Pārdošanas kampaņa -  “Lielā ziemas apģērbu un apavau IZPĀRDOŠANA pat mīnusā”

Kampaņa “Lielā ziemas apģērbu un apavau IZPĀRDOŠANA pat mīnusā” apzīmē preci,  kuras pārdošanas cena ir zemāka nekā iegādes cena (iegādes cenu veido:  preces iepirkuma cena, nodokļi un transporta izdevumi). Cena ir spēkā attiecībā uz to laika posmu, kurā norisinās izpārdošanas kampaņa, vai kamēr prece ir atlikumos.

Kampaņas skaidrojums tiek norādīts uz galvenā reklāmas banera paskaidrojošā tekstā: “Lielā ziemas apģērbu un apavau IZPĀRDOŠANA pat mīnusā " spēkā uz precēm ar atzīmi  "Prece MĪNUSĀ". 

Visas preces, pēc augstāk minētajiem kritērijiem, tiek pievienotas pārdošanas kampaņas “Lielā ziemas apģērbu un apavau IZPĀRDOŠANA pat mīnusā” landingam https://220.lv/lv/lapaspuse/apgerbs-apavi-minus

Kampaņas skaidrojums tiek norādīts uz galvenā reklāmas banera landinga: “Kampaņa " Lielā ziemas apģērbu un apavau IZPĀRDOŠANA pat mīnusā " spēkā uz precēm ar atzīmi "Prece MĪNUSĀ", kas nozīmē, ka 220.lv izmaksas uz doto preci ir lielākas nekā norādītā cena. Izmaksas ietver sevī preces iepirkuma cenu, nodokļus un transporta izdevumus. Cena ir spēkā attiecībā uz to laika posmu, kurā norisinās izpārdošanas kampaņa vai kamēr prece ir atlikumos.

Kampaņa spēkā 01.03.-31.03.2018.

Pigu grupa:
Internetinė parduotuvė E pood Kaledos.lt

© 2003-2018 SIA „Pigu Latvia“ | 220.lv ™
Bez SIA „Pigu Latvia“ atļaujas aizliegts kopēt un izplatīt mājas lapā iekļauto informāciju.