Xnet.lv preces jau ir pieejamas 220.lv!

Xnet.lv interneta veikala preces turpmāk Jūs varēsiet atrast tirdzniecības centrā internetā 220.lv. Šeit Jūs atradīsiet vairāk nekā 1 miljonu dažādu preču: būs pieejams ne tikai Xnet.lv klāsts, bet arī citu 220.lv pārdevēju preces. Tagad pērciet Xnet.lv preces 220.lv!

Preču garantijas un visas citas pārdevēja Xnet.lv saistības paliek spēkā. Ja ir kādi jautājumi par iepriekš Xnet.lv iesniegtajiem pasūtījumiem, kas tika veikti līdz 07.09.2021., lūdzu, pārbaudiet informāciju zemāk, sazinieties pa e-pastu xnet@xnet.lv vai zvanot pa tālruni 67 65 1234.

Bieži uzdotie jautājumi

Kā pasūtīt preci, kuru iepriekš iegādājos Xnet.lv?
Xnet.lv vairs nepieņem jaunus pasūtījumus. Preces, kas iepriekš tika izplatītas interneta veikalā Xnet.lv, tagad ir pieejamas iegādei tirdzniecības centrā internetā 220.lv. Šeit Jūs atradīsiet vēl plašāku preču izvēli, vairāk veidu, kā norēķināties un piegādāt preces. Mēs ceram, ka šeit atradīsiet meklēto produktu.

Kāpēc es vairs nevaru veikt pasūtījumu vietnē Xnet.lv?
Lai saviem klientiem piedāvātu labāku iepirkšanās pieredzi, interneta veikals Xnet.lv ir pievienojies  tirdzniecības centram internetā 220.lv. Šeit Jūs atradīsiet vairāk nekā 1 miljonu dažādu preču: šiet būs pieejams ne tikai Xnet.lv klāsts, bet arī citu 220.lv pārdevēju preces. Aicinām apmeklēt!

Gribēju apmeklēt Xnet.lv, bet nokļuvu 220.lv. Vai tam tā ir jābūt?
Jā. Visi interneta veikala Xnet.lv klienti tiek automātiski novirzīti uz tirdzniecības centru internetā 220.lv. Šeit atradīsiet ne tikai Xnet.lv preču klāstu, bet arī citu 220.lv pārdevēju produktus. Ja Jums ir kādi jautājumi par agrāk iesniegtajiem Xnet.lv pasūtījumiem, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu xnet@xnet.lv vai pa tālruni 67 65 1234.

Vai 220.lv ir uzticams interneta veikals? Vai šeit ir droši iegādāties preces?
Jā. 220.lv ir Latvijā labi pazīstams interneta veikals, kas darbojas jau vairākus un  tiešsaistē jau ir izaudzis par tirdzniecības centru. Šeit Jūs varat iepirkties droši un uzticami.

Vai to preču cenas, kuras es iepriekš iegādājos Xnet.lv, var atšķirties pēc preču pārvietošanas uz 220.lv?
Jā, cenas var atšķirties. Labā ziņa ir tā, ka vairumā gadījumu 220.lv klāstam pievienoto Xnet.lv produktu cenas būs zemākas.

Kāpēc ir vērts iegādāties preces 220.lv?
220.lv piedāvā plašāku klāstu ar vairāk nekā 1 miljonu dažādu produktu. Šeit Jūs atradīsiet vēl vairāk savu iecienītāko zīmolu un dažādu kategoriju preces. Tās ir mēbeles un interjera preces, sezonas preces, tūrisma un atpūtas preces, kosmētika, rotaļlietas , apģērbs un apavi visai ģimenei utt.
Jūsu ērtībai ir vēl vairāk veidu, kā samaksāt un piegādāt preces, un precīzāki preču saņemšanas termiņi.
Lietotāji, kas reģistrējušies vietnē 220.lv un pievienojušies 220.lv klubam, izmanto atlaižu kodus un akcijas. Tāpat - pirkumiem īpašu piedāvājumu laikā 220.lv atgriež 220.lv naudu par veiktajiem pirkumiem ar kuru vēlāk var segt līdz 30% no pirkuma vērtības.
Uzziniet vairāk par 220.lv naudu šeit: https://220.lv/lv/t/220nauda

Ko darīt, ja 220.lv nevar atrast Xnet.lv nopirkto preci?
Mēs gandrīz visu Xnet.lv preču klāstu pārcēlām uz tirdzniecības centru internetā 220.lv.
Meklējot preci, neaizmirstiet izmantot meklēšanas funkciju vai ar filtru palīdzību pārlūkot 220.lv piedāvātās preču kategorijas.
Ja joprojām neesat atradis meklēto, atvainojamies un drīz aicinām Jūs atgriezties. Varbūt prece tagad ir izpārdota, bet drīzumā mums būs papildinājums. Produkts, iespējams, vēl nav mūsu sortimentā, bet drīzumā tas būs pieejams.

Kas kopīgs Xnet.lv un 220.lv?
220.lv ir sācis tirgot preces, ko iepriekš piedāvāja Xnet.lv. Abi šie e-veikali pieder uzņēmumu grupai, kuras galvenais akcionārs ir privātā kapitāla investors "Mid Europa Partners". Tas apvienoja uzņēmumus "Pigu" un "Hobby Hall Group", kas pārvalda lielākos tiešsaistes tirdzniecības centrus Lietuvā, Latvijā, Igaunijā un Somijā. Grupa ir apvienojusi vairākus miljonus reģistrētu klientu četrās valstīs - "220.lv" un "Xnet.lv" Latvijā, "Pigu.lt" Lietuvā, "Kaup24.ee" un "Hansapost.ee" Igaunijā un "Hobbyhall.fi" Somijā.

Ja mans Xnet.lv iesniegtais pasūtījums vēl tiek apstrādāts, kurš to piegādās? Vai nekas nemainīsies?
Preces piegādās Xnet.lv, un Jūs saņemsiet pasūtītās preces saskaņā ar nosacījumiem, kas tika norādīti, iegādājoties preces. Ja Jums ir kādi jautājumi par Xnet.lv iesniegtajiem pasūtījumiem, varat sazināties , rakstot uz e-pastu xnet@xnet.lv vai zvanīt pa tālruni 67 65 1234.

Atgriezu preci Xnet.lv, bet naudu vēl neesmu saņēmis. Kurš un kādā secībā atdos naudu par preci?
Preču garantijas un visas citas pārdevēja Xnet.lv saistības Jums paliek spēkā. Naudu par Jūsu preci atgriezīs Xnet.lv.

Kur pieteikties, ja vēlos atgriezt preci agrāk Xnet.lv?
Sazinieties ar 220.lv veikalu Krasta ielā 52, Rīgā.
Darba laiks un cita informācija ir norādīta šeit: https://220.lv/lv/t/kontakti

Kur pieteikties garantijas servisam precēm, kuras esmu iegādājies Xnet.lv?
Sazinieties ar 220.lv veikalu Krasta ielā 52, Rīgā.
Darba laiks un cita informācija ir norādīta šeit: https://220.lv/lv/t/kontakti

Kur vērsties, ja esmu saņēmis Xnet.lv pasūtīto preci un trūkst detaļas?
Aicinām sazināties ar pārdevēju Xnet.lv rakstot uz  e-pastu xnet@xnet.lv vai zvanot pa tālruni 67 65 1234.

Vai mans konts un lietotāja dati tiks automātiski pārsūtīti no Xnet.lv uz 220.lv?
Ne lietotāja konts, ne lietotāja dati netiks pārsūtīti automātiski. Ja vēlaties iepirkties ērtāk, aicinām reģistrēties un izveidot jaunu 220.lv lietotāja kontu.

Es vēlos, lai Xnet.lv vairs neglabātu datus par mani kā bijušo pircēju. Ko darīt?
Ja rodas jautājumi par datu pārvaldību, lūdzu, sazinieties ar mums pa e-pastu xnet@xnet.lv.

Vēlos lauzt līzinga līgumu. Ko darīt?
Izmaiņas līzinga līgumos tiek izskatītas individuāli, aicinām pieteikties un iesniegt pieprasījumu rakstot uz e-pastu xnet@xnet.lv.