IZCILĪBA KLIENTU SERVISĀ  TREŠO GADU PĒC KĀRTAS 


 

Jau trešo gadu pēc kārtas mēs saņēmām godalgu  “Izcilība e-servisā” Klientu Servisa Mēneša ietvaros.

Trīs gadus pēc kārtas mēs piedalījāmies kampaņā ”Klientu servisa mēnesis”, kurā iesaistās Latvijā strādājošie uzņēmumi, kuriem klientu serviss un tajā strādājošie ir neatņemama sastāvdaļa izcilu rezultātu sasniegšanai ikdienas darbā. Kopumā kampaņa noritēja jau 13-to gadu un lepojamies, ka piedaloties tajā tikai trešo reizi,  esam kārtējo reizi saņēmuši godalgu “Par izcilību e-servisā” - saņemot 94,8% vērtējumu. 

Ikviena godalga, ko saņemam mums ir ļoti nozīmīga – lepojamies, ka klienti mūs mīl un, balstoties uz savu pieredzi, iesaka mūs arī saviem draugiem un paziņām. Prieks redzēt, ka darbs un rūpes, ko ieguldījām pēdējo gadu laikā, ir nesušas savus augļus un godalgas saņemam jau 3 gadu pēc kārtas.

Kampaņas laikā tika saņemtas vairāk kā 2000 klientu uzslavas, ar vērtējumu  4.94 ( 5 baļļu sistēmā). Esam gandarīti, ka ņemot vērā kopumā visus uzņēmumus, kas bija pieteikušies e-serviss kategorijā -  220.lv saņēma  80% no visām klientu balsīm.
 

Par klientu apkalpošanu un tās kvalitāti domājam ik dienu un patiess ir gandarījums, kad to novērtē mūsu klienti – ļaujot mums saņemt šādu godalgu.

Vēlamies padalīties ar mūsu klientu sniegtajām atsauksmēm, kampaņas ietvaros – tās mudina  neapstāties pie sasniegtā un turpināt uzlabot mūsu klientu apkalpošanu ikvienā pasūtījuma apstrādes brīdī.

Spilgtākās no saņemtajām klientu atsauksmēm, kampaņas ”Klientu servisa mēnesis” ietvaros:

•    Pats labākais interneta veikals, sūtu preces jau vairākus gadus un nekad nebija problēmas, ātrā piegāde, kvalitatīva prece. Visu to labāko jūsu komandai, jūs to esat pelnījuši!

•    Ļoti patīk veikals Daugavgrīvas ielā. Plašas telpas, rindās nav ilgi jāgaida. Paldies Jums par to.

•    Man ļoti patīk šis veikals, tuvu mājām, rindā nav ilgi jāgaida, smaidoši un kompetenti pārdevēji-konsultanti, un arī garšīga kafija. 

•    Ņēma vērā un Uzklausīja un saņēmu preci par 4 dienām ātrāk (tas bija svarīgi man). Milzīgs Paldies tātad 220/lv komandai!

•    Labāku interneta veikalu iedomāties nevar!

•    Lielisks darbs! Kvalitatīvi, ātri, ērti! Super malači;

•    Ļoti operatīva piegāde. 220.lv veikalā iepērkos jau entos gadus un viņu serviss nekad vēl nav pievīlis. Paldies! Tā turpināt!
 

Par „220.lv”

Interneta veikals 220.lv ir lielākais  un pazīstamākais interneta veikals Latvijā, kuru zina 99% no Latvijas iedzīvotajiem un kurā iepērkas 67% no visiem ekonomiski aktīvajiem iedzīvotājiem vecumā no 15 līdz 74 gadiem.
Interneta veikals 220.lv  ir daļa no „Pigu” grupas, kā pārvaldībā ir „Pigu.lt” interneta veikals Lietuvā, „220.lv” interneta veikals Latvijā un „Kaup24.ee” interneta veikals Igaunijā, konsolidētais apgrozījums 2015. gadā bija turpat 70 miljonu eiro apmērā.