Pārdošanas kampaņa - "Trakā Nakts Izpārdošana"

Kampaņa “Trakā Nakts Izpārdošana" apzīmē preci,  kuras pārdošanas cena ir zemāka nekā iegādes cena (iegādes cenu veido:  preces iepirkuma cena, nodokļi un transporta izdevumi). Cena ir spēkā attiecībā uz to laika posmu, kurā norisinās izpārdošanas kampaņa, vai kamēr prece ir atlikumos.

Kampaņas skaidrojums tiek norādīts uz galvenā reklāmas banera paskaidrojošā tekstā: “Kampaņa “Trakā Nakts Izpārdošana'' spēkā uz precēm ar atzīmi  "Prece MĪNUSĀ". 

Visas preces, pēc augstāk minētajiem kritērijiem, tiek pievienotas pārdošanas kampaņas “Trakā Nakts Izpārdošana" landingam https://220.lv/lv/preces-minusa

Kampaņu skaidrojums tiek norādīts galvenajā reklāmas landingā: Kampaņa  “Trakā Nakts Izpārdošana" spēkā uz precēm ar atzīmi "Prece MĪNUSĀ", kas nozīmē, ka 220.lv izmaksas uz doto preci ir lielākas nekā norādītā cena. Izmaksas ietver sevī preces iepirkuma cenu, nodokļus un transporta izdevumus. Cena ir spēkā attiecībā uz to laika posmu, kurā norisinās izpārdošanas kampaņa vai kamēr prece ir atlikumos.

Kampaņa "Trakā Nakts Izpārdošana” spēkā 10.09. 20:00-15.09.

Pigu grupa:
Internetinė parduotuvė E pood Kaledos.lt

© 2003-2018 SIA „Pigu Latvia“ | 220.lv ™
Bez SIA „Pigu Latvia“ atļaujas aizliegts kopēt un izplatīt mājas lapā iekļauto informāciju.