsu iecienītākajam saturam. Jums vairs nav nepieciešams neziņā meklēt izklaidei piemērotu saturu – izvēlne atceras jūsu meklēšanas vēsturi un piedāvā jaunāko saturu pašā izvēlnes joslas sākumā, ļaujot piekļūt jūsu iecienītākajam saturam vēl nepieredzēti viegli. Varat meklēt arī pilnīgi jauna veida saturu, jo Samsung viedtelevizors pastāvīgi piedāvā jūsu gaumei piemērotu saturu. Atklājiet vēl nepieredzēti ērtu viedtelevizora lietošanas pieredzi.

Skatieties filmas no USB zibatmiņas

Ar funkciju ConnectShare Movie pieslēdziet televizoram USB zibatmiņu vai ārējo cieto disku un baudiet filmas, fotoattēlus vai mūziku. Turpmāk ērti baudiet dažādu multivides saturu, nepametot dzīvojamo istabu. *Atbalstītie formāti ir AVI, ASF, MP3, JPEG un citi. Pilnu atbalstīto formātu sarakstu skatiet rokasgrāmatā.

Jūsu dzīvesstilam piemērots saturs

Samsung viedtelevizori ir radīti, lai sniegtu jums to, ko patiesi vēlaties un kas ir piemērots jūsu dzīvesstilam. Tie iekļauj viedas lietotnes, kas padara mājās pavadīto laiku aizraujošāku un piedzīvojumiem bagātāku. Pavāri noteikti iecienīs ēdienu gatavošanai veltīto lietotni, bet sporta fani – dinamisko sportam veltīto lietotni. Pieejama ir arī fitnesa lietotne tiem, kuri vēlas saglabāt teicamu fizisko formu. Mākslas lietotne ir teicami piemērota bērniem, bet jaunās paaudzes spēļu lietotne – dedzīgiem videospēļu cienītājiem. Spēļu lietotne iekļauj daudzas spēles un nodrošina vienkāršu savienošanu pārī ar jūsu mobilo ierīci vai valkājamierīci. Šis ir sākums satriecoši pielāgojamam saturam un pakalpojumiem.

Piekļuve internetam bez vadiem

Baudiet modernus televizora savienojamības risinājumus ar iebūvētu bezvadu lokālo tīklu un aizmirstiet par papildu ierīcēm, kas varētu sabojāt televizora pievilcīgo dizainu.

Skatījās šo preci, interesēja arī

Atsauksmes

Šai precei vēl nav atsauksmju.
Jautājumus par precēm Jūs varat uzdot, atstājot ziņu šeit. Apvainojošie vai reklāmas rakstura komentāri netiek publicēti.
Pigu grupa:
Internetinė parduotuvė E pood

© 2003-2017 SIA „Pigu Latvia“ | 220.lv ™
Bez SIA „Pigu Latvia“ atļaujas aizliegts kopēt un izplatīt mājas lapā iekļauto informāciju.