Melnā piektdiena 2021

Kuram gan nepatīk izpārdošanas? Un grandiozas izpārdošanas? Tieši tā var raksturot Melno piektdienu jeb Black Friday. Tā ir globāla un pircējiem neticami izdevīga izpārdošana. Tradīcija aizsākās ASV 50. gados. Pašlaik tā jau sāk dziļi iesakņoties Eiropā. Arī Latvijā šīs izpārdošanas popularitāte uzņem apgriezienus. Un tas ir lieliski! Veikali un tirdzniecības centri šajā periodā sagatavo tiešām izdevīgus un vilinošus piedāvājumus.

Arī interneta veikals 220.lv dāvā saviem pircējiem unikālu iespēju iegādāties vairums preču izdevīgāk. Preču sortiments 220.lv ir ārkārtīgi plašs. Piedāvājumā atradīsiet televizorus, mobilos telefonus, portatīvos datorus, sadzīves tehniku virtuvei, mēbeles, mājsaimniecības preces, visu nepieciešamo Jūsu skaistumam un labsajūtai (apģērbi, aksesuāri, kosmētika), rotaļlietas, preces sportam, dārzam, tūrismam, dzīvniekiem, auto apkopei utt. Katrs ātri vien atradīs savu īsto un, iespējams, mūžā izdevīgāko pirkumu! 

Iepirkšanās svētki parasti notiek novembra ceturtajā piektdienā. Tātad īsi pirms gada lielāko svētku svinēšanas. Līdz ar ko Melnā piektdiena ir lieliska iespēja:

  • sagatavoties gaidāmajiem svētkiem. Kā zināms, decembris ir Adventes, Ziemassvētku un Vecgada vakara laiks. Tas saistās ne tikai ar īpašu gaisotni un svinēšanu. Arī bez ievērojamiem tēriņiem nesanāk iztikt. Ir tikai racionāli sākt gatavoties šai sezonai savlaicīgi un iegādāties dāvanas un svētku atribūtus jau novembrī. Tā Jūs varēsiet atļauties patiešām iespaidīgas dāvanas saviem mīļajiem, kuras, iespējams, vēlāk decembra lielo tēriņu iespaidā vairs nespēsiet iegādāties. Vēlaties uzdāvināt zīmola smaržas mīļotajai sievietei/vīrietim? Vai kādu populāru aizraujošu spēli saviem bērniem? Melnajā piektdienā 220.lv piedāvā šīs un citas preces, kas kļūs par teicamu dāvanu. Varēsiet sagaidīt svētkus ar mierīgu sirdsapziņu un prieku!
  • atjaunot mājas iekārtojumu. Rudens un ziema ir laiks, ko vairāk pavadām telpās. Un rodas idejas, ko varētu atjaunot un uzlabot savā mājoklī. Pēc aktīvās siltās sezonas atrodas arī laiks šādām nodarbēm. Varbūt sen vēlējāties uztaisīt remontu? Vai atsvaidzināt un uzlabot interjeru? Vai arī pienācis laiks nomainīt kaut ko no sadzīves tehnikas? Pērciet visu nepieciešamo par izdevīgākām cenām! Var apgalvot, ka gandarījums par paveikto būs divkārši liels.
  • izvairīties no rindām un sastrēgumiem. Pasūtīt internetā vienmēr ir vienkāršāk. Jums nevajadzēs pārvarēt visu pilsētu un drūzmēties veikalos rindās. Varēsiet nopirkt visu nepieciešamo ērti un bez steigas.

Laiks skrien ātri, un arī Melnā piektdiena parasti pienāk ātrāk, nekā gaidīts. Pieprasījums pēc precēm šajā dienā ir ievērojami augstāks. Tādēļ savlaicīga sagatavošanās garantēs, ka nepaliksiet bez kārotās mantas. Lai patīkama un izdevīga iepirkšanās 220.lv!