“220.lv klubs” ir programma, kas apvieno lojālākos 220.lv klientus. Pievienojoties “220.lv klubam”, Jūs vienmēr saņemsiet īpašus piedāvājumus un atlaides tikai Jums.

PIEVIENOTIES 220.LV KLUBAM

Pievienojoties "220.lv klubam" Jums tiks nodrošināti vispārīgi un personīgi piedāvājumi, kas sagatavoti, pamatojoties uz Jūsu pirkumu un pārlūkošanas vēsturi, no pārdevēja 220.lv, citiem pārdevējiem 220.lv un 220.lv partneriem. Šādus piedāvājumus Jūs saņemsiet e-pastā, īsziņās, telefoniski un / vai citiem saziņas līdzekļiem.

Pievienojoties "220.lv klubam", Jūs apstiprināt savu piekrišanu SIA "Pigu Latvia" apstrādāt Jūsu personas datus, t.i., Jūsu vārdu, uzvārdu, e-pasta adresi, tālruņa numuru, dzimšanas datumu (ja norādīts), piegādes adresi, piegādes veida vēsturi, maksājumu vēsturi, pirkumu vēsturi, IP adresi, ierīces identifikācijas numuru, kā arī pārlūkošanas vēsturi 220. lv tiešā mārketinga nolūkos. Vairāk par savu personas datu apstrādi un savām kā datu subjekta tiesībām varat uzzināt 220.lv privātuma politikā.

Piekrišana Jūsu personas datu apstrādei tiešā mārketinga nolūkos ir nepieciešama, lai mēs varētu jums sniegt "220.lv kluba" piedāvājumus un citas kluba priekšrocības: piedāvāt personiskas atlaides, informēt Jūs par izvēlēto patīkamo preču cenas samazinājumu, atgādinātu par pieejamo 220.lv naudu, saņemtajiem atlaižu kodiem utt. Jūs atradīsiet visas zemāk uzskaitītās dalības priekšrocības.

Jūs jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu, taču tas nozīmēs, ka Jūs vairs nevarēsiet turpināt dalību "220.lv klubā" un izmantot "220.lv kluba" piedāvājumus un priekšrocības. Jebkurā laikā varat atsaukt savu piekrišanu un anulēt ziņu saņemšanu Jūsu lietotāja kontā.

“220.lv kluba” dalības priekšrocības

Kļūstot par “220.lv kluba” biedru, Jums tiks dotas ekskluzīvas iepirkšanās iespējas, kuras parastiem vai nereģistrētiem klientiem nebūs iespējas izmantot. Jūs saņemsiet šādas priekšrocības:

Ieguvumi 220.LV KLUBS
“220.lv kluba” biedrs “220.lv kluba” VIP biedrs
BEZMAKSAS piegādes kods reizi mēnesī uz Latvijas Pasts pakomātiem pasūtījumiem virs 30 € pasūtot pārdevēja 220.lv preces
Atlaižu kodi tikai “220.lv kluba” biedriem
Paziņojumi par preču cenām, kas atrodas sadaļā "Vēlmju saraksts"
Paziņojumi par interesējošo preču atlikuma samazinājumu
Sveicieni un dāvanas (dzimšanas diena, vārda diena)
Daļa no pirkuma summas tiks atgriezta 220.lv naudā  0,50%  1,00%
Preču atgriešanas termiņš (pārdevēja 220.lv precēm)  40 d.  60 d.
Iespēja iegūt 220.lv naudu, izmantojot papildu īpašos piedāvājumus
Iespēja griezt “Laimes ratu” un mainīt savāktos punktus pret balvām (mobilo lietotņu lietotājiem)
Mēs Jūs informēsim par piešķirtajiem, aktīvajiem un atlaižu kodiem, kā arī tiem, kuru derīguma termiņš tuvojas beigām
Prioritāra apkalpošana 220.lv pasūtījumu izsniegšanas punktos, saņemot pasūtījumu
Ekskluzīva VIP klientu apkalpošanas līnija pa tālruni un e-pastu
Atlaižu kodi tikai VIP biedriem
1 € piegādes maksa uz visiem OMNIVA pakomātiem Latvijā, iegādājoties preces virs 30 €*
50% atlaide preču piegādei uz DPD Pickup punktiem, iegādājoties preces virs 30 €*
Preču bezmaksas piegāde uz Latvijas Pasts pakomātiem pasūtījumiem virs 30 €*
Preču bezmaksas piegāde uz visām pasta nodaļām Latvijā, iegādājoties preces virs 30 €*
50% atlaide piegādei uz mājām visā Latvijā, ja pasūtījuma svars nepārsniedz 20 kg un ja pasūtījuma summa ir vismaz 75 €*

* "220.lv kluba" noteikumi VIP dalībniekiem ir spēkā tikai tad, ja iegādājas pārdevēja 220.lv pārdotās preces. 

Vienā pasūtījumā var izmantot tikai 1 atlaižu kodu. Vairāk par atlaižu kodu izmantošanu lasiet šeit: https://220.lv/lv/t/ka-izmantot-atlaides-kodu

Kā kļūt par “220.lv kluba” VIP biedru?

Jūs automātiski iegūsiet VIP dalību "220.lv klubā", ja pēdējos 12 mēnešos būsiet iztērējis vismaz 600 € ar PVN un būs veikti vismaz 3 (trīs) pasūtījumi (tiek ņemti vērā tikai izpildītie pasūtījumi, ko veikušas fiziskas personas). Kad Jūs kļūsiet par "220.lv kluba" VIP biedru, mēs Jūs par to informēsim e-pastā un pēc tam Jūs varēsiet sākt izmantot VIP biedra privilēģijas. VIP dalība "220.lv klubā" ir derīga 12 mēnešus, sākot no dalības dienas.

Piemērs:

  • Ja Jūsu VIP dalība "220.lv klubā" stājās spēkā 2020. gada 1. oktobrī, tā būs derīga līdz 2021. gada 1. oktobrim plkst. 23:59.

Lūdzu, ņemiet vērā, ka pēc VIP kluba dalības iegūšanas spēļu vai akciju laikā VIP dalības derīguma termiņš var atšķirties atkarībā no konkrētajā spēlē vai akcijā publicētajiem noteikumiem un nosacījumiem. Piezīme: Dalībniekiem, kuri ir saņēmuši VIP dalību pirms 2024. gada 24. februāra, VIP dalības derīguma termiņš nemainās. VIP abonementa derīguma termiņu varat pārbaudīt savā kontā.

Apskatiet visus “220.lv kluba” noteikumus šeit.